اقامت دبی - پاسپورت امارات - اقامت امارات همه با داماک

درخواست مجوز اقامت دبی

درخواست مجوز اقامت دبی اولین و ضروری ترین مرحله برای دریافت اقامت می باشد.  مشاوران داماک گروپ در خصوص تشکیل شرکت در دبی و کشور امارات متحده عربی توضیحات کاملی ارائه می دهند. شما  می توانید از تمامی مزایای شهروندی بعد از اینکه  اقامت این کشور را دریافت کردید، مطلع شوید .

مطالب مرتبطی را در خصوص روش های دریافت اقامت دبی مطرح خواهیم نمود، از جمله دریافت اقامت با تاسیس شرکت، استخدام، اقامت با اسپانسرشیپی اعضای خانواده، خرید ملک و غیره.

 توجه داشته باشید درخواست مجوز اقامت دبی برای متقاضیان شرایطی دارد؛که این شرایط بستگی به ملیت متقاضی درخواست مجوز اقامت دبی  دارد. به منظور درخواست مجوز اقامت دبی شرایطی وجود دارد که متقاضی باید آنها را برآورده نماید،در اینجا به چند مورد از این شرایط می پردازیم:

شهروندان دیگر ملیت ها از کشورهای شورای همکاری خلیج فارس برای مهاجرت به این کشور لازم است که درخواست مجوز اقامت دبی دهند.

در صورت گرفتن ویزای اقامت از طریق استخدام، کارفرما باید برای گرفتن مجوز استخدام یک نیروی خارجی درخواست بدهد.برای انجام کارهایی مانند  افتتاح حساب بانکی در دبی، خرید انواع کالا، از جمله اتومبیل باید ویزای اقامت داشته باشید.اعتبار پاسپورت هنگام درخواست ویزای اقامت دبی باید حداقل 6 ماه باشد.

اقامت خود و خانوادتان را در عرض 40 دقیقه  با خرید ملک از شرکت داماک بخواهید مهاجرت رویایی در عین حال واقعی داشته باشید . داماک damac  در نظر دارد، وام هایی با بهره بسیار کم اندک خانه ای لوکس و لاکچری و فول فرنیش آماده تحویل در اختیار مردم قرار دهد .داماک گروپ مفتخر است شما را در ساخت ویلای لاکچری و لوکس در دبی یاری کند .

ویزای اقامت دبی برخلاف ویزای توریستی برای مدت3 سال صادر می‌شود و پس از اتمام انقضا به تعداد دفعات نامحدودی قابل تمدید است. با دریافت ویزای اقامت دبی حق اقامت بلند مدت در این شهر به شما داده خواهد شد، بعلاوه می‌توانید برای همسر و فرزندان زیر 18 سال خود نیز ویزای اقامت دریافت کنید. همچنین با دریافت اقامت دبی علاوه بر ویزا،کارت شناسایی نیز برای متقاضی صادر می گردد.

کارت شناسایی در سراسر امارات متحده معتبر می باشد و ممکن است در داخل کشور بجای پاسپورت استفاده شود. برای حفظ اعتبار ویزای اقامت دبی،شما باید هر شش ماه یک بار وارد خاک این کشور شوید.

داماک گروپ در شعب مختلف در امارات آماده پاسخگویی در هر ساعت از شبانه روز در خدمت شما عزیزان خواهد بود که با خیال راحت سرمایه گذاری مطمئن و سوداوری را داشته باشید هدف ما جلب رضایت شما عزیزان خواهد بود.

اقامت دبی

افتتاح حساب بانکی در دبی

با دریافت اقامت، مجاز به افتتاح حساب بانکی در این کشور  خواهیم بود، مشاوران متخصص داماک گروپ اصلی ترین روش های دریافت اقامت دبی را به شما ارائه می دهند. برای دریافت مجوز اقامت دبی روش های آسان تر و بهتری هم وجود دارد . چنانچه قصد تاسیس شرکت در دبی را دارید، می توانید از راهنمایی های مشاوران مجرب داماک گروپ  استفاده کنید. راه های گوناگونی برای اخذ اقامت  دبی وجود دارد.

وام مسکن شرکت داماک گروپ damac group

 DAMAC به عنوان یک رهبر بازار ، برند و اهرم تجاری را برای ایجاد مشارکت مطلوب با موسسات برتر مالی دارد. این به ما امکان دسترسی به شرایط وام استثنایی ، تخفیف های سخاوتمندانه و راه حل های انعطاف پذیر تأمین اعتبار را می دهد که ما سپس به شما منتقل می کنیم ما همچنین مستقل هستیم ، به این معنی که می توانیم توصیه های بی طرفانه ارائه دهیم و بهترین تأمین کننده وام را برای نیازهای شما پیشنهاد کنیم .

( افتخار ما امنیت و رفاه حال شماست )

مطالب مشابه:

آپارتمان های لوکس     ویلای لوکس     دفتر کار

damac

 خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...