زندگی در دبی و درامد بالا در دبی

داماک گروپ DAMAC GROUP معتبرترین املاک دبی

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

زندگی در دبی  لذتی است که میتوانید با داماک DAMAC تجربه کنید.

 دبی را خانه های قدیمی در اطراف السطوة Al Satwa، دیره و بندر رشید گرفته اند که در آن زندگی جریان دارد، همچنین قدیمی ترینساحتمان که یک قلعه بریتانیایی مربوط به قرن 17 است نیز در همینجا خودنمایی می‌کند.

 در همین جاست که می‌توانید یک کشور عربی خالص، مخصوصا دبی واقعی را ببینید. حرکت قایق‌ها در خور دبی، بازار طلا و جواهرات عربی، بازار ادویه جات در همین مناطق نشانه‌هایی از این شهر است که در طول زمان دستخوش تغییراتی شده است. ال سطوة و منطقه نزدیک الکرامة  Al Karama  ملغمه ای از نژادها و فرهنگ‌های مختلف است، در اینجا افرادی با ملیت هندی و پاکستانی زندگی می‌کنند، البته مهاجرانی از سوریه و لبنان نیز در همینجا زندگی می‌کنند.

سفر زمینی به دبی:

امارات متحده عربی دارای یک شبکه جاده ای درجه یک است که شهرهای بزرگ و کوچک و شهرستان ها را به یکدیگر وصل میکند، علاوه بر اینکه بزرگراه های چند لاینه، نیز شهر دبی را به ابوظبی وصل می‌کند.

جهت رانندگی در امارات متحده عربی از سمت راست است. حداقل و حداکثر سرعت در جاهای مختلف در امارات، به خوبی بر روی علائم راهنمایی و رانندگی در قسمت های مختلف شهر و خارج از آن درج شده است. در مناطق مسکونی حداکثر سرعت 60 کیلومتر بر ساعت، در جاده های اصلی 120 کیلومتر و در بزرگراه ها نیز حداکثر سرعت 140 کیلومتر است. مراقب باشید دوربین های فراوانی در جای جای شهر و خارج از آن نصب شده است که در صورت تخلف، سریعا گزارشی به اداره پلیس مخابره خواهد کرد، برخی از جرائم راهنمایی و رانندگی در صورت وقوع در همان جا توسط پلیس جریمه می‌شود.

درصورتی که هرگونه تصادفی رخ داد، حتما باید با پلیس تماس بگیرید. یادتان باشد اگر دچار حادثه شدید، صحنه و ماشین را جابه‌جا نکنید.

همراه داشتن، گواهینامه رانندگی بین المللی معتبر، گواهینامه ملی معتبر و گذرنامه برای رانندگی در دبی الزامی است. گردشگران از جاهای مختلف اروپا، امریکای شمالی و کشورهای آسیایی در صورتی که گواهینامه بین المللی رانندگی ندارند میتوانند با گواهینامه رانندگی کشور خودشان به انضمام پاسپورت و دو قطعه عکس سایز پاسپورت نسبت به رانندگی در سطح شهر اقدام کنند. سن قانون رانندگی در دبی 18 سال به بالا می باشد. همچنین داشتن بیمه شخص ثالث در این کشور اجباری است.

 زندگی در دبی

اتوبوس‌های بین شهری:

اتوبوس‌هایی برای رفتن به مسقط (پایتخت عمان) لحاظ شده است. اتوبوس‌های این بخش از قسمت خروجی دفتر فروش بلیط‌های هواپیمایی در دیره، خیابان شیخ زاید حرکت می‌کنند. شما می‌توانید بلیط این اتوبوس‌ها را یا از راننده و یا از دفاتر فروش بلیط‌های هواپیمایی تهیه نمایید. خروجی های اصلی برای رفتن به داخل شهر است. برای اطلاعات بیشتر به  سایت  damacgroup.ir  مراجعه کنید.

سفر هوایی به دبی:

شرکت های هواپیمایی بریتیش ایرویز، امارات، کانتاس، رویال برونئی و ویرجین اتنلانتیک پرواز مستقیم از انگلستان به دبی و بالعکس را دارند. اگر می‌خواهید از امریکا به دبی بیایید، هواپیمایی امارات به صورت مستقیم پروازهایی از آمریکا به دبی دارد. در زمان تعطیلات بین دو ترم مدارس، کریسمس(ورود/خروج) و ماه ژانویه(خروج) دوره‌های اوج سفر است. در عوض در ماه رمضان و ماههای گرم سال( ژانویه تا سپتامبر) دوره‌ی خلوتی سفرهاست که میشود با قیمت های ارزان نسبت به خرید بلیط هواپیما اقدام نمود.

سفر با قطار:

شبکه جدید راه آهن در دست ساخت است که نسبت به حمل و نقل مسافران در داخل امارات متحده عربی و در نهایت به کشورهای همسایه اقدام خواهد نمود.

همه چیز در مورد دبی (هتل های لوکس ، ویلاهای لاکچری ، سوییت های خاص ،جاذبه های گردشگری و...)  را از سایت   damacgroup.ir پیگیری نمایید و از راهنمایی های مشاورین داماک برخوردار شوید تا اقامت بیاد ماندنی در دبی داشته باشید و اگر برای کسب و کار به دبی میروید کسب و کار دلاری یا درهمی بالایی داشته باشید.

شما میتوانید با کمک داماک گروپ DAMAC GROUP  سرمایه گذاری مطمئنی داشته باشید و در آمد خوبی داشته باشید.داماک گروپ DAMAC GROUP همه چیزهایی  که باید برای زندگی در دبی بدانید را برای شما جمع آوری کرده است و از زندگی لوکس دردبی لذت ببرید .

مطالب مشابه:

آپارتمان قسطی    ویلای قسطی    خرید ویلا با هزینه کم     فروش قسطی آپارتمان

   damac 

   خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...