داماک گروپ DAMAC  بزرگترین سایت املاک دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

سرمایه اولیه برای خرید ملک و سرمایه گذاری در دبی

هنگامی که فرد خارجی تصمیم به خرید ملک در دبی و سرمایه گذاری از این طریق می گیرد، ابتدا می بایست سرمایه اولیه و میزان نقدینگی خود را برای خرید و سرمایه گذاری بررسی ،مشخص و تعیین کند و سپس با توجه به سرمایه اولیه ای که دارد، ملک مورد نظرخود را انتخاب نماید. البته گفتنی است علاوه بر این موضوع، فاکتورهای مختلفی وجود دارد که در ارزش و بهای ملک مربوطه تاثیرگذار هستند و موجب افزایش یا کاهش قیمت آن می شوند که از جمله آنها می توان به موقعیت خانه یا آپارتمان، دسترسی به امکانات عمومی و رفاهی، وجود داشتن مدرسه و بیمارستان در اطراف ملک، مرحله ساخت ملک و سن ملک اشاره نمود.اقامت خود و خانوادتان را در عرض 40 دقیقه  با خرید ملک از شرکت داماک بخواهید مهاجرت رویایی در عین حال واقعی داشته باشید . داماک damac  در نظر دارد با وام هایی با بهره بسیار کم اندک خانه ای لوکس و لاکچری و فول فرنیش آماده تحویل   در اختیار مردم قرار دهد .داماک گروپ مفتخر است شما را در ساخت ویلا لاکچری و لوکس  در دبی یاری کند .

ویزا و مدت زمان خرید ملک در دبی

هر امر مهاجرتی مستلزم طی کردن مراحل و مدت زمان خاصی می باشد. در فرآیند خرید ملک در دبی نیز مدت زمان خاصی مورد نیاز است تا فرد خارجی مالکیت یک ملک در این شهر را بدست آورد. مدت زمانی که طول می کشد تا مراحل تکمیلی معامله و نقل و انتقال یک ملک در دبی انجام شود، حداقل 30 روز پس از تاریخ امضای توافق نامه فیمابین خریدار و فروشنده است. صاحبان خارجی ملک در امارات مجاز به دریافت ویزای اقامت دبی می باشند که به صورت 3 ساله قابل تمدید خواهد بود. مشروط بر این که همچنان مالکیت ملک را داشته باشند.

نحوه و چگونگی فرآیند خرید ملک در دبی

پروسه خرید ملک در دبی، نیاز به پشت سر گذاشتن و طی کردن مراحلی دارد و طی فرآیندی قانونی انجام می گیرد که مرحله به مرحله این فرآیند به شرح ذیل می باشد:

خریدار ملک مورد نظر را انتخاب می نماید و پس از آن تحقیقات اولیه خود را درخصوص ملک انجام می دهد. در واقع کلیه جوانب ملک را می سنجد و مسائل حقوقی آن را نیز بررسی و در نظر می گیرد که مبادا ملک دارای اشکال و یا مشکلی  باشد.

خرید ملک و سرمایه گذاری در دبی

طرفین (خریدار و فروشنده) در مورد شرایط ملک به توافق می رسند و هر دو شرایط را قبول می کنند.

تفاهم نامه تحت عنوان (MOU) میان طرفین تنظیم و نوشته می شود و توسط آنها به امضا می رسد. طبق تفاهم نامه امضا شده، خریدار می بایست 10% از ارزش ملک را پرداخت کند.

طرفین معامله در دفاتر مربوط به فروش ملک حاضر شده و درخواست گواهی عدم اعتراض به فروش ملک می نمایند که تحت عنوان NOC شناخته می شود.

پس از آن که NOC صادر شد، طرفین  در اداره املاک و مستغلات دبی حاضر شده و فروشنده مالکیت خود را به خریدار واگذار می کند. سپس مبلغ مورد نظر در تاریخی که در توافق نامه ذکر شده است، به فروشنده پرداخت می شود و در نهایت پس از انجام مراحل و تشریفات قانونی، سند مالکیت برای شخص خریدار صادر می گردد.

نکات و مدارک لازم جهت خرید ملک امارات

نکته مهمی که در فرآیند خرید ملک در دبی وجود دارد، این است که در برخی موارد ممکن است خریدار با دریافت تسهیلات مسکن اقدام به خرید ملک و مستغلات در دبی نموده باشد که در این صورت ضروری است گواهی مشارکت بانک را نیز به همراه سایر مدارک مانند گذرنامه اصلی و دارای اعتبار به همراه خود داشته و ارائه دهد. برعکس آن نیز وجود دارد که برای مثال شخص  فروشنده از وام مسکن در ملک خود استفاده کرده باشد که در این صورت خریدار وظیفه دارد،وام فروشنده را پیش از صدور NOC به صورت کامل تسویه کند که البته این امر پیچیدگی ها و ریسک های بیشتری را شامل می گردد. اگر شما هم به دنبال خرید ویلاهای فوق لاکچری و بی نظیر و طراحی معماری بی نظیر در دبی هستید و قصد دارید سرمایه خود را با کمترین ریسک تبدیل به املاک در بهترین مناطق شهر دبی کنید بی تردید گروه داماک گروپ با طیف گسترده انواع املاک و مستغلات و با تنوع قیمت و شرایط خرید بهترین انتخاب  داماک خواهد بود.

 مطالب مشابه:

پاسپورت      دریافت ویزای دبی    قوانین ویزای امارات     damac

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...