داماک گروپ DAMAC  بزرگترین سایت املاک دبی

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

کسب رتبه اول پاسپورت امارات

پاسپورت و گذرنامه امارات با پیشی گرفتن از کشورهای سنگاپور و آلمان به عنوان قوی ترین و معتبرترین پاسپورت جهان شناخته شد. همانطور که میدانید وبسایت پاسپورت ایندکس به رده بندی اعتبار پاسپورت های کشورهای دنیا می پردازد و در جدیدترین رده بندی خود کشور امارات در صدر قوی ترین پاسپورت های جهان قرار گرفته است.

بر اساس جدیدترین آمار بدست امده از  وبسایت پاسپورت ایندکس، شهروندان این کشور با پاسپورت امارات می توانند بدون نیاز به ویزا به ۱۱۳ کشور سفر کنند و در مورد ۵۴ کشور دیگر هم به محض ورود ویزایشان را دریافت کنند. از همین رو شهروندان اماراتی بدون نیاز به درخواست و طی کردن مراحل اخذ ویزا به 167 کشور سفر کنند.به گفته وزیر امور خارجه  امارات دریافت این عنوان نشان دهنده آن است که چه طور با سیاست های صحیح و مثبت می توان به اعتبار جهانی دست یافت. اعتبار پاسپورت امارات نشان دهنده اعتماد به نفس این کشور در سطح جهانی می باشد. جالب است بدانید که وزارت امور خارجه امارات طبق برنامه های خود برنامه داشتند در سال 2021 کشور امارات را به یکی از معتبر ترین کشورها و پاسپورت امارات را به یکی از 5 پاسپورت معتبر و قدرتمند دنمیا تبدیل کند؛ولی همانطور که مشاهده میکنید امارات توانست 3 سال زودتر به اهداف خود برسد. داماک گروپ با ۲۴۵۰۰۰هزار پرسنل در شعب مختلف در امارات آماده پاسگویی در هر ساعت از شبانه روز در خدمت شما عزیزان خواهد بود که با خیال راحت سرمایه گذاری مطمئن و سوداوری را داشته باشید هدف ما جلب رضایت شما عزیزان خواهد بود.

پاسپورت امارات از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در دبی یکی از راه های دریافت اقامت این شهر می باشد. دبی شهری  است که در زمینه های مختلف بسیار رشد و پیشرفت داشته است. با توجه به زیر ساخت های بسیار قوی در شهر دبی و نرخ تولید ناخالص داخلی مناسب در این شهر ، در صورتی که افراد کسب و کار مشخصی داشته باشند و طرح ارائه داده شده جهت فعالیتشان قوی باشد، مسلما شانس موفقیت بالاتری خواهند داشت. جهت اقدام برای کسب پاسپورت امارات از طریق سرمایه گذاری و ایجاد کسب و کار در شهر دبی ابتدا شخص باید شرکتی را در این کشور به ثبت برساند. این شرکت می تواند شرکتی با مسئولیت محدود باشد که به صورت سهامی عام یا خاص معرفی می شود. پرسنل فارسی زبان در بخش دفتر مرکزی داماک با هماهنگ وقت قبلی پذیرای شما  برای بازدید از ویلا ها و آپارتمان های دبی هستند. همین امروز کلید فول فرنیش و برند از داماک تحویل بگیرید و خانوادگی مقیم دبی شوید با اقساط بدون بهره سند ملک در ابتدا به شما واگذار می کند .

پاسپورت امارات

همچنین برای دریافت اقامت 5 ساله امارات می توانید از طریق سرمایه گذاری در املاک نیز اقدام نمایید و یا برای کار آفرینی سرمایه گذاری انجام دهید. برای سرمایه گذاری در املاک سرمایه شما به هیچ عنوان نباید به صورت وام باشد و سرمایه خود را باید به مدت 3 سال نگه دارید. جهت دریافت اقامت 5 ساله دبی ملکی که خریداری کرده اید و روی آن سرمایه گذاری کردید باید حداقل 5 میلیون درهم ارزش داشته باشد. برای کارآفرینی نیز حدود 500 هزار درهم به عنوان سرمایه نیاز دارید.همچنین به یک ایده خوب با چشم انداز و آینده ای روشن نیازدارید تا بتواند اقتصاد دبی را رشد دهد و ایجاد شغل در شهر کند.درنهایت می توان گفت این امکان وجود دارد که اشخاص اقامت دبی را کسب نمایند.

نکته قابل توجه این است که در تاریخ 3 فوریه  سال 2019 قانون جدیدی در امارات وضع شده است که به سرمایه گذاران اقامت بلند مدت 5 یا 10 ساله نیز داده می شود.

برای دریافت اقامت 10 ساله دبی حداقل سرمایه لازم در حدود 10  میلیون درهم می باشد. این سرمایه گذاری می تواند در زمینه سپرده های شهر دبی باشد و یا یک شرکت جدید ثبت و راه اندازی نمایید. در این صورت شما باید سرمایه خود را به مدت 3 سال در کشور امارات باقی نگه دارید و سرمایه شما به هیچ عنوان نباید به صورت وام باشد. اگر شما هم به دنبال خرید ویلاهای فوق لاکچری و بی نظیر و طراحی معماری بی نظیر در دبی هستید و قصد دارید سرمایه خود را با کمترین ریسک تبدیل به املاک در بهترین مناطق شهر دبی کنید بی تردید گروه داماک گروپ با طیف گسترده انواع املاک و مستغلات و با تنوع قیمت و شرایط خرید بهترین انتخاب  داماک خواهد بود.

 

مطالب مشابه:

پاسپورت      دریافت ویزای دبی    قوانین ویزای امارات     damac

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...