داماک گروپ DAMAC  بزرگترین سایت املاک دبی

انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط  بدون بهره با داماک

مزایا خرید ملک در دبی

ویزای خرید ملک

همانطور که در بالا ذکر کردیم بزرگترین و مهمترین فایده خرید ملک و مستغلات در دبی این است که با خرید ملک در دبی بر اساس آنچه خریداری کرده اید،شایسته دریافت ویزای شهروندی می شوید.لازم به ذکر است الزاماتی وجود دارد که شما برای دریافت اقامت دبی باید به آنها منطبق شوید.برای مثال میزان دارایی های شما باید حداقل یک میلیون درهم باشد.همچنین دارایی هایتان باید قابل سکونت باشند و در رهن و یا وثیقه نباشد.

پرسنل فارسی زبان در بخش دفتر مرکزی داماک با هماهنگ وقت قبلی پذیرای شما  برای بازدید از ویلا ها و آپارتمان های دبی هستند. همین امروز کلید فول فرنیش و برند از داماک تحویل بگیرید و خانوادگی مقیم دبی شوید با اقساط بدون بهره سند ملک در ابتدا به شما واگذار می کند .

بدون مالیات بر مستغلات

جالب ایست بدانید در دبی هیچ مالیاتی بر مستغلات در دبی وجود ندارد و این مهمترین موضوع  و امتیاز خرید ملک و مستغلات در دبی است.زمانی که شما در دبی ملکی خریداری میکنید همان ابتدا هزینه ثبت نام اداره شهری دبی را پرداخت کرده اید و هیچ مالیات دولتی بر مستغلات وجود ندارد.این موضوع خود به تنهایی تاثیرزیادی بر بازه کلی اجاره مستغلاتتان در دبی دارد.

داماک گروپ با ۲۴۵۰۰۰هزار پرسنل در شعب مختلف در امارات آماده پاسگویی در هر ساعت از شبانه روز در خدمت شما عزیزان خواهد بود که با خیال راحت سرمایه گذاری مطمئن و سوداوری را داشته باشید هدف ما جلب رضایت شما عزیزان خواهد بود.

امنیت بالای دبی

در میان تمام فایده های خرید ملک(آپارتمان،ویلاو...) و مستغلات در دبی ، امنیت چیزی است که تمام ساکنین دبی از آن برخوردارند. امنیت یکی از دلایل اصلی و مهمی است که مردم به دبی می آیند و زندگی جدید خود را آغاز می کنند. در حالی که بسیاری از کشورهای منطقه خاورمیانه درگیر مسایل و اختلافات سیاسی هستند، دبی یکی از با ثبات ترین و امن ترین شهر های منطقه محسوب میشود.همه ما به خوبی می دانیم که پلیس دبی به دلیل سرعت و دقت بالا بسیار کمک کننده هستند.برای مثال در زمان تصادف تنها کاری که افراد بعد از تصادف انجام می دهند این است که از ماشین های خود پیاده می شوند و با پلیس تماس می گیرند تا بیاید و مقصر را شناسایی و خسارت را ارزیابی کند.

یکی پروژه های داماک گروپ prive damacداماک این سوییت ها از ۴۰تا۱۴۰متری از دو خواب شروع میشود معروف به عروس فرانسوی دبی سوپر لوکس و سوپر دیزایین ، آماده اقامت ، انتقال سند از اداره اسناد دبی با ۱۴درصد پیش قسط ، اقساط دوساله بدون بهره آماده تحویل شما عزیزان خواهد بود .با اعتماد به گروه ما آرامش را به خانه تان ارمغان ببرید.

مزایا خرید ملک در دبی

رشد اقتصادی روز افزون

زمانی که پول و سرمایه خود را بر روی املاک،آپارتمان هاو... و به خصوص مستغلات خارج از کشور سرمایه گذاری می کنید، نه تنها بر روی یک خانه یا زمین بلکه در اقتصاد آن کشور نیز سرمایه گذاری کرده اید. یکی از نکات مهمی که باید در هنگام خرید ملک در هر جای دنیا به آنتوجه داشته باشید، رشد اقتصادی است که در آن منطقه وجود دارد . اگر می بینید که در یک منطقه رشد اقتصادی حرکت صعودی دارد و روز به روز به سمت بالا حرکت می کند، نباید در سرمایه گذاری در آن منطقه تامل کنید.

یکی از بزرگ ترین فواید خرید ملک در دبی این است که اقتصاد این شهر روز به  روز و با سرعت بالایی رو به رشد است.از زمانی که وارد دهه دوم این قرن شده ایم، دبی اقتصاد خود را از درآمد های نفتی مستقل کرده است تا حدی که، درآمد های بدست آمده از نفت ،تقریبا ۵% درصد کل اقتصاد دبی را در بر می گیرد. حرکت سعودی نمودار عملکرد سال ۲۰۱۰ به بعد و سه سال گذشته این شهر نشان دهنده این موضوع است که بی شک دبی بهترین گزینه برای سرمایه گذاری در زمینه ملک و املاک در جهان است.

اقامت خود و خانوادتان را در عرض 40 دقیقه  با خرید ملک از شرکت داماک بخواهید مهاجرت رویایی در عین حال واقعی داشته باشید . داماک damac  در نظر دارد با وام هایی با بهره بسیار کم اندک خانه ای لوکس و لاکچری و فول فرنیش آماده تحویل   در اختیار مردم قرار دهد .داماک گروپ مفتخر است شما را در ساخت ویلا لاکچری و لوکس در دبی یاری کند .

مطالب مشابه:

 پاسپورت      دریافت ویزای دبی    قوانین ویزای امارات     damac       اجاره ملک با داماک        آپارتمان های لوکس

اقامت خانوادگی شما در دبی با داماک

ساخت ویلا در دبی طبق سلیقه شما

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...