داماک گروپ DAMAC GROUP برترین املاک دبی

ساخت ویلا در دبی طبق سلیقه شما

بازار سرمایه گذاری در دبی با داماک گروپ DAMAC GROUP

بازار سرمایه گذاری دبی

دبی به دلیل موقعیت استراتژیک بین شرق و غرب ، زیرساخت های سطح جهانی و سایر مزایا ، تبدیل به یک مرکز سرمایه گذاری شده است.که همه روزه افراد زیادی برای سرمایه گذاری در این کشور اقدام میکنند. بازار سرمایه گذاری دبی مجموعه ای از فرصت ها را برای سرمایه گذاران فراهم می کند تا از سودهای بی نظیر در بازار جهانی دارایی بهره مند شوند. در این مقاله که توسط گروه داماک DAMAC جمع آوری شده است  ، به بازار سرمایه گذاری دبی و چه چیزی آن سرمایه گذاری را به یک فرصت سرمایه گذاری پرسود تبدیل کرده است را بررسی می کنید.

سرمایه گذاری ها دیگر محدود به مرزهای جغرافیایی نیستند. مردم به دنبال اقتصادهای در حال توسعه هستند و برای بدست آوردن بازده خوب در آن شهرها سرمایه گذاری می کنند تا درآمد فوق العاده داشته باشند . در مورد بازار مالی دبی صحبت می شود ، در اینجا چند فاکتور مهم است که باید در نظر گرفته شود:

این کشور از آنجایی که به درآمد گسترده ای وابسته به طیف گسترده ای از مشاغل است ، دارای اقتصاد مقاومتی است.

در میان تمام امارات ، دبی سریعترین رشد است. این صرفاً بر خلاف سایر امارات وابسته به درآمد تولید هیدروکربن نیست.

  • این یک شهر با ثبات سیاسی است
  • سرمایه گذاران در سالهای اخیر بازده پایداری کسب کرده اند که گواهی از بازار خوب دبی است.
  • انجام امور تجاری در دبی واقعاً آسان است.
  • با توجه به فشار دولت از کیفیت زندگی در این شهر ، دبی یکی از پایین ترین نرخ جرم در جهان را دارد.
  • آیین نامه تجارت از سرمایه گذاری های خارجی سود می برد.
  • هر ساله میلیون ها گردشگر از این شهر بازدید می کنند. جهانگردی سهم بسزایی در رشد اقتصادی هر شهر دارد.
  • آب و هوا در بیشتر مناطق سال دلپذیر است.

بازار املاک دبی

دبی یک شهر واقعاً جهانی است ، این شهر به گزینه ای مناسب برای سرمایه گذاران املاک در سراسر جهان تبدیل شده است. محل اصلی آن به اتصال خاورمیانه ، آسیا ، آفریقا و اروپا کمک می کند. آن را با تقاضای زیاد و عرضه بهینه از املاک و مستغلات همراه کنید و بازار املاک و مستغلات دبی می تواند بازده بزرگی به همراه آورد. امروز ، بازار سرمایه گذاری دبی به اندازه سایر شهرهای جهانی خوب است.

مزایای سرمایه گذاری در بازار دبی امروزه قیمت املاک در دبی از سایر شهرهای جهانی مانند نیویورک ، لندن و ... کمتر است از این رو افزایش تقاضا برای املاک و سرمایه گذاران دامنه بزرگی برای رشد دارد.

بازار سرمایه گذاری دبی

بیشتر افراد با کمک وام مسکن یک ملک را خریداری میکنند  این بدان معنا است که در صورت رشد بازار ، بانک ها باید مایل باشند وام بیشتری را به خریداران ارائه دهند تا بتوانند سرمایه گذاری کنند و درآمد بالایی دئاشته باشند . در دبی ، اکثر بانک ها معیارهای وام مسکن را برای کمک به مردم در خرید املاک کاهش داده اند. این امر منجر به افزایش تقاضا برای خانه ها شده است که منجر به توسعه املاک بیشتر شده است - در کل ، یک بازار املاک و مستغلات که به سرعت در حال رشد است. بعلاوه ، به عنوان یک مالک ملک ، می توانید ملک خود را اجاره کنید و درآمد اجاره را به سمت بازپرداخت وام خود منحرف کنید. در این روش وام شما مراقبت می شود و شما می خواهید از ارزش قدردانی اموال بهره مند شوید.

خلاصه اینکه ، خرید املاک در بازاری با رشد سریع مانند دبی ، به شما کمک می کند تا درآمد اجاره را بدست آورید و ارزش قدردانی ملک شما امنیت مالی را در آینده فراهم می کند.

 داشتن یک ملک تضمین می کند که در صورت نیاز به وام ، وثیقه در دست دارید. و وام مورد حمایت وثیقه نیز معمولاً سریع تر و ارزان تر نیز می شود. اکثر بانک های دبی وام را علیه املاک پیشنهاد می دهند.

خلاصه

شما می توانید بدون در نظر گرفتن کشور محل سکونت فعلی خود ، در بازار سرمایه گذاری دبی سرمایه گذاری کنید. اقتصاد دبی در حال افزایش جهش و مرزها است و سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در دبی می تواند به شما کمک کند از این رشد نیز بهره مند شوید! نمایشگاه جهانی جهانی 2020 قرار است در دبی برگزار شود. دولت انتظار دارد در این مدت حدود 25 میلیون نفر از امارات بازدید کنند و حدود 300000 شغل ایجاد کنند. این امر تأثیر آشکاری در بازار سرمایه گذاری دبی خواهد داشت و انتظار می رود افزایش چشمگیر باشد. به تعویق انداختن امروز در دبی سرمایه گذاری کنید.

داماک DAMAC به راحتی میتواند شما را برای سرمایه گذری املاک در دبی راهنمایی کند.

مطالب مشابه:

 پاسپورت      دریافت ویزای دبی    قوانین ویزای امارات     damac       اجاره ملک با داماک        آپارتمان های لوکس

 

اقامت خانوادگی شما در دبی با داماک

انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط  بدون بهره با داماک

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...