داماک گروپ DAMAC  بزرگترین سایت املاک دبی

ساخت ویلا در دبی طبق سلیقه شما

شرایط دریافت پاسپورت

دبی شهر ثروتمندی می باشد که در خاور میانه واقع شده و از نظر موقعیت جغرافیایی شرایط بسیار خوبی دارد.

این شهر مملو از ذخایر نفتی می باشد ثروت این شهر از نفت آن حاصل میشود.دبی شهری پررونق و مدرن است که اقتصاد آن روز به روز در حال پیشرفت می باشد،به همین علت همه ساله افراد زیادی از سراسر جهان این شهر را برای اقامت و مهاجرت انتخاب می کنند.زبان رسمی این کشور عربی می باشد و واحد پول آن نیز درهم امارات می باشد. در سال های اخیر دبی به شدت توسعه داده شده و در حال حاضر این شهر از کیفیت زندگی خوبی برخوردار است. شرایط کار در این کشور نسبتا خوب است و همین موضوع باعث علاقه مردم جهت کار در این کشور شده است. اما باید به این نکته توجه نمود که اکثر افرادی که در این کشور زندگی می کنند به خصوص ایرانی ها به راحتی در میان مردم این کشور پذیرفته نمی شوند و نمی توانند به راحتی اقامت دائم این کشور را به دست آورند. داماک گروپ در این مقاله به بررسی یکیاز روش های مهاجرت به این کشور می پردازد.

یکی پروژه های داماک گروپ prive damacداماک این سوییت ها از ۴۰تا۱۴۰متری از دو خواب شروع میشود معروف به عروس فرانسوی دبی سوپر لوکس و سوپر دیزایین ، آماده اقامت ، انتقال سند از اداره اسناد دبی با ۱۴درصد پیش قسط ، اقساط دوساله بدون بهره آماده تحویل شما عزیزان خواهد بود .با اعتماد به گروه ما آرامش را به خانه تان ارمغان ببرید.

پاسپورت دبی از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در دبی یکی از راه های دریافت اقامت این شهر می باشد. دبی شهری  است که در زمینه های مختلف بسیار رشد و پیشرفت داشته است. با توجه به زیر ساخت های بسیار قوی در شهر دبی و نرخ تولید ناخالص داخلی مناسب در این شهر ، در صورتی که افراد کسب و کار مشخصی داشته باشند و طرح ارائه داده شده جهت فعالیتشان قوی باشد، مسلما شانس موفقیت بالاتری خواهند داشت. جهت اقدام برای کسب پاسپورت دبی از طریق سرمایه گذاری و ایجاد کسب و کار در شهر دبی ابتدا شخص باید شرکتی را در این شهر به ثبت برساند. این شرکت می تواند شرکتی با مسئولیت محدود باشد که به صورت سهامی عام یا خاص معرفی می شود.

برای ثبت هر یک از این شرکت ها شخص باید سرمایه اولیه مشخصی را داشته باشد. شرایط برای ثبت شرکت در شهر دبی بستگی به منطقه سرمایه گذاری شده نیز دارد و بسته به منطقه متفاوت می باشد. در صورتی که این سرمایه گذاری در منطقه آزاد باشد،با توجه به منطقه سرمایه های اولیه مورد نیاز متفاوت است. در این صورت به شخص سرمایه گذار اقامت 2 یا 3 ساله داده می شود.

اگر شما هم به دنبال خرید ویلاهای فوق لاکچری و بی نظیر و طراحی معماری بی نظیر در دبی هستید و قصد دارید سرمایه خود را با کمترین ریسک تبدیل به املاک در بهترین مناطق شهر دبی کنید بی تردید گروه داماک گروپ با طیف گسترده انواع املاک و مستغلات و با تنوع قیمت و شرایط خرید بهترین انتخاب  داماک خواهد بود.

شرایط دریافت پاسپورت

برای دریافت اقامت 10 ساله دبی حداقل سرمایه لازم در حدود 10  میلیون درهم می باشد. این سرمایه گذاری می تواند در زمینه سپرده های شهر دبی باشد و یا یک شرکت جدید ثبت و راه اندازی نمایید. در این صورت شما باید سرمایه خود را به مدت 3 سال در کشور امارات باقی نگه دارید و سرمایه شما به هیچ عنوان نباید به صورت وام باشد.

همچنین برای دریافت اقامت 5 ساله امارات می توانید از طریق سرمایه گذاری در املاک نیز اقدام نمایید و یا برای کار آفرینی سرمایه گذاری انجام دهید. برای سرمایه گذاری در املاک سرمایه شما به هیچ عنوان نباید به صورت وام باشد و سرمایه خود را باید به مدت 3 سال نگه دارید. جهت دریافت اقامت 5 ساله دبی ملکی که خریداری کرده اید و روی آن سرمایه گذاری کردید باید حداقل 5 میلیون درهم ارزش داشته باشد. برای کارآفرینی نیز حدود 500 هزار درهم به عنوان سرمایه نیاز دارید.همچنین به یک ایده خوب با چشم انداز و آینده ای روشن نیازدارید تا بتواند اقتصاد دبی را رشد دهد و ایجاد شغل در شهر کند.درنهایت می توان گفت این امکان وجود دارد که اشخاص اقامت دبی را کسب نمایند.

اقامت خود و خانوادتان را در عرض 40 دقیقه  با خرید ملک از شرکت داماک بخواهید مهاجرت رویایی در عین حال واقعی داشته باشید . داماک damac  در نظر دارد با وام هایی با بهره بسیار کم اندک خانه ای لوکس و لاکچری و فول فرنیش آماده تحویل در اختیار مردم قرار دهد .داماک گروپ مفتخر است شما را در ساخت ویلا لاکچری و لوکس  در دبی یاری کند .

 

مطالب مشابه:

 پاسپورت      دریافت ویزای دبی    قوانین ویزای امارات     damac       اجاره ملک با داماک        آپارتمان های لوکس

 

اقامت خانوادگی شما در دبی با داماک

انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط  بدون بهره با داماک

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...