داماک damac بزرگترین سایت املاک دبی

انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط  بدون بهره با داماک

مهاجرت به امارات متحده عربی

اقامت امارات

گرفتن  اقامت امارات در سال های متوالی یکی از موضوعات فراگیر در باب مهاجرت به این کشور ثروتمند می باشد که مورد استقبال افراد قرار گرفته است. اکثر پاسپورت های  کشور امارات دارای اعتباری 3 ساله می باشند. از آنجائیکه بازارهای کسب و کار در این کشور بسیار پر رونق است و از طرفی اتباع خارجی از پرداخت مالیات معاف هستند، این کشور به جذاب ترین بازارهای کاری تبدیل شده است و هر ساله افراد زیادی جهت دریافت پاسپورت کاری امارات اقدام می ­نمایند. علاوه بر انجام کار راه های دیگری برای مهاجرت به این کشور وجود دارد. گرفتن اقامت دائم امارات به سادگی امکان پذیر نیست. بطور مثل افراد با انجام کار در این کشور تنها می توانند اقامتی 5 ساله دریافت نمایند و در صورتیکه افراد متقاضی گرفتن  اقامت دائما این کشور هستند، می باید حداقل بمدت 30 سال در این کشور به انجام کار بپردازند. با داماک damac از خرید ملک با اقساط بدون سود  در دبی لذت ببرید.  امارات دارای ذخایر نفت و گاز بسیاری است که با صادرات نفت به دیگر کشورها از اقتصاد بسیار مناسبی در جهان برخوردار می باشد.

 درباره امارات

امارات یکی از کشورهای ثروتمند عربی است که بصورت پادشاهی اداره می گردد.. با توجه به اینکه بزرگترین ذخایر نفت را در اختیار دارد، موجب ایجاد بازارهای کسب و کار و تجارت در حاشیه­ خلیج فارس شده است. علاوه بر این دولت امارات با اقتصادی پایدار در حال گسترش صنعت توریسم در کشور خود می ­باشد. در حال حاضر نیز هر ساله افراد زیادی با پاسپورت توریستی امارات به این کشور سفر می ­نمایند. بطور کلی گرفتن  اقامت دائم و تابعیت امارات براحتی امکانپذیر نیست و طبق قوانین امارات ، اتباع خارجی پس از 30 سال انجام کار امکان گرفتن اقامت دائم  و تابعیت این کشور را خواهند داشت.

با گروه داماک damac بهترین و مطمئن ترین سرمایه گذاری را در زمینه خرید ملک انجام دهید.

افرادی که قصد انجام کار در امارات را دارند، با یافتن شغل مورد نظر خود در این کشور امکان اخذ اقامت امارات را خواهند داشت. لازمه اخذ ویزای کاری امارات پیشنهاد کاری از سوی کارفرمایان در امارات است. در برخی موارد کارفرمایان خود درخواست استخدام اتباع و نیروهای متخصص خارجی را می نمایند، که در اینگونه موارد افراد می­ توانند نسبت به دریافت پاسپورت کاری امارات اقدام نمایند. انجام کار در امارات موجب اقامت دائم و یا تابعیت این کشور همانند کشورهای اروپایی نمی ­گردد و افراد با اخذ اقامتی 5 ساله اجازه انجام کار در این کشور را خواهند داشت.

 

اقامت دبی با خرید ملک

بازار سرمایه گذاری در بخش مسکن در دبی برای سالیان سال بین ایرانی ها بسیار داغ بود. اما با لغو ویزای اقامت دبی از طریق خرید ملک در دبی، ضرر هنگفتی به خریداران ایرانی ملک در دبی وارد شد. به صورتی که اقامت دبی با خرید ملک، تقریبا غیر ممکن شده است و برای مهاجرت به دبی و امارات عربی متحده، باید به فکر راههای جایگزین بود. اقامت دبی با خرید ملک، در برهه ای از زمان ممکن شد ولی با اشباع سرمایه گذاری در دبی، روی بد و نا میمون خرید ملک در دبی به مشتریان رخ نمود.

فواید خرید ملک در دبی

اگر بخواهیم در منطقه خاورمیانه از کشوری یاد کنیم که در سال های اخیر به شکوفایی اقتصادی رسیده است کشور جذاب امارات و در راس آن شهر دبی و ابوظبی را می توان نام برد. اشخاصی که ملک و مستغلات در کشور امارات و به خصوص در شهر دبی خریداری می نمایند در واقع به نوعی سرمایه گذاری انجام داده اند. به ویژه به رشد اقتصادی امارات نیز کمک می کنند. ( البته این قاعده فقط به کشور امارات و شهر دبی اختصاص ندارد و شامل سرمایه گذاری در تمام نقاط دنیا می شود.) نکته ای که حائز اهمیت است این است که متقاضی خرید ملک می بایست به این نکته توجه داشته باشد که کشور مورد نظر شرایط اقتصادی مناسبی را دارا باشد. در کشور هایی که رشد اقتصادی سیر صعودی دارد می تواند برای سرمایه گذاری مورد توجه قرار گیرد. از مهمترین فواید خرید ملک در شهر دبی این است که اقتصاد دبی و کشور امارات در حال پیشرفت است که این امر می تواند امتیاز مثبتی جهت سرمایه گذاری در امارات باشد. دولت دبی، در جهت رونق بخشیدن به فعالیت اقتصادی و تجاری، شرایطی را ایجاد نموده است که تا اتباع کشورهای دیگر بتوانند با خرید ملک در دبی، سرمایه گذاری کنند. دولت دبی برای اشخاصی که مالک حقیقی املاک باشند شرایط گرفتن پاسپورت را برای مالک و همراهان وی، تسهیل نموده است. با سرمایه گذاری در حوزه خرید ملک با اقساط بدون سود بهترین سرمایه گذاری را در دبی داشته باشید. داماک damac با فروش آپارتمان های فول فرنیش ، ویلا های لاکچری و آپارتمان های لوکس و لاکچری با اقساط بدون سود بهترین خرید ملک را در دبی انجام دهید.

مطالب مشابه:

 پاسپورت      دریافت ویزای دبی    قوانین ویزای امارات     damac       اجاره ملک با داماک        آپارتمان های لوکس

اقامت خانوادگی شما در دبی با داماک

ساخت ویلا در دبی طبق سلیقه شما

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...