قوانین دبی و زندگی در دبی

داماک گروپ DAMAC GROUP برترین املاک دبی

اقامت خانوادگی شما در دبی با داماک

قوانین دبی از زبان داماک گروپ DAMAC GROUP

واقعیت امر این است که اگر قوانین دبی را می شناسید و فرهنگ محلی را می فهمید ،می توانید یک سبک زندگی استثنایی در دبی داشته باشید.

 

قوانین A تا Z در دبی

A مربوط به الکل است - غیرمسلمانان مجاز به نوشیدن الکل در دبی هستند. 

در محوطه هایی مانند برخی از رستوران ها و اکثر هتل ها،که این مکان ها دارای مجوز برای مشروبات الکلی هستند.

 رقصیدن در ملاء عام در دبی غیرقابل توصیف است. همچنین به عنوان تحریک آمیز تصور می شود ، که می تواند برای زنان بسیار خطرناک باشد.

لباس پوشیدن ؛ اماراتی ها با محافظه کارانه لباس می پوشند و از بازدیدکنندگان و مهاجران انتظار دارند که وقتی در ملاء عام هستند لباس محافظه کارانه بپوشند.

وقتی نوبت آفتاب گرفتن است می توانید لباس ساحل بپوشید اما باید قسمت های توهین آمیز را بپوشانید. برهنگی قابل قبول نیست،حتی برای کودکان. هنگامی که ساحل ، استخر یا پارک آبی را ترک می کنید ، باید در مکان های عمومی به درستی حضور پیدا کنید. یعنی ، شما نمی توانید با بیکینی خود در خانه قدم بزنید.

شکستن حد مجاز سرعت ، مسابقه خیابان ، استفاده از تلفن همراه در حین رانندگی در دبی غیرقانونی است، با وجود این که همه این موارد را هر روز می بینید. به خاطر داشته باشید که دبی،در حال سرکوب است و تحمل خود را برای متخلفین از دست می دهد ، بنابراین با رانندگی افراد محلی،عادت به رانندگی نکنید.

ماه رمضان - ماه رمضان نهمین ماه از تقویم قمری اسلامی است که در طی آن انتظار می رود مسلمانان برای تطهیر روح و توجه مجدد به خداوند روزه بگیرند. روزه فراتر از خوردن و آشامیدن است ، همه در مورد اعمال محدودیت است.

احترام - در جامعه ما در انگلستان این دیدگاه را داریم که احترام چیزی است که باید به دست بیاورید - این چیزی نیست که ما لزوماً مشتاق آن هستیم که فقط به یک غریبه سود دهیم.

اگر در امارات تعطیل شوید و مجرد باشید و به دلایلی مورد توجه مسئولان قرار بگیرید ، اگر کشف شود که در حال به اشتراک گذاشتن یک اتاق و یک تخت هستید می توانید به زندان و سپس تبعید شوید. از نظر مهاجران ساکن دبی ، اگر با شریک زندگی خود ازدواج نکرده اید ، نمی توانید با آنها زندگی کنید و نمی توانید با آنها بخوابید. ریسک نکنید.

قوانین دبی

استعمال سیگار - سیگار کشیدن در بسیاری از دفاتر عمومی و اماکن مانند مراکز خرید ممنوع است ، بنابراین قوانین را رعایت کنید. همچنین در سراسر شهر مناطق سیگاری مشخص شده است بنابراین رعایت ممنوعیت حتی برای افراد معتاد سیگاری دشوار نیست!

در نتیجه

در برخی موارد خاص - مانند مواردی که در مورد زوج های غیر متاهل اجازه زندگی مشترک یا رابطه جنسی وجود ندارد،شاید قوانین در دبی برای ما عجیب باشد.

واقعیت امر این است که ممکن است احساس کنید ، قادر به تغییر قوانین نخواهید بود و در شکستن آنها خطر جریمه ، حبس و تبعید وجود دارد. بنابراین ، شما باید قوانین دبی را رعایت کنید تا زندگی شما در خارج از کشور راحت و آسان شود.

داماک گروپ DAMAC GROUP  سعی دارد با گفتن قوانین دبی شما را از قوانین دبی آگاه کند تا دچار جرم در آن کشور نشوید.

مطالب مشابه:

آپارتمان قسطی    ویلای قسطی    خرید ویلا با هزینه کم     فروش قسطی آپارتمان

   damac   وام و تسهیلات

انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط  بدون بهره با داماک

ساخت ویلا در دبی طبق سلیقه شما

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...