داماک گروپ DAMAC GROUP برترین املاک دبی

اقامت خانوادگی شما در دبی با داماک

قوانین دبی از زبان داماک گروپ DAMAC GROUP

واقعیت امر این است که اگر قوانین و قوانین دبی را می شناسید و فرهنگ محلی را می فهمید ،

می توانید در یک سبک زندگی استثنایی در دبی ضربه بزنید و از مشکل بر حذر داشته باشید در غیر این صورت داماک گروپDAMAC GROUP  میتواند گزینه خوبی برای دادن قوانین دبی باشد..

قوانین A تا Z در دبی

A مربوط به الکل است - غیرمسلمانان مجاز به نوشیدن الکل در دبی هستند اگر در محوطه هایی دارای مجوز هستند. برخی از رستوران ها و اکثر هتل ها دارای مجوز برای مشروبات الکلی هستند.

تندرست یک چک - در دبی ، این عادی است که هزینه های بلیط بزرگ مانند اتومبیل یا حتی اجاره خود را با چک های پیش از موعد پرداخت کنید.

رقص در ملاء عام - در حالی که شما یا من فکر می کنم هیچ چیز در مورد کمرنگ کردن بازوی خیابان در دست با چند نفر از دوستان بعد از یک شب خارج از خانه ، رقصیدن در ملاء عام در دبی غیرقابل توصیف است. همچنین به عنوان تحریک آمیز تصور می شود ، که می تواند برای زنان بسیار خطرناک باشد.

لباس پوشیدن - اماراتی ها با محافظه کارانه لباس می پوشند و از بازدیدکنندگان و مهاجران انتظار دارند که وقتی در ملاء عام هستند لباس محافظه کارانه بپوشند.

وقتی نوبت آفتاب گرفتن است می توانید لباس ساحل بپوشید اما مجبور است قسمت های توهین آمیز را بپوشاند. و شما نمی توانید ضد آفتاب را کاملاً آفتاب بگیرید ، و هیچ شکلی برهنگی قابل قبول نیست - حتی برای کودکان. هنگامی که ساحل ، استخر یا پارک آبی را ترک می کنید ، باید در مکان های عمومی به درستی حضور پیدا کنید. یعنی ، شما نمی توانید در بیکینی خود در خانه قدم بزنید.

خیاط کردن ، شکستن حد مجاز سرعت ، مسابقه خیابان ، استفاده از تلفن همراه در حین رانندگی در دبی غیرقانونی است - با وجود این که همه این موارد را هر روز می بینید. به خاطر داشته باشید که دبی در حال سرکوب است و تحمل خود را برای متخلفین از دست می دهد ، بنابراین با رانندگی افراد محلی عادت به رانندگی نکنید.

رفتار توهین آمیز - مهم نیست که چند بار راننده شما را قطع کند ، در جهت کلی خود به صورت توهین آمیز حرکت نکنید. آنها می توانند با پلیس تماس بگیرند و به عنوان یک فرد مهاجر در اشتباه و جریمه یا حتی زندانی خواهید بود. خشم جاده ای تحمل نمی شود ، و هیچ قسم و فریاد زدن و حرکات بی ادب و فریبنده نیست ، بنابراین همه را در آن تقویت کنید.

ماه رمضان - ماه رمضان نهمین ماه از تقویم قمری اسلامی است که در طی آن انتظار می رود مسلمانان برای تطهیر روح و توجه مجدد به خداوند روزه بگیرند. روزه فراتر از خوردن و آشامیدن است ، همه در مورد اعمال محدودیت است.

احترام - در جامعه ما در انگلستان این دیدگاه را داریم که احترام چیزی است که باید به دست بیاورد - این چیزی نیست که ما لزوماً مشتاق آن هستیم که فقط به یک غریبه سود دهیم.

اگر در امارات تعطیل شوید و مجرد باشید و به دلایلی مورد توجه مسئولان قرار بگیرید ، اگر کشف شود که در حال به اشتراک گذاشتن یک اتاق و یک تخت هستید می توانید به زندان و سپس تبعید شوید. از نظر مهاجران ساکن دبی ، اگر با شریک زندگی خود ازدواج نکرده اید ، نمی توانید با آنها زندگی کنید و نمی توانید با آنها بخوابید. ریسک نکنید.

قوانین دبی

استعمال سیگار - سیگار کشیدن در بسیاری از دفاتر عمومی و اماکن مانند مراکز خرید ممنوع است ، بنابراین قوانین را رعایت کنید. همچنین در سراسر شهر مناطق سیگاری مشخص شده است بنابراین رعایت ممنوعیت حتی برای افراد معتاد سیگاری دشوار نیست!

در نتیجه

بسیاری از قوانین و قوانین در دبی عوام است ، برخی از قوانین فقط تمدید خود ما هستند. با این حال ، در برخی موارد خاص - مانند مواردی که در مورد زوج های غیر متاهل اجازه زندگی مشترک یا رابطه جنسی وجود ندارد - شاید قوانین و قوانین در دبی برای ما عجیب باشد.

واقعیت امر این است که با وجود اینکه ممکن است احساس کنید ، قادر به تغییر قوانین نخواهید بود و در شکستن آنها خطر جریمه ، حبس و تبعید وجود دارد. بنابراین ، شما باید قوانین و قوانین دبی را رعایت کنید تا زندگی شما در خارج از کشور راحت و آسان شود.

داماک گروپ DAMAC GROUP  سعی دارد با گفتن قوانین دبی شما را از قوانین دبی آگاه کند تا دچار جرم در آن کشور نشوید.

مطالب مشابه:

آپارتمان قسطی    ویلای قسطی    خرید ویلا با هزینه کم     فروش قسطی آپارتمان

   damac   وام و تسهیلات

انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط  بدون بهره با داماک

ساخت ویلا در دبی طبق سلیقه شما

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...