داماک گروپ DAMAC GROUP برترین املاک دبی

اقامت خانوادگی شما در دبی با داماک

اوقات فراغت و سبک زندگی در دبی از زبان داماک

تنها چیزی که از شنیدن شکایات مهاجران در مورد آن صحبت نمی کنید شیوه زندگی در دبی است. زیرا شهروندان  شهر دبی بسیار مقرراتی هستند و به قوانین موجود در شهر خود احترام می گذارند.همچنین دبی دارای هتل های لوکس و سئیت و ویلاهای لاکچری و حاذبه های زیادی دارد .

امارات به طور کلی اقتصاد مستقر در جهانگردی را توسعه داده اند و در نتیجه جاذبه ها و امکاناتی که در دبی ارائه می شود بی حد و حصر است. و به طور طبیعی همه ساکنان می توانند از مزایای آن استفاده کنند.

از طیف وسیعی از پارک های موضوعی گرفته تا کلوپ های ساحلی خصوصی ، از مراکز خرید بسیار شگفت آور گرفته تا مجتمع های سینمایی و رستوران های فراوان ، دبی واقعاً این همه را دارد.

مجوز مشروبات الکلی

اولین چیزی که بسیاری از مهاجران انگلیس نگران آن هستند این است که آیا امارات خشک است یا خیر.  خبر خوب این است که مهاجران بالای 21 سال مجاز به نوشیدن خارج از خانه در کافه های دارای مجوز مانند آنهایی هستند که به عنوان مثال در برخی از هتل ها و کلوپ های خصوصی وجود دارد و به مدت طولانی مجاز به مصرف الکل برای مصرف شخصی در خانه هستند. چون مجوز مشروبات الکلی دارند.

دوم این است که شما این کار را با مراجعه به یکی از شعب دو خرده فروش اختصاصی مجاز به فروش الکل در دبی انجام می دهید ، این MMI و A&E هستند .

شما باید غیرمسلمان باشید و باید بتوانید ثابت کنید که ساکن دبی هستید.

اگر شرایط لازم در فرم درخواست مشخص نیست ، شما میتوانید شرایط را از داماک DAMAC   بپرسید و از آن مطلع شوید.

برای بیشتر افراد ، حد مجاز و قابل کنترل است ، اما اگر می خواهید مهمانی را برنامه ریزی کنید ، برای چند ماه پیش نیاز به انبار کردن دارید!

قیمت الکل در دبی زیاد است زیرا الکل حدود 30 درصد مالیات می یابد. به معنای واقعی کلمه تحمل صفر برای رانندگی با نوشیدنی وجود دارد - بنابراین فکر نکنید که می توانید فقط با یک نیمه سریع قبل از حرکت در جاده فاصله بگیرید.

اگر متوقف شده اید و از مجازات ها زیاد می شوید. شما قرار نیست الكل را با تاكسی یا وسایل حمل و نقل عمومی حمل كنید  و از نظر تئوری ، حتی مجبور هستید كه مجوز مصرف الكل را در نوار مجاز داشته باشید.

خرید برای زندگی در دبی یکپارچه است

گذشته از نوشیدن ، کارهای بسیار دیگری در دبی انجام می شود.

سبک زندگی در دبی

خرید بخش بزرگی از سبک زندگی در دبی است. اگر دوست دارید خرید کنید ، جشنواره سالانه خرید دبی با وقایع ، مسابقات و جوایز باورنکردنی آن برگزار می شود. این در آغاز سال برگزار می شود و انواع جاذبه های اضافی مانند نمایش آتش بازی های چشمگیر را به عنوان مثال شامل می شود.

برای بقیه سال می توانید به مراکز مراجعه کنید - و در حالی که گزینه های خرید در دبی به خصوص استثنایی نیستند ، این مراکز ارزش بازدید از بسیاری از آنها را دارند جاذبه هایی در نوع خود هستند.

بیرون غذا خوردن

اگر قطعه قطره ای را کاهش داده اید ، شاید دوست دارید چیزی برای خوردن داشته باشید؟ رستوران های زیادی در دبی وجود دارند که می توانید هر شب از سال در یک مکان متفاوت از آن غذا بخورید! گوردون رمزی ، جیمی الیور و گری رودز همگی رستورانهایی در امارت دارند اگر به چیزی علاقه دارید که یک آشپز مشهور گفته باشد.

برای مهاجران ساکن دبی ، موضوعی که پس از کاهش سرخوشی تجربه جدید زندگی شما بسیار مهم می شود ، ایجاد اجتماع و همراهی است. خبر خوب این است که هیچ باشگاه و جوامعی وجود ندارد که بتوانید با آنها بپیوندید و تعداد زیادی از گروه های کوچک و بورس های دوستانه برای ارتباط با آنها استفاده کنید.

از گروه های مادر و کودک گرفته تا یک باشگاه راگبی ، از باشگاه مادران شاغل تا جامعه ایرلند دبی . بار دیگر ، شما آن را نامگذاری کرده اید و احتمالاً در دبی نیز وجود دارد. به طور طبیعی ، بسیاری از مهاجران واقعاً از اعضای جدید استقبال می کنند زیرا آنها به راحتی می توانند به یاد بیاورند که تازه تازه وارد شده و کمی در شهر بزرگ گم شده اند.

مطالب مشابه:

آپارتمان های لوکس     ویلای لوکس     دفتر کار

damac

انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط  بدون بهره با داماک

ساخت ویلا در دبی طبق سلیقه شما

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...