داماک گروپ DAMAC GROUP برترین املاک دبی

ساخت ویلا در دبی طبق سلیقه شما

داماک گروپ DAMAC برای شما توریست های عزیز چندین جاذبه گردشگری در دبی را برای شما گرد آوری کرده تا بتوانید توسط راهنمایی های داماک یک سفر بیاد ماندنی داشته باشید.

تور گشت و گذار در قایقرانی با سرعت RIB

 Xclusive-Yachts-Rib-Boatsقایق بادبانی  Xclusive  ، یکی از ارائه دهنده خدمات مشهور قایق در این شهر ، فرصتی را برای مشاهده شگفتی های دبی از آب ارائه می دهد.

در یک تور قایق با سرعت RIB ، می توانید نقاط دیدنی و مشهور مختلف امارات را در نظر بگیرید. سایت های برتر این تور شامل موارد زیر است:

  • برج العرب
  • Atlantis The Palm
  • هتل ساحل جمیرا
  • دبی مارینا
  • اقامتگاه ساحل جمیرا
  • جزیره آبی و آبی
  • در حالی که کشتی در بیشتر سفر با سرعت زیاد سفر می کند ، قایق شما به اندازه کافی برای عکس در مکان های انتخابی کند می شود..

اسکی دبی

اسکی دبی قطبی پاس دبی با افتتاح بزرگترین پیست اسکی سرپوشیده منطقه (البته در یکی از بزرگترین مراکز جهان) دوباره در صدر کتاب های رکورد قرار گرفت.اسکی دبی پنج دامنه دشواری متفاوت و شیب برای اسکی بازان از هر مهارت ، از مبتدیان تا جانبازان فصلی دارد.

همچنین خانه نخستین الماس سیاه سرپوشیده جهان است که برای کسانی که جرات تسخیر خواسته های برف را دارند ، اجرا می شود.یک اسکی آسانسور اسکی بازان را اسکی می کند ، در حالی که پارک برفی مجاور شامل مسیرهای سورتمه ای و پیاده روی های توتون ، برج های کوهنوردی و یک غار یخی برای سرگرمی افراد کوچک است.

جاذبه برتر

جنگل سرپوشیده داخلی فضای سیاره سبز

The Green Planetدبی اخیراً یک جنگل بارانی سرپوشیده را به لیست جاذبه های دبی اضافه کرده است که شاید از دیدن آنها در یک کویر غافلگیر شوید. در دنیای عجیب و غریب فلور و جانوران در این جنگل بارانی استوایی عمودی غرق شوید.

جنگل های بارانی مکانی برای هر سنی ، افزایش تجربه آموزش و دانش در مورد جهان طبیعی را با تجربه دست اول زیبایی های طبیعت تشویق می کند.در مورد همه لایه های یک جنگل بارانی و گیاهان و حیواناتی که آن را با بازدید از این جاذبه برتر دبی می نامند ، اطلاعات کسب کنید همچنین میتوانید توسط داماک گروپGROUP  DAMAC  این اطلاعات را کسب کنید

کیدزانیا

KidZania اگر به همراه جوانان به دبی سفر می کنید ، می خواهید یک سفر به KidZania را به برنامه سفر خود اختصاص دهید. این باشگاه بازی ، مستقر در دبی مال ، به کودکان از چهار تا 16 سالگی مکانی امن برای زندگی در رویاهای بازی خود ارائه می دهد.

میهمانان با اندازه پین ​​می توانند در فعالیتهای نقش آفرینی شرکت کنند که از همتایان واقعی خود تقلید می کنند. چه به عنوان پزشک ، چه مأمور آتش نشانی ، افسر پلیس ، خلبان یا زیبایی ، به بچه ها این فرصت داده می شود که در یک شهر واقع در مقیاس کوچک که به طور خاص برای لذت بردن از آنها ساخته شده است ، نقش خود را بازی کنند.

برج العرب

برج العرب جمیرابی دبی اگر جهان نباشد یکی از نمادترین ساختمانهای خاورمیانه است. ساختار بادبان یکی از انواع است و هتل مترادف با لوکس است. برای نوشیدن نوشیدنیهای مخلوط با چشم انداز به Sky Sky Bar بروید یا برای یک تراس در فضای باز زرق و برق دار به رستوران و استراحت Scape مراجعه کنید. در همین حال ، طلا در 27 سالگی یک لیست سطل برای یک نوشیدنی مخلوط با چشم انداز در سراسر دبی است.

کیف دبی

خرده درمانی در دبی لزوماً به معنای رفتن به یکی از (مراکز) پرشمار نیست. برای تجربه سنتی تر ، به یکی از بسیاری از کیسه های کنار هر دو طرف Creek Dubai بروید. گلد سوک دارای صدها خرده فروشی است که گزینی از جواهرات ، الماسها و سایر سنگهای قیمتی را ارائه می دهد ، در حالی که نساجی سوک انتخاب فوق العاده ای از پارچه های رنگارنگ دارد.

وادی وحشی

جاذبه اصلی پارک آبی ، برج جمیرا سودیرا دارای دو اسلاید پشتی 32 متر به طول است که شما را با سرعت 80 کیلومتر در ساعت سقوط می کند. در کل 30 سوار و جاذبه وجود دارد که تمام خانواده بتوانند از پارک آبی دبی لذت ببرند ، خواه طرفدار آرایش مو باشید ، یا چیزی را کمی آرامتر ترجیح دهید ، مثل رودخانه تنبل 360 متری.

اگر دنبال هیجان تازه هستید داماک گروپ DAMAC GROUP  به شما پیشنهاد میکند که این تجربه بیاد ماندنی را تجربه کنید.

مطالب مشابه:

آپارتمان های لوکس     ویلای لوکس    فول فرنیش 

   damacاجاره ملک با داماک        آپارتمان های لوکس

اقامت خانوادگی شما در دبی با داماک

انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط  بدون بهره با داماک

 

 

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...