داماک گروپ DAMAC GROUP معتبرترین املاک دبی

انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط  بدون بهره با داماک

دانشگاه های شناخته شده بین المللی در دبی که توسط داماک گردآوری شده است .

خبر خوب در مورد دبی این است که  برای والدین با فرزندان دانشجویی که در دبی زندگی می کنند در واقع امارات دانشگاه های معتبر بین المللی وجود دارد. بسیاری از آنها وابسته به دانشگاه های انگلیس ، فرانسه یا آمریکا هستند.

در نتیجه مجبور نیستید که از هنگام تحصیل در یک کشور دیگر ، امارات را ترک کنید و هم شهریه بین المللی و هم هزینه های گران قیمت زندگی برای فرزند دانشجویی خود بپردازید.

در این قسمت داماک DAMAC قصد دارد 10 مورد از محبوب ترین مؤسسات آموزش عالی در امارات را بررسی کند.

برنامه های جدید دانشگاهی وابسته به دانشگاه های سراسر جهان با سرعت نسبتاً سریع در دبی افتتاح می شود. چه بخواهید مد را در دانشگاه فرانسه بخوانید و چه فناوری اطلاعات در یک دانشگاه انگلیسی ، متوجه خواهید شد که نیازها و خواسته های شما در دبی پوشانده شده است.

شهریه و شرایط ورود به دانشگاه بستگی به کالج انتخابی شما و همچنین رشته و نوع دوره تحصیلی شما انتخاب می کند. از این گذشته ، دانشگاه های مختلف از لحاظ امکانات و امکانات مختلفی دارند - بنابراین مهم است که هر انتخابی را از نزدیک و به صورت حضوری بررسی کنید.

همچنین میزان وابستگی هر دانشگاه جداگانه را بررسی کنید ، زیرا باید مطمئن باشید که مدرک شما واقعاً بین المللی شناخته می شود.

  • دانشگاه آمیتی دبی

دانشگاه آمیتی دبی که در سال 2011 تاسیس شد ، یک موسسه آموزش عالی خصوصی سودآور است که در شهر بزرگ دبی واقع شده است (دامنه جمعیت 1.000،000-5،000،000 نفر جمعیت).

 درمورد دبی

دانشگاه رسمی آمیتا دبی (AU) معتبر و یا به رسمیت شناخته شده رسمی توسط دانشکده ارشد WASC ، یک مؤسسه آموزش عالی تعاونی است. دانشگاه آمیتی دبی (AU) دوره ها و برنامه هایی را ارائه می دهد که منجر به دریافت مدارک عالی آموزش عالی به طور رسمی در چندین زمینه تحصیلی شناخته می شود.

  • دانشکده دندانپزشکی دانشگاه بوستون

برنامه درسی و برنامه های این موسسه با برنامه های مشابه در دانشگاه بوستون و دانشجویان این موسسه ، دسترسی کامل الکترونیکی به کتابخانه پزشکی و دندانپزشکی دانشگاه بوستون را دارند.

این مؤسسه دارای یک گواهی ترکیبی از سه سال مطالعات پیشرفته (CAGS) و مدرک کارشناسی ارشد علوم (MSD) در تخصص های زیر است: برنامه آموزش رزیدنت جراحی اندودنتیکس ، دهان و فک و صورت ، مسکن ، ارتودنسی و ارتوپدی دندانپزشکی ، پروتز بعد از دکتری ، دندانپزشکی کودکان ، پریودنتولوژی ، برنامه درسی بین رشته ای.

  • دانشگاه کانادا دبی

به عنوان پورتال آموزش عالی کانادا ، دانشگاه کانادایی دبی فرصتی منحصر به فرد را برای دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در کانادا را دارند ، فراهم می کند و امتیاز اضافی این امکان را برای انتقال اعتبارات به دست آمده هنگام تحصیل در دبی فراهم می کند.

دوره ها به اندازه مدیریت گلف و مدیریت منابع انسانی ، بازاریابی ، مدیریت هتل و گردشگری متنوع است و همچنین در رشته های سنتی تر مانند مهندسی و محاسبات دوره هایی برگزار می شود.

  • دانشگاه بریتانیا در دبی

این دانشگاه با امثال دانشگاه های ادینبورگ ، منچستر ، کاردیف و بیرمنگام همکاری هایی دارد که این دانشگاه اولین دانشگاه تحصیلات تکمیلی مبتنی بر تحقیق و پژوهش در منطقه است.

  • دانشگاه مد فرانسه Esmod

ظاهرا ESMOD قدیمی ترین و مشهورترین مدرسه طراحی مد در جهان است و دانشگاه مد فرانسه تنها در نوع خود در منطقه خاورمیانه است.

این دانشگاه دارای مدرک لیسانس و کارشناسی ارشد در عناصر صنعت مد مانند طراحی مد و مد و بازاریابی و همچنین دوره های کوتاه تر و شدید در عناصر تجارت مانند تجزیه و تحلیل پیش بینی روند و برند سازی مد می باشد.

  • دانشگاه هریوت وات دبی

پردیس دبی این دانشگاه بریتانیا طیف وسیعی از دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد را بویژه در زمینه های مهندسی و مدیریت ارائه می دهد. این دانشگاه با داشتن فرصت هایی برای برنامه های تبادل دانشجو و با کمک هزینه ها و بسته های تحصیلی انعطاف پذیر ، یک انتخاب محبوب است.

  • دانشگاه میدلزکس در دبی

پردیس دبی مستقیماً وابسته به دانشگاه میدلسکس انگلیس است و برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد را در موضوعاتی مانند حسابداری و گردشگری ارائه می دهد.

این خدمات عالی برای توسعه حرفه ای دارد که با کارفرمایان برجسته در امارات متحده عربی و در منطقه برای تقویت چشم انداز اشتغال برای فارغ التحصیلان و کارآموزی دانشجویان فعلی همکاری نزدیک دارد.

  • موسسه SAE

موسسه SAE با اصل استرالیا است و هم اکنون بزرگترین کالج خصوصی در جهان است که دوره هایی را در همه چیز از تولید صوتی تا تولید فیلم ، از انیمیشن بین المللی گرفته تا چند رسانه ای کاربردی ارائه می دهد.

شما با کمک داماک DAMAC میتوانید بهترین دانشگاه را در دبی انتخاب کنید.

مطالب مشابه:

 پاسپورت      دریافت ویزای دبی    قوانین ویزای امارات     damac       اجاره ملک با داماک        آپارتمان های لوکس

اقامت خانوادگی شما در دبی با داماک

ساخت ویلا در دبی طبق سلیقه شما

 

 

 

 

 

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...