مزایای مالیات در دبی

داماک گروپ DAMAC GROUP برترین املاک دبی

انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط  بدون بهره با داماک

داماک گروپ DAMAC GROUP  سعی دارد تا شما اقامت طولانی، زندگی آرام در هتل ها و ویلاهای لوکس و لاکچری در دبی داشته باشید .

مزایای مالیات بر درآمد و مزایای مالیات در دبی برای گردشگران

یک فریب سال مالیاتی

بسیاری از کشورها شهروندان خود را برای اهداف مالیاتی بر اساس یک سال مالیاتی واجد شرایط می کنند. از این دیدگاه ، این سؤال که کشور محل اقامت خود را برای دبی ترک می کنید بسیار مهم است.

اگر بیشتر بخش مالیاتی فعلی را در کشور محل اقامت خود بگذرانید ، ممکن است برای آن سال مالیاتی از طرف سازمان امور مالیاتی به عنوان ساکن مالیات در نظر گرفته شوید و درآمد خود را برای کل سال بدون توجه به بخشی از درآمد مالیات دهید.

اگر شهروند انگلیس هستید و در انگلیس اقامت دارید ، حتی با یک قرارداد یک ساله در دبی می تواند برای معافیت شما از تعهدات مالیات بر درآمد خود در انگلستان کافی نباشد ، زیرا ممکن است فقط نیمی از سال مالیات فعلی و نیمی از سال دیگر را تحت پوشش قرار دهد. 

خبر خوب این است که تا زمانی که اقامت شما در دبی بخش واجد شرایط سال مالیاتی در کشور محل اقامت شما را تحت پوشش خود قرار دهد ، به احتمال زیاد شما می توانید از درآمد مالی خود در دبی لذت ببرید.

موقعیت هر شخص منحصر به فرد است ، و شما باید در مورد وضعیت مالیات خود و تعهدات مربوط به مالیات در خانه یا خارج از کشور کاملاً شفاف باشید. اگر مطمئن نیستید ، به دنبال مشاوره حرفه ای واجد شرایط باشید.

مالیات های غیر مستقیم و نرخ مالیات در دبی

از نظر هر نوع مالیات دیگر در دبی - آنها برخلاف تصور عمومی وجود دارند.

برای شروع ، سود بانک های بین المللی و شرکت های انرژی در سطح فدرال مالیات می شود - که احتمالاً چیز بدی نیست! 

الکل از واردات به شدت مالیات می گیرد. در صورت داشتن مجوز مشروبات الکلی و مصرف الکل برای مصارف خانگی 50٪ آن را وارد کشور و سپس 30٪ دیگر می کند.

مالیات توریستی دبی

علاوه بر این ، شما در هر بازدید از هتلی در دبی برای اقامت و یا حتی یک وعده غذایی صرف می کنید. این مالیات 10٪ به حساب شما اضافه می شود و مالیات گردشگری دبی نامیده می شود.

این مالیات توریستی در دبی در این لایحه گنجانده شده است و برای هر میهمان در هتل ، اتاق مهمان یا آپارتمان هتل اقامت می کند.

در نتیجه بسته به نوع هتل و امتیاز آن می تواند 7 تا 20 درهم در هر شب هزینه داشته باشد. یک مهمان خانه نسبتاً ارزان قیمت 7 AED هزینه دارد ، در حالی که هتل های 5 ستاره در هر شب 20 AED اضافه می کنند.

مالیات شورا و مالیات اجاره

همچنین نوعی از مالیات شورا هنگام پرداخت صورتحساب خدمات خود به صورت پنهانی تعرفه ای وجود دارد - و بسیاری از مردم نسبت به این مالیات اعتراض می کنند ، زیرا ظاهراً برای روشنایی خیابان ، جمع آوری زباله و غیره است ، اما هنوز اکثر ساکنان این هزینه را از طریق هزینه های تعمیر و نگهداری پرداخت می کنند. 

بنابراین ، شما به طور موثری دو بار مالیات شورا را در دبی شارژ می کنید -  10٪ مالیات بر شهرداری و همچنین 5٪ مالیات بر شهرداری در محل های اجاره ای که از طریق قبض های سودمندی جمع آوری شده اند ، وجود دارد.

 مزایای مالیات در دبی

مالیات خروج دبی

هنگام خرید بلیط هواپیما برای هواپیما که در یکی از فرودگاه های دبی فرود می آید و یا آن را سوار می شوید ، مالیات خروج در دبی را پرداخت می کنید.

مالیات عزیمت دبی بدون توجه به جایی که آن را خریداری می کنید در قیمت بلیط گنجانده شده است.

کودکان زیر دو سال ، مسافران ترانزیت و اعضای خدمه کابین از پرداخت این نوع مالیات توریستی دبی معاف هستند.

مالیات های دیگر در دبی

اگر از سیستم خنک کننده متمرکز (خنک کننده منطقه) استفاده می کنید ، ممکن است دریابید که صورتحساب شما نسبت به واحدهای سنتی تهویه مطبوع فردی بسیار بالاتر است. اگرچه به طور رسمی مالیاتی نیست ، اما این یک لایحه برای شماست که برای سرمایه گذاری های خود در فن آوری های نوآورانه به شرکت های خنک کننده منطقه پرداخت کنید.

با معرفی بیمه درمانی اجباری در دبی ، بسته به قرارداد کاری شما ممکن است هزینه های اضافی وارد شود. در بعضی موارد ، ممکن است با هزینه های اضافی مراقبت های بهداشتی ، پس انداز احتمالی مالیات کاهش یابد.

مالیات بر ارزش افزوده در دبی

مالیات بر ارزش افزوده در ژانویه سال 2018 در امارات در سطح فدرال معرفی شد.

مالیات بر ارزش افزوده با نرخ 5٪ شارژ می شود. استثناء موارد غذایی ، بهداشت ، آموزش ، فرآورده های نفتی ، خدمات اجتماعی و دوچرخه است. خدمات مالی و بخش های املاک مسکونی نیز از مالیات بر ارزش افزوده (با استثنائات خاص) معاف هستند.

مالیات مصرف دیگر

عوارض مالیات غیر مستقیم در سال 2017 برای سه نوع محصول معرفی شد: نوشابه های گازدار (50٪) ، دخانیات (100٪) ، نوشیدنی های انرژی زا (100%)

مالیات بر درآمد دبی به طور خلاصه

اگر به طور بالقوه می توانید حقوق خود را 100٪  از مالیات در دبی بدست آورید ، اگر در امارات ساکن مالیات باشید و هیچگونه تعهد دیگری نسبت به دولت دیگری در قبال پرداخت مالیات بر درآمد و درآمد حاصل از آن ندارید. 

با این وجود مالیاتی وجود دارد که اگر در دبی زندگی می کنید با آنها روبرو می شوید و اگر می خواهید مطمئن شوید که تعهدات مالیاتی شخصی خود را کاملاً درک کرده اید توصیه می شود با یک حسابدار صحبت کنید.

برا کسب اطلاعات بیشتر شما میتوانید با سایت داماک DAMAC GROUP  در مورد مالیات در دبی اطلاعات بیشتری کسب کنید و اقامت خوبی داشته باشید.

مطالب مشابه:

 پاسپورت      دریافت ویزای دبی    قوانین ویزای امارات     damac       اجاره ملک با داماک        آپارتمان های لوکس

 

اقامت خانوادگی شما در دبی با داماک

ساخت ویلا در دبی طبق سلیقه شما

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...