زندگی بدون مالیات در دبی

داماک گروپ DAMAC GROUP برترین املاک دبی

انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط  بدون بهره با داماک

داماک گروپ DAMAC GROUP  سعی دارد تا شما اقامت طولانی، زندگی آرام در هتل ها و ویلاهای لوکس و لاکچری در دبی داشته باشید .

مزایای مالیات بر درآمد و مزایای مالیات در دبی برای گردشگران...

در این مقاله با داماک گروپ همراه باشید تا در مورد زندگی بدون مالیات در دبی آشنا شوید...

زندگی بدون مالیات در دبی همیشه برای مهاجران ماهر از سراسر جهان جذابیت داشته است. در واقع ، ایده کار در دبی و فرصتی برای رشد ثروت شخصی شما بدون کاهش مالیات بسیار جذاب است.

درست است که نرخ مالیات درآمد امارات متحده عربی صفر است و یکی از مزایای زندگی در دبی است . مانند بقیه امارات متحده عربی درآمد خود را عمدتا از طریق صنعت نفت بدست می آورد و از سیاست عدم مالیات خود برای جذب مهاجران ماهر و شرکت های جهانی برای متنوع سازی و غنی سازی اقتصاد خود استفاده می کند.

با این حال ، این به نظر می رسد خیلی خوب است که درست باشد ، نه؟ به همین دلیل در این مقاله قصد داریم حقیقت راجع به مالیات در دبی و سیستم مالیات در امارات را بیان کنیم تا ببینیم هنگام پرداخت مالیات در دبی چه می پردازید و چه چیزی پرداخت نمی کنید.

امارات هیچ گونه مالیات شخصی یا مالیات بر سرمایه را تعیین نمی کند. این هم برای شهروندان امارات و هم برای مهاجران صادق است. در نتیجه ، هیچ قانون مالیاتی ویژه ای برای کارگران مهاجران در امارات وجود ندارد ، زیرا در مورد مالیات بر درآمد شخصی یا سرمایه ، با شهروندان به همان شیوه رفتار می شوند.

مالیات اجاره ای

بیشتر امارات مالیات اجاره ای را اعمال می کنند و ممکن است قوانین در امارات مختلف و متفاوت باشد. به عنوان مثال اجاره ملک در دبی 5٪ اجاره سالانه را به لایحه مستاجرین مسکونی اضافه می کند.

در ابوظبی ، مستاجران خارج از کشور 3٪ اجاره سالانه را پرداخت می كنند در حالی كه شهروندان امارات متحده عربی هیچ مالیات اجاره ای را پرداخت نمی كنند. همه مستاجران 2٪ از اجاره سالانه را به عنوان مالیات اجاره در شارجه پرداخت می کنند.

شهرداری ها همچنین مالیاتی را در مورد خدمات اعمال می كنند كه در قبض های شما در رستوران ها و هتل ها تأثیر دارد. باز هم ، از امارات تا امارات متفاوت است.

مالیات توریستی در امارات

گردشگران ممکن است بدانند که 10٪ مالیات بر نرخ اتاق ، 10٪ هزینه خدمات و 10٪ هزینه شهری را پرداخت کرده اند.

برخی از امکانات توریستی ممکن است مالیات شهری را نیز بپردازند (از 6 تا 10٪) و 6٪ هزینه گردشگری.

مالیات های دیگر در امارات

در صورت انتقال ملک در امارات ، به شما مالیات بر دارایی نیز شما تعلق می گیرد: 4٪ در امارات دبی و 2٪ در امارات ابوظبی.

در امارات متحد عربی امارات مالیاتی در سطح فدرال وجود ندارد.

مالیات در دبی

تمام قوانین مالیاتی در سطح فدرال همچنین دبی را شامل می شود: مالیات بر درآمد در دبی وجود ندارد ، مالیات بر ارزش افزوده در سطح ملی تعیین می شود و دبی از تمام DTT هایی که امضا شده توسط امارات متحده عربی است به ارث می برد و از آن بهره می برد.

با این حال ، به طور محلی ، برخی از مالیات های دبی می تواند با بقیه امارات متحده عربی متفاوت باشد.

زندگی بدون مالیات در دبی

مالیات بر درآمد دبی

سیاست مالیات بر درآمد صفر در دبی در آینده ای قابل پیش بینی تغییر نخواهد کرد.

شیخ محمد بن راشد آل مکتوم ، معاون رئیس جمهور و نخست وزیر امارات و حاکم دبی اظهار داشت که کشورش هرگز به عنوان راهی برای مقابله با کسری بودجه درآمدی اتخاذ نمی کند. 

کشور من هرگز به عنوان روشی برای مقابله با کسری ، مالیات بر درآمد را اتخاذ نمی کند. پاسخ من این است: مالیات بر درآمد ندارد.

ساکنان دبی همچنین از درآمد اجاره ای بدون مالیات ، هیچگونه تمبر تمبر ، مالیات بر سود سرمایه یا وراث برخوردار نیستند.

با این حال ، فقط به دلیل زندگی در دبی ، به این معنی نیست که می توانید از درآمد بدون مالیات بهره مند شوید. سوال اصلی اقامت مالیاتی شماست.

اقامت مالیاتی شما چیست؟

اگر یک قرارداد 6 ماهه در دبی برقرار کنید و فقط 6 ماه در امارات زندگی کنید و کار کنید ، احتمالاً در کشور خود برای مقاصد مالیاتی ساکن هستید و درآمد شما می تواند مشمول مالیات کشور شما باشد.

اگر در جای دیگری زندگی می کنید و یک سرمایه گذاری در دبی دارید که از آن درآمد اجاره ای کسب می کنید ، باید این درآمد را در اظهارنامه مالیاتی خود در کشور محل اقامت مالیاتی خود اعلام کنید و اگر درآمد کلی شما بالاتر از درآمد باشد ، می توانید این درآمد را در اظهارنامه مالیاتی خود اعلام کنید. باند نرخ صفر برای مالیات بر درآمد.

اگر برای مدت طولانی به دبی مهاجرت کنید ، یا برای مدت طولانی به خارج از کشور خود خارج شوید تا بتوانید شما را به عنوان غیر مقیم مقاصد مالیاتی واجد شرایط خود کنید ، در این صورت ممکن است بتوانید حقوق خود را در دبی 100٪ بدون درآمد کسب کنید.

برا کسب اطلاعات بیشتر شما میتوانید با سایت داماک DAMAC GROUP  در مورد مالیات در دبی اطلاعات بیشتری کسب کنید و اقامت خوبی داشته باشید.

مطالب مشابه:

آپارتمان های لوکس     ویلای لوکس    فول فرنیش 

   damacاجاره ملک با داماک        آپارتمان های لوکس

اقامت خانوادگی شما در دبی با داماک

ساخت ویلا در دبی طبق سلیقه شما

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...