داماک گروپ DAMAC GROUP برترین املاک دبی

اقامت خانوادگی شما در دبی با داماک

داماک گروپ سعی دارد تا شما اقامت طولانی، زندگی آرام در هتل ها و ویلاهای لوکس و لاکچری در دبی داشته باشید . زندگی جدید در دبی می تواند یکی از هیجان انگیزترین تجربیاتی باشد که تاکنون از آن لذت خواهید برد.

با این حال ، زندگی در دبی مانند هر کشور جدید می تواند دلهره آور باشد ، به خصوص اگر فاقد دانش عملی درباره نحوه انجام کار در محلی باشید.

داماک می خواهد با نکات عملی در مورد اقامت ، مالیات ها ، تحصیلات ، بهداشت و سایر موارد دیگر ، به جوانب مثبت و منفی زندگی در دبی نگاهی بیندازیم. با راهنمایی های DAMAC داماک در دبی و می دانید که چه چیزی را باید انتظار داشته باشید ، بنابراین می توانید از قبل برنامه ریزی کنید و از همه چیزهایی که سبک زندگی دبی ارائه کرده است نهایت استفاده را ببرید.

زندگی در دبی  جوانب مثبت و منفی که ممکن است شما را غافلگیر کند.

 جوانب مثبت زندگی در دبی

 • دبی مقصدی مهیج و اتفاق افتاده است که نمی توان از آن چشم پوشی کرد! بنابراین ، جایی است که اگر می خواهید از زندگی اجتماعی و زندگی کاری خود در خط سریع لذت ببرید.
 • آب و هوا در امارات برای 8 ماه از سال بسیار مناسب است. روزهای گرم طولانی تحت سلطه آسمانهای آبی بی ابر و با آب های گرم و گرم آب و هوای گرم افزایش یافته است.
 • استانداردهای آموزشی در دبی بسیار عالی است و مدارس و کالج های جدید تقریباً سالانه ساخته می شوند.
 • هر شرکت بزرگ بین المللی در دبی پایگاه دارد - یا به نظر می رسد! این بدان معنی است که فرصت های زیادی وجود دارد.
 • درآمد ندارد مالیات!
 • فرد می تواند به راحتی وجوه را برگرداند - بنابراین می توانید در دبی حقوق فوق العاده ای کسب کنید و برخی از آن را نیز به خانه ارسال کنید.
 • با استقبال از فرودگاههای بین المللی خود که از پروازها از سراسر جهان استقبال می کنند ، امارات به طور فزاینده ای قابل دسترسی است.
 • خرید در دبی خارق العاده است!
 • سطح زندگی بسیار بالاست.
 • جرم بسیار کم است.
 • دبی امارات بسیار متحمل و تحمل اعتقادات دیگران و روش های زندگی است. همچنین از نظر اعمال قوانین اسلامی در زندگی روزمره همه یکی از معتدل ترین هاست. مهاجران می توانند در دبی الکل بخرند و همچنین اجازه دارند در ساعات روز رمضان بخورند و بنوشند.
 • تاکسی ها بسیار ارزان هستند و دولت سرمایه گذاری زیادی را برای یک سیستم حمل و نقل عمومی انجام می دهد.
 • در واقع ماشین و بنزین بسیار ارزان هستند!
 • این معمول است که خانواده ها بتوانند کمک های خانگی داشته باشند.

نکات و حقایق - کار در دبی

اگر یک کارفرما شما را برای کار در دبی نقل مکان کرده است ، می خواهید بسته اشتغال خود را مذاکره کنید. هزینه زندگی در دبی آنقدر زیاد است که شما نیاز به هزینه های جابجایی ، هزینه های اقامت و هزینه های تحصیل فرزندان خود دارید که حداقل در نظر گرفته می شود.

اگر به دنبال کار در امارات می باشید ، بسته به کشوری که از شما هدیه می کنید ، می توانید ویزای ویزیت را وارد کنید و مستقیماً کارفرمایان را هدف قرار دهید. همچنین می توانید به صورت آنلاین جستجو کنید تا ببینید کدام شرکت های استخدامی می توانند در یافتن کار در امارات به شما کمک کنند.

شما به کارت کار احتیاج دارید و کارفرمای شما برای زندگی و کار در امارات باید ویزای شما را حمایت کند.

زندگی جدید در دبی

اگر شغل خود را از دست دهید 30 روز فرصت دارید تا شغل دیگری و حامی دیگری پیدا کنید ، یا در غیر این صورت مجبور خواهید بود دبی را ترک کنید.

شما فقط نمی توانید شغلی را در هوی و هوس در دبی تغییر دهید - بسته به سطح تحصیلات رسمی شما ، این تعداد دفعاتی را که می توانید تغییر دهید شغلی را باور می کنید یا نه محدود می کند.

سبک زندگی دبی

وقتی بیشتر در مورد زندگی در دبی صحبت می کنیم ، بیشتر وقت ما در مورد شهر دبی صحبت می کنیم و نه در کل امارات. اینجاست که اکثر انگلیسی ها خود را در امارات مستقر می کنند و در آنجا کار پیدا می کنند. شهر دبی همچنین قطب سبک زندگی برای کل منطقه است.

سبک زندگی در دبی چیزی است که شما نمی شنوید مهاجران از آن شکایت دارند. اگرچه به دلیل گرما ، بیشتر به فعالیتهای داخلی تهویه مطبوع محدود می شود ، با این وجود سرگرمی های فراوانی از انواع مختلف از جمله خرید شگفت انگیز وجود دارد.

از طیف وسیعی از پارک های موضوعی گرفته تا کلوپ های ساحلی خصوصی ، از مراکز خرید فوق العاده شاد گرفته تا مجتمع های سینمایی و رستوران های فراوان ، از اسنوبورد داخل سالن تا مشهورترین جشنواره های موسیقی - دبی واقعاً این همه را دارد.

مشاورین داماک DAMAC  شما را برای اقامتی طولانی در دبی راهنمایی میکند.

مطالب مشابه:

آپارتمان های لوکس     ویلای لوکس     دفتر کار

damac

انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط  بدون بهره با داماک

ساخت ویلا در دبی طبق سلیقه شما

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...