دبی

داماک damac بزرگترین سایت املاک دبی

انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط  بدون بهره با داماک

دبی

کمتر از دو قرن پیش دبی یکی از دهکده های توابع مشایخ ابوظبی بود که با سکنی گزیدن هشتصد نفر از قبیله بنی یاس به رهبری خانواده مکتوم در دهانه خور در سال 1833 ، شهر دبی به سرعت تبدیل به مرکز ماهی گیری ، صید مروارید و تجارت دریایی شد ، با آغاز قرن بیستم به بندری موفق تبدیل شد.

و در اواسط قرن بیستم جمعیت دبی در حدود بیست هزار نفر بود که یک چهارم آن را مردم مهاجر تشکیل می دادند و با پیدایش و جمع شدن گل و لای در خور،در دهه 1950 که نتیجه اش افزایش تعداد کشتی ها بود که از آن استفاده می کردند ، حاکم  وقت دبی ، مرحوم دبی شیخ راشد بن سعید آل مکتوم ، را به فکر  لایروبی این مسیر آبی واداشت و با اینکه در ابتدا این تصمیم بسیارجاه طلبانه ، پرهزینه و در ظاهر غیرعملی بود ، ولی موجب افزایش حجم حمل و نقل به این شهر و نهایتا تقویت موقعیت دبی به عنوان قطبی برای صادرات مجدد و تجارت بیشتر شد .

با کشف نفت در دبی ، درآمدهای نفتی برای توسعه زیر ساخت دبی مورد استفاده قرار گرفت و مدارس ، بیمارستان ها ، جاده ها ، یک شبکه مخابراتی پیشرفته و موارد بسیار دیگری ساخته شدند و با سرعت برابر سرعت نور به رشد خود ادامه می داد.

با گروه داماک damac بهترین سرمایه گذاری در حوزه خرید ملک را در دبی داشته باشید و مهاجرت، اقامت و سرمایه گذاری مطمئنی را در دبی انجام دهید.

بزرگترین بندر در دبی

 بزرگترین بندر  دنیا در جبل علی ساخته شده و به دنبال آن یک منطقه آزاد در اطراف این بندر بنا نهاده شد و پس از مدتی دلایل پیشرفت تصاعدی شهر مدرن دبی بر جهانیان آشکار شد و مواردی از قبیل رهبری رویایی ، زیرساخت باکیفیت ، محیط مهاجر دوستانه ، صفر درصد مالیات بر درآمد شخصی و شرکت ها و عوارض کم واردات، از جمله این پیشرفت سریع بودند.

بدین ترتیب به سرعت به یک قطب توریستی و تجاری در منطقه خاورمیانه تبدل شد که امروزه از مصر تا شبه قاره هند و از آفریقای جنوبی تا جایی که آن را کشورهای مشترک المنافع می نامند گسترده شده است .امارات متحد عربی ، به ریاست جمهوری مرحوم شیخ زاید بن سلطان آل نهیان ، تبدیل به یکی از ثروتمندترین کشورهای دنیا با سرانه تولید ناخالص داخلی سالانه بیش از هفده هزار دلار شد که در سال‌های پایانی دهه 2000 میلادی به خاطر بحران های مالی گسترده در جهان ، ساخت و ساز املاک نیز با مشکل مواجه شد و  به مدت سه سال با رکود بدی روبرو بود.

ولی علیرغم تمام مشکلات توانست با یک برنامه تدریجی سازماندهی شده و مداوم ، خود را بهبود بخشد و بدین ترتیب است که در این روزها این شهر را به عنوان یک شهر جهانی و بازرگانی موفق و مهم در منطقه می شناسنددر دبی خرید املاک رونق زیادی دارد بخصوص که گروه داماک damac  بهترین سایت املاک دبی همراه شما باشد.

دبی

تاریخچه دبی

زبان و مذهب مردم در دبی

زبان رسمی مردم دبی عربی است  و بصورت معمول مکالمات روزمره به این زبان انجام می شود اما به دلیل وجود توریست و مهاجرین زبان انگلیسی نیز بسیار رواج دارد و همچنین به خاطر مهاجرت زیاد به این شهر از کشورهای آسیایی ، زبان های هندی ، فارسی ، بنگالی و چینی هم در میان مردمان مورد استفاده است و مورد بعدی اینکه دین رسمی کشور امارات متحده عربی اسلام است و همچنین اقلیت های هندو ، بهائی ، مسیحی و بودایی در این شهر زندگی می کنند .

موقعیت جغرافیایی و جمعیت شهر دبی

دبی یکی از شهرهای امارات متحد عربی و به عبارتی مهمترین شهر این کشور می باشد که در سواحل خلیج فارس  قرار گرفته است و شهرهای  ابوظبی از جنوب ، شارجه از شمال و عمان از جنوب شرقی با این شهر،هم مرز می باشند، همانطور که اشاره شد این شهر در جنوب  کشور ایران واقع شده و بزرگترین شهر امارات متحده عربی به شمار می رود و مساحت این شهر 4114 کیلومتر مربع بوده و دقیقا در صحرای عرب قرار دارد که به سمت رشته کوه های حجر غربی در کنار مرز دبی با عمان و حتا واقع شده است ، راه دارد.

و در ضمن هیچ رودخانه یا آبادی طبیعی نخواهید دید چرا که آنجا بیابانی بیش نبوده ولی یک خلیج طبیعی کوچک به نام خور دبی دارد و به اندازه ای عمیق هست که کشتی های بزرگ بتوانند از آن عبور کنند.

که خور دبی از شمال غربی به جنوب شرقی کشیده شده است و باعث تقسیم  این شهر به دو قسمت دیرا و بر دبی شده است .

فرهنگ و آداب و رسوم مردم دبی چگونه است؟

فرهنگ این شهر ریشه در سنت های کهن عربی دارد. با این حال، قوانین آزادانه تر هستند و زنان دچار تبعیض کمتری می شوند. حجاب اجباری نیست و کلاب های شبانه هم فعالند اما محدودیت هایی هم در مکان های عمومی وجود دارد.

سرمایه گذاری در دبی با خرید ملک

داماک damac ،بهترین و مطمئن ترین سایت املاک در دبی با فروش آپارتمان های لوکس، ویلا های لاکچری  ، ویلا های فول فرنیش و سوئیت های لاکچری به صورت اقساط بدون سود، سرمایه گذاری ، مهاجرت و اقامت خوب و لذت بخشی را در شهر زیبا و پر از جاذبه دبی فراهم می سازد.

داماک damac مطمئن ترین سایت املاک در دبی است.

مطالب مشابه:

آپارتمان قسطی    ویلای قسطی    خرید ویلا با هزینه کم     فروش قسطی آپارتمان

   damac   وام و تسهیلات

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...