جاذبه و پیشرفت امارات متحده عربی و گردشگری در دبی

داماک damac بزرگترین سایت املاک دبی

دبی ، جاذبه و پیشرفت امارات متحده عربی

دبی یک شهر مدرن در کشور امارات متحده عربی ست که توانسته با ایجاد شرایط فوق العاده سالانه گردشگران زیادی را جذب کنند. در این شهر انواع تفریحات آبی ، سافاری در دل کویر،هتل های مجلل و لوکس و رستوران ها و مراکز تجاری و خرید فراوانی را می توان درکنار هم دید.اگر قصد سفر به دبی را

با داماک damac بزرگترین سایت املاک دبی همراه باشید. با گروه داماک damac و خرید ملک از داماک damac بهترین سرمایه گذاری را در حوزه خرید ملک در دبی داشته باشید.

پیشرفت کشور امارات متحده عربی

کشور امارات متحده عربی بخصوص طی چند سال اخیر پیشرفت های زیادی داشته است، دولت این کشور با امنیت بالایی که در این کشور فراهم کرده است موقعیت خوبی را برای مهاجرت ، اقامت و سرمایه گذاری در حوزه خرید ملک در دبی  فراهم کرده است . وجود گروه داماک damac برند ترین سایت املاک در دبی موقعیت خوبی را برای خرید افرادی که قصد سرمایه گذاری درزمینه خرید ملک فراهم کرده است. داماک damac با اقساط بدون سود آپارتمان های لوکس و ویلا های لاکچری به مهاجرت و اقامت شما کمک کند.

بهترین و مطمئن ترین سرمایه گذاری در دبی، خرید ملک هست از این رو چه بهتر است که بهترین و مطمئن ترین سایت املاک دبی به شما در این راه کمک کند.

جاذبه های دیدنی  دبی

برج خلیفه در دبی

برج خلیفه بلندترین ساختمان در دبی و جهان است واز مهم ترین نمادهای دبی محسوب می شود.تماشای آسمان خراش های دبی از فراز سکویی که در طبقه ۱۲۴ برج خلیفه قرار دارد جز علاقه مندی های اکثرگردشگران دبی است. این برج بسیار جذاب بوده و تعداد زیادی توریست و مسافر را به خود جذب می کند.

آکواریوم دیدنی و جذاب  دبی

در طبقه ی همکف دبی مال آکواریوم بزرگی وجود دارد که شاید دو تا سه ساعت از زمان خود را در دبی مال در کنار این آکواریوم دبی بزرگ بگذارنید.

این آکواریوم هر ساله تعداد کثیری توریست را به خود جلب می کند. بیش از ۱۴۰ گونه آبزی در این آکواریوم بزرگ وجود دارند .تماشا و گذر از تونل های آکواریوم رایگان است . برای چشیدن لذت غواصی و قایق سواری با قایق های کف شیشه ای حتما به شهر زیبا و دیدنی دبی سفر کنید.

 دیره در دبی

گردشگران برای گردش وخرید به بازارهای شلوغ دیره سر می زنند .شاید جالب باشد بدانید که بازار طلای دیره بزرگترین بازار طلای دنیاست. علاوه براین در بازار ادویه دیره هر نوع ادویه ی یافت می شود. مسافران و توریست هایی که به شهر زیبای دبی سفر میکنند حتما از این بازار دیدن میکنند.

. داماک damac بهترین و مطمئن ترین سایت املاک در دبی با فروش آپارتمان های لوکس و ویلا های لاکچری به صورت اقساط بدون بهره،سرمایه گذاری ، مهاجرت و اقامت خوب و لذت بخشی را در شهر زیبا و پر از جاذبه دبی فراهم می سازد.

جاذبه و پیشرفت امارات متحده عربی

شرایط خرید ملک در دبی

مطابق قانون کشور امارات متحده عربی ، افراد برای خرید ملک در دبی هیچ گونه محدودیت قانونی نداشته و آزادانه می توانند به خرید و فروش ملک در دبی بپردازند. اما توجه به نکاتی که در این رابطه حائز اهمیت می باشد. هم اکنون مسئول و متولی نظارت بر فعالیت بازار املاک دبی اداره اراضی دبی (DLD) می باشد. مطابق قانون شماره 7 صادره در سال 2013 توسط حاکم عالی دبی، نقش و عملکرد اصلی اداره اراضی دبی ثبت نام، سازماندهی و ترویج سرمایه گذاری املاک در دبی می باشد.

نکته دیگر در خصوص شرایط سرمایه گذاری در بخش املاک دبی و خرید ملک در این ابرشهر اماراتی اطلاع از شرایط خرید ملک برای شهروندان خارجی است. مطابق قانون شماره 19 مصوب سال 2005 در رابطه با بخش املاک امارات، شهروندان خارجی مجاز به خرید و مالکیت ملک در شکل فقط طبقات و آپارتمان و نه زمین می باشند. پس خارجی ها در دبی می توانند از 4 سیستم زیر صاحب ملک شوند:

  • تملک: در دبی به شهروندان خارجی اسناد مالکیت واحدهای مسکونی به مدت 99 سال اعطاء می شود. این امر به آنها اجازه خرید و فروش و معامله آپارتمان ها و ویلاها (و نه زمین) را می دهد.
  • مصالحه: شهروندان خارجی می توانند با این قرارداد واحدهای مسکونی در این کشور را به مدت 50 سال تملک کنند و در صورت توافق طرفین قرارداد قابل تمدید است. پس قرارداد مصالحه به مالک اجازه بهره برداری، ساخت و ساز یا مرمت ملک را در دور خاص می دهد.

اقساط بدون سود برای خرید ملک  در دبی

داماک damac بهترین و بزرگترین سایت املاک در شهر زیبای دبی با فروش آپارتمان های لوکس و ویلا های لاکچری با اقساط بدون سود بهترین راه برای خانه دار شدن شماست . خرید ملک بهترین سرمایه گذاری است . با مهاجرت و اقامت وسرمایه گذاری در دبی لاکچری ترین و بهترین  زندگی را برای خود و خانواده بسازید.

مطالب مشابه:

آپارتمان قسطی    ویلای قسطی    خرید ویلا با هزینه کم     فروش قسطی آپارتمان

   damac   وام و تسهیلات

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...