اقتصاد خوب در دبی و سرمایه گذاری در دبی

داماک damac جامع ترین سایت املاک دبی

اقامت خانوادگی شما در دبی با داماک

خرید ملک در دبی با کمک داماک damac

1- اقتصاد خوب در دبی

وقتی که پول های خود را بر روی املاک و به خصوص مستغلات خارج از کشور سرمایه گذاری می کنید، نه تنها بر روی یک خانه یا زمین به خصوص بلکه در اقتصاد آن کشور هم سرمایه گذاری کرده اید. یکی از مهمترین نکاتی که باید در هنگام خرید ملک در هر جای دنیا توجه کنید ، رشد اقتصادی است که در آن منطقه وجود دارد.

اگر می بینید که در یک منطقه نمودار رشد اقتصادی درحال حرکت به سمت بالا است، نباید در سرمایه گذاری در آن منطقه تامل کنید. یکی از بزرگ ترین فواید خرید ملک در دبی این است که اقتصاد این شهر مبتکر با سرعت خوبی، رو به رشد است. 

از فواید خرید ملک در دبی این است که سایت مطمئن و خوبی به اسم داماک damac است ، با داماک damacو با خرید آپارتمان های فول فرنیش ، ویلا های لاکچری و سوئیت لاکچری با اقساط بدون سود در دبی تجربه کنید.

حرکت سعودی، نمودار عملکرد سال ۲۰۱۰ به بعد و سه سال گذشته بیانگر این موضوع است که بی شک دبی بهترین مکان برای سرمایه گذاری در زمینه ملک و املاک در جهان است. با وجود داماک damac جامع ترین سایت املاک دبی  کسانی که میخواهند در شهر زیبای دبی صاحب آپارتمان های لوکس و ویلا های  لاکچری شوند می توانند با مراجعه به مشاوران داماک damac از مزایای خرید ملک در دبی مطلع شوند.

2- رشد جمعیت در دبی

اگر شما در جایی خانه بخرید که جمعیت کمی دارد و همین تعداد افراد هم درحال مهاجرت به مکان های دیگر باشند، این خانه و مستغلات برایتان نفعی به همراه دارد؟ دبی شهری بین المللی است که مردمش از بیش از ۲۰۰ کشور مختلف به این جا نقل مکان کرده اند. از این رو جمعیت این شهر همواره در حال افزایش است. یکی از بزرگترین فواید خرید مستغلات در دبی این است که، مردم از سرتاسر جهان به منظور یافتن شغل بهتر و شانس های تجاری به اینجا می آیند.

بسیاری از پروژه های جدید خانه سازی در دبی شروع به کار کرده اند تا این جمعیت رو به افزایش را اسکان دهد تا فرصت های سرمایه گذاری بیشتری را برای سرمایه گذاران فهیمی که می خواهند بازگشت سرمایه بیشتری را داشته باشند، فراهم آورند.

3- پیشرفت زیاد در دبی

دبی خانه، برج بلند مرتبه ای به نام برج خلیفه است و اکنون برج بلند تری هم در این شهر در حال ساخت است. این ایده های خلاقانه ای که توسط دولت دبی ارائه شده و آغاز شده نشان دهنده این است که دبی می تواند یکی از بهترین مکانها برای زندگی باشد.

4- وزارت شادی در دبی

این ممکن است یکی از عجیب ترین فواید خرید مستغلات در دبی باشد. در ابتدای سال ۲۰۱۶، وزارت خانه جدیدی به نام وزارت خانه شادی به کابینه دولت امارات اضافه شد. مسئولیت اصلی این وزارت خانه محاسبه میزان شادی ساکنین دبی است و فعالیت هایی را در جهت بهبود سبک زندگی و شاد تر کردن مردمی که در امارات زندگی می کنند، انجام می دهد. با چنین خلاقیت و فدارکاری که دولت امارات برای مردمش انجام می دهد، نمی توانید تصور کنید که چقدر سرمایه گذاریتان در دبی در سال جاری شکوفا خواهد شد.

 

5- امنیت

همه ما به خوبی می دانیم که پلیس دبی به دلیل سرعت و چالاکیشان بسیار کمک کننده هستند و ماشین های لوکس سوار می شوند. تنها کاری که افراد پس از تصادف انجام می دهند این است که از ماشین های خود پیاده می شوند و با پلیس تماس می گیرند تا بیاید و مقصر را شناسایی و خسارت را ارزیابی کند.

دزدی یا کیف قاپی در دبی وجود ندارد و همین خصوصیت می تواند بهترین فایده خرید ملک در دبی باشد. شما می توانیید با خیال راحت ماشین خود را بدون اینکه درب آن را قفل کنید در پارکینگ بگذارید . هیچ کس در غیاب شما جرات دست زدن به ماشینتان را نخواهد داشت.

6- پاسپورت خرید ملک در دبی

بزرگترین فایده خرید مستغلات در دبی که میتوانید از آن بر خوردار باشید این است که شما می توانید بر اساس آنچه که در دبی خریداری کرده اید، شایسته دریافت پاسپورت  شهروندی شوید. الزامات خاصی است که شما باید به آنها منطبق شوید.

اقتصاد خوب در دبی

با داماک damac به سهولت پاسپورت و اقامت ازطریق خرید ملک را در دبی کسب کنید.

۸- هزینه پایین مالکیت در دبی

در مقایسه سایر نقاط جهان، هزینه مالکیت در دبی بسیار پایین تر است.

این یکی از بزرگترین فواید خرید ملک در دبی است و شما نمی توانید این موضوع را نادیده بگیرید.به نمودار زیر نگاهی بیندازید و آنگاه متوجه خواهید شد که هزینه مالکیت در دبی چقدر نسبت به سایر نقاط جهان ارزان تر است. با خرید آپارتمان های لوکس و ویلا های لاکچری با اقساط بدون سود از داماک damac، بهترین مهاجرت و اقامت را در دبی داشته باشید.

مطالب مشابه:

 پاسپورت      دریافت ویزای دبی    قوانین ویزای امارات     damac       اجاره ملک با داماک        آپارتمان های لوکس

انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط  بدون بهره با داماک

ساخت ویلا در دبی طبق سلیقه شما

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...