داماک damac بزرگترین سایت املاک دبی

انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط  بدون بهره با داماک

تورگردشگری  دبی

گردشگری در دبی

هرساله تورهای گردشگری زیادی به دبی گذاشته میشود و تعداد زیادی توریست به شهر زیبای دبی سفر می کنند.دبی یکی از مهم ترین شهر های امارات متحده عربی است. دبی یکی از مجموع هفت امارت امیر نشینان امارات متحده عربی است که میتوان گفت بیشترین جمعیت را در بین این امارت ها دارد و عنوان دومین امارت بزرگ بعد از ابوظبی را را به خود اختصاص داده است . شهر دبی از دیگر شهر های امارات متحده متمایز میباشد از این لحاظ که در آمد نفت آن تنها سهم 6 درصدی از تولید ناخالص داخلی را تشکیل میدهد و اکثر درآمد امارات دبی از مناطق جبل علی یا JAFZ و همچنین از صنعت گردشگری و دیگر خدمات تجاری میباشد. تاسیسات و پیشرفت های بسیار زیاد در صنایع و فعالیت های گوناگون در این شهر باعث شده تا توجهات جهانی را هم در تمام زمینه ها و پروژه ها به خود جلب کند و افزایش چشم گیر خرید تور دبی از سایت لحظه آخر را در ایران رقم بزند. اگر به جاذبه های گردشگری دبی اشاره کنیم میتوان بزرگترین آن یعنی برج خلیفه را نام برد که برجسته ترین ساختمان دبی میباشد. این ساختمان با 829 متر ارتفاع بلندترین ساختمان جهان محسوب میشود. برای خیلی از گردشگران جهان رفتن به این برج و مشاهده 360 درجه کل شهر دبی در طبقه 124 این برج میتواند یکی از جذاب ترین جاذبه ها برای عکاسی هر گردشگری باشد . با کمک داماک damac در دبی صاحب آپارتمان های لوکس و لاکچری ، ویلا های فول فرنیش و سوئیت لاکچری با اقساط بدون سود در دبی با بهترین و لوکس ترین متدهای ساختمان سازی شوید.

درآمد درهمی و درآمد دلاری دبی از گردشگری

بر اساس تمام آمار های جهانی دبی در زمینه صنعت گردشگری همواره در مسیر رشد بوده که این میتواند گسترش دامنه شهر و همچنین اجرای راهبرد های مدیریتی نوین و جهانی باشد . امروزه دبی با پیشرفتی بسیار سریع و جدیت تمام در دیده شدن در دنیا به طور باور نکردنی مورد توجه مسافران عزیز قرار گرفته است به طوریکه در سال 2007 میلادی امارات متحده عربی پر بازدید ترین کشور جهان نام برده شده است. با توجه نظر سنجی های انجام شده از گردشگران تور دبی lahzeakhar  اغلب این گردشگران به دلیل تنوع بسیار زیاد مراکز تفریحی مدرن به این کشور سفر میکنند. دولت امارات در راستای برنامه های توسعه دبی به عنوان یکی از قطب های گردشگری با شرکت های بزرگی دست به همکاری زده است تا بتواند دبی را به قطب گردشگری جهان تبدیل کند یکی از این پروژه ها پروژه مجموعه آل مازار است که در نمایشگاه بین المللی دبی از آن رونمایی خواهد شد. با خرید ملک از داماک damac بهترین سرمایه گذاری را داشته باشید و درآمد دلاری و درآمد درهمی خوبی کسب کنید.

تورگردشگری  دبی

مقایسه در آمد دبی از گردشگری با درآمد نفتی ایران

طبق پیش بینی های سازمان جهانی گردشگری UNWTO تجارت بین المللی دنیا تا انتهای سال 2020 در اختیار صنعت گردشگری قرار خواهد گرفت که سهم کشور های در حال توسعه از این صنعت به میزان قابل توجهی افزایش خواهد یافت. صنعت گردشگری در ایران یکی از بزرگترین منابع سرمایه ایی و امکانات کسب و کار است که زمینه رشد اقتصادی،فرهنگی،اجتماعی است. این صنعت میتواند با توجه به تحریم های ایران مسیری درست در فرآیند حل مشکلات اقتصادی،فقر و بیکاری باشد . کشور ایران جزء 10 کشور گردشگری جهان است بی شک میتوان با تامین زیر ساخت های گردشگری و همینطور نیاز های مسافرین عزیز آمار ورود گردشگران را افزایش داد. از هر نظر که بخواهید به دبی نگاه کنید، تمامی جاذبه های این شهر ، از دیگر مناطق دنیا وارد آن شده است. ساختمان ها و خودرو های سوپر لوکس و هر چیزی که فکرش را بکنید همه و همه متعلق به جایی غیر از شهر دبی است که به مرور وارد شده است . دبی با عنوان پدیده ای نوظهور یاد می شود اما این شهر همان شهر قدیمی با ظاهری جدید است. همانطور که خطوط راه آهن موجب پیشرفت شهر شیکاگو شد شرکت های هواپیمایی نیز در توسعه دبی نقش مهمی ایفا کردند. در سال 1974 شیخ رشید از شیخ محمد درخواست کرد تا توسعه ی فرودگاه بین المللی دبی را در اولویت کارهای خود قرار دهد. هواپیمایی امارات شرکتی دولتی بود که توسط کارشناسان خبره ی غربی اداره میشد و توانست در عرصه های بین المللی یکه تازی کند. افزایش قیمت ها کاملا به نسبت سال های قبل محسوس هستند و همین افزایش قیمت ها در کشور های مختلف باعث بیشتر شدن درآمد گردشگری دبی خواهد شد . سرمایه گذاری و خرید ملک را با داماک damac تجربه کنید.

مطالب مشابه:

آپارتمان قسطی    ویلای قسطی    خرید ویلا با هزینه کم     فروش قسطی آپارتمان

   damac   وام و تسهیلات

اقامت خانوادگی شما در دبی با داماک

ساخت ویلا در دبی طبق سلیقه شما

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...