داماک damac بزرگترین سایت املاک دبی

اقامت خانوادگی شما در دبی با داماک

اقامت امارات متحده عربی و شهر زیبای دبی

آشنایی با کشور امارات

امارات متحده عربی یکی از مطمئن ترین کشور های است که برای مهاجرت و اقامت خانوادگی مناسب است. در امارات متحده عربی امنیت بسیار مهم است و از این رو دولت این کشور زیبا برای جذب توریست و مهاجرت و محیا کردن بهترین شرایط برای مهاجرت و اقامت خانوادگی شرایط خوبی را فراهم کرده است. با گروه داماک damac از خرید ملک در شهر زیبای دبی لذت ببرید.

 پاسپورت اقامتی امارات متحده عربی

پاسپورت  اقامت امارات برخلاف پاسپورت توریستی برای مدت3 سال صادر می‌شود و پس از اتمام انقضای به تعداد دفعات نامحدودی قابل تمید می باشد. با اخذ پاسپورت  اقامت امارات متحده عربی حق اقامت دائم در این کشور به شما داده خواهد شد، بعلاوه می‌توانید برای همسر و فرزندان زیر 18 سال خود نیز پاسپورت  اقامت دریافت کنید. همچنین با اخذ اقامت امارات علاوه بر پاسپورت  کارت شناسایی نیز برای متقاضی صادر می شود. بهترین کار برای اقامت خرید ملک در امارات و دبی است. داماک damac با اقساط بدون سود برای خرید آپارتمان های لوکس و ویلا های لاکچری قصد دارد بهترین مهاجرت و اقامت و سرمایه گذاری راد در شهر زیبای دبی و کشور بی نظیر امارات  متحده عربی برای شما و خانواده فراهم کند .

روش های گرفتن مهاجرت و اقامت امارات متحده عربی

1.گرفتن اقامت امارات از طریق خرید املاک

در صورت خرید ملک مسکونی در دبی یا دیگر شهرهای امارات باید دارای ارزش بالای باشد ،  می توانید اقامت امارات را بدست آورید. در چنین شرایطی مدت اعتبار این پاسپورت 2 سال است. توجه داشته باشید که در این مدت نمی توانید به فعالیت‌های تجاری بپردازید اما بعد از 2 سال میتوانید برای دریافت اقامت دائم امارات متحده اقدام کنید و پس از آن به فعالیت های تجاری و اقتصادی مشغول شوید. با خرید ملک در دبی اقامت این شهر زیبا را دریافت کنید.

2 مهاجرت و گرفتن  اقامت امارات متحده عربی  از طریق قرارداد کاری

کشور امارات متحده عربی از شرایط مناسبی برای کار برخوردار است و باتوجه به نرخ بیکاری پایین، حدود 1.72 درصد، در میان کشورهای با نرخ بیکاری پایین قرار میگیرد. متقاضیان کار در این کشور با توجه به سوابق و شرایط کاری، مدرک تحصیلی، وضعیت جسمانی، وضعیت تاهل، سن، و میزان آشنایی با زبان عربی و انگلیسی می‌توانند نسبت به اخذ اقامت کاری این کشور اقدام کنند.

گرفتن  پاسپورت  کار

اگر تصمیم دارید در دبی به صورت رسمی مشغول به کار شوید به یک پاسپورت  کار/ اشتغال نیاز دارید. توجه داشته باشید که تمام وظایف مربوط به گرفتن  پاسپورت  شما به عهده کارفرمای شماست و اخذ آن به طور متوسط 2 تا 3 هفته طول می کشد.

3.گرفتن اقامت امارات متحده عربی  از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت

ثبت شرکت و سرمایه گذاری روش راحت و کارآمدی برای اخذ اقامت امارات متحده عربی است و به علت اقتصاد پویا و موقعیت استراتژیک جغرافیایی و نرخ پایین مالیات میتوان سرمایه گذاری موفقی در این کشور داشت. امارات متحده عربی برای کسانی که در این کشور شرکتی ثبت می‌کنند تسهیلات بی‌شماری ارائه میدهد.

4. گرفتن اقامت کشور امارات متحده عربی از طریق تحصیل

کشور امارات متحده عربی با توجه به طیف وسیعی از دانشگاه‌های بین المللی، رنکینگ، و سطح علمی بالای بسیاری از آنها شرایط مناسبی را جهت ادامه تحصیل و اخذ اقامت امارات برای متقاضیان ادامه تحصیل در این کشور دارد.

امارات یکی از ثروتمندترین کشورهای پادشاهی در جنوب غربی قاره آسیا است. کشور امارات با جمعیتی در حدود ۸۱۰۶۰۰۰ نفر و مساحت ۸۳۶۰۰ کیلومتر مربع یکی از بزرگترین ذخایر نفتی دنیا را در اختیار دارد. در سال های اخیر تغییرات عمده ای در زندگی اجتماعی و فرهنگی مردم این کشور به وجود آمده است و همین امر باعث جذب مهاجرینی که جویای کار و یا سرمایه گذاری هستند به امارات شده است. با اینکه سیاست های امارات برای جذب سرمایه گذار در سال های اخیر بسیار بهبود یافته است و با کارگران خارجی به خوبی و عادلانه رفتار می شود و این اشخاص در طی مدت زمان کار و اقامت در امارات درآمد قابل ملاحظه ای دارند اما مهاجران هرگز نمی توانند بخشی از جمعیت بومی و دایمی امارات شوند. این نکته ای است که قبل از مهاجرت به امارات باید بدان توجه داشت چرا که شما می توانید با سرمایه گذاری و کار در کشورهای درجه یک اروپایی اقامت و در نهایت تابعیت داشته باشید.

اقامت امارات متحده عربی

اقامت امارات از طریق خرید ملک مسکونی

از دیگر راه هایی که شرایط اقامت در دبی را آسان می سازد، خرید ملک مسکونی در کشور امارات است. مشروط بر این که ملک خریداری شده توسط متقاضی، به ارزش بالای باید برخوردار باشد. پاسپورت  که از این طریق برای متقاضی صادر می گردد به مدت 2 سال اعتبار خواهد داشت. اما گفتنی است فردی که این روش از مهاجرت را انتخاب می نماید، به مدت 2 سال، اجازه کار یا فعالیت شغلی در امارات را نخواهد داشت. پس از گذشت 2 سال و انقضای پاسپورت ، می تواند جهت اخذ اقامت دائم اقدامات لازم را به عمل آورده و سپس به تجارت و کسب و کار بپردازد.

داماک damac بهترین گروه املاک در دبی است میتوانید با خرید آپارتمان های لوکس و ویلا های لاکچری با اقساط بدون سود  در دبی هم اقامت خوبی را داشته باشید و هم سرمایه گذاری مطمئن را از طریق خرید ملک داشته باشید.

مزیت های اقامت در شهر جذاب دبی

از مزیت های زندگی در امارات، می توان به شرایط اقامت در دبی در سطوح عالی، حداقل مالیات، شرایط تحصیلی ایده آل، شرایط مطلوب بازار کار در امارات و… اشاره نمود. اگرچه قوانین و مقررات خاصی برای اعطای اقامت دائم در امارات وجود دارد، اما امری امکان پذیر بوده و در صورتی که کلیه مدارک و مراحل به درستی ارائه و انجام گردد، ظرف مدت کوتاهی می توان به اقامت امارات دست یافت.

داماک damac بهترین سایت املاک همراه شما در مهاجرت و اقامت در دبی و برای خرید ملک با اقساط بدون سود در دبی و سرمایه گذاری با گروه داماک damacباشید.

مطالب مشابه:

 پاسپورت      دریافت ویزای دبی    قوانین ویزای امارات     damac       اجاره ملک با داماک        آپارتمان های لوکس

انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط  بدون بهره با داماک

ساخت ویلا در دبی طبق سلیقه شما

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...