داماک گروپ DAMAC  بزرگترین سایت املاک دبی

اقامت خانوادگی شما در دبی با داماک

شرایط اقامت در دبی:

اقامت دبی از روش خرید ملک

یکی از راه هایی که شرایط دریافت اقامت در دبی را برای فرد متقاضی آسان می کند خرید ملک در این شهر می باشد.به شرط آن که ملک خریداری شده توسط متقضی حداقل به ارزش یک میلیون درهم باشد.در صورتی که ملک دارای چند مالک بود سهم هر نفر می بایست حداقل یک میلیون درهم باشد.
ویزایی که از این راه برای متقاضی صادر می شود به مدت 2 سال اعتبار دارد اما لازم است بدانید طی این 2 سال فردی که این روش را برای مهاجرت انتخاب میکند اجازه کار یا فعالیت شغلی را در این شهر را ندارد اما پس از گذشت این دوسال و اتمام اعتبار ویزا،میتواند برای دریافت اقامت دائم اقدامات لازم را انجام دهد و سپس به کسب و کار و تجارت در دبی بپردازد.

اقامت در دبی با ثبت شرکت و سرمایه‌ گذاری

یکی دیگر از روش های اقامت در دبی ثبت شرکت و سرمایه گذاری  در این شهر می باشد.ثبت شرکت در دبی به دلیل شرایط اقتصادی خوب و رو به پیشرفت این شهر همواره برای سرمایه گذاران جذاب می باشد.همانطور که میدانید کشور امارات یکی از کشورهایی است که از لحاظ اقتصادی  در سراسر جهان از جایگاه خوبی برخوردار است.لازم به ذکر است که در چند سال گذشته این کشور رشد قابل توجهی در زمینه تجارت بین الملل نیز داشته است.از دیگر دلایلی که ثبت شرکت و سرمایه گذاری در دبی را برای سرمایه گذاران جذاب میکند اقتصاد پویا، پایین بودن نرخ مالیات و موقعیت خوب جغرافیایی این شهر می باشد.

اگر خواهان یک زندگی لوکس و لاکچری هستید داماک گروپ بزرگترین و جامع ترین سایت  چند ملییتی جهان با 33 هزار 214 کشور بهترین انتخاب برای شما در دبی خواهد بود .

اقامت دبی از روش قرارداد کاری

شرایط اقامت در دبی از طریق عقد قرارداد کاری نیز امکان پذیر می باشد. شرایط و بازار کار در امارات به علت شرایط خوب اقتصادی آن در سطح مطلوبی قرار دارد. به طوری که طبق تحقیقات و گزارش های به دست آمده، آمار بیکاری در این کشور بسیار پایین و در حدود 1.7% می باشد که نسبت به سایر کشورهای جهان بسیار پایین است. افرادی که تمایل به کار در این شهر دارند، باید از لحاظ مدرک تحصیلی، توانایی جسمی، شرایط سنی، سطح دانش زبان انگلیسی و عربی و...دارای  شرایط مورد نظر و مناسب باشند.

لازم به ذکر است تمامی  مراحل مربوط به دریافت  ویزا باید از سوی کارفرمای اماراتی صورت بگیرد.

پرسنل فارسی زبان در بخش دفتر مرکزی داماک با هماهنگ وقت قبلی پذیرای شما  برای بازدید از ویلا ها و آپارتمان های دبی هستند.

اقامت در دبی

اقامت دبی از روش تحصیل

دبی دارای دانشگاه ها و مراکز علمی متعددی می باشد  و خیلی از دانشگاه های معتبر دنیا شاخه ای در این شهر دارند همچنین تنوع رشته های مختلف به افراد این امکان را میدهد با توجه ودر نظر گرفتن علاقه خود به ادامه تحصیل در دبی بپردازند. زبان رسمی این شهر عربی می باشد  اما از آنجایی که در امور تحصیلی و تجارت از زبان انگلیسی استفاده میشود همه دانشجویانی که قصد دارند برای ادامه تحصیل به این شهر بیایند باید مدرک زبان آیلتس ۶ داشته باشند و اگر این مدرک را نداشته باشند باید ابتدا در کالج های زبان دبی ،زبان خود را تقویت کرده وسپس وارد دانشگاه بشوند که با توجه به این موضوع مسلما روال کمی سختر می شود.

اقامت دبی از روش ازدواج

یکی دیگر از مواردی  که شرایط اقامت در دبی را برای متقاضی فراهم می آورد، اقدام از طریق ازدواج است.اما مهاجرت از طریق ازدواج  درامارات به صورت یک طرفه می باشد؛به صورتی اگر یک زن خاجی با یک مرد اماراتی ازدواج کند می تواند به اقامت ادبی دست یابد،اما عکس این قضیه منجر به دریافت اقامت این شهر نمیشوند.

اقامت خود و خانوادتان را در عرض 40 دقیقه  با خرید ملک از شرکت داماک بخواهید مهاجرت رویایی در عین حال واقعی داشته باشید . داماک damac  در نظر دارد با وام هایی با بهره بسیار کم اندک خانه ای لوکس و لاکچری و فول فرنیش آماده تحویل   در اختیار مردم قرار دهد .

مطالب مشابه:

آپارتمان قسطی    ویلای قسطی    خرید ویلا با هزینه کم     فروش قسطی آپارتمان

   damac   وام و تسهیلات

انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط  بدون بهره با داماک

ساخت ویلا در دبی طبق سلیقه شما

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...