مهاجرت به دبی -امارات

داماک گروپ بهترین سایت املاک در دبی

آیا تا بحال به سرمایه گذاری در دبی فکر کرده اید ؟

کشور امارات یکی از کشورهای قدرتمند در زمینه صنایع و پروژه های عظیم محسوب می‌شود.

به طور کلی فرصت تجارت و صنعت در این کشور بسیار زیاد است به طوری که افرادی جویای کار در این کشور می‌توانند در زمینه های مختلف ورود به کار داشته باشد. در نظر داشته باشید که مهاجرت کاری به دبی به طور کلی سبب اخذ شهروندی این کشور نمی‌شود و شما می‌بایست در طول دوره ای که در این کشور کار می‌کنید مسائل مختلفی را مدنظر قرار دهید. آمار مهاجرانی که از طریق سرمایه گذاری وارد خاک کشور امارات شده‌اند این روزها بیشتر از قبل است و مشخص است که سرمایه گذاری از برنامه ریزی های مهم دولت کشور امارات محسوب می‌شود اینطور که شواهد نشان می‌دهد در این کشور ساختار دقیقی برای سرمایه و همینطور ورود به بخش بیزینس دیده می‌شود. آمار مهاجرت در لاین سرمایه گذاری در کشور امارات 22 درصد رشد داشته است.

امارات در زمینه رشد دستمزد و حقوق بالاتر ارزیابی های زیادی انجام داده است و در این زمینه موفقیت های زیادی را مدنظر قرار داده است؛ مشخص است که کارگران در این کشور از نظر درآمد رضایت خوبی دارند. وضعیت امنیت در امارات با وجود آزادی های سیاسی و مذهبی، بالا اعلام شده است و اینطور که شواهد نشان می‌دهد دولت امارات توانسته فضای کاری خوبی برای بانوان نیز ایجاد نماید چراکه رضایت در این زمینه نیز بیش از 80 درصد بوده است. افرادی که قصد دارند ویزای سرمایه گذاری کشور امارات را اخذ نمایند می‌بایست در یکی از روش های ثبت شرکت، خرید ملک و یا خرید اوراق قرضه ورود نماید، در این روش آن‌چه مهم است گردش مالی شما و همینطور سودی است که قرار است که در طی یک سال اول مشخص شود.

در این روش می‌توانید همسر و فرزندان خود را همزمان وارد خاک کشور امارات نمایید. رتبه بندی تجاری کشور امارات در سال 2018 حدود 21 بوده است و مشخص است که گردش مالی در این کشور نسبت به سایر کشورها بالاتر بوده است. تنها نقطه ضعف سرمایه گذاری در کشور امارات این است که نباید بیش از 49 درصد از سهام یک شرکت محلی به یک فرد خارجی تعلق بگیرد. ابوظبی یکی از شهرهای مهم امارات محسوب می‌شود و پایتخت این کشور و مهد تجارت در امارات است و بهترین گزینه برای کسانی است که با ویزای کاری وارد خاک این کشور شده اند. میزان مهاجرپذیری شهر ابوظبی نسبت به سایر شهرها بیشتر اعلام شده است.

مهاجرت به دبی

داماک گروپ بهترین سایت املاک در دبی

برای مهاجرت به امارات و زندگی در دبی نیاز داریم که اجازه زتدگی (اقامت) در اونجا رو داشته باشیم.

بهترین راه برای دریافت اقامت خرید ملک است.شما با خرید ملک در امارات میتوانید هم جزو سرمایه گذاران این کشور باشید هم اقامت برای خود و خانواده خود دریافت کنید و هم از یک زندگی لوکس لذت ببرید.

داماک بزرگترین و برند ترین شرکت ساختمانی در جهان است . خلاقانه فکر می کند ، لاکچری می سازد چون در درجه اول به شما به عنوان جزئی از خانواده بزرگ داماک می نگرد بعد به عنوان یک مشتری . لابد می دانید که برند های معروف جهانی ورساچی ، بوگاتی ، جاست کاوالی ، تایگروود ، پارامونت ، ترامپ ، فندی که نام آشنای تمام جهانیان هستند تنها بخشی از زیر مجموعه داماک در بخش دکوراسیون و فرنیش آپارتمان ها و ویلاهای داماک میباشد .DAMAC group به عنوان شرکتی که نور سرزمین امارات متحده عربی را در خود دیده است ، به لزوم سپاسگزاری و بازگشت به کشوری که نقش مهمی در تدوین جزئیات داستان موفقیت ما داشته است ، اعتقاد دارد. داماک در این سالها در بسیاری از فعالیت های خیرخواهانه مشارکت داشته است و از سازمان هایی همچون هلال احمر امارات ، دبی کارز و انجمن دارالدیر پشتیبانی کرده اند. داماک از طریق پروژه های خود ، به شهرهایی که در آن فعالیت می کند از طریق طیف گسترده ای از مشاغل ، از جمله دو توسعه شهری که توسط دو پروژه گلف طراحی شده مطابق با استانداردهای بین المللی ، متمایز شده ، نشاط بیشتری را به آن اضافه می کند.  

برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان داماک فارسی از طریق داماک گروپ بهترین سایت املاک در دبی در ارتباط باشید.

پاسپورت     مهاجرت به امارات     مهاجرت به دبی       

damac            

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...