داماک damac بزرگترین سایت املاک دبی

اقامت خانوادگی شما در دبی با داماک

مهاجرت به امارات متحده عربی و دبی

مهاجرت به هر جایی احتیاج به بررسی دارد و برای مهاجرت و اقامت ممکن است چندین سوال به ذهن برسد.

مهاجرت به امارات ، شرایط گرفتن اقامت امارات و انواع روش های مهاجرت به امارات مورد بررسی و تحلیل علمی قرار می گیرد. از چه روش هایی می توان به امارات مهاجرت کرد؟ هزینه های زندگی در امارات به طور میانگین چقدر است؟ آیا گرفتن  تابعیت و پاسپورت امارات برای ایرانیان امکان پذیر است؟ در سال های اخیر تعداد مهاجران به امارات افزایش پیدا کرده است و در اکثر موارد مشکلاتی برای آن ها به وجود آماده است. با توجه به حساسیت موضوع مهاجرت به کشور امارات متحده عربی ما سعی می کنیم که برخی از ابهامات این موضوع را رفع کنیم. کشور زیبای امارات بخصوص طی چند سال اخیر پیشرفت های زیادی از جهت های مختلف داشته است، از این رو یکی از بهترین کشور های است که برای مهاجرت ، اقامت و سرمایه گاری مناسب است. وجود گروه داماکDAMAC بهترین سایت املاک در دبی بهترین انتخاب برای خرید ملک و سرمایه گذاری مطمئن در دبی است. امارات از جمله کشورهای حاشیه خلیج فارس می باشد که با توجه به پیشرفت چشمگیری که در سال های اخیر داشته است مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است و با توجه به ذخایر غنی نفتی و درآمدزایی امارات از طریق صادرات نفت، این کشور بستر مناسبی برای زندگی و کار  به شمار می رود، اما لازم است از همین ابتدا توجه بفرمایید که دریافت اقامت دائم و کسب تابعیت و شهروندی امرات بسیار دشوار می باشد و تنها افرادی که ۳۰ سال در این کشور زندگی کرده اند می توانند موفق به دریافت اقامت دائم امارات شوند. پیشنهاد می شود تا انتهای این مقاله، که توسط کارشناسان مؤسسه حقوقی ملک پور نگارش گردیده است، همراه ما باشید و پاسخ تمامی سوالات خود را در خصوص مهاجرت به امارات دریافت کنید.

شرایط مهاجرت و اقامت  به امارات

مهاجرت به امارات و ورود به این کشور در سال های گذشته هدف افراد زیادی در راستای امر مهاجرت بوده است. امارات متحده عربی، کشوری در حاشیه خلیج فارس و متشکل از ۷ شیخ نشین می باشد که این مناطق شامل ابوظبی به عنوان پایتخت این کشور، دبی، شارجه، عجمان، فجیره، راس الخیمه و ام القوین می باشد. کسانی که قصد دریافت مهاجرت به امارات را دارند باید بسته به شرایط خود از طریق یکی از مسیرهای مهاجرت را برای دریافت مهاجرت به امارات اقدام نمایند.

با خرید ملک در دبی اقامت این شهر پیشرفته را دریافت کنید. گروه داماک damac با فروش آپارتمان های فول فرنیش ، ویلا های لاکچری و سوئیت لاکچری با اقساط بدون سود بهترین راه برای سرمایه گذاری مطمئن در دبی است.

همانند سایر کشورها برای مهاجرت به امارات ۶ روش وجود دارد که در زیر می توانید آن ها را مشاهده کنید.

مهاجرت به امارات از طریق کار

مهاجرت به امارات از طریق تحصیل

مهاجرت به امارات از طریق سرمایه گذاری

گرفتن اقامت و تابعیت امارات از طریق ازدواج

گرفتن اقامت و تابعیت امارات از طریق تولد

مهاجرت به کشور‌های عربی

مهاجرت به امارات از طریق کار

مهاجرت به امارات از طریق کار یکی از روش های اخذ اقامت این کشور می باشد. با توجه به نرخ بیکاری بسیار پایین در این کشور که عدد ۱٫۷ درصد می باشد، معمولا متقاضیان کار برای این کشور بسیار زیاد می باشد. شخص برای کار در کشور امارات نیاز به پیدا کردن اسپانسر یا کارفرما دارد و این کارفرما باید برای شخص درخواست مجوز کار از وزارت منابع انسانی امارات اخذ کند.

مهاجرت و اقامت

یکی از مزایای کار،اقامت  و مهاجرت کاری به امارات، حقوق های مناسب و عدم وجود مالیات بر درآمد در این کشور می باشد و اشخاص از پرداخت مالیات معاف می باشند ولی از بزرگترین معایب کار در کشور امارات عدم امکان اقامت بلند مدت و تابعیت این کشور می باشد که اشخاص پس از اتمام مدت قرارداد کاری مجبور به بازگشت به کشور خود می شوند و نمی توانند درخواست شهروندی یا اقامت بلند مدت بدهند و همینطور همیشه به علت نیاز به تمدید ویزای کار این مشکل و استرس برای نیروهای کار خارجی وجود دارد که مجوز کار آنها تمدید نشود. افرادی که برای کار در امارات اقدام می کنند از ابتدا نمی توانند همسر و فرزندان خود را همراه با خود به امارات ببرند و باید ابتدا خود شخص متقاضی کار به امارات برود و مجوز کار خود را دریافت کند و بعد همسر و فرزندان شخص می توانند به وی ملحق شوند. برخی مشاغلی که در کشور امارات از نظر کار شرایط مناسبی دارند عبارتند از: توریسم، صنعت نفت ، پرستاری ، حسابداری و…

مهاجرت به دبی از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به امارات از طریق سرمایه گذاری بر خلاف مهاجرت به این کشور از روش هایی نظیر تحصیل و کار به اقامت بلند مدت منجر می شود. دردبی با وجود گروه داماک damac تحولی عظیم در صنعت ساخت و ساز های لاکچری ایجاد شده است. داماکdamac  با فروش آپارتمان های لوکس و ویلا های لاکچری با اقساط بدون سود امکان بهترین مهاجرت ، اقامت ، سرمایه گذاری را در دبی فراهم کرده است.

مطالب مشابه:

 پاسپورت      دریافت ویزای دبی    قوانین ویزای امارات     damac       اجاره ملک با داماک        آپارتمان های لوکس

انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط  بدون بهره با داماک

ساخت ویلا در دبی طبق سلیقه شما

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...