مهاجرت به امارات متحده عربی

داماک damac بزرگترین سایت املاک دبی

مهاجرت به امارات متحده عربی

مهاجرت به امارات متحده عربی از طریق تحصیل در امارات متحده عربی

اقامت امارات از طریق تحصیل یکی از روش های اخذ اقامت و زندگی در کشور امارات است. با مهاجرت تحصیلی به دبی و امارات میتوانید به کمک داماک damac از سوئیت های لاکچری و آپارتمای لوکس و لاکچری با اقساط بدون سود بهترین مهاجرت تحصیلی را در دبی داشته باشید. تحصیل در امارات هم به زبان عربی امکان دارد هم به زبان انگلیسی. در امارات در کنار دانشگاه های دولتی این کشور دانشگاه های بین المللی و آمریکایی نیز وجود دارند.

 که اشخاص می توانند در این دانشگاه ها مشغول به تحصیل شوند. البته بسیاری از مراکز آموزشی معتبر نظیر آموزشگاه های طراحی لباس ، بازیگری و … در کشور امارات نیز به علت شرایط خوب اقتصادی مراکزی افتتاح نموده اند.

البته دانشگاه ها و مراکزی که در این کشور می توان در آنها مشغول به تحصیل شد، مراکز بسیار معتبر می باشند که برای آینده شغلی و تحصیلی شخص می توانند کاملاً تاثیر گذار باشند. در امارات ۶ دانشگاه در رنکینگ های جهانی هستند و از دانشگاه های برتر امارات قلمداد می شوند که در خاورمیانه نیز جزو دانشگاه های بسیار معتبر می باشند.

دانشگاه ایالات متحده عرب که جزو ۴۰۰ دانشگاه برتر دنیا می باشد که مدیران بسیاری از شرکت های معتبر و بزرگ در این دانشگاه تحصیل کرده اند. دانشگاه آمریکایی شارجه نیز جزو ۵۰۰ دانشگاه برتر دنیا قرار دارد برای دریافت پاسپورت دانشجویی امارات، شخص نیاز به داشتن یک اسپانسر در کشور امارات می باشد. اگر از بستگان شخص در امارات اقامت نداشته باشند و شخص، آشنا و اسپانسری در امارات نداشته باشد، خود دانشگاه به عنوان اسپانسر شخص معرفی می شود ولی همیشه دریافت پاسپورت قطعی و تضمینی نیست و به خصوص در مورد کشور امارات که همیشه احتمال رد شدن پاسپورت تحصیلی وجود دارد.

مهاجرت به امارات از طریق ازدواج

مهاجرت به امارات و گرفتن اقامت این کشور از طریق ازدواج تحت شرایطی امکان پذیر خواهد بود. لازم به ذکر است که قوانین کشورها در خصوص ازدواج تقریبا مشابه می باشد و بر اساس قوانین حقوق بشر، زوجین با تابعیت جداگانه باید بتوانند در کنار هم زندگی کنند. در این میان، قانون کشور امارات کمی متفاوت می باشد، به این صورت که اگر مردی خارجی با یک زن اماراتی ازدواج کند به او اقامت داده می شود اما هرگز نمی تواند تابعیت این کشور را به دست آورد.

و بر عکس این امر اگر مرد اماراتی با یک زن خارجی ازدواج کند در صورت واقعی بودن ازدواج و اثبات ۳ سال زندگی مشترک به زن اقامت داده می شود و همچنین تابعیت نیز به وی اعطا خواهد شد اما به شرط آنکه تابعیت قبلی از او سلب گردد.

داماکdamac بهترین سایت املاک دبی است که با اقساط بدون سود در خدمت افرادی است که قصد مهاجرت و اقامت خانوادگی را در کشور امارات و شهر زیبای دبی را دارند.داماک damac بهترین سایت خرید ملک برای زوج های جوان است.

مهاجرت به امارات متحده عربی

مهاجرت به امارات و اخذ تابعیت از طریق تولد

اخذ اقامت امارات از طریق تولد در صورتی اعطا می گردد، که کودک متولد شده از پدر و یا مادری زاده شده باشند که دارای تابعیت این کشور می باشند. اعطای تابعیت در کشور امارات مبنی بر سیستم خون می باشد و با تولد کودک در خاک این کشور نمی توان به اقامت خانوادگی این کشور دست یافت.

البته در این میان استثنائاتی نیز وجود دارد به این صورت که اگر کودک از پدر و مادری نامعلوم زاده شود به کودک تابعیت اعطا می گردد. همچنین اگر پدر کودک نامعلوم و مادر تابعیت اماراتی داشته باشد به کودک نیز تابعیت اعطا می گردد. با توجه به  این قانون، مهاجرت به امارات از طریق تولد برای اشخاصی که به دنبال اقامت این کشور از طریق تولد فرزندشان می باشند امکان پذیر نمی باشد.

مزایای مهاجرت به امارات

کشور امارات در چند سال اخیر رشد اقتصادی چشمگیری را تجربه کرده است و به نحو بسیار مناسبی ساخت و ساز در این کشور افزایش پیدا کرده است ، پویا بودن وضعیت عمرانی یک کشور تمام جهت اقتصادی یک کشور را به حرکت وا می دارد. پیشرفت هایی که در این زمینه های ایجاد شده است مهاجرت به امارات را بسیار جذاب کرده است.

از شهرهای جذاب امارات شهر زیبای دبی است که نگین درخشان امارات است. کشور امارت بخاطر پیشرفت های بسیاری که داشته جای خوبی برای سرمایه گذاری در حوزه خرید ملک است.

با داماک damac از خرید آپارتمان های لوکس و لاکچری و سوئیت لاکچری با اقساط بدون سود در دبی بهترین مهاجرت ، اقامت و سرمایه گذاری را در دبی داشته باشید.

مطالب مشابه:

 پاسپورت      دریافت ویزای دبی    قوانین ویزای امارات     damac       اجاره ملک با داماک        آپارتمان های لوکس

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داما

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...