زندگی در دبی و قوانین دبی

 

داماک گروپ DAMAC  بزرگترین سایت املاک دبی

ساخت ویلا در دبی طبق سلیقه شما

زندگی در دبی

دبی یکی از شهرهای حاشیه خلیج فارس و یکی از شیخ نشینان امارات می باشد.

امارات متحده عربی جزو 5 کشور دارای بیشترین ذخایر نفتی جهان است.همچنین دبی دارای اقتصاد پیشرفته می باشد که روز به روز نیز بیشتر پیشرفت میکند. دبی به دلیل داشتن اقتصاد پیشرفته سرمایه گذاران زیادی را به خود جذب می کند.

اقامت کاری امارات در سال 2019

همان طور که گفته شد به دلیل داشتن اقتصاد پیشرفته و شرایط مناسب بسیاری از جمعیت دبی را مهاجران تشکیل می دهند،دبی به افرادی که خواستار و علاقه مند به کار در این شهر باشند،در صورت داشتن شرایط و مدارک لازم و طی انجام فرآیند های مشخصی اجازه ورود موقت می دهد.

البته با توجه به سیاست های اخیر دبی این شهر سعی بر این دارد به استثنای مشاغل سطح پایین مثل کارگری های متداول در مابقی مشاغل تا حد امکان از نیروهای بومی یا حداقل، افرادی که موفق به دریافت تابعیت یا اقامت بلند مدت شده اند استفاده کند.

اقامت خود و خانوادتان را در عرض 40 دقیقه  با خرید ملک از شرکت داماک بخواهید مهاجرت رویایی در عین حال واقعی داشته باشید .

مدارک مورد نیاز جهت کار در دبی

یکی از مدارک مورد نیاز جهت کار در دبی دریافت مجوز کار در این شهر است. جهت دریافت این مجوز نیاز است تا یک کارفرما یا یک شرکت معتبر در امارات پیشنهاد شغلی مرتبط با سابقه کاری و رشته شما را به شما ارائه دهد.

سپس با پیشنهاد کاری و انعقاد یک قرارداد ابتدایی و ساده (حتی می تواند این قرار داد به صورت دوطرفه از راه دور انجام شود)، کارفرما یا کارمند شرکتی که شما با آن قرارداد دارید برای دریافت مجوز کار در دبی برای شما اقدام کند.

خیلی از افراد در این مرحله از کار با ویزای توریستی 30 روزه و سپس با تمدید 30 روز دیگر در امارات اقامت می کنند و در کنار کارفرما مراحل دریافت مجوز کار در امارات را دنبال می کنند.

مدارک لازم برای اخذ ویزای کاری دبی

مدارک لازم برای دریافت ویزای کاری این شهرعبارت اند از:

  1. داشتن پاسپورت با بیشتر از 6 ماه اعتبار.
  2. سن برای دریافت ویزای کاری بین 26 تا 40 سال (البته طبق قانون افراد تا سن 50 سالگی نیز می توانند اقدام نمایند.)
  3. ارائه گواهی معتبر پزشکی که نشان دهنده سلامت کامل جسمانی و بهداشتی فرد متقاضی باشد.
  4. ارائه فرم درخواست ویزای کاری دبی به همراه عکس رنگی گذرنامه ای به تعداد چند عدد که مربوط به همان سال باشد.
  5. گواهی عدم سوء پیشینه از کشور متبوع فرد متقاضی.
  6. ارائه تمامی مدارک ترجمه شده تحصیلی و گواهی نامه مهارت ها و بیمه کاری نیز برای اثبات فعالیت و کار در حوزه تخصصی.

در نهایت با ارائه این مدارک و معرفی نامه و یا قرار داد با کارفرما( که تمام مراحل تایید رسمی آن از سوی کارفرما و شرکت طی شده باشد) ، می توانید موفق به دریافت مجوز کار در دبی شوید. برای دریافت این مجوز در طول مراحل کاری حدود 1500 تا 2000 درهم هزینه برای پرداخت مهرها ، شناسه و آی دی اماراتی و سایر موارد مشابه نیاز است.

زندگی در دبی

مهاجرت به شهر دبی

در مطالب بالا در خصوص دریافت ویزای کاری دبی توضیحاتی داده شد و همچنین پیشنهاد می شود برای مهاجرت به شهر دبی ، شرایط شخصی و فردی خودو شرایط کار را برای مهاجرت بررسی کرده،سپس با جستجو و پیگیری سایر فرصت های مهاجرتی کشورهای دیگری که میتوانید مهاجرت نمایید و شرایط رفاه اجتماعی، شاخص های پیشرفت،زندگی، توسعه، فرهنگ و اقتصاد آن کشورها بهترین گزینه برای مهاجرت و کار را برای خود پیدا کنید.

همچنین به یاد داشته باشید با توجه به سیاست های اخیر دبی موضوع امنیت شغلی مهاجران بسیار مسئله پر اهمیتی خواهد بود چرا که امکان تمدید ویزای کاری و دریافت اقامت بلند مدت و یا همراهی خانواده سخت خواهد بود.

مطالب مشابه:

آپارتمان قسطی    ویلای قسطی    خرید ویلا با هزینه کم     فروش قسطی آپارتمان

   damac   وام و تسهیلات

اقامت خانوادگی شما در دبی با داماک

انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط  بدون بهره با داماک

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...