داماک گروپ DAMAC  بزرگترین سایت املاک دبی

ساخت ویلا در دبی طبق سلیقه شما

اقامت دبی

دبی یکی از ثروتمندترین شهرهای پادشاهی در جنوب غربی قاره آسیا است.

این شهر یکی از بزرگترین ذخایر نفتی دنیا را در اختیار دارد. در سال های اخیر تغییرات زیادی در زندگی اجتماعی و فرهنگی مردم این شهر به وجود آمده است و همین موضوع باعث جذب مهاجرینی که جویای کار و یا سرمایه گذاری هستند به دبی شده است. با اینکه سیاست های دبی برای جذب سرمایه گذار در سال های اخیر بسیار بهبود یافته است و با کارگران  و سرمایه گذاران خارجی به خوبی و عادلانه رفتار می شود و این اشخاص در طی مدت زمان کار و اقامت در دبی درآمد قابل ملاحظه ای دارند؛ اما مهاجران هرگز نمی توانند بخشی از جمعیت بومی و دائمی دبی شوند و اقامت دائم دبی را دریافت کنند.مهاجرت به دبی و دریافت اقامت دبی راه های مختلفی دارد که این راه ها عبارت اند از:مهاجرت تحصیلی،مهاجرت کاری،مهارجرت از طریق سرمایه گذاری(خرید ملک و یا ثبت شرکت) ومهاجرت از طریق ازدواج.

داماک گروپ با ۲۴۵۰۰۰هزار پرسنل در شعب مختلف در امارات آماده پاسگویی در هر ساعت از شبانه روز در خدمت شما عزیزان خواهد بود که با خیال راحت سرمایه گذاری مطمئن و سوداوری را داشته باشید هدف ما جلب رضایت شما عزیزان خواهد بود.

اقامت دبی و هزینه های زندگی دردبی 

هزینه های زندگی در دبی نسبتا بالاست البته می توان گفت به علت رشد روز افزون اقتصاد این شهر کیفیت و استاندارد های زندگی در این شهر فوق العاده است. هزینه اقامت در یک آپارتمان یک خوابه  در مرکز شهر دبی ماهیانه در حدود ۸۰۰۰ درهم می باشد.در این شهر  ماهیانه در حدود ۷۰۰ تا ۱۰۰۰ درهم هزینه های آب، برق و گاز در نظر گرفته می شود.با توجه به این شرایط  می توان گفت هزینه های زندگی یک  فرد مجرد بطور ماهیانه در حدود ۴۰۰۰ درهم است. هزینه های اقامت دبی برای یک خانواده چهار نفره درحدود ۱۲ هزار درهم در هر ماه محاسبه می شود. در ارتباط با هزینه خورد و خوراک در دبی نمی توان مبلغ مشخصی را ذکر کرد، اگر شما عادت به خرید از فروشگاه های معروف و یا برندهای معتبر دارید مطمئنا هزینه خورد و خوراک بیشتری در هرماه خواهید داشت. اما لازم به ذکر است اگر از فروشگاه ها و بازارهای محلی خرید کنید در هرماه هزینه های شما به نسبت کمتر می شود ودر هزینه های شما صرفه جویی می شود. دبی شهری  است که می توانید درآن بسیار لوکس،مدرن و تجملاتی زندگی کنید.با توجه به موارد گفته شده همه چیز بستگی به سبک زندگی شما دارد. بیمه سلامت دولتی در دبی فقط برای کسانی وجود دارد که ملیت دبی را دارند،بنابراین هزینه های بیمه خصوصی در دبی را نیز باید در نظر بگیرید. دبی یکی از گرانترین شهرهای دنیا برای اقامت به حساب می آید.البته لازم به ذکر است با پیشرفت های اقتصادی  رکورد های اقتصادی ثبت شده،این شهر روز به روز بیشتر پیشرفت کرده و از همین رو زندگی در شهر دبی در مقایسه با بقیه دنیا روز به روز ارزان تر شد،همچنین دولت دبی هم با کاهش هزینه های مربوط به کالای روزمره و استفاده از ارز قوی تر،شرایطی را برای شهروندان و مهاجران شهر دبی فراهم کرد که بتوانند زندگی مرفه و ارزان تری را تجربه کنند.

پرسنل فارسی زبان در بخش دفتر مرکزی داماک با هماهنگ وقت قبلی پذیرای شما  برای بازدید از ویلا ها و آپارتمان های دبی هستند. همین امروز کلید فول فرنیش و برند از داماک تحویل بگیرید و خانوادگی مقیم دبی شوید با اقساط بدون بهره سند ملک در ابتدا به شما واگذار می کند .

اقامت امارات و اخذ تابعیت امارات

اقامت دبی و دریافت  تابعیت دبی از جمله مسائل مهم برای مهاجرانی است که از راه های مختلف نظیر تحصیل و کار و سرمایه گذاری برای اقامت دبی اقدام می کنند. اما همانطور که ملاحظه فرمودید در هیچکدام از راه هایی که گفته شد نمی توان تابعیت و پاسپورت دبی را به دست آورد. اقامتی که در شهر دبی برای مهاجرین صادر می شود صرفا اقامت موقت بوده و فقط در شرایطی که شخص ۳۰ سال در امارات اقامت داشته باشد،می تواند برای دریافت اقامت دائم دبی اقدام کند. یکی دیگر از راه های دریافت اقامت دائم دبی ازدواج با مرد اماراتی و پس از ۳ سال اقامت در دبی امکان پذیر است که می توان گفت با این شرایط فرد می تواند اقامت دائم و سپس تابعیت دبی را به دست آورد. البته لازم به ذکر است تابعیت در صورتی به زوجه اعطا می شود که  تابعیت قبلی خود را ترک کرده باشند.چنانچه شخصی که تابعیت و اقامت دائم دبی را دارد تابعیت کشور دیگری را بگیرد تابعیت دبی از وی سلب می شود.

یکی پروژه های داماک گروپ prive damacداماک این سوییت ها از ۴۰تا۱۴۰متری از دو خواب شروع میشود معروف به عروس فرانسوی دبی سوپر لوکس و سوپر دیزایین ، آماده اقامت ، انتقال سند از اداره اسناد دبی با ۱۴درصد پیش قسط ، اقساط دوساله بدون بهره آماده تحویل شما عزیزان خواهد بود .با اعتماد به گروه ما آرامش را به خانه تان ارمغان ببرید.

شرایط مهاجرت به دبی 

دبی شهری با فرهنگ ها و نژاد های مختلف می باشد به همین خاطر جایی است که شما برای زندگی در آن باید آماده این تفات ها باشید و تضادهای مختلفی را تجربه کنید.مهم ترین مساله در پیشرفت اقتصاد دبی ، بر پایه گردشگری و ساخت و ساز های عظیم آن است به همین خاطر برای کسانی که مایل به سرمایه گذاری و یا کار کردن برای سرمایه گذاران هستند، موقعیت مناسبی می باشد.
برای مهاجرت به این شهر از راه های مختلفی مانند:مهاجرت کاری،تحصیلی،تجارت و ازدواج میتوان اقدام کرد که هر فرد با توجه به موقعیت و شرایطی که دارد می تواند یکی از این راه ها را برای مهاجرت انتخاب و اقدام کند.

اگر خواهان یک زندگی لوکس و لاکچری هستید داماک گروپ بزرگترین و جامع ترین سایت  چند ملیتی بهترین انتخاب برای شما در دبی خواهد بود. داماک گروپ مفتخر است شما را در ساخت ویلا لاکچری و لوکس  در دبی یاری کند .

اقامت دبی

مهاجرت از طریق خرید ملک

از دیگر راه هایی که شرایط اقامت در دبی را آسان می سازد، خرید ملک مسکونی در دبی است؛البته لازم به ذکر است ملک خریداری شده حداقل باید به ارزش یک میلیون درهم باشد.ویزایی که از این راه برای متقاضی صادر می شود به مدت 2 سال اعتبار خواهد داشت. اما باید بدانید فردی که این روش از مهاجرت را انتخاب می نماید، به مدت 2 سال، اجازه کار یا فعالیت شغلی در دبی را نخواهد داشت،اما پس از گذشت 2 سال و انقضای ویزا، می تواند جهت اخذ اقامت دائم اقدامات لازم را به عمل آورده و سپس به تجارت و کسب و کار بپردازد.

اقامت خود و خانوادتان را در عرض 40 دقیقه  با خرید ملک از شرکت داماک بخواهید مهاجرت رویایی در عین حال واقعی داشته باشید . داماک damac  در نظر دارد با وام هایی با بهره بسیار کم اندک خانه ای لوکس و لاکچری و فول فرنیش آماده تحویل   در اختیار مردم قرار دهد .داماک گروپ مفتخر است شما را در ساخت ویلا لاکچری و لوکس  در دبی یاری کند .

سرمایه گذاری و ثبت شرکت در دبی 

در حال حاضریکی از راه های دریافت اقامت دبی می توان به سرمایه گذاری و ثبت شرکت در این شهر اشاره کرد. البته لازم است بدانید که طبق قوانین نمی توانید تابعیت امارات را بدست بیاورید. دبی پرجمعیت ترین شهر امارات است و در سال های اخیر این شهر به مرکز تجاری خاورمیانه تبدیل شده است.

دبی که در شمال غربی امارات متحده واقع شده با توجه به قوانین آزاد تجارت، معاف های مالیاتی، محافظت از دارایی و حفظ حریم خصوصی تجار از مناطق محبوب آسیا برای تجارت و تاجران می باشد. از این رو بسیاری خواهان سرمایه گذاری در این شهر می باشند تا کسب و کار خود را در آن با توجه به بازار پویای دبی و همچنین بین المللی بودن آن به راه بیاندازند.

وام مسکن شرکت داماک گروپ damac group

این یک راه حل کامل است که کاملاً در حدود نیازهای شما به عنوان خریدار طراحی شده است. DAMAC به عنوان یک رهبر بازار ، برند و اهرم تجاری را برای ایجاد مشارکت مطلوب با موسسات برتر مالی دارد. این به ما امکان دسترسی به شرایط وام استثنایی ، تخفیف های سخاوتمندانه و راه حل های انعطاف پذیر تأمین اعتبار را می دهد - که ما سپس به شما منتقل می کنیم ما همچنین مستقل هستیم ، به این معنی که می توانیم توصیه های بی طرفانه ارائه دهیم و بهترین تأمین کننده وام را برای نیازهای شما پیشنهاد کنیم .

( افتخار ما امنیت و رفاه حال شماست )

مطالب مشابه:

آپارتمان های لوکس     ویلای لوکس    فول فرنیش 

   damacاجاره ملک با داماک        آپارتمان های لوکس

اقامت خانوادگی شما در دبی با داماک

انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط  بدون بهره با داماک

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...