داماک گروپ DAMAC  بزرگترین سایت املاک دبی

اقامت خانوادگی شما در دبی با داماک

دلایل مهاجرت چیست؟

دلایل و پارامترهای فراوانی برای مهاجرت عنوان می شود. یکی از آن ها عواملی هستند که باعث دور کردن مردم از سرزمینشان می گردد. دور کننده ها بیشتر مربوط به وجود جنگ، فقر، بیکاری، کمبود غذا و دارو، مسائل سیاسی، سوانح و بلا های طببیعی در کشور ها می باشد. در جهت مخالف دورکننده ها، پارامترهای جذب کننده را داریم. گزینه هایی که می شود آن ها را بهترین جذب کننده ها نامید، آزادی های سیاسی و مذهبی  هستند و یا امکانات بهداشتی بیشتر، حتی آموزش بهتر و درامد بالاتر و مسکن بهتر بسیار در جذب مهاجر موثرند. قرن هاست که چند عامل جزو مهم ترین دلایل مهاجرتند. امنیت و جایی برای زندگی، قحطی، جنگ، نا امنی و فقر و نبود امید بهبود دلایل مهم مهاجرت بوده اند;  و بسیار زیادند دلایل کم اهمیت که شاید نشود آن ها را در فهرست مهم ترین قرار داد ولی باعث بسیاری از مهاجرت ها در طول تاریخ بوده اند. دلیل هایی که گفته شد همچنین در عصر حاضر نیز از مهم ترین دلایل مهاجرتند و متاسفانه بسیاری از آن ها هنوز در دنیا رفع نشده اند. این چنین بود که پس از سلسله اتفاقات بسیار در خاورمیانه بعضی از کشورهای ثروتمند آن را  به منطقه ای دوستار مهاجر تبدیل کرد.

داماک گروپ با ۲۴۵۰۰۰هزار پرسنل در شعب مختلف در امارات آماده پاسگویی در هر ساعت از شبانه روز در خدمت شما عزیزان خواهد بود که با خیال راحت سرمایه گذاری مطمئن و سوداوری را داشته باشید هدف ما جلب رضایت شما عزیزان خواهد بود.

مهاجرت به دبی از طریق کار چگونه است؟

سرزمین نوبنیاد و مدرن  دبی به عنوان بخشی از امارات متحدهٔ عربی مرکز و مولد صنایع و پروژه های عظیمی شده که فرصت خوبی برای تجار و صنعت گران و افراد جویای کار به وجود آورده است. دبی به تعداد زیادی از کارکنان خارجی اجازهٔ ورود انحصاری و موقت به این کشور را می دهد. البته این افراد بعد از مهاجرت به دبی جزو شهروندان آن محسوب نمی شوند. نکته بارز و قابل توجه  اینجاست که در دبی با کارگران خارجی رفتار خوبی می شود. به آن ها دست مزد کافی و مناسب می دهند و در پایان دورهٔ اقامتشان به خاطر تلاش و سعیشان پاداش دریافت می کنند و از آن ها تقدیر و تشکر به عمل می آید. دولت دبی از مزایای ایجاد شغل های مناسب به خوبی آگاه می باشد. آن ها ارزش چشم اندازهای شغلی معقول برای شهروندان و افراد جوان و تحصیل کرده و خواهان مهاجرت را می دانند و این ارزش دهی توسط مسئولین دبی به خوبی انجام می شود.

اقتصاد دبی همچنان در حال رشد است از این رو مهاجران نقش بسزایی در توسعه و پیشرفت دبی ایفا می کنند. اگر برای کار قصد مهاجرت به دبی را دارید باید قبل از مهاجرت به دبی از آن جا پیشنهاد کار داشته باشید. داشتن شرایط و تجربه کافی و تخصص و انتخاب به جا در مهاجرت به دبی برای استفاده از هر فرصت شغلی اهمیت زیادی دارند. همچنین قبل از مهاجرت به دبی به رابط های آگاه محلی مراجعه کرده و به انجام بررسی های کافی برای تحصیل بپردازید. برای مهاجرت به دبی باید به مؤسسات اعزام دانشجو و یا دفاتر مهاجرت به دبی معتبر مراجعه نمایید.

اگر شما هم به دنبال خرید ویلاهای فوق لاکچری و بی نظیر و طراحی معماری بی نظیر در دبی هستید و قصد دارید سرمایه خود را با کمترین ریسک تبدیل به املاک در بهترین مناطق شهر دبی کنید بی تردید گروه داماک گروپ با طیف گسترده انواع املاک و مستغلات و با تنوع قیمت و شرایط خرید بهترین انتخاب  داماک خواهد بود.

دلایل مهاجرت چیست

شرایط کاری مهاجرت به دبی چگونه است؟

هر زمان قصد مهاجرت به دبی را داشتید مدارکی که لازم است به غیر از گذرنامه، ویزای کار که 3 ماه اعتبار داشته باشد نیز ضروری می باشد. داشتن ویزای کار هر چند کوتاه مدت باعث سهولت کار مهاجرت نیز می گردد از آنجا که با داشتن کار و ویزای آن تمام امور اقامت شما توسط کارفرما می تواند با سهولت انجام شود و شما هم در این مدت تا انجام امور اداری پروسه اقامت می توانید با داشتن همان ویزا، به کار پاره وقت بپردازید.در دبی ساعت کاری 9 ساعت در هر روز می باشد و سی روز مرخصی سالیانه که مطابق قانون کار برای 22 روز آن حقوق محاسبه می شود. مرخصی اگر استعلاجی باشد حقوقی برای روزهای آن پرداخت نمی کنند.

برای آن هایی که در مورد حقوق کار در دبی پرسش دارند می شود گفت دست مزد کارکنان با توجه به تخصص و حیطه کاریشان مشخص می گردد؛ولی تفاوت و مزیت مهم حقوق و کار در دبی معافیت حقوق مهاجران و کارکنان شرکت ها و موسسات  از مالیات می باشد که این مسئله باعث شده میزان حقوق دریافتی بهتر از سایر کشورهای منطقه باشد. پس در پی مهاجرت به دبی روی درآمد بسیار خوب با توجه به آب و هوای خاص و دیگر مزایایش حساب کنید. پروسهٔ حقوقی مهاجرت به دبی و اقامت از طریق کار در دبی نکات قابل توجه دیگری نیز دارد. امکان دارد بسیاری از آداب کاری و اجتماعی و اخلاق در دبی با قوانین و آداب شهروندی در ایران تفاوت داشته باشد و شما از آن ها آگاه نباشید و گاهی فقط یک اشتباه کوچک باعث اخراج شما از آنجا شود بنابراین اول باید از مشاوران یا ساکنان قدیمی دبی اطلاعات لازم را کسب کرده و در شروع کار همزمان به کار به دیگر ارزشها خوب نیز توجه کنید که شاید در کشور خودتان بسیاری از آن ها را از یاد برده یا به آن ها بی تفاوت بوده اید. در دبی شما در واقع زندگی نو و تازه و باطراوتی را شروع خواهید کرد. تا جایی که می توانید از خصوصیات خوب دبی لذت ببرید چون در این جا می توانید همان چیزی باشید که همیشه می خواستید. جامعه و آداب در دبی به شما اجازه ی بروز بهترین ارزش های اخلاقی را بدون نگرانی از تاثیر آن ها روی سایر زندگی تان می دهد و حتی به شما کمک می کند که بهتر از چیزی که میخواید باشید .

اگر خواهان یک زندگی لوکس و لاکچری هستید داماک گروپ بزرگترین و جامع ترین سایت  چند ملیتی بهترین انتخاب برای شما در دبی خواهد بود. داماک گروپ مفتخر است شما را در ساخت ویلا لاکچری و لوکس  در دبی یاری کند .

آشنایی با مهاجرت از طریق خرید ملک

اگر کشورهای منطقه خاور میانه را بشناسید بی شک ملاحظه کرده اید که در میان این کشورها امارات متحده عربی و به ویژه شهرهای دبی و ابوظبی به میزان قابل توجهی متفاوت و برتر از سایر نقاط خاورمیانه هستند. حتما می دانید که با خرید ملک در این مناطق به رشد اقتصادی آن ها کمک  خواهید کرد. از آن جایی که دبی نشان داده که خرید ملک سرمایه گذاری پر سودی می باشد، این کار به تنهایی به مشوقی برای تجمع سرمایه گذاران بازار مسکن در دبی و ابوظبی شده است. آن هایی که قدرت خرید در چنین منطقه ای را دارند می دانند که امارات شرایط اقامت مهاجران و مالکان را تسریع می کند و احترام زیادی برای افرادی که در شهرهای امارات به رونق و توسعه کمک می کنند قائل است. در سال های اخیر شرکت های بزرگ از کشور های همسایه دبی سرمایه گذاری و تبلیغ گسترده ای برای تشویق مردم به سمت دبی و ابوظبی کرده اند. بسیاری از ایرانیان به دلایل مختلف جذب این سرمایه گذاری شدند. البته توجه داشته باشید برای این کار به خوبی تحقیق و بررسی نمایید و با مشاوران اصلی در دبی مشورت کنید. دولت دبی همچنین روند دریافت ویزای همراهان مالکین حقیقی در دبی را به سرعت انجام می دهد.

اقامت خود و خانوادتان را در عرض 40 دقیقه  با خرید ملک از شرکت داماک بخواهید مهاجرت رویایی در عین حال واقعی داشته باشید . داماک damac  در نظر دارد با وام هایی با بهره بسیار کم اندک خانه ای لوکس و لاکچری و فول فرنیش آماده تحویل   در اختیار مردم قرار دهد .داماک گروپ مفتخر است شما را در ساخت ویلا لاکچری و لوکس  در دبی یاری کند .

آشنایی با انواع ویزای مهاجرت به دبی از طریق خرید ملک

به طور خلاصه دو نوع ویزا برای مالکان زمین در دبی صادر می گردد،6 ماهه و 2 ساله. خریداران ملک در صورتی که ویزای 6 ماهه دارند برای خرید ملک معمولا باید تا یک میلیون درهم امارات هزینه کنند. در دبی وقتی ملکی به چند مالک تعلق دارد سهم بندی شده است که ارزش هر سهم حداقل یک میلیون درهم می باشد. پس برای حداقل خرید می توانید با خرید یک سهم یک میلیون درهمی شروع کنید. به داشتن سند معتبر پایان کار در موقع خرید دقت داشته باشید. شما با خرید یک ملک به ارزش یک میلیون درهم می توانید ویزای مهاجرت به دبی برای دو سال دریافت کنید. توجه کنید که ملک در رهن بانک و وثیقه نیز نباشد. مدارک مورد نیاز شما: گواهی نامه خرید و فروش ملک (که باید از بنگاه املاک دبی تهیه کنید)، تصویر پاسپورت و سند ملک، 6 قطعه عکس مخصوص ویزا می باشد. در ابتدای شهرک سازی در امارات خرید ملک بهترین روش مهاجرت به دبی بوده است. متاسفانه با اتفاقات

پرسنل فارسی زبان در بخش دفتر مرکزی داماک با هماهنگ وقت قبلی پذیرای شما  برای بازدید از ویلا ها و آپارتمان های دبی هستند. همین امروز کلید فول فرنیش و برند از داماک تحویل بگیرید و خانوادگی مقیم دبی شوید با اقساط بدون بهره سند ملک در ابتدا به شما واگذار می کند .

مطالب مشابه:

 پاسپورت      دریافت ویزای دبی    قوانین ویزای امارات     damac       اجاره ملک با داماک        آپارتمان های لوکس

انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط  بدون بهره با داماک

ساخت ویلا در دبی طبق سلیقه شما

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...