دلایل مهاجرت به دبی چیست؟

داماک گروپ DAMAC  بزرگترین سایت املاک دبی

دلایل مهاجرت چیست؟

دلایل و پارامترهای فراوانی برای مهاجرت عنوان می شود. یکی از آن ها عواملی هستند که باعث دور کردن مردم از سرزمینشان می گردد. دور کننده ها بیشتر مربوط به وجود جنگ، فقر، بیکاری، کمبود غذا و دارو، مسائل سیاسی، سوانح و بلا های طببیعی در کشور ها می باشد. در جهت مخالف دورکنندهها، پارامترهای جذب کننده را داریم.

 گزینه هایی که می شود آن ها را بهترین جذب کننده ها نامید، آزادی های سیاسی و مذهبی  هستند و یا امکانات بهداشتی بیشتر، حتی آموزش بهتر و درامد بالاتر و مسکن بهتر بسیار در جذب مهاجر موثرند. قرن هاست که چند عامل جزو مهم ترین دلایل مهاجرتند. امنیت و جایی برای زندگی، قحطی، جنگ، نا امنی و فقر و نبود امید بهبود دلایل مهم مهاجرت بوده اند، و بسیار زیادند دلایل کم اهمیت که شاید نشود آن ها را در فهرست مهم ترین قرار داد ولی باعث بسیاری از مهاجرت ها در طول تاریخ بوده اند.

دلیل هایی که گفته شد همچنین در عصر حاضر نیز از مهم ترین دلایل مهاجرتند و متاسفانه بسیاری از آن ها هنوز در دنیا رفع نشده اند. این چنین بود که پس از سلسله اتفاقات بسیار در خاورمیانه بعضی از کشورهای ثروتمند آن را  به منطقه ای دوستار مهاجر تبدیل کرد.

مهاجرت به دبی از طریق کار چگونه است؟

سرزمین نوبنیاد و مدرن دبی به عنوان بخشی از امارات متحدهٔ عربی مرکز و مولد صنایع و پروژه های عظیمی شده که فرصت خوبی برای تجار و صنعت گران و افراد جویای کار به وجود آورده است. دبی به تعداد زیادی از کارکنان خارجی اجازهٔ ورود انحصاری و موقت به این کشور را می دهد.

البته این افراد بعد از مهاجرت به دبی جزو شهروندان آن محسوب نمی شوند. نکته بارز و قابل توجه  اینجاست که در دبی با کارگران خارجی رفتار خوبی می شود. به آن ها دست مزد کافی و مناسب می دهند و در پایان دورهٔ اقامتشان به خاطر تلاش و سعیشان پاداش دریافت می کنند و از آن ها تقدیر و تشکر به عمل می آید.

دولت دبی از مزایای ایجاد شغل های مناسب به خوبی آگاه می باشد. آن ها ارزش چشم اندازهای شغلی معقول برای شهروندان و افراد جوان و تحصیل کرده و خواهان مهاجرت را می دانند و این ارزش دهی توسط مسئولین دبی به خوبی انجام می شود.

اقتصاد دبی همچنان در حال رشد است از این رو مهاجران نقش بسزایی در توسعه و پیشرفت دبی ایفا می کنند. اگر برای کار قصد مهاجرت به دبی را دارید باید قبل از مهاجرت به دبی از آن جا پیشنهاد کار داشته باشید.

داشتن شرایط و تجربه کافی و تخصص و انتخاب به جا در مهاجرت به دبی برای استفاده از هر فرصت شغلی اهمیت زیادی دارند. همچنین قبل از مهاجرت به دبی به رابط های آگاه محلی مراجعه کرده و به انجام بررسی های کافی برای تحصیل بپردازید. برای مهاجرت به دبی باید به مؤسسات اعزام دانشجو و یا دفاتر مهاجرت به دبی معتبر مراجعه نمایید.

دلایل مهاجرت چیست

شرایط کاری مهاجرت به دبی چگونه است؟

هر زمان قصد مهاجرت به دبی را داشتید مدارکی که لازم است به غیر از گذرنامه، ویزای کار که 3 ماه اعتبار داشته باشد نیز ضروری می باشد. داشتن ویزای کار هر چند کوتاه مدت باعث سهولت کار مهاجرت نیز می گردد از آنجا که با داشتن کار و ویزای آن تمام امور اقامت شما توسط کارفرما می تواند با سهولت انجام شود و شما هم در این مدت تا انجام امور اداری پروسه اقامت می توانید با داشتن همان ویزا، به کار پاره وقت بپردازید.در دبی ساعت کاری 9 ساعت در هر روز می باشد و سی روز مرخصی سالیانه که مطابق قانون کار برای 22 روز آن حقوق محاسبه می شود. مرخصی اگر استعلاجی باشد حقوقی برای روزهای آن پرداخت نمی کنند.

برای آن هایی که در مورد حقوق کار در دبی پرسش دارند میتوان گفت دست مزد کارکنان با توجه به تخصص و حیطه کاریشان مشخص می گردد؛ولی تفاوت و مزیت مهم حقوق و کار در دبی معافیت حقوق مهاجران و کارکنان شرکت ها و موسسات از مالیات می باشد که این مسئله باعث شده میزان حقوق دریافتی بهتر از سایر کشورهای منطقه باشد. پس در پی مهاجرت به دبی روی درآمد بسیار خوب با توجه به آب و هوای خاص و دیگر مزایایش حساب کنید.

پروسهٔ حقوقی مهاجرت به دبی و اقامت از طریق کار در دبی نکات قابل توجه دیگری نیز دارد. امکان دارد بسیاری از آداب کاری و اجتماعی و اخلاق در دبی با قوانین و آداب شهروندی در ایران تفاوت داشته باشد و شما از آن ها آگاه نباشید و گاهی فقط یک اشتباه کوچک باعث اخراج شما از آنجا شود بنابراین اول باید از مشاوران یا ساکنان قدیمی دبی اطلاعات لازم را کسب کرده و در شروع کار همزمان به کار به دیگر ارزش های خوب نیز توجه کنید که شاید در کشور خودتان بسیاری از آن ها را از یاد برده یا به آن ها بی تفاوت بوده اید.

در دبی شما در واقع زندگی نو و تازه و باطراوتی را شروع خواهید کرد. تا جایی که می توانید از خصوصیات خوب دبی لذت ببرید چون در این جا می توانید همان چیزی باشید که همیشه می خواستید. جامعه و آداب در دبی به شما اجازه ی بروز بهترین ارزش های اخلاقی را بدون نگرانی از تاثیر آن ها روی سایر زندگی تان می دهد و حتی به شما کمک می کند که بهتر از چیزی که میخواید باشید .

آشنایی با مهاجرت از طریق خرید ملک

اگر کشورهای منطقه خاور میانه را بشناسید بی شک ملاحظه کرده اید که در میان این کشورها امارات متحده عربی و به ویژه شهرهای دبی و ابوظبی به میزان قابل توجهی متفاوت و برتر از سایر نقاط خاورمیانه هستند. حتما می دانید که با خرید ملک در این مناطق به رشد اقتصادی آن ها کمک  خواهید کرد. از آن جایی که دبی نشان داده،خرید ملک سرمایه گذاری پر سودی می باشد، این کار به تنهایی به مشوقی برای تجمع سرمایه گذاران بازار مسکن در دبی و ابوظبی شده است.

آن هایی که قدرت خرید در چنین منطقه ای را دارند می دانند که امارات شرایط اقامت مهاجران و مالکان را تسریع می کند و احترام زیادی برای افرادی که در شهرهای امارات به رونق و توسعه کمک می کنند قائل است. در سال های اخیر شرکت های بزرگ از کشور های همسایه دبی سرمایه گذاری و تبلیغ گسترده ای برای تشویق مردم به سمت دبی و ابوظبی کرده اند. بسیاری از ایرانیان به دلایل مختلف جذب این سرمایه گذاری شدند.

البته توجه داشته باشید برای این کار به خوبی تحقیق و بررسی نمایید و با مشاوران اصلی در دبی مشورت کنید. دولت دبی همچنین روند دریافت ویزای همراهان مالکین حقیقی در دبی را به سرعت انجام می دهد.

آشنایی با انواع ویزای مهاجرت به دبی از طریق خرید ملک

به طور خلاصه دو نوع ویزا برای مالکان زمین در دبی صادر می گردد،6 ماهه و 2 ساله. خریداران ملک در صورتی که ویزای 6 ماهه دارند برای خرید ملک معمولا باید تا یک میلیون درهم امارات هزینه کنند. در دبی وقتی ملکی به چند مالک تعلق دارد سهم بندی شده است که ارزش هر سهم حداقل یک میلیون درهم می باشد. پس برای حداقل خرید می توانید با خرید یک سهم یک میلیون درهمی شروع کنید. به داشتن سند معتبر پایان کار در موقع خرید دقت داشته باشید. شما با خرید یک ملک به ارزش یک میلیون درهم می توانید ویزای مهاجرت به دبی برای دو سال دریافت کنید. توجه کنید که ملک در رهن بانک و وثیقه نیز نباشد. مدارک مورد نیاز شما: گواهی نامه خرید و فروش ملک (که باید از بنگاه املاک دبی تهیه کنید)، تصویر پاسپورت و سند ملک، 6 قطعه عکس مخصوص ویزا می باشد. در ابتدای شهرک سازی در امارات خرید ملک بهترین روش مهاجرت به دبی بوده است. 

چگونگی خرید ملک از داماک گروپ 

شما می توانید به صورت ریالی از طریق صرافی طرف قرارداد داماک در ایران به صورت واریز ریالی به حساب بانک صادرات و بدون نیاز به خرید ارز یا مراجعه اقدام به خرید نمایید.

لطفا" پیش از واریز مدارک زیر را واتساپ نمایید تا واحد برای 24 ساعت در رزرو شما بماند تا واریز شما انجام و واحد برای شما ثبت گردد . میبایست مبلغ 50 هزار درهم را به صورت معادل ریالی در ایران به حساب زیر واریز نموده و عکس فیش واریز را واتساپ نمایید .

چنانچه خودتان صرافی مورد اطمینان دارید می توانید از طریق دلخواه خودتان مستقیم به حساب داماک دبی واریز نمایید . نرخ صرافی طرف قرارداد داماک برای داماک،ملاک محاسبه،صدور رسید است و نرخ هر صرافی یا سایت دیگر برای واریز ریالی مورد تایید داماک نیست . 

به منظور مشاهده تصاویر بیشتر و کامل تر از این پروژه و تمام پروژه های دیگر داماک از وبسایت فارسی زبان داماک به آدرس  

www.damacgroup.ir

مراجعه کنید

مطالب مشابه:

 پاسپورت      دریافت ویزای دبی    قوانین ویزای امارات     damac       اجاره ملک با داماک        آپارتمان های لوکس

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...