مهاجرت به دبی و شرایط عمومی و اخذ اقامت دبی در چهل دقیقه

داماک گروپ DAMAC  بزرگترین سایت املاک دبی

مهاجرت به دبی و شرایط عمومی

مهاجرت به دبی در شش روش و دسته بندی کلی کار، تحصیل، سرمایه‌گذاری، تولد، ازدواج و پناهندگی مورد بحث و بررسی قرار می گیرد، که در چند مورد از این موارد به طور جداگانه می پردازیم. مهاجرت به دبی امروزه زبانزد اکثر مهاجرین اقتصادی خاورمیانه و سطح جهان شده است، چرا که پیشرفت روزافزون این شهر بسیار چشمگیر است.

 

مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ در دفتر مرکزی داماک،آماده پاسخگویی در هر ساعت از شبانه روز در خدمت شما عزیزان خواهد بود که با خیال راحت سرمایه گذاری مطمئن و سوداوری را داشته باشید هدف ما جلب رضایت شما عزیزان خواهد بود.

مهاجرت به دبی به دلیل جاذبه های فراوان این کشور از جمله سواحل زیبا، مراکز خرید، باشگاه ها و آسمان خراش های غول پیکر و بی نظیر امروزه مورد استقبال بسیاری از مهاجران قرار گرفته است.

در امارات متحده عربی به ویژه در شهری مانند دبی، طیف وسیعی از ملیت ها، فرهنگ ها، زبان ها و ادیان مختلف وجود دارد. امارات متحده عربی، در قسمت شرقی شبه جزیره عربستان در امتداد خلیج عمان و ساحل جنوبی خلیج فارس گسترش می یابد. همسایگان آن عربستان صعودی، قطر و عمان می باشند. اکثر زمین های آن خشک و شنی می باشد. از جمله جاذبه های مهاجرت به امارات، پلیس آن است که در لامبورگینی ها و فراری ها رانندگی می کنند به منظور آنکه بتوانند سریع تر حرکت و خدمات رسانی کنند.

 مهاجرت به دبی و دریافت تابعیت دبی

مهاجرت به دبی و درخواست های دریافت تابعیت یا شهروندی این شهر از مقامات خاص دبی صورت می گیرد. برای این منظور در بعضی از موارد تکمیل فرم ها بصورت آنلاین هستند، اما بیشتر جلسات بصورت حضوری برگزار می شوند. از آنجا که قوانین مربوط به مهاجرت به دبی پیچیده هستند، استفاده از وکیل محلی یا متخصص مهاجرت توصیه می شود. بطور کلی دریافت تابعیت و اقامت دائم کشور امارات، کارنسبتا سختی می باشد.

پرسنل فارسی زبان در بخش دفتر مرکزی داماک با هماهنگ وقت قبلی پذیرای شما  برای بازدید از ویلا ها و آپارتمان های دبی هستند. همین امروز کلید فول فرنیش و برند از داماک تحویل بگیرید و خانوادگی مقیم دبی شوید با اقساط بدون بهره سند ملک در ابتدا به شما واگذار می کند .

مهاجرت به دبی و سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت در شهر دبی  در سه نوع فعالیت تجاری، صنعتی و حرفه ای می باشد. شرکت ها در امارات در سه حوزه سرزمین اصلی، منطقه آزاد و دریایی قابل تشکیل هستند. اشکال مختلف شرکت ها در دبی عبارتند از:

 • مالکیت قطعی
 • شرکت عمران
 • شرکت سهامی خاص (LLC)
 • شرکت سهامی خاص
 • شرکت سهامی عام
 • شاخه ها و نمایندگی ها

طبق قوانین کشور امارات پنج نوع شرکت تجاری وجود دارد که اشخاص خارجی می‌توانند آن ها را در این کشور به ثبت برسانند. این امکان به منظور طیف گسترده ای از سیاست های اقتصادی و اداری دولت امارات برای تبدیل این کشور به یک مرکز تجاری جذب میکند.

شرکت با مسئوایت محدود: شرکت با مسئولیت محدود، شایع‌ترین نوع ثبت شرکت در دبی می باشد. لازم به ذکر است که مالکیت 100% این شرکت ها توسط خارجیان مجاز نمی باشد.

طبق قوانین تجاری دبی، سرمایه گذاران خارجی اجازه دارند تنها تا 49% سهام این شرکت ها را داشته باشند و 51 درصد سهام آن ها باید متعلق به یک یا چند تن از اتباع اماراتی باشد. حداقل سهامدار در این شرکت یک نفر و حداکثر سهامداران پنجاه نفر می باشد. حداقل سرمایه برای تاسیس شرکت با مسئولیت محدود در دبی حدود 300.000 دلار می باشد.

شرکت منطقه آزاد: ایجاد یک نهاد تجاری در مناطق آزاد تجاری دبی می تواند یک گزینه جذاب برای سرمایه‌گذاران خارجی باشد، چرا که در راه‌اندازی این شرکت ها هیچ سهمیه ملی نیاز نیست. ازجمله مزایای آن امکان مالکیت 100% سرمایه گذاران خارجی، معافیت مالیاتی 100% برای صادرات و واردات، بازگشت 100% سرمایه و سود و معافیت مالیاتی شرکت برای مدت 15 سال و امکان تمدید برای 15 سال دیگر می باشد.

اقامت خود و خانوادتان را در عرض 40 دقیقه  با خرید ملک از شرکت داماک بخواهید مهاجرت رویایی در عین حال واقعی داشته باشید . داماک damac  در نظر دارد وام هایی بدون بهره و با شرایط اقساط بلند مدت خانه ای لوکس و لاکچری و فول فرنیش آماده تحویل در اختیار مردم قرار دهد .داماک گروپ مفتخر است شما را در ساخت ویلا لاکچری و لوکس  در دبی یاری کند .

شرکت دریایی: امکان مالکیت 100% این شرکت ها نیز برای سرمایه گذاران خارجی وجود دارد.

شعبه یا نمایندگی دفتر: این شرکت ها تابع شرکت مادر می باشند.

شرکت عمرانی: یک مشارکت تجاری برای حرفه ای ها مانند پزشکان، وکلا، مهندسین و حسابداران می باشد.

برای مهاجرت به دبی از طریق خرید ملک باید به این نکته توجه داشته باشید که خرید ملک در این شهر نه تنها منجر به تابعیت نمی شود، بلکه حتی موجب اقامت بلند مدت نیز نمی شود و تنها در صورتی که ارزش املاک به مبلغ حداقل یک میلیون درهم باشد، ( در شرایطی که ملاک دارای چند مالک باشد،سهم هر مالک باید حداقل یک میلیون درهم باشد.) یک ویزای شش ماهه یا دو ساله دریافت می نمایند که هر دو آن ها قابل تمدید می باشند.

مهاجرت به دبی از طریق کار

برای مهاجرت به دبی و دریافت ویزای کاری آن، اولین موردی که باید به آن توجه شود نرخ بیکاری این شهر است. این رقم در سال 2017 ، 1.7% گزارش شده است که در مقایسه با سایر کشورهای دنیا و حتی کشورهای پیشرفته، رقم نسبتا مناسبی می باشد.

اگر شما هم به دنبال خرید ویلاهای فوق لاکچری و بی نظیر و طراحی معماری بی نظیر در دبی هستید و قصد دارید سرمایه خود را با کمترین ریسک تبدیل به املاک در بهترین مناطق شهر دبی کنید بی تردید گروه داماک گروپ با طیف گسترده انواع املاک و مستغلات و با تنوع قیمت و شرایط خرید بهترین انتخاب  داماک خواهد بود.

مهاجرت به دبی

به منظور مهاجرت به دبی و کار در این شهر داشتن یک ویزای کاری اجباری می باشد. جهت کسب ویزای کار، شما باید یک قرارداد کاری یا پیشنهاد شغلی مناسب از یک کارفرمای معتبر در این کشور داشته باشید. معمولا جاب آفر ها برای اشخاص خارجی زمانی صادر می شوند که از اتباع خود کشور امارات، شخص واجد شرایطی برای به عهده گرفتن آن شغل پیدا نشود.

فاکتورهایی نظیر سن، تحصیلات، سابقه کار و دانستن زبان خارجی ( انگلیسی و بالاخص زبان عربی ) در اعطای جاب آفر بسیار موثر هستند. حمایت از درخواست ویزا و تامین هزینه های مربوط به آن از جمله مسئولیت‌های کارفرما محسوب می شود. برای دریافت هر شغل جدید، نیاز به یک اجازه کار از طرف کارفرمای شما می باشد که باید آن را درخواست کنید.

 

پس از ورود شما به دبی، کارفرمای شما باید به منظور تکمیل مراحل مهاجرت به دبی و روند اقامت کاری برای انجام تست پزشکی، اخذ کارت شناسایی امارات، کارت کار و مجوز اقامت کاری در طی ۶۰ روز اقدام کند.مجوز اقامت کاری توسط اداره کل اقامت و امور مهاجرت خارجیان  (GDRFA) در امارات صادر می گردد. اگر شما دارای اعضای خانواده در خارج از دبی باشید و درخواست الحاق آنها را داشته باشید، باید نشان دهید که توانایی حمایت از آن ها را دارید.

مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به دبی از طریق کار:

 • فرم درخواست که به طور کامل باید پر شده باشد
 • چند قطعه عکس گذرنامه
 • پاسپورت دارای اعتبار کارگزار با یک عدد کپی از آن
 • کپی کارت معتبر شرکت
 • مجوز تجاری معتبر شرکت
 • هزینه درخواست
 • گواهی سلامت معتبر
 • مجوز ورود توسط وزارت کار

 وام مسکن شرکت داماک گروپ damac group

 DAMAC به عنوان یک رهبر بازار ، برند و اهرم تجاری را برای ایجاد مشارکت مطلوب با موسسات برتر مالی دارد. این به ما امکان دسترسی به شرایط وام استثنایی ، تخفیف های سخاوتمندانه و راه حل های انعطاف پذیر تأمین اعتبار را می دهد - که ما سپس به شما منتقل می کنیم ما همچنین مستقل هستیم ، به این معنی که می توانیم توصیه های بی طرفانه ارائه دهیم و بهترین تأمین کننده وام را برای نیازهای شما پیشنهاد کنیم .

( افتخار ما امنیت و رفاه حال شماست )

 مطالب مشابه:

آپارتمان قسطی    ویلای قسطی    خرید ویلا با هزینه کم     فروش قسطی آپارتمان

   damac   وام و تسهیلات

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...