داماک damac بزرگترین سایت املاک دبی

انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط  بدون بهره با داماک

داماک damac بهترین مشاوره برای سرمایه گذاری  ،مهاجرت، اقامت در دبی

مشاغل مورد نیاز و مهارت های مورد نیاز در دبی

دولت امارات متحده عربی هر ساله لیست اعلام می‌کند که در آن شغل های مورد نظر این کشور، در آن اعلام شده است. این شغل ها بر اساس نیازهای کاری که کارفرما ها به اداره ی کار این کشور اعلام می‌کند مشخص می‌شود. این شغل ها به صورت سالیانه آپدیت شده و اگر صنعت جدیدی در این کشور شکل بگیرد و به نیروی متبحر احتیاج داشته باشند در آن لیست اضافه می شود. سیاست کاری کشور امارات متحده عربی به این گونه است که سعی می کند در هر رشته از نیروهای متخصص و متبحر خارجی استفاده نماید تا بتواند از تجربه و دانش مهاجرین در این زمینه استفاده نماید . این موضوع باعث شده است که بسیاری از افراد که بخواهند برای کار در امارات اقدام نمایند.

کار در امارات و نحوه کاریابی در امارات متحده عربی

متقاضیان کار در امارات می‌توانند از چند طریق به کاریابی بپردازند. یکی از پاسپورت های که افراد متقاضی کار می‌تواند دریافت نمایند پاسپورت جاب آفر یا پیشنهاد شغلی می باشد. در این صورت فرد متقاضی با مراجعه حضوری به کارفرما و ارائه شرایط خود و رزومه کاری خود می تواند ارتباط برقرار نماید و در صورت صلاحدید آن کارفرما می تواند متقاضی کار در امارات را استخدام نماید. یکی دیگر از راه های کاریابی در این کشور مراجعه به سایت ها و یا موسسات بین المللی و قانونی کاریابی در این کشور است و معمولاً این موسسات سایت هایی دارند که افراد می‌توانند از کشور مبدا خود در آن سایت ها ثبت نام نمایند و رزومه خود را به دست کارفرماها برساند .

کار در امارات متحده عربی

یکی از روش های کاریابی در امارات برای متقاضیان کار در این کشور استفاده از راهنمایی کسایی است که تجربه کافی را دارند است. این موضوع باعث می‌شود که متقاضیان کار در امارات به راحتی بتواند شرایط کاری مختلف را در این کشور مورد بررسی قرار دهند و کاری را که متناسب با تخصص و سابقه کاری آنها هست را پیدا کنند. همچنین کارفرماها می‌توانند موقعیت های مورد نیاز کاری خود را در این سایت ها معرفی نمایند تا متقاضیان کار در امارات بتوانند به راحتی آنها را ملاحظه کرده و در صورتی که شرایطی که از طرف کارفرما اعلام شده است مناسب ببینند، بتوانند درخواست خود را به کارفرماها اعلام نمایند. کارفرماها پس از بررسی رزومه و سابقه متقاضیان می‌توانند نسبت به بکارگیری آنها تصمیم گیری نمایند و از طریق ایمیل یا سایر راه های ارتباطی با موکل ارتباط برقرار کرده و در صورت نیاز به صورت آنلاین با متقاضی مصاحبه انجام دهند.

کار در امارات و وضعیت اقامت و گرفتن تابعیت در امارات

مهاجرین معمولاً به دنبال آن هستند که بتوانند پس از حضور و کار در کشور مقصدشان، به اقامت دائم و یا پاسپورت آن کشور برسند. کشور امارات از جمله کشورهایی محسوب می شود که شرایط کسب اقامت و یا تابعیت را بسیار دشوار ساخته است و افرادی که جهت کار در امارات اقدام می کنند در ابتدا اقامت های کوتاه مدت و موقتی دریافت می کنند که مدت آنها بستگی به زمان قرارداد آنها دارد. حضور افراد در این کشور نمی‌تواند به اقامت بلند مدت آنها منجر شود. به طور مثال، در کشورهای اروپایی افرادی که از طریق کار اقدام می‌کنند می‌توانند پس از ۵ سال به اقامت دائم برسند اما این مدت در کشوری مانند امارات ۳۰ سال می باشد. این افراد پس از آنکه بتواند ۳۰ سال اقامت خود را تمدید نماید شاید بتوانند به اقامت دائم این کشور برسند. همچنین شرایط دریافت تابعیت و پاسپورت امارات بسیار سخت می باشد و معمولاً کشور امارات به افراد مهاجرت، تابعیت و پاسپورت خود را اهدا نمی‌کند. شرایط کار در امارات و مدارک مورد نیاز برای دریافت پاسپورت  کاری و کار در امارات را در این مقاله علمی به طور کامل مورد بررسی قرار دادیم. متوجه شدیم که کشور امارات یکی از پر رونق ترین و پر سود ترین اقتصادهای منطقه غرب آسیا را دارد و هر ساله سرمایه گذاران زیادی، سرمایه‌های خود را وارد این کشور کرده و به انجام پروژه های اقتصادی و سودآور می پردازند. اما مهم ترین مورد در خصوص افرادی که قصد کار در امارات را دارند این است که کار در این کشور و دریافت پاسپورت کاری منجر به بحث اقامت این افراد نمی شود. همچنین دریافت جاب آفر یا پیشنهاد شغلی از داخل خاک این کشور کار بسیار دشواری است و افرادی که قصد کار در امارات را دارند باید قبل از مهاجرت به دبی اقدام به پیدا کردن کار  نمایند.

مهاجرت، اقامت در دبی

مهاجرت و گرفتن اقامت دبی با کمک داماک damac

با استفاده از پاسپورت کار برای متقاضیان بین المللی امکان پذیر می باشد، دقت داشته باشید که برای مهاجرت کاری قوانینی وضع شده است که پیروی از آن الزامی است. امارات متحده عربی در حاشیه خلیج فارس جای گرفته است و از منابع نفتی فراوانی برخوردار می باشد، دبی و ابوظبی 2 شهر مهم این کشور به شمار می آیند. هر ساله ایرانیان زیادی برای کار و اقامت به شهر دبی مهاجرت می کنند، با توجه به افزایش درخواست متقاضیان اگر یکی از مقصدهای شما برای شروع کار شهر دبی می باشد برای مهاجرت ، اقامت و سرمایه گذاری در دبی با داماک damac بزرگترین سایت املاک دبی همراه باشید . داماک damac جامع ترین سایت املاک دبی با فروش آپارتمان های فول فرنیش ، ویلا های فول فرنیش، آپارتمان های لوکس و ویلا های لاکچری با اقساط بدون سود قصد دارد مهاجرت ، اقامت و سرمایه گذاری خوبی را در دبی و کشور زیبای امارات متحده عربی داشت.

مهاجرت ایرانیان به دبی از طریق کار

متقاضیان ایرانی که قصد ورود به بازار کار دبی را دارند باید در اولین گام موفق شوند از کارفرمایی معتبر دعوت نامه شغلی دریافت کنند. برای این منظور فرد باید از طرق ممکن مثل: وب سایت کاریابی، موسسات کاریابی و روزنامه ها به دنبال شغلی مرتبط با تخصص و مهارت خود باشد. دبی شهری مدرن و پیشرفته است که همواره در حال پیشرفت می باشد، دولت این شهر برای ارتقاء در زمینه های مختلف به نیروی انسانی متخصص و ماهر نیاز دارد. در صورتی که متقاضیان ایرانی به زبان انگلیسی یا عربی مسلط باشند و در زمینه کاری دارای مدرک تحصیلی باشند می توانند در شغلی مناسب و ایده آل استخدام شوند.

10 تخصص مورد نیاز در دبی عبارتند از معماری و مهندسی، مهندسی فناوری اطلاعات/ نرم افزار/ طراح گرافیک، بازاریابی و تخصص در رسانه ها و شبکه های اجتماعی، نمایندگی فروش و ارتباط با مشتری، آشپزی و مهارت های مرتبط با آن، مشاور املاک و مستغلات، کار در هتل، منابع انسانی، خدمات درمانی و منشی گری/ کارهای دفتری.

چگونگی گرفتن پاسپورت  کار دبی

تمامی مهاجران خارجی که جزء تبعه امارات نیستند برای کار و زندگی در دبی به پاسپورت کار نیاز دارند. انجام اقدامات لازم برای اخذ پاسپورت کار دبی برای متقاضیانی که دارای دعوت نامه شغلی هستند بر عهده کارفرما است. طبق قوانین وضع شده کارفرمایان باید هزینه های مربوط به اخذ پاسپورت کار را نیز پرداخت کنند. در شهر دبی انواع مختلفی از پاسپورت  کار با توجه به نوع و مدت زمان اشتغال در اختیار متقاضیان قرار داده می شود. دولت امارات سعی در آسان تر کردن روند اخذ پاسپورت  کار داشته است اما همچنان اسناد و قوانین متعددی برای ارائه ویزای کار وجود دارد. مدارک لازم جهت اخذ ویزای کار دبی به شرح زیر می باشد.

  • تکمیل فرم درخواست
  • چندین قطعه عکس پاسپورتی
  • ارائه اصل و فتوکپی از گذرنامه
  • فتوکپی از کارت معتبر شرکت
  • مجوز تجاری شرکت
  • پرداخت هزینه های درخواست
  • ارائه مجوز ورود که توسط وزارت کار صادر شده باشد
  • ارائه مدارک پزشکی تایید شده (این آزمایشات باید به محض ورود به دبی در بیمارستان یا کلینیک های معتبر انجام شود)

مهاجرت و اقامت به دبی

برای مهاجرت و اقامت خانوادگی به شهر زیبای دبی میتوان سرمایه گذاری کرد ، بهترین سرمایه گذاری هم خرید ملک است . داماک damac جامع ترین سایت املاک دبی با فروش آپارتمان های فول فرنیش ، آپارتمان های لوکس ، ویلا های لاکچری و ویلا های فول فرنیش با اقساط بدون سود انقلابی در سرمایه گذاری در دبی را انجام داده  است. دبی با جاذبه هایی که دارد هر ساله تعداد زیادی توریست و مسافر را به خود جذب می کند.  امارات متحده عربی طی چند سال اخیر پیشرفت های زیادی کرده است . این کشور زیبا دیدنی های بسیار جذابی را دارد . امارات متحده عربی بسیار امنیت بالای دارد.

مطالب مشابه:

آپارتمان قسطی    ویلای قسطی    خرید ویلا با هزینه کم     فروش قسطی آپارتمان

   damac   وام و تسهیلات

 

اقامت خانوادگی شما در دبی با داماک

ساخت ویلا در دبی طبق سلیقه شما

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...