داماک گروپ DAMAC  بزرگترین سایت املاک دبی

اقامت خانوادگی شما در دبی با داماک

مهاجرت به دبی

مهاجرت، یک تحول اساسی در زندگی افراد مهاجر محسوب می شود و بسیاری از افراد، مهاجرت به کشورهای عربی را انتخاب می کنند که از جمله آنها مهاجرت به شهر دبی می باشد. برخی کشورهای عربی مانند امارات شرایط ایده آلی برای زندگی و اقامت دارند. از این رو هر ساله افراد زیادی از نقاط مختلف به خصوص کشور ایران جهت اقامت دائم در این کشور، وارد خاک دبی می شوند. ناگفته نماند که شهر دبی از جمله شهرهای بی نظیر عربی می باشد که البته باید توجه داشته باشید این شهر شرایط خاص خود را برای مهاجر پذیر بودن دارد.

اگر شما هم به دنبال خرید ویلاهای فوق لاکچری و بی نظیر و طراحی معماری بی نظیر در دبی هستید و قصد دارید سرمایه خود را با کمترین ریسک تبدیل به املاک در بهترین مناطق شهر دبی کنید بی تردید گروه داماک گروپ با طیف گسترده انواع املاک و مستغلات و با تنوع قیمت و شرایط خرید بهترین انتخاب  داماک خواهد بود.

شرایط اقامت و مهاجرت به دبی

همان طور که می دانید شهر دبی از امکانات رفاهی و تکنولوژی پیشرفته ای برخوردار  می باشد که هر ساله افراد بسیاری را به سمت خود جذب می کند. اما شرایط زندگی در این کشور به گونه ای خاص می باشد. چراکه این امر می تواند اقتضای موقعیت جغرافیایی امارات باشد. اگر بخواهیم ساده تر بیان کنیم، از آنجا که درجه حرارت در دبی بسیار بالاست، لذا در صورتی که میزان درجه حرارت در حداکثر قرار داشته باشد، ساعات کاری از 16:00 الی 19:00 خواهد بود. در غیر این صورت ساعات کاری عادی در این شهر از 8:00 الی 13:00 است. آداب و رسوم مردمان دبی با دیگر کشورها تفاوت دارد. اقتصاد دبی بر پایه منابع طبیعی مانند نفت، گردشگری، املاک، تجارت سنتی و… قرار دارد و درصد ساخت و ساز در این شهر به صورت چشمگیری افزایش یافته است.

پرسنل فارسی زبان در بخش دفتر مرکزی داماک با هماهنگ وقت قبلی پذیرای شما  برای بازدید از ویلا ها و آپارتمان های دبی هستند. همین امروز کلید فول فرنیش و برند از داماک تحویل بگیرید و خانوادگی مقیم دبی شوید با اقساط بدون بهره سند ملک در ابتدا به شما واگذار می کند .

مهاجرت به دبی از طریق کار

صنایع و پروژه های عظیمی در دبی به عنوان شهری از امارات متحده وجود دارد که فرصت ها و موقعیت های شغلی بسیار خوب و مناسبی را برای تجار، صنعت گران، سرمایه گذاری و افرادی که در جست وجوی کار و پیشرفت هستند، ایجاد کرده است. از این رو، اجازه ورود انحصاری و موقت به دبی برای افراد و کارکنان خارجی وجود دارد. شرایط کار در امارات و در شهر دبی بسیار مناسب و مطلوب می باشد. به طوری که با کارگران خارجی که در دبی مشغول کار هستند، به صورت کاملا خوب و مناسب رفتار می گردد.همچنین دستمزد و حقوق مکفی به آنان پرداخت شده و در پایان کار نیز به دلیل سعی و تلاشی که در انجام کار داشته اند،به آنان پاداش نیز تعلق گرفته و مورد تقدیر و تشکر قرار می گیرند. وضعیت اقتصادی در دبی همواره در حال پیشرفت است. چنانچه قصد مهاجرت به دبی از طریق کار را دارید، بایستی از سوی کارفرما یا یک شرکت اماراتی پیشنهاد کار دریافت نمایید. توجه داشته باشید تجربه و مهارت شغلی برای اشتغال در دبی بسیار حائز اهمیت است.

شرایط کار در دبی

افراد خارجی که قصد مهاجرت به دبی و کار در این شهر را دارند، در ابتدا باید نسبت به دریافت پاسپورت و ویزای کار دبی با مهلت اعتبار 3 ماهه اقدامات لازم را انجام دهند. ساعات کاری در شهر دبی، به مدت 9 ساعت در هر روز می باشد و هر یک از کارمندان مجاز هستند که به مدت 30 روز در سال را مرخصی بگیرند که البته تعداد 22 روز آن با حقوق بوده، اما در صورتی که مرخصی به صورت استعلاجی باشد، حقوق و دستمزد پرداخت نمی شود. درآمد افراد شاغل در دبی بر اساس تخصص، حرفه و مهارت آنان، متغیر است. از جمله امکانات کاری که برای کارکنان در این شهر وجود دارد، دریافت دستمزد کامل بدون کسر مالیات می باشد که خود می تواند انگیزه و مشوق بسیار خوبی برای افراد شاغل باشد.

داماک گروپ با ۲۴۵۰۰۰هزار پرسنل در شعب مختلف در امارات آماده پاسگویی در هر ساعت از شبانه روز در خدمت شما عزیزان خواهد بود که با خیال راحت سرمایه گذاری مطمئن و سوداوری را داشته باشید هدف ما جلب رضایت شما عزیزان خواهد بود.

مهاجرت به شهر دبی

مهاجرت تحصیلی به دبی

قوانین تحصیلی دبی به صورتی می باشد که دانشجویانی که در دبی مشغول تحصیل هستند، به سهولت می توانند به دانشگاه های انگلیس، کانادا و آمریکا انتقالی گرفته و اقامت کشورهای مذکور را دریافت نمایند. از این رو، شمار متقاضیان مهاجرت به دبی هر روزه در حال افزایش می باشد. زبان تکلم مردم دبی، زبان عربی بوده اما در امور مربوط به تجارت و کسب و کار به زبان انگلیسی صحبت می کنند. به همین دلیل ارائه مدرک زبان آیلتس برای دانشجویان متقاضی تحصیل در دبی مانند تحصیل دندانپزشکی در دبی الزامی می باشد.در غیر این صورت، ابتدا باید در کالج های زبان دبی شرکت نموده و دانش زبانی به دست آورند و سپس به دانشگاه وارد شوند. از مزیت های تحصیل در دبی، این است که دانشجویان پس از سپری نمودن 2 الی 3 سال تحصیل در دبی می توانند اقامت کشورهای کانادا، انگلیس و آمریکا را به دست آورده و ادامه تحصیلات خود را در این کشورها انجام دهند.

خرید ملک در دبی

برای افرادی که قصد خرید ملک در دبی را دارند، 2 نوع ویزا صادر می گردد که شامل ویزای 6 ماهه و ویزای 2 ساله می باشد. متقاضیانی که قصد گرفتن ویزای 6 ماهه را دارند،می بایست برای خرید ملک در دبی، حداقل مبلغ یک میلیون درهم داشته باشند. همچنین اگر ملک مورد نظر دارای چندین مالک باشد نیز، سهم هر یک از مالک ها باید حداقل یک میلیون درهم باشد،صرفا ملک هایی که دارای پایان کار می باشند، مورد خرید و فروش قرار می گیرند. اگر قصد دریافت ویزای 2 ساله دبی را داشته باشید نیزمی بایست حداقل مبلغ یک میلیون درهم داشته باشید.همچنین ملک مورد نظر نباید در رهن یا وثیقه باشد. از جمله مدارکی برای امر خرید ملک در دبی مورد نیاز هستند، شامل موارد زیر می شود:

گواهی نامه خرید و فروش ملک که توسط بنگاه املاک در شهر دبی صادر شده است.

کپی پاسپورت

کپی سند ملک مورد نظر

تعداد 6 قطعه عکس

اقامت خود و خانوادتان را در عرض 40 دقیقه  با خرید ملک از شرکت داماک بخواهید مهاجرت رویایی در عین حال واقعی داشته باشید . داماک damac  در نظر دارد با وام هایی با بهره بسیار کم اندک خانه ای لوکس و لاکچری و فول فرنیش آماده تحویل   در اختیار مردم قرار دهد .داماک گروپ مفتخر است شما را در ساخت ویلا لاکچری و لوکس  در دبی یاری کند .

مهاجرت به دبی از طریق ازدواج

یکی دیگر از روش هایی که منجر به مهاجرت به دبی و اقامت در این شهر می شود، ازدواج با فردی از شهروندان دبی می باشد.توجه داشته باشید فرآیند ازدواج در دبی به نوع دین و مذهب افراد بستگی دارد. به طور مثال اگر ازدواج به صورت اسلامی باشد، بایستی مراسم ازدواج در دادگاه شریعت انجام شود. همچنین مرد بایستی مسلمان بوده و زن برای ازدواج با مرد اجازه پدر را داشته باشد. زوجین بایستی ازدواج خود را به اثبات برسانند. از این جهت یک نسخه از گواهی ثبت ازدواج برای ارائه به مراکز معتبر دادگاه دبی،وزارت دادگستری و وزارت امور خارجه الزامی می باشد. مدت زمان اعتبار ویزای اقامت افراد مهاجر که به روش ازدواج وارد دبی شده اند، از 1 تا 3 سال است. بر اساس قوانین مصوب دبی، مدت اعتبار ویزای اقامت برای همسران نیز به صورت 3 ساله می باشد.

توجه داشته باشید برای مهاجرت به دبی، روش های دیگری مانند تولد، کارآفرینی و… نیز وجود دارد.

وام مسکن شرکت داماک گروپ damac group

این یک راه حل کامل است که کاملاً در حدود نیازهای شما به عنوان خریدار طراحی شده است. DAMAC به عنوان یک رهبر بازار ، برند و اهرم تجاری را برای ایجاد مشارکت مطلوب با موسسات برتر مالی دارد. این به ما امکان دسترسی به شرایط وام استثنایی ، تخفیف های سخاوتمندانه و راه حل های انعطاف پذیر تأمین اعتبار را می دهد - که ما سپس به شما منتقل می کنیم ما همچنین مستقل هستیم ، به این معنی که می توانیم توصیه های بی طرفانه ارائه دهیم و بهترین تأمین کننده وام را برای نیازهای شما پیشنهاد کنیم .

( افتخار ما امنیت و رفاه حال شماست )

مطالب مشابه:

 پاسپورت      دریافت ویزای دبی    قوانین ویزای امارات     damac       اجاره ملک با داماک        آپارتمان های لوکس

 

انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط  بدون بهره با داماک

ساخت ویلا در دبی طبق سلیقه شما

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...