راهنمای مهاجرت امارات و اقامت امارات در سایت فارسی داماک DAMAC

داماک damac بزرگترین سایت املاک دبی

مهاجرت ، اقامت و سرمایه گذاری در کشور امارات و شهر زیبا و جذاب دبی

امارات متحده عربی یکی از جذاب ‌ترین و مطمئن ترین کشور هایی است که برای مهاجرت و اقامت خانوادگی مناسب است.

در امارات متحده عربی بسیار امنیت مهم است و از این رو دولت این کشور زیبا برای جذب توریست و مهاجر و محیا کردن بهترین شرایط برای مهاجرت و اقامت خانوادگی شرایط خوبی را فراهم کرده است.

ویژگی های خاص پاسپورت اقامتی امارات متحده عربی

پاسپورت اقامت امارات برخلاف پاسپورت توریستی برای مدت3 سال صادر می‌شود و پس از اتمام انقضای به تعداد دفعات نامحدودی قابل تمید می باشد. با اخذ پاسپورت  اقامت امارات متحده عربی حق اقامت بلند مدت در این کشور به شما داده خواهد شد، بعلاوه می‌توانید برای همسر و فرزندان زیر 18 سال خود نیز پاسپورت اقامت دریافت کنید.

همچنین با گرفتن اقامت امارات علاوه بر پاسپورت کارت شناسایی نیز برای متقاضی صادر می شود. بهترین کار برای اقامت خرید ملک در امارات و دبی است. داماک damac با اقساط بدون سود برای خرید آپارتمان های لوکس و ویلا های لاکچری قصد دارد بهترین مهاجرت و اقامت و سرمایه گذاری را در شهر زیبای دبی و کشور بی نظیر امارات متحده عربی برای شما و خانواده فراهم کند.

داماک damac در دبی بهترین سایت املاک در دبی  که با راهنمایی و  فروش آپارتمان های فول فرنیش و ویلا های لاکچری با اقساط بدون سود قصد دارد بهترین مهاجرت و اقامت را در دبی داشته باشید.

تمدید پاسپورت اقامت

کارت شناسایی در سراسر امارات متحده معتبر است و ممکن است در داخل کشور بجای پاسپورت استفاده شود. برای حفظ اعتبار پاسپورت اقامت امارات شما باید هر شش ماه یک بار وارد خاک این کشور شوید. نقض این قانون سبب مسدود شدن پاسپورت خواهد شد و رفع آن مستلزم پرداخت هزینه می باشد.

روش های گرفتن مهاجرت و اقامت امارات متحده عربی

1.گرفتن اقامت امارات از طریق خرید املاک و مستغلات

در صورت خرید ملک مسکونی در دبی یا دیگر شهرهای امارات باید دارای ارزش بالای باشد ،می توانید اقامت امارات را بدست آورید. در چنین شرایطی مدت اعتبار این پاسپورت 2 سال است. توجه داشته باشید که در این مدت نمی توانید به فعالیت‌های تجاری بپردازید اما بعد از 2 سال میتوانید برای دریافت اقامت بلند مدت امارات متحده اقدام کنید و پس از آن به فعالیت های تجاری و اقتصادی مشغول شوید.

2 مهاجرت و گرفتن اقامت امارات متحده عربی از طریق قرارداد کاری

کشور امارات متحده عربی از شرایط مناسبی برای کار برخوردار است و باتوجه به نرخ بیکاری پایین، حدود 1.72 درصد، در میان کشورهای با نرخ بیکاری پایین قرار میگیرد. متقاضیان کار در این کشور با توجه به سوابق و شرایط کاری، مدرک تحصیلی، وضعیت جسمانی، وضعیت تاهل، سن، و میزان آشنایی با زبان عربی و انگلیسی می‌توانند نسبت به گرفتن اقامت کاری این کشور اقدام کنند.

گرفتن  پاسپورت  کار در دبی

اگر تصمیم دارید در دبی به صورت رسمی مشغول به کار شوید به یک پاسپورت کار/ اشتغال نیاز دارید.

توجه داشته باشید که تمام وظایف مربوط به گرفتن پاسپورت شما به عهده کارفرمای شماست و اخذ آن به طور متوسط 2 تا 3 هفته طول می کشد.

3.گرفتن اقامت امارات متحده عربی از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت

مهاجرت و اقامت امارات

ثبت شرکت و سرمایه گذاری روش راحت و کارآمدی برای اخذ اقامت امارات متحده عربی است و به علت اقتصاد پویا و موقعیت استراتژیک جغرافیایی و نرخ پایین مالیات میتوان سرمایه گذاری موفقی در این کشور داشت. امارات متحده عربی برای کسانی که در این کشور شرکتی ثبت می‌کنند تسهیلات بی‌شماری ارائه میدهد.

  • علاوه بر این، لازم نیست که حتما در شرکت فعالیت واقعی انجام دهید. این شرکت ها می توانند کاملا صوری باشند اما با این حال اگر مایل به تجارت و فعالیت واقعی در شرکت خود هستید می توانید به راحتی به تجارت در این کشور بپردازید و مالیاتی نپردازید بنابراین ثبت شرکت یکی از بهترین راه های اخذ اقامت امارات متحده عربی می باشد.

 شرایط اخذ پاسپورت کسب و کار از طریق ثبت شرکت

  • ارائه کپی پاسپورت و سایر اسناد لازم
  • ارائه صورت حساب بانکی
  • ارائه مدارک مربوط به محل سکونت
  • دریافت گواهینامه ثبت شرکت ظرف چند روز
  • دریافت مجوز اقامت در امارات متحده

4.گرفتن اقامت امارات از طریق ازدواج

ازدواج نیز یکی دیگر از راه‌هایی است که می‌توانید از طریق آن برای اخذ اقامت امارات اقدام کنید. این روش به صورت یک طرفه است یعنی اگر یک زن خارجی با یک مرد اماراتی ازدواج کند می‌تواند اقامت این کشور را دریافت کند در صورت عکس این امر صادق نیست.

در نظر داشته باشید که تمام کشورها از جمله امارات برای این نوع اقامت قوانین سختگیرانه‌ای را در نظر گرفته‌اند و برای اخذ اقامت امارات از این طریق باید بتوانید واقعی بودن ازدواجتان را ثابت کنید.

  1. گرفتن اقامت کشور امارات متحده عربی از طریق تحصیل

کشور امارات متحده عربی با توجه به طیف وسیعی از دانشگاه‌های بین المللی، رنکینگ، و سطح علمی بالای بسیاری از آنها شرایط مناسبی را جهت ادامه تحصیل و اخذ اقامت امارات برای متقاضیان ادامه تحصیل در این کشور دارد.

با اینکه زبان رسمی این کشور عربی است اما در امور تحصیلی و تجاری در دبی از زبان انگلیسی استفاده میشود، از این رو متقاضیان تحصیل در دبی باید مدرک آیلتس 6 داشته باشند.

 امارات یکی از ثروتمندترین کشورهای پادشاهی در جنوب غربی قاره آسیا است. کشور امارات با جمعیتی در حدود ۸۱۰۶۰۰۰ نفر و مساحت ۸۳۶۰۰ کیلومتر مربع یکی از بزرگترین ذخایر نفتی دنیا را در اختیار دارد.

در سال های اخیر تغییرات عمده ای در زندگی اجتماعی و فرهنگی مردم این کشور به وجود آمده است و همین امر باعث جذب مهاجرینی که جویای کار و یا سرمایه گذاری هستند به امارات شده است.

با اینکه سیاست های امارات برای جذب سرمایه گذار در سال های اخیر بسیار بهبود یافته است و با کارگران خارجی به خوبی و عادلانه رفتار می شود و این اشخاص در طی مدت زمان کار و اقامت در امارات درآمد قابل ملاحظه ای دارند اما مهاجران هرگز نمی توانند بخشی از جمعیت بومی و دائمی امارات شوند. این نکته ای است که قبل از مهاجرت به امارات باید به آن توجه داشت چرا که شما می توانید با سرمایه گذاری و کار در کشورهای درجه یک اروپایی اقامت و در نهایت تابعیت داشته باشید.

 کشور امارات متحده عربی بخاطر امنیت و پیشرفتی که طی چند سال اخیر داشته است تعداد زیادی افراد در دنیا را به این کشور زیبا جذب می کند.

قامت امارات از طریق خرید ملک مسکونی

از دیگر راه هایی که شرایط اقامت در دبی را آسان می سازد، خرید ملک مسکونی در کشور امارات است. مشروط بر این که ملک خریداری شده توسط متقاضی، به ارزش بالای باید برخوردار باشد.

پاسپورت که از این طریق برای متقاضی صادر می گردد به مدت 2 سال اعتبار خواهد داشت. اما گفتنی است فردی که این روش از مهاجرت را انتخاب می نماید، به مدت 2 سال، اجازه کار یا فعالیت شغلی در امارات را نخواهد داشت. پس از گذشت 2 سال و انقضای پاسپورت ، می تواند جهت اخذ اقامت بلند مدت اقدامات لازم را به عمل آورده و سپس به تجارت و کسب و کار بپردازد.

داماک damac بهترین گروه املاک در دبی است میتوانید با خرید آپارتمان های لوکس و ویلا های لاکچری با اقساط بدون سود در دبی هم اقامت خوبی را داشته باشید و هم سرمایه گذاری مطمئن را از طریق خرید ملک داشته باشید.

مزیت های اقامت در شهر جذاب دبی

از مزیت های زندگی در امارات، می توان به شرایط اقامت در دبی در سطوح عالی، حداقل مالیات، شرایط تحصیلی ایده آل، شرایط مطلوب بازار کار در امارات و… اشاره نمود.

اگرچه قوانین و مقررات خاصی برای اعطای اقامت بلند مدت در امارات وجود دارد، اما امری امکان پذیر بوده و در صورتی که کلیه مدارک و مراحل به درستی ارائه و انجام گردد، ظرف مدت کوتاهی می توان به اقامت امارات دست یافت.شهر زیبای دبی بسیار جذاب و دیدنی استگروه داماک damac با فروش املاک در دبی بهترین راه سرمایه گذاری برای شماست.

ویژگی های خاص پاسپورت  اقامت امارات

پاسپورت اقامت امارات متحده عربی به صورت 3 ساله بوده و پس از منقضی شدن می توان آن را به دفعات نامحدود، تمدید نمود. افراد مهاجر می توانند با گرفتن پاسپورت  اقامت کشور زیبا و جذاب امارات متحده عربی  ، به صورت دائمی در این کشور زندگی کرده و برای همسر و فرزندان کمتر از 18 سال نیز، اقامت بگیرند. کسانی که موفق به دریافت اقامت امارات می شوند، یک کارت شناسایی برای فرد صادر می گردد. این کارت به منزله پاسپورت (قابل استفاده در امارات) نیز بوده و در سراسر امارات دارای اعتبار است. برای این که اعتبار پاسپورت  اقامت امارات  متحده عربی حفظ گردد، شخص خارجی بایستی هر 6 ماه یک بار، به این کشور سفر کرده و وارد خاک امارات شود.

داماک damac بهترین سایت املاک همراه شما در مهاجرت و اقامت در دبی و برای خرید ملک در دبی و سرمایه گذاری با گروه داماک damacباشید.

داماک damac با اقساط کردن بدون سود برای سوئیت های لاکچری و آپارتمان های لوکس به مهاجرت بهتر و اقامت شما کمک می کند.

مطالب مشابه:

 پاسپورت      دریافت ویزای دبی    قوانین ویزای امارات     damac       اجاره ملک با داماک        آپارتمان های لوکس

خرید ویلا در دبی     خرید آپارتمان در دبی     فروش ویلا در دبی      فروش آپارتمان در دبی 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...