داماک damac بزرگترین سایت املاک دبی

ساخت ویلا در دبی طبق سلیقه شما

کشور زیبای امارات متحده عربی

امارات متحده عربی، کشوری در جوار خلیج فارس است و از مجموعه ۷ شیخ نشین در سال ۱۹۷۱ تشکیل شد. این کشور، در همان سال، استقلال یافت و اعلام موجودیت کرد. ابوظبی، دبی، شارجه، راس الخیمه، فجیره، امالقوین و عجمان هستند که دولت امارات متحده عربی را تشکیل داده اند. این کشور از شرق با عمان و از جنوب با عربستان سعودی مرز زمینی دارد و حتما می دانید که امارات با قطر و ایران هم از طریق آبهای خلیج فارس همسایه است و بخش اعظم این سرزمین را صحرا تشکیل می دهد.

ابوظبی بزرگترین و دبی، دومین شیخ نشین و معروف ترین شهر این کشور است. اکثر جمعیت کشور، در سواحل آن ساکن هستند که، عمدتاً پوشیده از نمکزار می باشد. دو رشته کوه نیز در این کشور وجود دارد. امارات متحده عربی، آب و هوایی گرمسیری دارد که تابستانهای آن داغ و مرطوب و زمستانهایش ملایم است و کمتر در شهرهای آن شاهد بارش برف هستیم و به طور کلی بارندگی در این کشور نادر بوده و اغلب در ماههای زمستان رخ می دهد؛ اما در طول و پایان فصل زمستان، وقوع توفان شن معمول است. با داماک damacبهترین سرمایه گذاری را در حوزه خرید ملک در دبی را داشته باشید.داماک damac مطمئن ترین سایت املاک در دبی است.

هفت شیخ نشین امارات

دبی

دبی یکی از امیرنشین های هفتگانه امارات متحده عربی است و در جنوب کشور ایران و در حاشیه خلیج فارس واقع شده و بیشترین جمعیت را در میان این هفت امارت دارد. از آنجایی همواره تور دبی از مشهورترین و پرفروش ترین تورهای مسافرتی در نزد ایرانیان است، حتما می دانید که سفر به دبی طرفداران زیادی دارد. دبی تنها ۵ درصد از مجموع وسعت خاک امارات که حدود 4.114 کیلومتر مربع می باشد را تشکیل داده است. بسیاری از مردم ایران برای تجارت و تفریح به این شهر سفر می کنند. ما در مطلبی جداگانه شهر دبی را به صورت کامل توضیح دادیم و شما را به بازدید از آن دعوت می کنیم.دبی

جشنوارهای خرید در دبی

در حال حاضر یعنی اواخر سال 1398 خورشیدی ایرانیان برای ورود به امارات نیاز به ویزا ندارند اما اگر قصد اقامت بیش از 30 روز را داشته باشید باید از ضمانت ساکنان امارات متحده یا یک شرکت یا هتلی که مجوز آن صادره از امارات متحده است برخوردار باشید تا اینکه بتوانید ۳۰ روز اجازه اقامت در این شهر را بگیرید و در حال حاضر امارات به ایرانی ها اقامت دائم نمی دهد. یکی از نکاتی که باعث شده دبی و به دنبال آن امارات متحده عربی در جامعه جهانی مشهور شود، فستیوال خرید شهر دبی است که هرسال یکبار برگزار می شود. شرکت کنندگان در این فستیوال علاوه بر خرید می توانند از برنامه های موسیقی، نمایشگاههای هنری و رقص محلی نیز لذت ببرند. این فستیوال همه ساله در ژانویه به مدت 15 الی 30 روز برگزار می گردد و در این زمان تمامی صاحبان فروشگاه ها در مراکز خرید و حتی بازارهای محلی دبی، اجناس خود را با تخفیف ارائه می دهند.جشنواره خرید دبی

گردشگری فرهنگی و جذاب در امارات

دبی و شاید سراسر کشور امارات در دید ما ایرانیان جای مناسبی برای آشنایی با فرهنگ نیست زیرا ایران دارای فرهنگی هزاران ساله است و آشنایی با فرهنگ مردم شهری مانند دبی که تاریخی بسیار کوتاه تر از ایران دارند، زیاد برای هموطنان ما جذاب نیست اما در هر صورت دبی همه ساله میزبان برخی توریست های خارجی نیز می باشد که برای آشنایی با فرهنگ اعراب به امارات سفر می کنند، شما هم اگر از آن دسته افراد هستید، در ادامه چند نکته را برایتان گلچین کرده ایم که دانستن آنها خالی از لطف نیست.

برای بازدیدکنندگان دبی، فرهنگ بعد از خرید در درجه دوم جذابیت قرار دارد. بیشتر افرادی که با تور دبی و یا به صورت مستقل به این کشور سفر می کنند در کنار سفری جذاب به دنبال یک خرید خوب نیز هستند. موزه دبی در سال ۱۹۷۱ به منظور نمایش سبک زندگی سنتی در امارات ایجاد شد و شامل عتیقه‌جات و مصنوعاتی می‌باشد که از آفریقا و کشورهای آسیایی از طریق تجارت به دبی وارد شده اند. مناظری از فرهنگ قدیم دبی را می توان از وجود ساختمانهای اطراف نهر که نشانگر یک شهر قدیمی هستند، ملاحظه نمود.

از دیگر جاذبه های فرهنگی دبی می توان به خانه شیخ سعید المکتوم، موزه دبی و منطقه بستکیه و روستای حتا اشاره کرد. تاریخ روستای حتا که در ۱۱۰ کیلومتری جنوبی شهر دبی در قلب کوه هایی به همین اسم و در امتداد رشته کوه حجر می باشد و شامل ۳۰ ساختمان است و قدمتش به دو تا سه هزار سال قبل برمی گردد.

مسجد الشندغه نیز ۲۰۰ سال قدمت دارد و از دیدنی های تاریخی امارات به شمار می آید. دهکده های غوص (قریة الغوص) و میراثی (قریة التراث) که ماهی گیری و روش یافتن مروارید را به نمایش می‌گذارند نیز از دیگر جاذبه های تاریخی و جذاب در امارات به شمار می روند.

امارات متحده عربی

گردشگری فرهنگی در امارات متحده عربی

مناطق گوناگون دبی

دبی مناطق گوناگونی دارد که برخی از آنها بیشتر شناخته می شوند و عبارت اند از جبل علی و منطقه کاملاً آزاد صنعتی دبی که از کشورهای زیادی از جمله چین، تایوان و تایلند، با هدف تولید صنایع، به آن شهر سفر می کنند.

شهر اینترنتی و شهر رسانه هم در انتهای خیابان ساحلی جُمیرا و پس از عبور از برج العرب قرار گرفته اند.

بستکیه نیز یکی دیگر از مناطق مهم و تاریخی شهر دبی است و اگر علاقه مند به آشنایی با فرهنگ مردم این شهر هستید، توصیه می کنم که از این ناحیه دیدن کنید.

بزرگترین مرکز خرید دنباله دار دبی مرکز تجاری تفریحی دبی است، همچنین ساختمان دیگری که برنامه ریزی شده تا دبی را به یک منطقه مرکزی تجاری تبدیل کند، خلیج تجاری دبی می باشد.

منطقه بر دبی: بر دبی پیش آمدگی خلیج فارس به داخل خشکی است که مشابه رودخانه می باشد و خور نامیده می‌شود و به دو قسمت غربی و شرقی تقسیم شده است. قسمت غربی، بخش قدیمی تر شهر است که بر دبی نام دارد و اما به قسمت شرقی آن بر دیره می گویند.مناطق گوناگون دبی

ابوظبی امارات

پس از دبی مشهورترین شهر امارات ابوظبی است که 972 کیلومتر مربع مساحت دارد. اغلب تصور می کنند که دبی پایتخت کشور امارات است اما چنین نیست و ابوظبی پایتخت این دیار به شمار می رود. در حال حاضر هنوز صنعت نفت مهمترین درآمد این شهر است و به همین خاطر ابوظبی از ثروتمندترین شهرهای امارات به شمار می رود. در امارات نیز می توانید شاهد برج های سربه فلک کشیده و مراکز خرید لوکس و متنوع باشید و خوب است بدانید که ابوظبی نیز حالا در حال پیشرفت با سرعتی سرسام آور است. در ابوظبی می توانید هم شکل مدرن این دیار را ببینید و هم با بازدید از مکان هایی مانند مسجد شیخ زاید با فرهنگ مردم آشنا شوید.

کار در امارات و نحوه کاریابی در امارات متحده عربی

متقاضیان کار در امارات می‌توانند از چند طریق به کاریابی بپردازند. یکی از پاسپورت های که افراد متقاضی کار می‌تواند دریافت نمایند پاسپورت جاب آفر یا پیشنهاد شغلی می باشد. در این صورت فرد متقاضی با مراجعه حضوری به کارفرما و ارائه شرایط خود و رزومه کاری خود می تواند ارتباط برقرار نماید و در صورت صلاح دید آن کارفرما می تواند متقاضی کار در امارات را استخدام نماید.با سرمایه گذاری در حوزه خرید ملک با کمک داماک damac در دبی بهترین  لذت بخش ترین مهاجرت و اقامت را در دبی داشته باشید.    

کار در امارات متحده عربی

یکی از روش های کاریابی در امارات برای متقاضیان کار در این کشور استفاده از راهنمایی کسایی است که تجربه کافی را دارند است. این موضوع باعث می‌شود که متقاضیان کار در امارات به راحتی بتواند شرایط کاری مختلف را در این کشور مورد بررسی قرار دهند و کاری را که متناسب با تخصص و سابقه کاری آنها هست را پیدا کنند. همچنین کارفرماها می‌توانند موقعیت های مورد نیاز کاری خود را در این سایت ها معرفی نمایند تا متقاضیان کار در امارات بتوانند به راحتی آنها را ملاحظه کرده و در صورتی که شرایطی که از طرف کارفرما اعلام شده است مناسب ببینند، بتوانند درخواست خود را به کارفرماها اعلام نمایند. کارفرماها پس از بررسی رزومه و سابقه متقاضیان می‌توانند نسبت به بکارگیری آنها تصمیم گیری نمایند و از طریق ایمیل یا سایر راه های ارتباطی با موکل ارتباط برقرار کرده و در صورت نیاز به صورت آنلاین با متقاضی مصاحبه انجام دهند.  داماک damac  با فروش آپارتمان های لوکس ، ویلا های لاکچری ، سوئیت لاکچری و آپارتمان های فول فرنیش با اقساط بدون سود آماده ارائه بهترین ملک ها در دبی با بهترین و لاکچری ترین متدهای ساختمان سازی است.

مطالب مشابه:

آپارتمان قسطی    ویلای قسطی    خرید ویلا با هزینه کم     فروش قسطی آپارتمان

   damac   وام و تسهیلات

 

اقامت خانوادگی شما در دبی با داماک

انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط  بدون بهره با داماک

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...