سرمایه گذاری در دبی 00971505020650

 

سرمایه گذاری در دبی

کشور هایی که رشد اقتصادی در آن ها سیر صعودی دارد و روز به روز رو به پیشرفت است می تواند برای سرمایه گذاری مورد توجه سرمایه گذاران  قرار گیرد. از مهمترین فواید خرید ملک در شهر دبی این است که اقتصاد دبی و کشور امارات  روز به روز در حال پیشرفت است که این امر می تواند امتیاز مثبتی جهت سرمایه گذاری در امارات محسوب شود.

پرسنل فارسی زبان در بخش دفتر مرکزی داماک با هماهنگ وقت قبلی پذیرای شما  برای بازدید از ویلا ها و آپارتمان های دبی هستند. همین امروز کلید فول فرنیش و برند از داماک تحویل بگیرید و خانوادگی مقیم دبی شوید با اقساط بدون بهره سند ملک در ابتدا به شما واگذار می کند .

مزایا خرید ملک در دبی

اگر بخواهیم در منطقه خاورمیانه شهری را معرفی کنیم که در سال های اخیر به شکوفایی و رشد اقتصادی چشم گیری رسیده می توانیم شهر دبی را معرفی کنیم و از آن به عنوان شهری پیشرفته و مدرن یاد کنیم. سرمایه گذارانی که ملک و مستغلات در کشور امارات و به خصوص در شهر دبی خریداری می کنند، در واقع به نوعی سرمایه گذاری انجام داده اند.و از این طریق به رشد اقتصادی دبی نیز کمک می کنند و همچنین می توانند از این طریق اقامت دبی را نیز دریافت کنند. شهر هایی مانند دبی که رشد اقتصادی در آن ها سیر صعودی دارد برای سرمایه گذاران بسیار مورد توجه است. از مهمترین فواید و مزایای خرید ملک در شهر دبی این است که اقتصاد دبی و کشور امارات در حال پیشرفت است که این امر می‌تواند امتیاز مثبتی جهت سرمایه گذاری در دبی باشد.

دولت دبی ، در جهت رونق بخشیدن به فعالیت های اقتصادی و تجاری شهر خود، شرایطی را ایجاد نموده است تا اتباع خارجی  بتوانند با خرید ملک در دبی ، سرمایه گذاری کنند. دولت دبی برای افرادی که مالک حقیقی املاک باشند شرایط دریافت اقامت را برای مالک و همراهان آن تسهیل کرده است. دو نوع ویزا برای مالکین در دبی وجود دارد.

یکی پروژه های داماک گروپ prive damacداماک این سوییت ها از ۴۰تا۱۴۰متری از دو خواب شروع می شود معروف به عروس فرانسوی دبی سوپر لوکس و سوپر دیزایین ، آماده اقامت ، انتقال سند از اداره اسناد دبی با ۱۴درصد پیش قسط ، اقساط دوساله بدون بهره آماده تحویل شما عزیزان خواهد بود .با اعتماد به گروه ما آرامش را به خانه خود ارمغان ببرید.

سرمایه گذاری در دبی

دریافت اقامت دبی با خرید ملک

اگر چه جوری به نظر می رسد که خرید ملک برای افرادی است که درآمد بالا دارند، اما با این حال در بین سرمایه گذاران خارجی،  سرمایه گذاری با خرید ملک برای اخذ اقامت دبی بسیار رایج و معمول است.

از همین رو تقاضای زیاد برای دریافت اقامت دبی با خرید ملک باعث توسعه بازار مسکن در این دبی شده است.

سیستم  و شرایط مالیاتی، کیفیت ساختمان ها و سرعت ساخت و ساز در دبی بسیار خوب است.دریافت اقامت دبی با خرید ملک سود آوری خوبی برای علاقمندان به سرمایه گذاری و سرمایه گذاران بر املاک دارد. با توجه به این پیشرفت ها افزایش درخواست برای دریافت اقامت دبی با خرید ملک  نیز وجود دارد.

اقامت خود و خانوادتان را در عرض 40 دقیقه  با خرید ملک از شرکت داماک بخواهید مهاجرت رویایی در عین حال واقعی داشته باشید . داماک damac  در نظر دارد با وام هایی با بهره بسیار کم اندک خانه ای لوکس و لاکچری و فول فرنیش آماده تحویل در اختیار مردم قرار دهد .داماک گروپ مفتخر است شما را در ساخت ویلا لاکچری و لوکس  در دبی یاری کند .

شرایط خرید ملک در دبی

مطابق قانون کشور امارات، افراد برای خرید ملک در دبی هیچ گونه محدودیت قانونی نداشته و آزادانه می توانند به خرید و فروش ملک در دبی بپردازند. اما توجه به نکاتی در این رابطه حائز اهمیت می باشد. هم اکنون مسئول نظارت بر فعالیت بازار املاک دبی اداره اراضی دبی (DLD) می باشد. مطابق قانون شماره 7 که در سال 2013 توسط حاکم عالی دبی صادر شده است، وظیفه،نقش و عملکرد اصلی اداره اراضی دبی ثبت نام، سازماندهی و ترویج سرمایه گذاری املاک در دبی می باشد.

 دلایل خرید  املاک در دبی به شرح ذیل می باشد:

 1.قیمت املاک در دبی پایین تر از قیمت سرمایه گذاری در اروپا، آسیا و یا آمریکا می باشد.

2.سرمایه گذاری بر املاک هنگام تورم سرمایه گذاری مناسبی است.

3.هزینه های نگهداری ملک را می توان به مبلغ اجاره اضافه نمود.

4.اجاره ملک درآمد خوبی را ایجاد می کند حتی اگر ارزش ملک تغییر کند. 

5.اجاره بازپرداخت ( درآمد از اجاره) املاک و مستغلات در دبی بین 8 درصد تا 10 درصد می باشد.

6.ملک ارزش باقیمانده در آینده را دارد حتی اگر قیمت ملک پایین بیاید.

7.سرمایه گذاران از تمامی دنیا می توانند در دبی خرید یا اجاره ملک انجام دهند.

8.بانک های دبی جهت خرید ملک وام می دهند.

 

اگر شما هم به دنبال خرید ویلاهای فوق لاکچری و بی نظیر و طراحی معماری بی نظیر در دبی هستید و قصد دارید سرمایه خود را با کمترین ریسک تبدیل به املاک در بهترین مناطق شهر دبی کنید بی تردید گروه داماک گروپ با طیف گسترده انواع املاک و مستغلات و با تنوع قیمت و شرایط خرید بهترین انتخاب  داماک خواهد بود.

 هزینه

قبلا نیز ذکر کردیم برای دریافت اقامت دبی از طریق دارایی باید ارزش دارایی شما حداقل یک میلیون درهم و یا بیشتر باشد،و نیزاین املاک باید قابل سکونت باشد و نباید در رهن یا گروی کسی یا جایی باشد.
• هزینه ویزای اقامت ۶ ماهه

هزینه ویزای ۶ ماهه  در حدود 1100 درهم است و هزینه تمدید آن هم به همین مقدار است. اگر می خواهید افراد خانواده خود را هم تحت تکفل قرار دهید هزینه هر تکفل در حدود 250 درهم و هزینه تمدید آن هم به همین میزان است.
• هزینه ویزای اقامت ۲ ساله

هزینه این ویزا هم همانند ویزای اقامت ۶ ماهه در حدود 1100 درهم است اما 400 درهم هم هزینه دفتر آن می شود. 2000 درهم هم سالانه باید به اداره توسعه اقتصادی واریز گردد، که به اسم شما ثبت می شود.
شما می توانید خانواد خود را نیز تحت تکفل این نوع ویزای اقامت قرار دهید که هزینه هر نفر در حدود6000 درهم می باشد و فقط اعضای خانواده می توانند از این ویزا برخوردار شوند.

DAMAC group به عنوان یک رهبر جهانی در املاک مارک دار در حال توسعه یک هتل 1.35 میلیارد دلاری در هتل و اقامتگاه های لوکس در منطقه Burj دبی به نام DAMAC Towers توسط Paramount Hotels & Resorts دبی است که اولین اقامتگاه های هتل مارک Paramount را در خود جای می دهد.

ویژگی های خاص ویزای اقامت دبی

اقامت دبی با خرید ملک

 ویزای اقامت امارات برخلاف ویزای توریستی برای مدت1/3 و یا 5 سال صادر می‌شود و پس از اتمام انقضای آن می توانید در تعداد دفعات نامحدودی آن را تمدید کنید. با اخذ ویزای اقامت امارات متحده عربی حق اقامت در این کشور به شما داده خواهد شد، همچنین می‌توانید برای همسر و فرزندان زیر 18 سال خود نیز ویزای اقامت دریافت کنید.

داماک گروپ از وکلای متخصص مهاجرت به دبی و کارشناسان مهاجرت به دبی و خرید ملک در دبی در طول پروسه مهاجرت در کنار شما خواهند بود.

داماک گروپ با ۲۴۵۰۰۰هزار پرسنل در شعب مختلف در امارات آماده پاسگویی در هر ساعت از شبانه روز در خدمت شما عزیزان خواهد بود که با خیال راحت سرمایه گذاری مطمئن و سوداوری را داشته باشید هدف ما جلب رضایت شما عزیزان خواهد بود

 فواید خرید ملک در دبی

دولت دبی ، در جهت رونق بخشیدن به فعالیت اقتصادی و تجاری خود، شرایطی را ایجاد کرده تا اتباع کشورهای دیگر بتوانند با خرید ملک در دبی ، سرمایه گذاری کنند. دولت این شهر برای اشخاصی که مالک حقیقی املاک باشند همراهان آنها شرایط اخذ ویزا را تسهیل نموده است.

وام مسکن شرکت داماک گروپ damac group

این یک راه حل کامل است که کاملاً در حدود نیازهای شما به عنوان خریدار طراحی شده است. DAMAC به عنوان یک رهبر بازار ، برند و اهرم تجاری را برای ایجاد مشارکت مطلوب با موسسات برتر مالی دارد. این به ما امکان دسترسی به شرایط وام استثنایی ، تخفیف های سخاوتمندانه و راه حل های انعطاف پذیر تأمین اعتبار را می دهد - که ما سپس به شما منتقل می کنیم ما همچنین مستقل هستیم ، به این معنی که می توانیم توصیه های بی طرفانه ارائه دهیم و بهترین تأمین کننده وام را برای نیازهای شما پیشنهاد کنیم .

( افتخار ما امنیت و رفاه حال شماست )

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...