داماک گروپ بزرگترین سایت املاک دبی

داماک گروپ سازنده لوکسترین شهرک مسکونی جهان اکویا داماک گروپ

محوطه سازی یک امر ضروری برای ساخت ویلا است زیرا هدف از ساخت ویلا ارتباط با طبیعت و لذت بردن از آن است.

در واقع محوطه سازی یا حیاط سازی ویلا به منظور تفکیک مرز ویلا از سایر زمین های مجاور صورت می گیرد. محوطه سازی ویلا شامل گل کاری، نصب آلاچیق، نصب باربیکیو، ساخت استخر، نورپردازی محیط، نصب مجسمه و … است. محوطه ویلا تاثیر بسزایی در زیبایی و جذابیت آن ایفا می کند از این رو باید به آن توجه ویژه معطوف گردد. آلاچیق و باربیکو از ملزومات ساخت یک ویلا می باشند زیرا ویلا مکانی برای تفریح و گذراندن وقت با خانواده و دوستان است، از این رو افراد سعی می کنند بیشترین زمان را در محوطه و در آلاچیق صرف کنند.

ویلای لاکچری چیست؟

به عنوان یک کلمه ریشه فرانسوی، لاکچری برای تعریف شرایط یا چیزهایی است که خیلی بیشتر از نیازهای اساسی را ارایه می نماید. وقتی ویلایی لاکچری ذکر می گردد، مکانی است که مجهز به جزئیاتی که راحتی و سهولت را در کنار استانداردهای عادی ارائه می دهد. این نوع ویلا ها که همه نیازهای زندگی را برآورده می کنند و در مقایسه با سایر املاک مختلف، دارای زمینه های وسیع زندگی هستند، دارای ویژگی های مشترک هستند. ویلا های لاکچری معمولا چشم انداز وسیعی از دریا، شهر یا جنگل و یایک باغ بزرگ ارائه می کنند

ویلا چیست ؟

همانطور که می دانید خانه هایی که چهار طرف آن ها دارای نما باشد و علاوه بر این دارای سقف شیب دار نیز باشند درواقع خانه های ویلایی هستند ، امروزه اکثرا از خانه های ویلایی در مناطق شمال کشور به دلیل خوش آب و هوا بودن ساخته می شوند ، در ادامه ی این مقاله بیشتر به ویلا ، تاریخچه ی آن ، ویژگی های معماری ویلا ، سبک ویلا ، ساخت ویلا متناسب با شرایط آب و هوا و همچنین توضیحاتی در زمینه ی طراحی ویلا خواهیم پرداخت .

می توان گفت که طراحی و ساخت ویلا در کشور ما از معماری به سبک ایتالیایی الهام گرفته است به گونه ای که طراحی و ساخت ویلا ها در زمینی که دارای وسعت زیادی می باشد صورت می گیرد که بنای آن باید دارای جذابیت و زیبایی چشم گیری باشد از این رو بنای ساختمان های ویلایی اغلب با غنچه های سرسبز و چشم انداز احاطه می گردند .

ویلاهایی که ساخته می شوند چه در طراحی خارجی و چه در طراحی داخلی دارای ویژگی های متمایزی با یکدیگر هستند اما تنها ویژگی که می توان گفت تمامی ویلاها دارند و در آن با یکدیگر مشابه می باشند این است که تمامی آن ها در یک محوطه ی باز و وسیع ساخته می شوند . علاوه بر این بعضی از ویلا ها دارای یک نقطه ی مرکزی می باشند که منظور از نقطه ی مرکزی برجکی است که از تمامی نقاط استفاده شده در ویلا بلندتر است که از آن نقطه می توان تمامی محیط اطراف را مشاهده کرد و از منظره ی زیبای اطراف لذت برد .

همانطور که اشاره کردیم ویلا در محوطه ی وسیعی طراحی و ساخته می شود که اطراف آن را درختان ، گل ها و گیاهان مختلف احاطه کرده اند . البته علاوه بر اینکه باید به نحوه ی طراحی داخلی ویلا توجه داشته باشید طراحی خارجی و محوطه ی آن نیز حائز اهمیت است چرا که محوطه ی ویلا زیبایی و جذابیت های بصری متعددی را در خارج از ویلا ایجاد می کند که می توانید به راحتی اوقات فراغت خود را در آن بگذرانید و لذت ببرید . جز اساسی تمامی ویلاها پوشش سقف آن ها می باشد که امروزه در اکثر ویلا ها از انواع مختلف سقف شیب دار استفاده می کنند .

برای انتخاب نوع مواد و مصالحی که از آن ها در طراحی و ساخت ویلا استفاده می گردد باید بگوییم که باید کاملا متناسب با شرایط آب و هوایی و منطقه ی جغرافیایی آن محلی باشند که قرار است در آن جا ویلایی ساخته شود برای مثال امروزه از سقف های شیب دار گرم در مناطق سردسیر و از سقف های شیب دار سرد در مناطق گرم سیر استفاده می کنند چرا که سقف های شیب دار به دو دسته ی سقف های شیب دار سرد و گرم تقسیم می شوند

عوامل دیگری که در طراحی و ساخت ویلا بسیار موثر می باشد شامل : زاویه تابش آفتاب ، جهت وزش باد ، شرایط زمین ، محدوده ی زمین ، ویلاهای همسایگان و البته قوانین ساخت و ساز می باشد . پس از بررسی تمامی این موارد فرایند طراحی محوطه ی ویلا آغاز می گردد .

ساخت ویلا

مصالح ساختمانی مورد استفاده در محوطه سازی ویلا چیست؟

طراحی محوطه ویلا توسط تیم داماک

از دیگر المانها و مصالحی که استفاده از آن بر زیبایی و جذابیت محوطه و باغ می افزاید تخته سنگها، چوبها، سرامیک های سنگی، موزاییک های چمنی، سنگ ریزه ها و گیاهانی چون بوته ها، درختچه های زینتی، خزه و گلسنگ ها که همگی این المانها و عناصر در کنار هم فضایی زیبا و دلنشین را فراهم می آورد. به طور کلی طراحی فضاهای اسکان موقت تفریحی نظیر باغ و ویلا باید لوکس، چشم نواز و در عین حال کاربردی و مقبول باشد تا شرایط برای استراحت و تفریح مسافران و ساکنان به بهترین نحو مهیا شود.

امروزه خلاقیت و نوآوری در بخش ساختمان سازی باعث رونق تولید مصالح ساختمانی گوناگون در انواع مختلف شده است. اما شناخت و انتخاب صحیح مصالح برای محوطه سازی  در امر طراحی ویلا مدرن و کلاسیک امر مهمی می باشد. چرا که علاوه بر حس زیبایی شناسی در محوطه سازی می بایست  تغییرات احتمالی این مصالح در برابر شرایط جوی نیز مورد توجه قرار گیرد.

علاوه بر مصالحی که بصورت عمومی در فعالیت های مختلف ساختمانی استفاده می­شود بخشی از مصالح بطور تخصصی فقط در محوطه سازی مورد استفاده قرار می گیرد که اطلاع از این موارد می­تواند کمک بزرگی در بالا بردن سطح کار محوطه سازی باشد. از دیگر مواردی که در محوطه سازی ویلا باید مورد توجه قرار گیرد جنس و رنگ متریال است که اگر بدرستی انتخاب و مورد استفاده قرار نگیرد باعث بروز مشکلاتی در ظاهر سازه می شود.

بطور مثال انتخاب رنگهای تند و براق باعث خستگی ذهن در افراد میانسال می شود و همچنین استفاده از رنگهای تیره باعث کوچکتر جلوه دادن محیط و استفاده از رنگهای روشن در محوطه سازی (استفاده از رنگهای روشن در پاسیو و حیاط خلوتها) می تواند بزرگی محیط را به کاربران القا کند که شرکت داماک گروپ توجه زیادی به این مسئله کرده است

استفاده از تراورتن های گرم و روشن به همراه ترمو وودهای روشن یا همرنگ چوب انتخاب مناسبی است. همچنین برای کف ویلا می توان از ترمووودهایی با زمینه تیره و واش بتن (موزاییک شسته)که نوعی کف پوش می باشد و سنگ دانه های رنگی و معدنی به صورت برجسته در آن نمایان است  استفاده کرد. همچنین سنگهای لاشه برای استفاده در برخی از نقاط ویلا مناسب می باشند.

از دیگر مواردی که در محوطه سازی ویلا قابل توجه است استفاده از المانهای مختلف مانند آلاچیق، آبنما، رواق، استخر، باربیکیو، برکه و غیره می باشد که با توجه به خواست و سلیقه کارفرما و مساحتی که در اختیار می باشد می توان با شرکت داماک برای ساخت آنها اقدام کرد.

کف سازی در ساخت محوطه ویلا

یکی از مهمترین و تاثیرگذارترین بخشها در طراحی ویلا و خصوصا محوطه سازی ویلا,  کف سازی ویلا می ­باشد که از سختترین قسمت در طراحی ویلا به شمار می آید.  با تقسیم بندی مناسب و با استفاده از مواد و مصالح مناسب در این بخش  می توان زیبایی و احساس های خاصی را القا نمود. استفاده از مصالح مناسب در محوطه سازی  به جهت حفظ امنیت، زیبایی، استحکام  و غیره بسیار حائز اهمیت می باشد.

انواع ویلاهای لوکس با داماک گروپ ببینید

در گذشته اغلب ویلا‌ها به صورت یک طبقه ساخته میشد ولی به تدریج ساخت ویلاهای دوبلکس و تریبلکس رواج پیدا کرد، و بدیهی است که نوع ساخت ویلا بر قیمت نهایی آن تاثیر گذار است.اگر خواهان ویلاهای لوکس و لاکچری میباشید با داماک DAMAC در ارتباط باشید.

ویلا فلت:

قدیمی ترین نوع ساختمان ویلا، ویلا فلت یا یک طبقه می باشد و پیشینه طولانی تری نسبت به ویلاهای تریبلکس یا دوبلکس دارند. اغلب ویلاهای فلت به دلیل تغییر سلیقه جمعی، تبدیل به ویلاهای دو الی سه طبقه شده و بازسازی شده اند. یکی از دلایل تبدیل ویلا فلت به دوبلکس یا تریبلکس را می توان گران شدن زمین دانست.

ویلا نیم پیلوت:

تعدادی از ویلاها به ویلاهای نیمه ‌دوبلکس و یا نیم ‌پیلوت شهرت دارند. اختلاف طبقات در ویلا نیم پیلوت کمتر از حدی است که بتوان آن را ویلای دوبلکس نامید. در ویلاهای نیم پیلوت در طبقه اول با ایجاد چند پله، یک نیم طبقه را بوجود می آورند و برای مثال اتاق یا بخشی دیگر از ویلا را از طبقه اول جدا می سازند و از فضای زیرین آن برای مواردی مثل پارکینگ، موتور خانه و ... استفاده می کنند. این کار هم موجب زیباتر شدن ویلا می شود و هم این امکان را به ما می دهد که از فضای موجود استفاده بهینه کنیم. این نوع ویلاها بین ویلاهای فلت و دوبلکس قرار دارند و قیمت آن ها از ویلاهای فلت بالاتر و از ویلاهای دوبلکس ارزان تر هستند.

ویلای دوبلکس:

ویلاهای دوبلکس نوعی از ویلا هستند که در آن ها برای دست یابی به قسمت دیگری از ویلا احتیاج به تغییر طبقه باشد. به دیگر سخن تمامی قسمت های ویلا در سطح یکسان قرار نگرفته است و برخی قسمت ها در طبقات جداگانه ای قرار دارند.

این ویلاها بسیار زیباتر از ویلاهای فلت می باشند زیرا ایده های بسیار جالبتری را می توان در آن ها اجرا کرد. ویلاهای دوبلکس، به جز زیبایی، ویژگی های مثبت دیگری مثل امکان استفاده از چشم انداز و منظره خارج از ویلا را دارند که مشاهده ی آن بسیار دلچسب است.

اگر رویای زندگی در دبی و ویلاهای لوکس را دارید با داماک گروپ damac همراه باشید.

برای ثروتمندانی که می خواهند تعطیلات خود را در لوکس ترین  ویلاها ی دبی سپری کنند ، اقامت ویلاهای لوکس با اتاق هایی که وان حمام آن به خودی ‏خود فقط یک میلیون دلار ارزش دارد چیزی نیست ! ‏

ساخت ویلای ارزان را از داماک گروپ بخواهید

برای ساخت ویلا خود می توانید یا خود دست به کار شده و در تمام مراحل ساخت حضور داشته باشید که اصطلاحاً به آن شخصی ساز می گویند و یا با عقد قرار داد و پرداخت هزینه ای کلیه مراحل ساخت و ساز و خرید مصالح را به عهده شخص دیگر و تیم های بساز و بفروش بسپارید. آیا ویلای ساخته شده توسط بساز بفروش دارای کیفیت می باشد؟ متاسفانه اینطور نیست. تیم ها بساز بفروش در گام به گام ساخت تنها به هزینه فکر می کنند و مرغوبیت برایشان اهمیتی ندارد، بسیاری از سیستم های امنیتی برای منزلتان را رعایت نمی کنند و اغلب با عدم رضایت شما همراه می باشد.

بعد از چند ماه زندگی در خانه های بساز بفروش متوجه می شوید اغلب مشکلات مربوط به کنترهای آب و برق موجود بوده و مراحل قانونی برایش طی نشده است. و یا حتی اصلا کنتور مجزایی وجود نداشته و تهنها یک سری اشتراک گذاری ها مطرح می باشد.

ویلاسازی ارزان با شرکت داماک گروپ

شاید برایتان پیش آمده باشد که ابتدا وارد ویلای خود شوید و همه چیز بسیار مناسب به نظر برسد اما بعد از مدتی متوجه نشست و ریزش سقف و دیوار شوید. این سری اتفاق ها بسیار دیده می شود. استفاده از ستون برای بساز بفروش ها هزینه بردار بوده و عموماً سراغش نمی روند!.

برای قیمت ارزان کیفیت را فدا نکنید. قیمت ارزان ویلا حتماً مشکلات بسیاری به دنیال خواهد داشت. از نوع سرامیک ها و پارکت ها مطمئن شوید به یاد داشته باشید بعضی از قسمت ها از دید شما خارج است از فردی که دارای تخصص بوده بخواهید شما را از کیفیتی مواردی مانند میزان آهن استفاده شده مطمئم سازد. یکی دیگر از مشکلات بسیار زیادی که می تواند پیش روی شما باید اینکه امکان دارد زمینی که روی ساخته شده برای سند گرفتن مشکل داشته باشد. از لیست قیمت ها باخبر باشید و هر ارزانی و گرانی را با شرکت داماک بررسی کنید.

برای کونتور های آب و برق مجزا پافشاری کنید چیزی به اسم رابطه و ضابطه را فراموش کرده و زیر بار نروید سیستم آبرسانی از جمله مسائل مهم به حساب می آید و اغلب با بهانه گیرهایی همراه بوده که به نفع شما نمی باشد. در کنار زیبایی منزلتان مسائل مهمتری هم است!

قبل از پرداخت پول حساب دقیقی انجام دهید. با جملاتی مانند برای همیشه که خواهان زندگی در آن نیستم خودتان را گول نزنید، گاه قیمت ارزان بسیار برای شما گران تمام خواهد شد. ویلای غیر استاندارد برابر است با ضرر.

متاسفانه وجود چنین ساخت و سازهایی بسیار مرسوم است و این زنگ خطری برای آینده محسوب می شود.اگر خواهان زندگی لوکس و لاکچری می گردید از داماک گروپ بخواهید.

بهترین زمان برای خرید ویلا درامارات چه زمانی است؟ با داماک damac

فصل تابستان یک فرصت بی نظیر برای خرید یک ویلا درامارات است. بعضی اوقات نیز وجود دارد که سازندگان انبوه تصمیم می گیرند، ویلاهای خود را با تخفیف های حسابی بفروشند. شما می توانید از این فرصت استفاده کنید.

منفعت شما را داماک گروپ بوسیله خرید ملک در دبی می داند

۱۰ منفعت خریدویلا در دبی با داماک :damac

۱- رشد اقتصادی مداوم

اگر می بینید که در یک منطقه نمودار رشد اقتصادی درحال حرکت به سمت بالا است، نباید در سرمایه گذاری در آن منطقه تامل کنید.

یکی از بزرگ ترین فواید خرید ملک در دبی این است که اقتصاد این شهر مبتکر با سرعت خوبی رو به رشد است.

۲- رشد جمعیتی مداوم

اگر نگاهی به آمارها بیندازیم خواهیم دید که هم سال ۲۰۱۶، جمعیت به ۲٫۵ میلیون نفر رسیده است. با در نظر گرفتن همین نرخ رشد موجود در دبی ، جمعیت دبی در سال ۲۰۲۰ به ۳ میلیون نفر خواهد رسید. میانگین نرخ رشد در دبی ۴٫۷% است که با رشد اقتصادی این منطقه منطبق است.

۳- پیشرفت و نوآوری مداوم

شهری که همیشه در آن اتفاقات جدیدی رخ می دهد، همواره توده عظیمی از مردم را به خود جذب می کند. مردمی که هر سال به این شهر سفر می کنند به مکانی برای استراحت احتیاج دارد.

۴- وزارت شادی

این ممکن است یکی از عجیب ترین فواید خرید مستغلات در دبی باشد. در دبی وزارت شادی وجود دارد. دولت دبی همیشه در جهت بهتر کردن زندگی مردمش و شاد نگه داشتن آنها تلاش می کند.

۵- امنیت

در میان تمام فواید خرید مستغلات در دبی، امنیت چیزی است که تمام ساکنین دبی از آن برخوردارند.

۶- ویزای خرید ملک

بزرگترین فایده خرید مستغلات در دبی که میتوانید از آن بر خوردار باشید این است که شما می توانید بر اساس آنچه که در دبی خریداری کرده اید، شایسته دریافت ویزای شهروندی شوید.

۷- گزینه های متنوع

زمانی که برای سرمایه گذاری در مسکن به دبی می آیید و از فواید خرید مستغلات در دبی بهره مند می شوید، گزینه های متنوعی برای انتخاب وجود خواهد داشت.

۸- هزینه پایین مالکیت

در مقایسه سایر نقاط جهان، هزینه مالکیت در دبی بسیار پایین است .

۹- بازگشت اجاره عالی

آیا می دانستید هزینه اجاره در دبی در مقایسه با سایر نقاط جهان خیلی بالاتر است؟ میانگین بازده اجاره در دبی ۱۰ %است در حالی که میانگین بازده اجاره در نیویورک تنها ۳٫۹۱ % ، در لندن ۳٫۲۱%، در سنگاپور ۲٫۸۳% است و در هنگ کنگ در آمد حاصل از اجاره بیشتر ۲٫۸۲% نیست.

۱۰- تقدیر مناسب از سرمایه

مشخصات ویلاهای شناور دبی

ویلاهای شناور در دبی با داماک :

ویلاهای “اسب آبی شناور”بخشی از قلب اروپا(THOE) هستند.

ویلاهای اسب آبی شناور در موقعیتی هستند که در پروژه جزایر جهان در قلب اروپا واقع شده اند.این ویلاها مرکز معماری لوکس،افراط و الهام بخش است.وقتی پروژه ویلاهای شناور در دبی کامل شود هر ویلای ۳طبقه در طرح و اندازه از دیگر ویلاها متمایز خواهد .شد  ولی هر ویلای کامل قیمتی حدود ۱۱٫۷ میلیون درهم خواهد داشت.وفور و افراط قیمت خاص خودشان را دارند.

اسب آبی شناور که بطور افتخار آمیزی در امارات طراحی و ساخته شده است .طراحی اش را از طرح یک کشتی خصوصی الهام گرفته است.اساسا به عنوان یک قایق بدون نیروی محرکه در نظر گرفته می شود.ویلا توسط دریا محاصره شده است و دارای یک سطح زیر آب(اتاق خواب)یک طبقه در سطح دریا(اتاق نشیمن)و یک سکوی فوقانی(اتاق استراحت و بار اسنک) می باشد.این مکان محل مناسبی برای گذراندن تعطیلات و آخر هفته ها می باشد. دارای طراحی داخلی رویایی می باشد.درهای شیشه ای از سقف تا کف زمین،رنگ آمیزی طبیعی،پنل های چوبی از جنس چوب درخت ساج در سراسر ویلاها وجود دارد.

این ویلاها از قایق الهام گرفته اند

اسب آبی شناور که بطور افتخار آمیزی در امارات طراحی و ساخته شد،طراحی اش را از طرح یک کشتی خصوصی الهام گرفته است. به عنوان یک قایق بدون نیروی محرکه در نظر گرفته میشود.ویلا توسط دریا محاصره شده است .و دارای یک سطح زیر آب(اتاق خواب)یک طبقه در سطح دریا(اتاق نشیمن)و یک سکوی فوقانی(اتاق استراحت و بار اسنک)است.این مکان محل مناسبی برای گذراندن تعطیلات و آخر هفته هاست،دارای طراحی داخلی رویایی میباشد:درهای شیشه ای از سقف تا کف زمین،رنگ آمیزی طبیعی،پنل های چوبی از جنس چوب درخت ساج در سراسر ویلاها.

ایده این ویلاها کمی شبیه آپارتمان های دارای خدمات است

به این ویلاها به عنوان یک هتل بسیار شیک و مدرن و با راحتی کامل خانه خودتان نگاه کنید.ویلاها دارای یک مایکروویو،فر،ماشین ظرفشویی،یخچال،سیستم روشنایی LED و یک آشپزخانه مجهز هستند .

شما می توانید نزدیک ماهی ها بخوابید

اتاق خواب های زیر آب منحصر بفردترین ویژگی اسب آبی شناور محسوب می شوند.این اتاق دنج دارای ۳ کمد و یک تخت خواب بزرگ که رو به دیوار شیشه ای و حیات زیر آب است،میباشد.از این ویژگی به عنوان سرگرمی استفاده کنید.(شما میتوانید درخواست کنید تا برایتان تلویزیون نصب نکنند).یک تیم زیست شناس دریایی در حال کار بر روی ایجاد یک پرورشگاه مرجانی زیر آب هستند تا این ویلاها را کامل کنند.تمامی این مرجان ها از خط ساحلی دبی جمع شده اند.

هر ویلا دارای پیشخدمت خصوصی و سیستم امنیتی ۲۴ ساعته صوتی و تصویری  می باشد .پس نگرانی برای خراب شدن مهمانی شما توسط کشتی های دیگر وجود ندارد.

وسعت همه ی ویلاها به اندازه سن پترزبورگ می باشد.

این جزیره خاص که در قلب اروپا واقع شده است(که آن هم شامل ۵ منطقه دیگر شامل :موناکو، آلمان، سوئد، سوئیس و اروپا مرکزی است)،دارای یک بندرگاه خواهد بود که همه ی ویلاهای شناور و یک زمین قلب شکل که دارای ۳۰۰ گونه درخت است را به هم متصل میکنند.هم چنین یک درخت مدیترانه ای ۱۵۰۰ ساله زیتون و یک درخت انجیر هم وجود دارد که بعد از تابستان در مکان مشخص شده شان کاشته میشوند.

ویلا ی شناور در دبی

قلب شهر دبی بیزنس بی دارای خیابان های کنترل شده از نظر اقلیم آب و هوایی خواهد بود

برخلاف دما در دبی که تا ۴۸ درجه بالا میرود،دمای خیابان های قلب شهر همیشه خنک و استوایی نگه داشته خواهند شد.بر اساس گفته سازندگان شما قادر خواهید بود که در طول سال شاهد برف،باران،تگرگ و طلوع خورشید باشید.زیرا که دمای خیابان ها مطابق با اقلیم آب و هوایی اروپا کنترل خواهند شد.

احساس غربت وجود نخواهد داشت.قلب دبی ارائه دهنده غذا و نوشیدنی از ۵۱ کشور مختلف دنیا خواهد بود و فقط میزبان رستوران های معتبر این کشور ها خواهد بود.خدمه و راهنماها بطور اختصاصی از کشور زادگاهشان انتخاب خواهند شد.

یک موضوع بسیار جالب و کنجکاوی برانگیز درباره قلب دبی در امارات متحده عربی این است که با اینکه فقط ۳۰ دقیقه با خط ساحلی دبی فاصله دارد،در این مکان درهم قابل قبول نیست.شما در اینجا فقط میتوانید یورو پرداخت کنید

ویلاهای لوکس داماک گروپ

ویلا بهیا داماک  در Llucmajor با استخر و آشپزخانه خصوصی

ویلای بزرگ طبقه بزرگ با ظرفیت حداکثر 7 نفر. دارای 4 اتاق خواب راحت و 2 حمام است. یک اتاق بزرگ در فضای داخلی وجود دارد که با سلیقه تزئین شده است که می توانید در تابستان از یک لیوان شراب کنار یک کتاب خوب لذت ببرید یا در گرمای شومینه خود در زمستان پناه ببرید. همچنین دارای یک اتاق ناهار خوری جادار با چشم اندازهای جذاب از خلیج است که هر وعده غذایی را به وجد می آورد. برای سرگرمی شما عزیزان دارای 2 آشپزخانه کاملاً مجهز به همه چیز در دسترس شماست. هنگام عزیمت به سمت بیرون ، یک تراس بزرگ ، ایوان با فضای چیلو ، باربیکیو ، استخر اختصاصی با چکش های آرامش بخش ، اینترنت و همه چیز را برای راحتی شما پیدا می کنیم. در تراس و ایوان کاملاً مبله شما می توانید از شب های طولانی تابستان با خانواده و دوستان خود لذت ببرید. واقع در یک منطقه بسیار آرام ، چند متر با دریا و چند کیلومتر با برخی از بهترین سواحل و غارهای جزیره فاصله دارد. همچنین ، این ملک در 22 کیلومتری شهر پالما و 10 کیلومتری فرودگاه آن قرار دارد ، جایی که از طریق آن با بزرگراه ارتباط برقرار می شود ، که دارای یک منطقه عالی برای لذت بردن از کلیه حریم شخصی است اما به نوبه خود بسیار نزدیک به همه جاذبه های مایورکا است. بهت پیشنهاد میکنم. بدون شک گزینه عالی برای گذراندن تعطیلات خود در مایورکا. ------------------- 50 € اول مصرف (تقریباً 145 کیلووات ساعت) در قیمت کل گنجانده شده است. هر نوع مصرف بالاتر از این مقدار توسط مشتری پرداخت می شود ، قیمت 0/35 € / کیلووات ساعت. در طول فصل کم - در صورت لزوم سیستم های گرمایشی ، در مجموع 50 یورو مصرف برای هر رزرو ، مستقل از سیستم برقی یا غیر برقی ، در نظر گرفته می شود. سیستم های گرمایشی غیر الکتریکی بسته به نوع نصب در خاصیت می توانند از گاز ، بنزین یا پروپان به عنوان منبع احتراق استفاده کنند. مالیات برای گردشگری پایدار به ازای هر نفر و هر شب 2 یورو پرداخت می شود.

اقامتگاه های مهمان در این ویلا استخرهای خصوصی و شومینه را در اختیار شما قرار می دهد. اتاقهایی که به پاسیو باز هستند. آشپزخانه ها یخچال ، اجاق گاز ، مایکروویو و وسایل آشپزی / ظروف / ظروف را ارائه می دهند. حمام ها شامل دوش هستند.

این ویلا در Llucmajor واقع شده است. آکواریوم پالما یک جاذبه محبوب است و زیبایی طبیعی این منطقه را می توان در ساحل ال آرنال و Playa de Palma مشاهده کرد. آیا می خواهید از یک رویداد یا یک بازی در حالی که در شهر هستید لذت ببرید؟ آنچه در Circuito Mallorca یا Plaza de Toros اتفاق می افتد را  با شرکت داماک گروپ ببینید و حس کنید ..

امکانات ویلاهای بهیا داماک گروپ

 

 • استخر / آبگرم
 • استخر خصوصی
 • اینترنت
 • دسترسی به اینترنت
 • آشپزخانه
 • یخچال
 • Stovetop
 • مایکروویو
 • فر
 • ماشین ظرفشویی
 • قهوه ساز / چای ساز
 • توستر
 • ظروف آشپزی / ظروف / ظروف
 • اتاق های خواب
 • 4 اتاق خواب
 • ورق های تختخواب تهیه شده
 • تخت خواب مبل
 • حمام
 • 2 حمام
 • فقط دوش
 • حوله های ارائه شده
 • فضاهای زندگی
 • بخاری
 • سرگرمی
 • تلویزیون با خدمات کابل / ماهواره ای
 • مناطق خارج از منزل
 • پاسیو
 • باغ
 • خشکشویی
 • ماشین لباسشویی
 • حیوانات خانگی
 • مناسب / قابلیت دسترسی

 

برای خرید این ویلاهای لوکس در دبی نیازمندید که پاسپورت تهیه کنید در قسمت پایین توضیح مختصری درباره پاسپورت با شما در میان میگذاریم با ما در سایت بمانید

پاسپورت چیست ؟

پاسپورت یا گذرنامه، نوعی مدرک رسمی بوده که از سوی دولت هر کشور بمنظور سفرهای بین‌المللی صادر می‌گردد. در پاسپورت مشخصاتی همچون ملیت، تاریخ تولد، محل تولد، تصویر و امضای دارنده آن و برخی اطلاعات دیگر درج شده . صدور پاسپورت در انحصار دولت هر کشور بوده و هیچ سازمان یا فردی نمی‌تواند برای خود یا دیگری چنین مدرک رسمی را صادر نماید.

مدت زمان اعتبار پاسپورت‌ها در کشورهای سراسر جهان با توجه به شرایط دولتی، یکسان نبوده و در ایران این اعتبار 5 ساله و در ایالات متحده آمریکا 10 ساله درنظر گرفته شده است.

گذرنامه امارات عربی متحده با قرار گرفتن در رتبه ۱۸ جهان، قدرتمندترین در خاورمیانه است. این گذرنامه در رتبه‌بندی پیشین بیستم بود. دارندگان این گذرنامه می‌توانند آزادانه به ۱۷۱ کشور سفر کنند. در میان کشورهای خاورمیانه، گذرنامه اسرائیل ۲۵ام، کویت ۵۷ام، قطر ۵۸ام، بحرین ۶۳ام، عمان ۶۴ام و عربستان سعودی ۶۶ام است.

گذرنامه ایران اما با ۳ پله صعود در مقایسه با نیمه دوم سال ۲۰۱۹ میلادی به رتبه ۹۸ جهان بازگشته است. این گذرنامه مجوز سفر بدون روادید به ۴۱ کشور جهان محسوب می‌شود، این تعداد در نیمه دوم سال ۲۰۱۹ به ۳۹ کشور کاهش یافته بود. گذرنامه اریتره، کنگو و بنگلادش نیز هم رتبه ایران هستند.

مراحل و شرایط دریافت پاسپورت با داماک damac :

برای دریافت پاسپورت در ایران می‌توانید با مراجعه به دفاتر پلیس+10 و ارائه درخواست‌تان مبنی بر دریافت پاسپورت و ارائه مدارک لازم (با توجه به مدارک و شرایط لازم برای آقایان و بانوان) و پرداخت هزینه‌های مربوطه، منتظر بمانید که ظرف 6 الی 8 روز کاری پاسپورت‌تان آماده شده و در درب منزل آن را با ارائه رسید به مامور پست، دریافت کنید.

شرایط خاصی برای بانوان و آقایان وجود دارد :

برای بانوان: اجازه محضري برای بانوان متأهل از سوی همسر، ارائه اصل گواهي فوت همسر يا اصل شناسنامه باطل‌شده همسر فوت‌شده، ارائه اصل طلاق‌نامه برای بانوان مطلقه

برای آقایان: ارائه اصل و کپي کارت پايان خدمت يا معافيت هوشمند و يا موافقت‌نامه سازمان وظيفه عمومي برای مشمولین.

پاسپورت امارات قوی ترین پاسپورت جهان شناخته شده است با داماک damac از جزییات بیشتری بهره ببرید .

حقایق شگفت انگیز در مورد پاسپورت با داماک damac :

 داماک damac قصد دارد حقایق شگفت انگیزی را در مورد پاسپورت ها برای علاقه مندان برملا سازد.

پاسپورت همانند کارت شناسایی در قرن پانزدهم توسط پادشاه هنری پنجم معرفی گردید. پادشاه هنری پاسپورت ها را به رعایای خود برای کمک به اثبات هویتشان هنگام سفر به خارج از کشور اعطا می نمود. پس از آن پاسپورت انگلستان به نام علیاحضرت ملکه صادر گردید.

در گذشته قرار دادن عکس و مشخصات فیزیکی در پاسپورت اجباری نبود.

پاسپورت دفترچه مانند و آبی رنگ بریتانیا در سال ۱۹۲۰ معرفی گردید. این پاسپورت در بر دارنده ی توضیحاتی دست نویس از قبیل شغل دارنده ی پاسپورت، قد، رنگ چشم و مو و امضای وی بود. در صورت هر گونه تغییرات ایجاد شده در مشخصات فوق الذکر دارنده ی پاسپورت، مشخصات قبلی خط زده می شد و از اول به صورت دستی نوشته می شد، سپس توسط یک مهر، تغییرات اعمال شده بر روی پاسپورت تایید می گردید.

در گذشته قرار دادن عکس های خانوادگی در پاسپورت هیچ مانعی نداشته بود . در گذشته مقامات هیچ قوانینی برای نوع عکس پاسپورت نداشتند و هر عکسی قابل قبول بود. خانواده ها با فرزند کم تر از ۱۶ سال برای پاسپورت خود می توانستند عکس خانوادگی ارسال نمایند.

با داماک damac ببینید که قویترین پاسپورت مربوط به چه کشوری می باشد :

قوی ترین پاسپورت متعلق به کشور آلمان است . دارندگان پاسپورت آلمانی می توانند از میان ۲۱۸ کشور به ۱۷۶ کشور بدون دریافت ویزا سفر کنند، و این در حالی است که بریتانیایی ها می توانند به ۱۷۳ کشور بدون نیاز به دریافت ویزا سفر نمایند. انگلستان در رتبه بندی قدرتمندترین پاسپورت ها در سال ۲۰۱۵، در کنار آلمان در صدر جدول قرار داشت.

کم قدرت ترین پاسپورت دنیا را با داماک damac ببینید :

سوریه، عراق، افغانستان و پاکستان به کم تر از ۳۰ کشور می توانند بدون ویزا سفر کنند.

توضیح مختصر درباره داماک گروپ

داماک بزرگترین و برند ترین شرکت ساختمانی در جهان است . خلاقانه فکر می کند ، لاکچری می سازد چون در درجه اول به شما به عنوان جزئی از خانواده بزرگ داماک میباشد پس از شما دعوت می کنیم بر اساس هر بودجه و سلیقه ای که دارید از آپارتمان ها و ویلا لوکسهای و دفاتر کار همین سایت در هر موقعیت محلی دلخواه انتخاب کنید

تجربه درخشان داماک گروپ

از سال 2002 در صدر بازار املاک و مستغلات لوکس خاورمیانه قرار گرفته است - تجارب لوکس زندگی را برای ساکنان از سراسر جهان به ارمغان می آورد. DAMAC group با ایجاد نشان خود در بالاترین سطح زندگی شیک ، جایگاه خود را به عنوان پیشرو در توسعه لوکس در منطقه ، با ارائه طرح نمادین و با بالاترین کیفیت فراهم آورده است. اکنون ردپای این شرکت با پروژه هایی در امارات ، قطر ، عربستان سعودی ، اردن ، عمان ، لبنان و انگلیس در سراسر خاورمیانه گسترش یافته است.

**شرایط ویژه **

داماک شامل خریداران محترم سکه اماراتی ، تور رایگان به دبی ، یک دستگاه ماشین مازراتی2020

خدمات داماک گروپ

خدمت به شما افتخار ماست .

اقامت فوری در عرض کمتر از ۴۰دقیقه اقامت خانوادگیتان را از داماک بخواهید .

راه حلی  در امر خانه دار شدن شما

این یک راه حل کامل است که کاملاً در حدود نیازهای شما به عنوان خریدار طراحی شده است. DAMAC به عنوان یک رهبر بازار ، برند و اهرم تجاری را برای ایجاد مشارکت مطلوب با موسسات برتر مالی دارد. این به ما امکان دسترسی به شرایط وام استثنایی ، تخفیف های سخاوتمندانه و راه حل های انعطاف پذیر تأمین اعتبار را می دهد - که ما سپس به شما منتقل می کنیم ما همچنین مستقل هستیم ، به این معنی که می توانیم توصیه های بی طرفانه ارائه دهیم و بهترین تأمین کننده وام را برای نیازهای شما پیشنهاد کنیم .

 • مالیات = صفر
 • آماده اقامت خانوادگی
 • زمینتان به ما تحویل دهید
 • فرنیش می کنیم
 • باغ واستخر می زنیم
 • دکوراسیون لوکس و لاکچری
 • وام = بدون بهره

مزایای وام داماک گروپ به طور خلاصه

 • سریع ، آسان ، رایگان و بدون دردسر
 • از هر مرحله از راه پشتیبانی کنید
 • پیشنهادات ویژه و شرایط ترجیحی
 • مصوبات 72 ساعته
 • حداقل کاغذ
 • خرید مستقیم
 • برنامه های پرداخت ویژه

از داماک گروپ بپرسید ؟

چقدر بخــــــــــــــــــــرم؟؟؟!!!

زمانی که از دغدغه های روحی و گرانی و الودگیهای صوتی و ترافیکی ابر شهرها مثل ایران  وتهران  دیگر کلان شهرها,بسوی دبی  شگفت نگیز می آیید,باتوجه به اوضاع و احوال سیاسی خاورمیانه,نوسانات اقتصادی و آیتمهای روز افزون و تاثیر گذار مثل سکه و ارز و افزایش قیمت ملک و از همه مهمتر بحران آب در کشور, به شاخصترین گزینه ای که می اندیشید این است که چه بخشی از اندوخته یک عمر تلاش وکار مداوم را باتوجه به آینده نگری و حفظ و پویایی سرمایه گذاری با این دور اندیشی که جهت رفاه و آسایش دل خویش و خانواده تا چه میزان هزینه کنم و چقدر بخـــــــرم؟؟

تا اولا حساب روزهای مبادا را کرده باشم و ثانیا تمام اندوخته سالها تلاش را یکجا هزینه نکنم!!!

لذا مشتری گرامی:

مدیران و کارشناسان گروه ملکی داماک گروپ به این سوالات با هر توان مالی و سلیقه شما با رعایت تمام جوانب پاسخ خواهند داد.

 

کجا بخـــــــــــــــــــــــــــرم؟؟؟!!!

از ایران به سمت امارات چند راه مواصلاتی وجود دارد که مهمترین انها دبی وآیکون تاورز ، اکویا  .. می باشد و به یاری خداوند و همت با مردمان مهاجر پذیر و خونگرم و اقلیم دارای پتانسیل ارزش افزوده بالا مثل دبی را به اسانی میسر میکند که دارای امنیت بالای ترافیکی و زیبایی خاصی می باشند.

از امتیازات ویژه و اولویتهای ممتاز شهرهای فوق میتوان به چند نکته اساسی اشاره کرد:

 • امنیت بسیار بالا
 • مهاجر پذیر بودن افراد بومی منطقه
 • طبیعت و چشم انداز فوق العاده
 • مناطق بکر و دور ار هیاهو و ترافیک مخصوصا
 • دسترسی سریع و کوتاهترین راه
 • قیمت مناسب ویلا لوکس ودفاتر، زمین و شرایط پرداخت با بازه زمانی که موجب خرید اسان میگردد

– طراحی زیبا و بروز ویلا لوکسهای موجود در شهرهای فوق و همچنین وجود شهرکهای برند ساحلی و جنگلی با تنوع شکل و قیمت که با سلیقه مشتریان عزیز سازگاری بسیاری دارد.

کـــــــــــــــــــــــــی بخرم؟؟؟

با توجه به تقاضای روز افزون ویلا لوکس که در قسمت کجا بخرم توضیح داده شد) از همه جای ایران و همچنین عرضه ی کم ویلا لوکس باتوجه به گرانی مصالح و همچنین سختگیری های اداری در دادن کاربری مسکونی وکم شدن روز بروز زمین با لوکیشن مناسب و افزایش قیمتها پس بهتر است هرچه سریعتر نسبت به خرید ملک دلخواه خود اقدام نمایید و در این زمینه مشاورین املاک داماک گروپ بهترین مشاوره را به شما عزیزان میدهد.

به منظور مشاهده تصاویر بیشتر و کامل تر از این پروژه و تمام پروژه های دیگر داماک از وبسایت فارسی زبان داماک به آدرس

www.damacgroup.ir

مراجعه کنید.

مطالب مشابه :

پاسپورت      دریافت ویزای دبی    قوانین ویزای امارات     damac       اجاره ملک با داماک        آپارتمان های لوکس

 

.آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا لوکس دبی طبق سلیقه شما با داماک

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...