فول فرنیش هاتز

داماک گروپ بزرگترین سایت املاک دبی

داماک گروپ سازنده لوکسترین شهرک مسکونی جهان اکویا داماک گروپ

ساخت ویلا لوکس دبی طبق سلیقه شما با داماک

فول فرنیش هاتز با داماک گروپ تجربه کنید.

متولد شدن در دنیایی که اتصال و فناوری در آن امری عادی است ، اصلا جای تعجب ندارد که نیروی کار، انتظار یک محیط کار متفاوت را داشته باشند. بنابراین اگر دفتر شما هنوز در قرن بیستم گیر کرده است ، نیازمند تغییر بنیادی برای گزار به یک دفتر کار لاکچری اداری دارید که می توانید به سایت داماک گروپ  damacمراجعه کنید و از مشاورین مجرب و متخصص داماک بهره مند شوید.

ویژگی های دفتر کار لاکچری را با داماک damac بشناسید.

دفتر کار با امکانات مورد نیاز در شهر دبی داشته باشید با داماک  damac

مزیت دفتر کار در شهر دبی:

1:فراهم اوردن تمامی امکانات

2:كاهش زمان جهت یافتن مکان مناسب

3:مدیریت مجازی دفتر کار از طریق سرویس دفتر مجازی دبی

از طریق داماك damac با طراحی یک دکوراسیون شیک در ىفتر كار خود آشنا شوید.

1:در طراحی دفتر کار خود تناسب رنگ را رعایت کنید.

2:میز و صندلی‌های موجود در اتاق را منظم قرار دهید.

جالب است بدانید از منظر روانشناسی محیط کاری که دارای نظم و ترتیب باشد تاثیر مثبتی بر عملکرد کارکنان شرکت دارد که باعث بازدهی بالای فعالیت آن‌ها می شود و همچنین تاثیر مثبتی بر روحیه افراد دارد.

3:نت و یادداشت‌های مهم خود را به دیوار نزدیک خود بزنید.

4:در اتاق کار خود از نور طبیعی بهره ببرید.

در این میان داماک damac  بیان می کند که اگر مایل به فعالیت اقتصادی در حوزه بین الملل می باشید باید این نکته را در نظر بگیرید که راه اندازی کسب و کار در امارات متحده عربی ثبت شرکت و دفتر کار  در دبی دارای دو حوزه قانونی می باشد :

1-اداره توسعه اقتصادی(local)

2- منطقه آزاد تجاری(راس الخیمه، جبل علی، فرودگاه دبی، شهر اینترنت دبی، شهر مدیا دبی، عجمان، شارجه) (Free Trade Zone)

با داماک damac به زیباترین آرزوهای خود برسید.

از جمله دلایلی که باعث می شوند تا طراحی دکوراسیون دفتر کار مدیریت و سایر بخش ها تا این اندازه اهمیت پیدا کنند عبارتند از:

1ایجاد نظم و هماهنگی در محیط

2استفاده بهینه از فضا، مخصوصا در دفتر کارهای کوچک

3افزایش بازدهی کارکنان بخاطر ایجاد احساس آرامش با طراحی دفتر کار

4ایجاد احساس رضایت و حس خوشایند در مراجعه کنندگان

5مدیریت بهتر و آسان تر تمام بخش ها توسط مدیر بخاطر نوع چیدمان وسایل دفتر کار

مهم ترین اصول طراحی دکوراسیون دفتر کار در این مطلب بیان شد و در نهایت با در نظر گرفتن روحیات و خواسته های کارکنان و سبک فعالیت آنها باید بتوانید طرحی ایده آل و مناسب را ارائه دهید. پیشنهاد می کنیم سایر مطالب ما را در حوزه طراحی دکوراسیون دفتر کار طراحی فضای سبز، سرویس چوب و مبلمان و غیره را در سایت داماک damac بررسی کنید.

در ادامه لطفا با داماک damac همراه شوید تا با هم به بررسی طراحی دکوراسیون داخلی دفتر کار بپردازیم.

فول فرنیش هاتز

داماک damac بهترین انتخاب برای شما.

دیزاین دفتر کار لاکچری خود را از داماک damac بخواهید:

 برای دیزاین دفتر کار لاکچری از مواد و متریال های گوناگون مانند چوب، فلز، پلکسی گلاس، رزین و شیشه و سنگ در گالری روستیک ایران استفاده می شود. در نهایت این طراحی است که برای شروع به دیزاین معنا می دهد. و یک فینیشینگ دقیق از مواد و مصالح فوق، یک کار لاکچری به نمایش می گذارد.

اولین قدم برای دفتر کار لاکچری:

1میز کار لاکچری اداری"

میز کار لاکچری اداری میزکار لاکچری اداری، تاثیر بسزایی در طراحی دکوراسیون داخلی اداری دارد. و از مهم ترین تجهیزات در اماکن اداری محسوب می شود. زمانی دکوراسیون اتاق کاراهمیت پیدا می کند که به آن نه تنها به عنوان یک فضای کار بلکه به عنوان جزیی از خانه نگاه کنیم. دکوراسیون اتاق کارباید به نحوی باشد که همه ی عناصر به خوبی باهم درآمیخته باشند. و از رنگ هایی استفاده شود که با رنگ های موجود در دیگر قسمت های دکوراسیون هماهنگ باشد و فضایی تولیدی و کارآمد خلق شود.

2مدرن ترین میز مدیریت"

مدیریت میز با چوب طبیعی، نماد لوکس بودن و لاکچری بودن است بعضی از انواع گونه های چوب کمیاب و گران قیمت می باشد. اگر شما می خواهید یک دفترکار خاص داشته باشید. و شغل شما جزو مشاغل گران قیمت و خاص است. وقتی که یک نفر تجارت خاص دارد باید که دفتر کارش به شکل ویژه ای طراحی شده باشد. یکی از اکسسوری هایی که بسیار به چشم می آید میز مدیریتی می باشد. این میز مدیریتی می تواند از چوب طبیعی با جنس های ویژه باشد.

دفترکار در دبی با داماک damac:

 دفترکارهای دبی به صورت مبله به همراه امکانات یک دفتر کار واقعی ارائه می شود.

دفتر کار خود را می توانید به سرویس های مجازی دفتر مجازی دبی مجهز نموده و دفتر کار خود را به صورت ۲۴ ساعته برای پاسخگویی به مشتریان باز نگه دارید.بدین گونه که سرویس دفتر مجازی که بر روی یک خط اختصاصی فعال می شود را به همراه سرویس منشی مجازی ، تلفن گویا و فکس مجازی فعال کنید .

از این پس با کمترین هزینه ممکن دفتر کار تجاری در دبی را برای خود در نظر بگیرید، دفتر مجازی دبی در مقابل دفتر کار مجازی توانسته است با کمترین هزینه ممکن برای کاربران، دفتر کار با کلیه امکانات یک دفتر کار در شهر دبی برای شما فراهم نماید .

مزیت دفتر کار در شهر دبی با داماک damac::

فراهم اوردن تمامی امکانات

کاهش زمان جهت یافتن مکان مناسب

مدیریت مجازی دفتر کار از طریق سرویس دفتر مجازی دبی

ویژگی دفتر کار در شهر دبی با داماک  damac:

مکان مناسب

بهترین مکان از نظر موقعیت شهری و دسترسی

فراهم بودن سرویس های دفترکار 

سرویس های دفتر دبی به کسب و کار شما رونق و کسب و کار شما را ۲۴ ساعته کنترل و پاسخگو است.

منشی متخصص خصوصی در دبی

متخصصترین منشی در جهت رفع نیاز کسب و کار شما در کنار بهبود فرآیند شرکت

آیا تخصص مورد نیاز برای کار دردفاترکار دبی را دارید؟با داماک damac::

اکنون به معرفی ده تخصص برای کار دردفاتر  دبی رابه شمامعرفی می کنیم .

کار دردفتر دبی یکی از گزینه هایی است که می توانید توسط آن، درآمد و حقوق بالایی داشته باشید و فرصت زندگی در شهری پیشرفته، با رشد اقتصادی بالا را تجربه کنید.

بسیاری از اروپایی ها و آمریکایی ها رویای کار در دبی را در ذهن دارند و با ارسال رزومه هایشان به شرکت های بزرگ در دبی، به دنبال فرصتی برای کار در کشور امارت و شهر دبی هستند. علتش معاف بودن مالیات بر درآمد در دبی است . این امر مزیتی ویژه برای علاقه مندان کار در دبی می باشد.

در ادامه ۱۰ تخصص برای کار در دبی که پیش بینی شده است تا سال ۲۰۲۰ در دبی به شدت مورد نیاز خواهد بود، آورده شده است. بنابراین اگر یکی از این تخصص ها را دارید، برای گرفتن ویزای کاری دبی و تجربه کار با حقوق بالا در دبی عجله کنید.

 

 • مهندسی IT و نرم افزار، طراحی گرافیک
 • معماری و مهندسی
 • بازاریابی و تخصص در رسانه های و شبکه های اجتماعی
 • نمایندگی فروش و ارتباط با مشتری
 • آشپزی و مهارت های مرتبط به آن
 • مشاوره املاک
 • خدمات درمانی
 • کار در هتل
 • منابع انسانی ودهمین مورد کاردفتری ومنشی گری

دفتر کار در دبی برای ایرانیان چگونه است ؟با داماک damac

در حال حاضر امکان اخذ ویزای دفتر کار دبی برای ایرانی ها به هیچ عنوان وجود ندارد. اطلاعات این مطلب صرفا جهت اطلاع رسانی می باشد.

چرا باید به داشتن دفتر کار در دبی جدی تر از قبل فکر کنیم؟با داماک damac

اجازه دهید در مورد کار در دبی برای ایرانیان کمی بی پرده صحبت کنیم. در این چند وقت شما هم مثل خیلی های دیگر از نوسانات ارز شوکه شده اید و وقتی حقوق و درآمد خود را با قبل از بالا رفتن قیمت دلار و یورو و درهم مقایسه می کنید، می بینید که تفاوت چندانی نکرده است، اما قدرت خرید شما تفاوت چندان که هیچ، تفاوت سهمگینی داشته!

در این شرایط طبیعی خواهد بود اگر به دفترکار در کشور دیگری بیاندیشید.

دفترکار در دبی برای ایرانیان به چند علت یکی از گزینه هایی است که باید به آن به طور جدی فکر کرد و پس از سبک و سنگین کردن، به تصمیم گیری در مورد آن پرداخت.

دفتر کار دردبی با داماک damac group :

دفتر کار مجازی دردبی با داماک :

امروزه در جهت کاهش هر چه بیشتر هزینه های جاری شرکت ها ، موسسات تجاری و … و همچنین بهبود وضعیت کسب و کار روش های نوینی پیدا سازی شده است .

دفتر کار مجازی دردبی  توانسته است به عنوان یک ایده و ابزار نقش بسیار مهمی در کاهش هزینه ها و بهبود وضعیت کسب و کار شرکت های تجاری داشته باشد .

سیستم دفتر کار مجازی  دردبی به گونه ای می باشد که بدون پرداخت هزینه های جاری همانند اجاره دفتر کار ، حقوق کارمندان ، امکانات داخلی دفتر، از امکانات یک دفتر کار واقعی برخوردار است .

خدمات دفتر کار مجازی شامل شماره تلفن اختصاصی ، تلفن گویا مجازی ، منشی مجازی ، فکس مجازی می باشد.

شرایط  دفتر کار در دبی با داماک damac group :

روزهای کاری در امارات متحده عربی از یکشنبه تا پنج شنبه از ساعات 8 الی 5 بعد از ظهر می باشد. شما در سال 22 روز مرخصی با حقوق خواهید داشت.

این کشور 10 تعطیل رسمی دارد که هر سال با توجه به تقویم قمری تغییر می کند. شما در امارات  مالیات بر درامد پرداخت نمی کنید.

مدارک لازم برای اخذ دفاترکاری  در امارات با داماک damac group:

نخستین مدرکی که برای اخذ ویزای  دفاتر کارمورد نیاز است :

داشتن پاسپورتی که بیشتر از 6 ماه اعتبار داشته باشد.

بهترین سن برای دریافت ویزای کاری بین 26 تا 40 سال است.

البته طبق قانون افراد تا سن 50 سالگی نیز می توانند اقدام نمایند.

همچنین ارائه گواهی معتبر پزشکی که نشان دهنده سلامت کامل جسمانی و بهداشتی باشد نیاز است.

ارائه فرم درخواست ویزای امارت به همراه عکس رنگی گذرنامه ای به تعداد چند عدد که مربوط به همان سال است نیز الزامیست.

تقدیم گواهی عدم سوء پیشینه از کشور متبوع فرد متقاضی نیز باید تقدیم اداره مهاجرت گردد. ارائه تمامی مدارک ترجمه شده تحصیلی و گواهی نامه مهارت ها و بیمه کاری نیز برای اثبات فعالیت و کار در حوزه تخصصی ضروریست. در نهایت با ارائه این مدارک و نامه معرفی نامه یا قرار داد با کارفرما که تمام مراحل تایید رسمی آن از سوی کارفرما و شرکت طی شده باشد ، می توانید موفق به دریافت مجوز کار در امارات شوید. برای دریافت این مجوز در طول مراحل کاری حدود 1500 تا 2000 درهم هزینه برای پرداخت مهرها ، شناسه و آی دی اماراتی و سایر موارد مشابه نیاز است.

داشتن دفتر کار در دبی مناسب است با داماک damac group:

کار در دبی برای افرادی که از تخصص بالایی برخوردارهستند نوعی بهشت محسوب می‌شود. ایرانیان برای کار در دبی باید شرایط سختی را پشت سر بگذارند که تنها افراد متخصص، مسلط به زبان انگلیسی و تا حدودی عربی از پس آن برخواهند آمد. داشتن یک مدرک لیسانس نمی‌تواند تضمینی خوبی برای پیداکردن کار در دبی باشد اما بد نیست تلاش خود را بکنید.

مهمترین قدم برای شروع کار در دبی پیداکردن یک کارفرمای اماراتی است . با داشتن دفترکاردر دبی این امکان را خواهید داشت تا برای ویزای کار امارات اقدام کنید. به هیچ عنوان نمی‌توانید ویزای کار دریافت کنید و بعد به دبی سفر کنید و به دنبال کار باشید. در واقع کارفرمای شما باید برای اخذ ویزای کار دبی اقدام کند و خودتان نمی‌توانید شخصا برای دریافت آن اقدام کنید.

شک نکنید که کار کردن در یکی از غنی‌ترین کشورهای جهان می‌تواند به یکی از شیرین‌ترین تجربه‌های زندگی شما تبدیل شود اما با توجه به اینکه هزینه زندگی در دبی بالاست باید به دنبال یک کار پردرآمد باشید و دفترکاربزنید و اطمینان داشته باشید که ازطریق آن می توانید سودی هنگفت داشته باشید؛چراکه درصورت شاغل شدن در یک کار ساده و کم درآمد باتوجه به هزینه‌های بالای زندگی در دبی براحتی ۷۰ درصد حقوق شما را خواهد بلعید.

دفاتر کار لوکس در امارات

یکی از مهمترین نقاط تجاری در دنیا دبی است . دبی که بخشی از کشور امارات متحده عربی به شمار می رود و یکی از مناطق اصلی اقتصادی در این کشور به شمار می رود ودارای دفاترکاری عالی است وشما میتوانید با داشتن دفاتر کاری درآمد خوبی کسب کنید.

شرایط کار در امارات

مهاجرانی که برای کار به این کشور می روند در ابتدا ویزایی با حداقل اعتبار سه ماه دریافت می کنند . در صورتی که قبل از ورود به امارات از طریق یک کارفرما شغل خود را یافته باشید تمام مراحل ویزا و مجوز قبل از ورود شما توسط کارفرما انجام می شود . امکان همراه بردن همسر نیز در این روش امکان پذیر است و امکان کار پاره وقت برای او نیز وجود دارد . متناسب با شغل شما ساعات کاری و میزان دستمزدها متفاوت خواهد بود . از دیگر از مزایای خوب کار در کشور امارات عدم وجود پرداخت مالیات می باشد.

چیدمان دفتر کار

 نقش فرش و کفپوش در دکوراسیون فضای اداری،فرش و کفپوش نقش مهمی در دکوراسیون فضای خانه دارد و به آن روح می‌بخشد. درمورد دکوراسیون فضای اداری نیز به همین شکل است و فرش می‌تواند نقش مهمی ایفا کند. اگر اداره شما از فضای بزرگی تشکیل شده که واحدهای مختلف در آن کار می‌کنند می‌توانید با انداختن فرش فضاها را از هم تفکیک کنید و چیدمان دفتر کار را زیباتر کنید.

اگر فضای اداری شما وسعت زیادی ندارد باز می‌توانید از فرش استفاده کنید. می‌توانید فرش را بین میزها بیندازید یا حتی جلوی در بیندازید و در بدو تاثیری شگفت ایجاد کنید. حتی یک یا دو فرش می‌تواند کمک زیادی به عوض کردن حس‌وحال فضا کند.

آثار هنری بزرگ بیاویزید.

اگر دفتر کار کوچکی دارید آویختن اثر هنری بزرگ فضای کار شما را بسیار جذاب‌تر، اندیشمندانه‌تر و دلبازتر می‌کند. سعی کنید اثر هنری ساده‌ای بیاویزید که سیاه و سفید باشد یا رنگ‌های روشن جذاب داشته باشد که با رد شدن از کنارش و نگاهی کوتاه حال را خوش کند. بهتر است این اثر هنری استفاده شده در چیدمان دفتر کار زیاد شلوغ نباشد و موجب آزار چشم نشود.

 رنگ درست در ایجاد تاثیر روانی مثبت نقش مهمی دارد و به کارکنان کمک می‌کند بابت کار در این سازمان خوشحال‌تر باشند.

از مبلمان لاکچری در دکوراسیون فضای اداری استفاده کنید.

با طراحی‌های مدرن و رواج مبلمان و صندلی لاکچری شکل و ظاهر بسیاری از دفاتر اداری به خصوص استارتاپ‌ها تغییر کرده و دیگر مثل سابق خشک و بی‌روح نیستند. این روزها در بیشتر دفاتر اداری پاف، اتومن یا صندلی‌های مدرن و رنگارنگ دیده می‌شود. استفاده از مبلمان مدرن و خاص دفتر شما را منحصربه‌فرد می‌کند و به چیدمان دفتر کار هویت می‌بخشد.

چیدمان لاکچری دفتر کاربا داماک گروپ

 آینه در دکوراسیون فضای اداری

کمابیش همه ما از تاثیر آینه در فضای خانه باخبر هستیم و از آن در دکوراسیون خانه و افزایش نور و دلبازی استفاده می‌کنیم. آینه‌ها در دکوراسیون فضای اداری هم می‌توانند تغییر ایجاد کنند و زیبایی ببخشند. با آینه می‌توانید فضای کار را بزرگ‌تر جلوه دهید و به این ترتیب مهمان‌نوازتر جلوه کنید.

داشتن آینه در چیدمان دفتر کار یک حسن دیگر هم دارد و آن این است که دیگر برای بررسی مجدد ظاهر لازم نیست حتما به سرویس بهداشتی بروید و کارتان با آینه‌های موجود راه می‌افتد!

چیدمان دفتر کار در انتخاب میز دقت کنید.

میز کار یکی از مهم‌ترین عناصر چیدمان دفتر کار است. کارمندان روزانه حدود ۸ ساعت را پشت میز می‌گذرانند و باید با میز ارتباطی خوب برقرار کنند و راحت هم باشند. بهتر است رنگ سفید را برای میزها انتخاب کنید که چشم را خسته نکنند و همچنین محیط را دلبازتر جلوه دهند. نکته دیگر راحتی میز است. دقت کنید ارتفاع میز و صندلی انتخابی شما هماهنگ باشند و فضایی برای گذاشتن وسایل شخصی فراهم باشد.

انتخاب رنگ وسایل اداری در چیدمان دفتر کار با داماک

هماهنگی رنگ وسایل اداری شما را منظم جلوه می‌دهد و البته واقعا هم موجب مرتب شدن شما می‌شود. ثابت شده بعضی رنگ‌ها مهارت‌های تفکری شما را افزایش می‌دهد.

رنگ چیدمان دفتر کار:

 در بازدهی شما تاثیر زیادی دارد. تحقیقات علمی نشان می دهد رنگ آبی روی ذهن، قرمز روی بدن، زرد روی احساسات و سبز روی تعادل شما تاثیرگذار است. با ترکیب این رنگ‌ها می‌توانید بر رفتار سازمانی و سطح کار تاثیرگذار باشید.

رنگ دکوراسیون

رنگ چیدمان دفتر کار در بازدهی شما تاثیر زیادی دارد. تحقیقات علمی نشان می دهد رنگ آبی روی ذهن، قرمز روی بدن، زرد روی احساسات و سبز روی تعادل شما تاثیرگذار است.

از نور طبیعی استفاده کنید.

نور طبیعی از ملزومات مهم دکوراسیون فضای اداری است و به بهبود دکوراسیون کمک می‌کند. شما می‌توانید دفتر کار خود را با مبلمان منحصربه‌فرد، بهترین ترکیب رنگی، میزهای شیک و زیبا و هرآنچه از مبلمان برای دفتر موردنیاز است را با بهترین وسایل تهیه کنید، اما تا وقتی نور کافی و مناسب نباشد این کارها هیچ فایده‌ای ندارد و زیبایی‌ها عملا دیده نمی‌شوند.

نور طبیعی همیشه بهترین منبع روشنایی است. بنابراین اگر در فضای اداری پنجره دارید سعی کنید پوشش‌های پنجره را به حداقل برسانید تا نور طبیعی تا حدممکن وارد اتاق شود. کرکره یکی از بهترین وسایل برای پوشش پنجره است. به راحتی می‌توان آن را تنظیم کرد و نور مناسب برای فضای کار که نه چشم را بیازارد و نه فضا را تاریک کند را ایجاد کرد.

فضایی را به میان‌وعده‌های سالم اختصاص دهید.

از قدیم گفته‌اند عقل سالم در بدن سالم است و یکی از راه‌های سلامت جسم تغذیه مناسب است. می‌توانید برای تشویق کارکنان به تغذیه سالم فضایی را به خوراکی‌های سالم در وسایل اداری اختصاص دهید. مثلا گذاشتن ظرف میوه یا کشویی پر از دمنوش‌های گیاهی راهی مناسب برای ترغیب کارکنان به تغذیه سالم است. در این صورت می‌توانند هر زمان که مایل بودند تغذیه خود را انتخاب کنند و با این روش بهتر و مفیدتر کار می‌کنند.

کتابخانه‌ای به دکوراسیون فضای اداری اضافه کنید.

در دنیای مدرن امروز آموخته‌های قبلی تاریخ مصرف کوتاهی دارند و زود کهنه و حتی باطل می‌شوند. بنابراین لازم است مدام در زمینه کاری مطالعه کنید و با راهکارها و روش‌های جدید آشنا شوید. اگرچه این روزها همه چیز با اینترنت پیش می‌رود اما کتاب‌ها هنوز جایگاه خود را حفظ کرده‌اند و نقش مهمی در آموزش دارند. بنابراین برای داشتن شرکتی به روز که با پیشرفت دانش هماهنگ باشند می‌توانید کتابخانه‌ای به وسایل اداری اضافه کنید و جدیدترین کتاب‌های حوزه کاری را در آن قرار دهید.

لازم نیست کتابخانه فضای اداری شما بزرگ و چندطبقه باشد بلکه حتی یک قفسه هم کفایت می‌کند و می‌توانید به تعداد کافی کتاب در آن بگذارید. می‌توانید کارمندان را تشویق کنید کتاب‌های خود را به یکدیگر امانت دهند. همچنین برگزاری کارگاه با دانش کسب شده از کتاب‌ها راهکار خوبی برای انتقال اطلاعات بدون صرف زمان زیاد است.

نظم و ترتیب در فضای اداری

با وجود کاغذها، کارت‌ها و جعبه‌ها و وسایل اداری دفتر کار به سرعت می‌تواند به محیطی بی‌نظم و شلوغ تبدیل شود که کار کردن در آن سخت و حتی غیرممکن است. بنابراین بهتر است روزانه بیست دقیقه را صرف بیرون ریختن وسایل اداری که دیگر به آن‌ها نیازی نیست و مرتب کردن کاغذها کنید.

در دنیای امروز ایجاد نظم و ترتیب فقط به سطح میز و کاغذها خلاصه نمی‌شود و کامپیوترها هم لازم است مرتب باشند. پیدا کردن فایل مهمی که معلوم نیست در کجا ذخیره شده یا گرفتن ذخیره از تمام فایل‌های موجود در یک کامپیوتر بی‌نظم طاقت‌فرساست و ممکن است در این میان فایل‌هایی گم و یا به اشتباه پاک شوند. بنابراین از ابتدای کار پوشه‌های لازم برای کار ایجاد کنید و هر فایلی را در پوشه مربوط به خود بگذارید تا بعدا به دردسر نیفتید.

عملکرد و زیبایی دکواسیون داخلی دفترکار

اگر در حال حاضر اتاق اداری خانگی در اختیار دارید و به فکر جمع آوری وسایل اضافی خود هستید ابتدا یک چک لیست آماده کنید. وسایلی را که مورد نیازتان هست را یادداشت کنید و آن‌هایی که در لیست جایی ندارند با دقت برانداز کنید.

 محل استراحت و نشیمن مناسب

یکی از تفاوت‌های کار کردن در محیط اداری در خارج از منزل و محیط اداری خانگی در اختیار داشتن زمان خودتان است. شما هر زمانی که بخواهید می‌توانید دست از کار بکشید یا هر زمانی که خسته از کار می‌شوید می‌توانید استراحت کنید. در اتاق اداری با توجه به کم بودن فضا محل استراحت و نشستن با یکدیگر ترکیب می‌شوند. اما محل استراحت و نشستن مناسب باید چه ویژگی داشته باشند؟

خب شما باید مبلی را برای نشستن و خواب انتخاب کنید که در درجه اول راحت باشد. هنگامی که روی آن قرار می‌گیرید انرژی از دست رفته خود را دوباره بازیابی کنید. طراحی و حالت این مبل بهتر است با دکوراسیون داخلی خانه شما هماهنگ باشد. تمیزی و کم‌جا گرفتن مبل‌ها نیز مهم است. هرچه فضای اداری خانه شما کمتر پر شود به نفع شماست. قابلیت تبدیل شدن مبل راحتی به تخت یا قابل استفاده بودن به عنوان تخت مورد مهم دیگر است.

اگر گشت و گذار دقیقی در بازار تخت و مبلمان داشته باشید، نمونه های زیادی از این دست با امکانات متفاوت برای خرید وجود دارند. با توجه به ابعاد اتاق اداری گاهی بهتر است این مبلمان  در زیر پنجره قرار بگیرد تا هوایی تازه کنید و با تمرکز بیشتری به فعالیت اداری خود ادامه دهید.

چگونه یک محیط اداری شیک و مدرن طراحی کنیم؟

یکی از مهم ترین عنصر هایی که در زیبایی دکوراسیون اداری تاثیر بسیار زیادی دارد رنگ محیط است.استفاده از رنگ های ساده و شیک در دیوار ها و مبلمان محیط تاثیر زیادی در زیبایی آن دارد.اگر می خواهید یک محیط اداری شیک و شاد برای خود درست کنید حتما از رنگ های شاد استفاده کنید رنگ هایی مانند زرد و سفید هم ساده و مناسب محیط اداری است و هم باعث افزایش روحیه و شادی شما می شود.علاوه بر رنگ روشنایی محیط نیزتاثیر  بسیار زیادی در زیبایی آن دارد. اگر قصد دارید یک محیط شیک و زیبا درست کنید که هم زیبا و مدرن باشد و هم بتوانید به راحتی در آنجا کار خود را بدرستی انجام دهید. حتما به رنگ محیط و مبلمان و میز اداری خود بیشتر توجه کنید.

اگر از صندلی و میز اداری مناسب و استاندارد استفاده کنید، هم باعث حفظ سلامتی شما می شود و هم به شما کمک می کند تا بتوانید به راحتی و درستی کار های خود را انجام دهید.علاوه بر این ها محیط اداری را می توانید با استفاده از گل و گیاه تزئین کنید.هرجایی که از گل و گیاه استفاده کنید؛ علاوه بر اینکه باعث زیبایی محیط می شود، می تواند باعث افزایش روحیه و آرامش شما نیز باشد.همانطور که میز و صندلی اداری تاثیر زیادی درزیبایی  محیط اداری دارد استفاده از مبلمان درست در آنجا نیز می تواند برای شما یک محیط مدرن و شیک درست کند سعی کنید در انتخاب مبلمان اداری نیز بیشتر توجه کنیدو مبلمان را طوری انتخاب کنید که هم شیک و زیبا باشد و هم جای کمی را اشغال کند.در این مطلب سعی می کنیم بهترین مدل های دکوراسیون اداری را برای شما قرار بدهیم تا بتوانید بهترین دکوراسیون برای محیط اداری خود طراحی کنید.

زیباترین مدل های دکوراسیون اداری با داماک گروپ

 در دید مدیران موفق، داشتن میز کار مرتب و منظم یکی از نشانه های علاقه به کار می باشد . این مسئله برای کسانی که بسیار پر کار هستند و همیشه روی میز کار آنها پر از کاغذ و گیره و ابزار اداری است بسیار دشوار است.

برای اینکه دیگر با کوهی از برگه‌ها و مدارک به‌هم‌ریخته روی میز یا داخل کشو مواجه نشوید، از «ست منگنه و پانچ ایگل کد J205EPA» کمک بگیرید. این است شاید ظاهر لوکس و شکننده داشته باشد.

دکوراسیون داخلی اداری با طراحی محیط کاربری مدرن

طراحی دکوراسیون داخلی اداری باید کاربردی و زیبا باشد و علاوه بر این دکوراسیون اداری باید به گونه ای طراحی شود که برای کارمندان و مدیران و ارباب رجوع جذابیت لازم را داشته باشید بنابراین باید دکوراسیون محیط های اداری به صورت کاربر پسند و استاندارد طراحی شود.

طراحی های مدرن برای دکوراسیون های اداری همواره یکی از دغدغه های بزرگ برای مدیران و طراحان داخلی است و علاوه بر این یک دکوراسیون اداری مدرن  و شیک می تواند بر روی روحیه و بهبود روند کار پرسنل و مدیران تاثیرگذار باشد.

 • دکوراسیون های زیبا و شیک اداری
 • طراحی دکوراسیون داخلی اداری مدرن و زیبا

برای طراحی دکوراسیون داخلی اداری مدرن باید بر روی انتخاب وسایل کاربردی، مبلمان اداری و چیدمان این وسایل حساسیت های لازم را به خرج داد.

دکوراسیون اداری زیبا با طراحی های ایده آل طراحی متفاوت و ایده آل برای دکوراسیون داخلی اداری

همچنین برای داشتن دکوراسیونی مدرن و متفاوت باید طراحی نورپردازی و انتخاب رنگ به صورت ماهرانه انجام شود. رنگ و نورپردازی از مهم ترین عوامل تاثیرگذار در طراحی دکوراسیون اداری هستند. بهتر است در محیط اداری برای ایجاد فضایی شاد و سرزنده از رنگ های شاد و روشن استفاده کنید و علاوه بر این وجود نور کافی در محیط های اداری می تواند بر روی روحیه کارمندان تاثیرگذار باشد.

اجرای دکوراسیون داخلی

یکی دیگر از مهم ترین نکات برای دیزاین دکوراسیون های اداری تهیه مبلمان و میز های مناسب برای راحتی بیشتر کارمندان است. اگر شما تمایل دارید که در محیط شرکت و یا اداره نظم و ترتیب بیشتری برقرار شود بهتر است از کمد های دیواری و قفسه و فایل در این محیط ها برای قرار دادن وسایل مهم استفاده کنید.

بهتر است محیط های اداری را با توجه به کارکرد هر یک از پرنسل و کارمندان به فضاهایی مجزا تقسیم کنید. این تقسیم بندی ها می تواند بر روی افزایش تمرکز و آرامش کارمندان تاثیرگذار باشد.

دبی مشاور املاک damacgroup

فایل یابی املاک با داماک گروپ بررسی و کارشناسی ملک توسط پرسنل مجرب داماک گروپ به جذب سرمایه گذاری مطمئن کنید.

توضیح مختصر درباره داماک گروپ

داماک بزرگترین و برند ترین شرکت ساختمانی در جهان است . خلاقانه فکر می کند ، لاکچری می سازد چون در درجه اول به شما به عنوان جزئی از خانواده بزرگ داماک می باشد؛ پس از شما دعوت می کنیم بر اساس هر بودجه و سلیقه ای که دارید از آپارتمان ها و ویلا لوکس های و دفاتر کار همین سایت در هر موقعیت محلی دلخواه انتخاب کنید.

تجربه درخشان داماک گروپ

از سال 2002 در صدر بازار املاک و مستغلات لوکس خاورمیانه قرار گرفته است - تجارب لوکس زندگی را برای ساکنان از سراسر جهان به ارمغان می آورد. DAMAC group با ایجاد نشان خود در بالاترین سطح زندگی شیک ، جایگاه خود را به عنوان پیشرو در توسعه لوکس در منطقه ، با ارائه طرح نمادین و با بالاترین کیفیت فراهم آورده است. اکنون ردپای این شرکت با پروژه هایی در امارات ، قطر ، عربستان سعودی ، اردن ، عمان ، لبنان و انگلیس در سراسر خاورمیانه گسترش یافته است.

 

خدمات داماک گروپ

خدمت به شما افتخار ماست . در عرض کمتر از ۴۰دقیقه اقامت خانوادگیتان را از داماک بخواهید .

راه حلی  در امر خانه دار شدن شما

این یک راه حل کامل است که کاملاً در حدود نیازهای شما به عنوان خریدار طراحی شده است. DAMAC به عنوان یک رهبر بازار ، برند و اهرم تجاری را برای ایجاد مشارکت مطلوب با موسسات برتر مالی دارد. این به ما امکان دسترسی به شرایط وام استثنایی ، تخفیف های سخاوتمندانه و راه حل های انعطاف پذیر تأمین اعتبار را می دهد - که ما سپس به شما منتقل می کنیم ما همچنین مستقل هستیم ، به این معنی که می توانیم توصیه های بی طرفانه ارائه دهیم و بهترین تأمین کننده وام را برای نیازهای شما پیشنهاد کنیم .

 • مالیات = صفر
 • آماده اقامت خانوادگی
 • زمینتان به ما تحویل دهید
 • فرنیش می کنیم
 • باغ واستخر می زنیم
 • دکوراسیون لوکس و لاکچری
 • وام = بدون بهره

مزایای وام داماک گروپ به طور خلاصه

 • سریع ، آسان ، رایگان و بدون دردسر
 • از هر مرحله از راه پشتیبانی کنید
 • پیشنهادات ویژه و شرایط ترجیحی
 • مصوبات 72 ساعته
 • حداقل کاغذ
 • خرید مستقیم
 • برنامه های پرداخت ویژه

از داماک گروپ بپرسید ؟

چقدر بخــــــــــــــــــــرم؟؟؟!!!

زمانی که از دغدغه های روحی و گرانی و الودگی های صوتی و ترافیکی ابر شهرها مثل ایران  وتهران دیگر کلان شهرها,بسوی دبی  شگفت نگیز می آیید,باتوجه به اوضاع و احوال سیاسی خاورمیانه,نوسانات اقتصادی و آیتم های روز افزون و تاثیر گذار مثل سکه و ارز و افزایش قیمت ملک و از همه مهمتر بحران آب در کشور, به شاخص ترین گزینه ای که می اندیشید این است که چه بخشی از اندوخته یک عمر تلاش وکار مداوم را باتوجه به آینده نگری و حفظ و پویایی سرمایه گذاری با این دور اندیشی که جهت رفاه و آسایش دل خویش و خانواده تا چه میزان هزینه کنم و چقدر بخـــــــرم؟؟

 اولا حساب روزهای مبادا را کرده باشم و ثانیا تمام اندوخته سال ها تلاش را یکجا هزینه نکنم!!!

لذا مشتری گرامی:

مدیران و کارشناسان گروه ملکی داماک گروپ به این سوالات با هر توان مالی و سلیقه شما با رعایت تمام جوانب پاسخ خواهند داد.

کجا بخـــــــــرم؟؟؟!!!

از ایران به سمت امارات چند راه وجود دارد که مهمترین انها دبی وآیکون تاورز ، اکویا می باشد و به یاری خداوند و همت با مردمان مهاجر پذیر و خونگرم و اقلیم دارای پتانسیل ارزش افزوده بالا مثل دبی را به آسانی میسر می کند که دارای امنیت بالای ترافیکی و زیبایی خاصی می باشند.

از امتیازات ویژه و اولویت های ممتاز شهرهای فوق می توان به چند نکته اساسی اشاره کرد:

 • امنیت بسیار بالا
 • مهاجر پذیر بودن افراد بومی منطقه
 • طبیعت و چشم انداز فوق العاده
 • مناطق بکر و دور ار هیاهو و ترافیک مخصوصا
 • دسترسی سریع و کوتاه ترین راه
 • .قیمت مناسب ویلا لوکس ودفاتر، زمین و شرایط پرداخت با بازه زمانی که موجب خرید آسان می گردد

– طراحی زیبا و بروز ویلا لوکس های موجود در شهرهای فوق و همچنین وجود شهرک های برند ساحلی و جنگلی با تنوع شکل و قیمت که با سلیقه مشتریان عزیز سازگاری بسیاری دارد.

کـــــــی بخرم؟؟؟

با توجه به تقاضای روز افزون ویلا لوکس که در قسمت کجا بخرم توضیح داده شد،از همه جای ایران و همچنین عرضه ی کم ویلا لوکس باتوجه به گرانی مصالح و همچنین سختگیری های اداری در دادن کاربری مسکونی وکم شدن روز به روز زمین با لوکیشن مناسب و افزایش قیمت ها پس بهتر است هرچه سریعتر نسبت به خرید ملک دلخواه خود اقدام نمایید و در این زمینه مشاورین املاک داماک گروپ بهترین مشاوره را به شما عزیزان می دهد.

به منظور مشاهده تصاویر بیشتر و کامل تر از این پروژه و تمام پروژه های دیگر داماک از وبسایت فارسی زبان داماک به آدرس

www.damacgroup.ir

مراجعه کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...