داماک گروپ DAMAC  بزرگترین سایت املاک دبی

انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط  بدون بهره با داماک

کار و سرمایه گذاری در دبی

کار در دبی و اخذ اقامت کاری در این شهر به طور معمول نیاز به پیشنهاد شغلی دارد و شخص متقاضی کار در این کشور باید کارفرمای خود را قبل از درخواست اقامت کاری پیدا کرده باشد. کارفرما یا اسپانسر شخص باید قرارداد کاری با شخص متقاضی کار امضا کرده تا شخص از طریق قرارداد کاری بتواند برای اقامت و مجوز کار درخواست بدهد،توجه داشته باشید با ویزاهای توریستی شخص اجازه کار در شهر دبی را ندارد. شخصی که در شهر دبی مجوز کار دریافت کرده است می تواند پس از دریافت اقامت خانواده خود را نیز به خود ملحق کند،همچنین همسر شخص اجازه کار پاره وقت نیز در دبی را دارد. ویزاهای شهر دبی موقت می باشد و به اقامت دائم یا تابعیت تبدیل نمی شود و این موضوع یکی از مشکلات بزرگ کار در این شهر می باشد. البته از ۳ فوریه ۲۰۱۹ دولت امارات انواع مختلفی از اقامت های بلند مدت ۱۰ ساله و ۵ ساله را نیزبرای افراد متقاضی مشخص کرده است که این اقامت ها به طور خودکار نیز تمدید می شوند،اما باید توجه داشته باشید این نوع اقامت ها تنها به سرمایه گذاران و یا نیروهای کار خاصی داده می شود.کار در امارات در کنار معایبی نظیر عدم دریافت اقامت بلند مدت و محدودیت های اجتماعی در مقایسه با اروپا مزایایی نیز دارد که از مهم ترین آن ها میتوان به معافیت های مالیاتی و برابر شدن حقوق و دستمزد زن و مرد در چند سال اخیر اشاره کرد.

سرمایه گذاری در دبی، بنا به دلایلی ، هم می تواند فرصتی استثنایی در رسیدن به بازارهای جهانی باشد و هم تهدیدی جهت از بین رفتن سرمایه در گردش قلمداد شود. با توجه به انقلاب های صورت گرفته در کشورهای عرب زبان خاورمیانه و چالش های جدی در روابط عربستان و امارات متحده عربی با قطر، راههای مهاجرت به قطر نیز با خطر جدی روبرو شده.سرمایه گذاری در دبی، فقط در مناطق آزاد و بنادر اعلام شده از سوی حکومت مرکزی، از محدودیت های کمتری برخوردار است.

خرید ملک در دبی

برای سرمایه گذاری در دبی از طریق خرید ملک، قراردادهای اجاره به شرط تملیک اعیان آپارتمانها امکان پذیر می باشد. اما در بسیاری از شیخ نشینان امارات متحده عربی، خرید ملک و اخذ اقامت امکان پذیر نمی باشد. در دبی، شارجه و ابوظبی، با خرید ملک، امکان اخذ اقامت وجود دارد. در سایر امیر نشین های امارات، خرید ملک برای خارجی ها امکان پذیر نمی باشد. سی سال سابقه اقامت مستمر در امارات، این امکان را به فرد می دهد که در صورت ترک تابعیت قبلی خود، به تابعیت امارات دست پیدا کند. اعتبار پاسپورت امارات با توجه به برخورداری شهروندان این کشور از منابع عظیم سرمایه گذاری خارجی و زندگی در کشوری با درصد امنیت اجتماعی بالا و اقتصاد پیشرفته ، مورد علاقه بسیاری از افراد است.

دریافت اقامت دبی از طریق سرمایه گذاری

با توجه به بحران پیش آمده در اکثر کشورهای عربی، بیشترین سرمایه گذاری خارجی به سمت کشور امارات و شهر دبی معطوف شده است. سرمایه گذاری در دبی، راهی برای اقامت در این شهر محسوب می شود اما دریافت اقامت دائم دبی با سرمایه گذاری تقریبا امکان پذیر نمی باشد. سیاست درهای بسته کشورهای عربی جهت اعطا اقامت و تابعیت به اتباع کشورهای خارجی، باعث عدم امکان دریافت اقامت دائم از طریق سرمایه گذاری شده ؛اما راههای مهاجرت به دبی، مانند سایر شهرها و کشورها متعدد است.

کار و سرمایه گذاری در دبی

مزایای سرمایه گذاری در دبی

موقعیت استراژیک دبی: شهر دبی با توجه به قرار گرفتن در منطقه دریایی خاورمیانه به عنوان پلی برای اتصال شرق به غرب عمل می کند. با توجه به قدرت عظیم کشتیرانی و حمل و جابجایی کالا، نقش کلیدی سرمایه گذاری در دبی مشخص می شود.

تنوع محل کسب و کار جهت سرمایه گذاری در دبی: وجود بازارهای زیبای سنتی و مدرن در شهر دبی، سرمایه گذاری در دبی را برای بسیاری از برندهای معتبر خارجی جذاب کرده است. امکان انتخاب محل فعالیت سرمایه گذاری خارجی در دبی بسیار گسترده می باشد. مناطق و شهرک های صنعتی و مناطق آزاد تجاری، جاذبه دیگر سرمایه گذاری دردبی است.

زیر ساخت های اساسی: شهر دبی در امارت، همه امکانات پیشرفته و زیر ساخت ها جهت سرمایه گذاری در امارات را فراهم کرده است. وجود دو فرودگاه بزرگ در شهر دبی، فرودگاه آل مکتوم و فرودگاه جبل علی، موقعیت ویژه ای جهت سرمایه گذاری در امارات ایجاد کرده است.

ثبات سیاسی امارات: امارات متحده عربی، یک نماد ثبات سیاسی در دنیا به شمار می رود. از زمان تشکیل حکومت امارات متحده عربی از سال ۱۹۷۱ و تصویب قانون اساسی، هیچ اختلال و بی نظمی سیاسی و یا درگیری قومی و قبیله ای در این کشور اتفاق نیوفتاده و حاکم و پادشاه همه شیخ نشینان اماراتی از دولت مرکزی تبعیت نموده اند. وجود ثبات سیاسی باعث رونق اقتصادی و پیشرفت روز افزون اقتصاد و رشد سرمایه گذاری در امارات شده است.

ثبات اجتماعی: با وجود اقوام بسیاری از کشورها در شهر دبی، وقوع جرم و جنایت در دبی در سطح پیشرفته ترین شهرهای دنیا و بسیار پایین می باشد. در سال ۲۰۱۵، دبی چهارمین شهر امن دنیا معرفی گردید. وقوع جرایم خشن در دبی خیلی کم و به ندرت اتفاق می افتد و رسیدگی به شکایت توریست ها و شهروندان با دادسرای سیار و فوری انجام می گردد.

سهولت انجام کسب و کار: در سال ۲۰۱۷، امارات متحده عربی از نظر سهولت در انجام کسب و کار و حذف قوانین زاید سرمایه گذاری در امارات، به رتبه ۲۶ در سطح جهانی و رتبه اول در منطقه صعود کرد.

بسیاری از ثروتمندان جهان از طریق سرمایه گذاری در املاک و مستغلات ثروت خود را بدست آورده اند. زیرا خرید آپارتمان در دبی   یک سرمایه گذاری پول ساز و امن محسوب می شود.

بسیاری از تجار و سرمایه داران در دبی و کشور های عربی نه تنها برای خرید املاک و مستغلات˓ بلکه برای ساخت و ساز ساختمان ها و پروژه های عظیم به کانادا می آیند و از امنیت و رشد سرمایه در این کشور بهره میبرند.

ثبات اقتصادی˓ فرصت های سرمایه گذاری در تجارت˓ رعایت حقوق بشر و کیفیت بالای زندگی˓ امارات را به کشوری مناسب برای این نوع سرمایه گذاری ها تبدیل کرده است.

سرمایه گذاری از طریق خرید املاک و مستقلات در امارات افزایش قیمت مسکن در امارات

در طی چند سال گذشته بعلت سیاست های مهاجرتی˓ قیمت مسکن در امارات تقریباً به دو برابر افزایش یافته است. زیرا اولویت اول مهاجرین پس از ورود و استقرار در این کشور˓ خرید مسکن است. به لطف ورود سالانه ۳۰۰ هزار مهاجر پیش بینی می گردد که به طور متوسط قیمت مسکن در قسمتهایی از کانادا سالانه ۱۰ درصد افزایش یابد.

وضعیت اقتصادی امارات قوی تر نسبت به گذشته و افزایش تقاضا در بازارهایی مثل آیکون تاورزسیتی و داماک هیلز باعث شده تا قیمت مسکن در این بازارها رو به افزایش بگذارد.

سرمایه گذاری در املاک˓ یک جریان منظم درآمد˓ روش امن و با بازگشت اصل سرمایه همراه است و به دلیل ثبات بازار املاک نسبت به بازار سهام یکی از مناسب ترین روش های سرمایه گذاری تلقی می شود.

خرید یک آپارتمان یا خانه و اجاره دادن آن یکی از روش های سرمایه گذاری در مستغلات در دبی می باشد. این نوع از سرمایه گذاری با توجه به ثبات اقتصادی دبی˓ روشی سودآور و یکی از مطمئن ترین روش های سرمایه گذاری در دبی است.

برای توضیح مفهوم سرمایه گذاری در املاک و سرمایه گذاری مطمئن بهتر است در ابتدا به گرایش‌های انسان برای رفع نیازهای ضروری‌اش بپردازیم. در تعریف نیازهای اولیه بشر، به خوراک، پوشاک و مسکن اشاره شده است. در واقع انسان بر اساس یک اصل روانی تا نیازهای اولیه خود را رفع نکند نمی‌تواند فعالیت‌های دیگر خود را برنامه‌ریزی کند و انجام دهد. به همین دلیل همه انسان‌ها اولویت خود را بر رفع این مسائل می‌گذارند و تا این نیازها را رفع نکنند به سراغ خرید کالا و خدمات دیگر نمی‌روند؛ این‌گونه است که حوزه ملک و مستغلات همیشه مشتری داشته و افراد مختلف درصدد رفع نیاز خود در این بخش هستند. سرمایه گذاری در این حوزه قطعاً با سود و افزایش ارزش سرمایه همراه خواهد بود.

برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات باید در نظر داشت که در تولید ناخالص داخلی کشور ما سهم صنعت ساختمان بیش از صنایع دیگر است و این نشانه رونق این صنعت در کشور است. موارد ثابتی هم هستند که باید آن‌ها را در نظر داشت. فاکتورهایی مثل ریسک، نقد شوندگی ملک و آن میزان بازدهی را که از ملک مورد انتظار است. با در نظر گرفتن این معیارها باید تصمیم گرفت.

 

انواع سرمایه گذاری در دبی

سرمایه گذاری در دبی و در مناطق آزاد تجاری، الزامی به داشتن شریک اماراتی ندارد و سرمایه گذار خارجی می تواند صد در صد سرمایه را به نام خود داشته باشد و شروع به فعالیت کند. با توجه به گسترش صنعت توریسم در دبی، یکی از بخش های سرمایه گذاری خارجی، صنعت جهانگردی در دبی است.

چرا دبی برای خرید ملک مناسب است ؟

دبی تنها شهری در جهان است که 96% جمعییت آن خارجی هستند چون به دلایل درامد بالا در تمام مشاغل و امکانات مدرن و امنیت دارای بالاترین جذابیت در بین مردم جهان برای زندگی در دبی و داماک تنها سازنده ای در جهان است که تمام سلیقه تمامملییت ها را در سازنده های خود اولوییت قرار داده است تا هر خریداری از طریق خرید ملک از داماک دقیقا به خواسته خود وخانواده اش برای خرید ویلاویا آپارتمان دلخواهش برسد .

 

وام مسکن شرکت داماک گروپ damac group

این یک راه حل کامل است که کاملاً در حدود نیازهای شما به عنوان خریدار طراحی شده است. DAMAC به عنوان یک رهبر بازار ، برند و اهرم تجاری را برای ایجاد مشارکت مطلوب با موسسات برتر مالی دارد. این به ما امکان دسترسی به شرایط وام استثنایی ، تخفیف های سخاوتمندانه و راه حل های انعطاف پذیر تأمین اعتبار را می دهد - که ما سپس به شما منتقل می کنیم ما همچنین مستقل هستیم ، به این معنی که می توانیم توصیه های بی طرفانه ارائه دهیم و بهترین تأمین کننده وام را برای نیازهای شما پیشنهاد کنیم .

( افتخار ما امنیت و رفاه حال شماست )

مطالب مشابه:

 پاسپورت      دریافت ویزای دبی    قوانین ویزای امارات     damac       اجاره ملک با داماک        آپارتمان های لوکس

 

اقامت خانوادگی شما در دبی با داماک

ساخت ویلا در دبی طبق سلیقه شما

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...