آپارتمان فول فرنیش

 

یک ویلا و خانه یا آپارتمان فول فرنیش چه ویژگی های دارد؟

به طور معمول اکثر خانه‌ها به صورت Unfurnish به فروش رسیده و یا به مستاجرها اجاره داده می‌شوند. یعنی شما یک خانه خالی که در برخی مواقع ممکن است تنها شامل سیستم گرمایشی مثل پکیج، هود آشپزخانه، گاز رومیزی و پنکه سقفی باشد را تحویل می‌گیرید. خانه ی فول فرنیش باید بسیار جذاب باشد.

البته ملزوماتی مثل کمدهای دیواری، شیرآلات و ظرف‌شویی و روشویی جزو مبلمان خانه محسوب نمی‌شوند و به صورت پیش فرض باید روی ساختمان وجود داشته باشند در غیر این صورت خانه آماده نشده در مرحله آماده‌سازی) به حساب می‌آید. در وضعیتی که کار سفید کاری، کفپوش کاشی، سرامیک، لمینت و. ، رنگ دیوارها و سقف، نصب کابینت‌ها و سیم کشی‌ها نیز انجام نشده باشد می‌توان ساختمان را نیمه کاره دانست. داماک damac با اقساط بدون سود صاحب آپارتمان های فول فرنیش و ویلا های فول فرنیش شوید و از مهاجرت ، اقامت و سرمایه گذاری در شهر بی نظیر دبی لذت ببرید. داماک damac مطمئن ترین گروه املاک در دبی است.

رهن یا اجاره ویلا یا آپارتمان فول فرنیش

 فول فرنیش

زمانی که برای اجاره آپارتمان و خانه ، ویلا یا اقامتگاه به ویلا رابط مراجعه می‌کنید، ممکن است کلمه فول فرنیش را بشنوید. فرنیش (Furnish) به معنی مبله یا مبلمان شده است و زمانی که واژه فول فرنیش  (Full Furnish) درباره ویلا یا اقامتگاهی استفاده می‌شود یعنی ویلا کاملا مبله و دارای تمامی وسایل مورد نیاز برای زندگی است. شما کافی است یک چمدان لباس و لوازم شخصی مورد نیاز خود را تهیه کرده و بدون دغدغه به سفر بپردازید، از لحظه ورود زندگی روتین و عادی خود را آغاز کنید. در ویلارابط تمامی ویلاها و اقامتگاه ها به صورت فول فرنیش در دسترس هستند؛ در این مقاله قصد داریم فول فرنیش آپارتمان و خانه‌های ویلایی را معرفی کنیم با ما همراه باشید.

با داماک damac صاحب آپارتمان های فول فرنیش و ویلا های فول فرنیش شوید.

آپارتمان فول فرنیش

یک ویلای فول فرنیش چه ویژگی‌هایی دارد؟

به طور معمول اکثر ویلاها به صورت Unfurnish به فروش رسیده و یا به مستاجرها اجاره داده می‌شوند. یعنی شما یک ویلای خالی که در برخی مواقع ممکن است تنها شامل سیستم گرمایشی مثل پکیج، هود آشپزخانه، گاز رومیزی و پنکه سقفی باشد را تحویل می‌گیرید. البته ملزوماتی مثل کمدهای دیواری، شیرآلات و سینک ظرفشویی و روشویی جزو مبلمان خانه محسوب نمی‌شوند و به صورت پیش فرض باید روی ساختمان وجود داشته باشند در غیر این صورت خانه آماده نشده (در مرحله آماده‌سازی) به حساب می‌آید. در وضعیتی که کار سفیدکاری، کفپوش (کاشی، سرامیک، لمینت و...)، رنگ دیوارها و سقف، نصب کابینت‌ها و سیم کشی‌ها نیز انجام نشده باشد می‌توان ساختمان را نیمه کاره دانست.

اما شما میهمان ویلا رابط هستید و ویلا و اقامتگاه خود را از ما رزرو نموده اید، پس باید آنگونه که شایسته میهمانان ویلا رابط می باشد با شما رفتار شود در تمامی ویلاها و اقامتگاههای ویلارابط تمامی امکانات مورد نیاز زندگی بودن کمی کسر فراهم می باشد و تنها نیاز به حضور شما با لوازم شخصی تان می باشد تا از اقامت کوتاه مدت لذت ببرید.

اسباب و لوازم موجود در یک خانه فول فرنیش عبارت است از:

 •          سیستم تهویه و کولر
 •          سیستم گرمایشی پکیج یا آبگرمکن و بخاری
 •          تخت دو نفره همراه با تشک، رو تختی، ملافه، پتو و بالش
 •          پرده برای تمامی پنجره‌ها
 •          ظروف آشپزخانه مثل تابه و قابلمه، قوری و کتری، قاشق، چنگال و کارد، لیوان و فنجان، بشقاب و زیر دستی
 •          تلویزیون
 •          کمد لباس
 •          میز غذاخوری به همراه صندلی
 •          ماشین لباسشویی
 •          هودآشپزخانه
 •          گاز رومیزی
 •          یخچال بزرگ
 •          مایکروفر
 •          مبلمان نشیمن مثل میز، کاناپه و صندلی

فرنیش کردن چیست؟

ممکن است هنگام مراجعه به بنگاه برای اجاره یا خرید خانه یا آپارتمان با واژه ی فرنیش روبرو شوید. آپارتمان فول فرنیش یعنی منزلی که به شکل کاملا مبله همراه با همه ی لوازم مورد نیاز برای زندگی ارائه شود. هنگام خرید اینگونه منزل ها شما دغدغه و استرس اسباب کشی را نخواهید داشت بلکه با یک چمدان و مقداری مواد غذایی به آپارتمان یا خانه ی ویلایی خود نقل مکان کنید.

فرنیش در لغت چه معنایی دارد؟

معنای لغوی فرنیش مبله یا مبلمان است. این یعنی خانه یا آپارتمان را با سرویس کامل مبلمان و دیگر لوازم مورد نیاز منزل تجهیز می کنند. این واژه به لهجه ی آمریکایی و دقیقا مانند نوشته خوانده می شود. در کنار این به فردی که در زمینه تجهیز وسایل و دکوراسیون منزل فعالیت دارد فرنیشر می گویند.

گاهی وقت ها این عملیات تنها در یک نقطه از منزل یعنی آپارتمان یا اتاق خواب و هر نقطه ی دیگری انجام می شود. زمانی که این فرآیند برای همه ی نقاط خانه انجام شود به آن فول فرنیش می گویند.

ویژگی های یک خانه فول فرنیش چیست؟

 فروش منازل به شکل معمول به صورت Unfurnish انجام می گیرد، یعنی شما یک منزل خالی به همراه پنکه ی سقفی، اجاق گازرومیزی و سیستم گرمایشی پکیج همچنین هود آشپزخانه را تحویل خواهید گرفت.

در ادامه بحث باید بدانید که لوازم و ملزوماتی مانند کمدهای دیواری، شیرآلات، ظرف شویی و روشویی جزو مبلمان منزل محسوب نمی شوند. این وسایل جزو پیش فرض ساختمان به حساب می آیند. در غیر این صورت کارشناسان منزل مورد نظر را نیمه آماده محسوب می کنند.

این موارد در مورد سفیدکاری و دیوارها، سقف، نصب کابینت و سیم کشی ها انجام نشود باز هم خانه نیمه آماده محسوب می شود.

تکنیک های مناسب برای فول فرنیش کردن منازل

برای فول فرنیش کردن یک منزل قبل از هر چیز برنامه ریزی کنید. این برنامه ریزی برای بازه ای 7 تا 8 ساله است. از تغییرات نهراسید، فراموش نکنید که مبلمان ها نقش بسیار مهمی در فول فرنیش کردن منازل بر عهده دارند. برای این کار عاقلانه تصمیم بگیرید. می توانید سبک و طراحی مینمالیستی را گسترش دهید. در صورتی که از سبک مینیمال در فرنیش کردن منزل بهره بگیرید می توانید در هزینه ها صرفه جویی کنید.

استفاده از رنگ ها در طراحی داخلی یکی از رموز موفقیت محسوب می شود شما با استفاده از انواع رنگ ها در فرنیش کردن منزل به یک ترکیب و هارمونی مناسب همچنین ارزان قیمت دست پیدا کنید.

یکی از اشتباهاتی که افراد هنگام انجام این فرآیند مرتکب می شوند طراحی چند باره و مجدد دکوراسیون داخلی است. اگر قرار است در هزینه هایتان صرفه جویی کنید بهتر است ابتدا وسایل اصلی را تهیه کنید سپس به تهیه ی وسایل جانبی بپردازید. ممکن است پس از خریداری وسایل اصلی منزل شما برای وسایل دکوری و جانبی فضایی نداشته باشد. این راه حل به شما امکان می دهد تا هنگام فرنیش کردن منزل از شر خرج های اضافه رهایی پیدا کنید.

اتاق پذیرایی فول فرنیش و ویژگی های آن

 منظر طراحی دکوراسیون داخلی اتاق پذیرایی مهم‌ترین قسمت خانه یا آپارتمان است. چراکه معمولاً بیشتر زمان افراد ساکن در خانه و همچنین مهمانان در این بخش سپری می‌شود. در طراحی دکوراسیون داخلی خانه برای اینکه یک اتاق پذیرایی کامل و مجهز داشته باشید باید موارد مهمی چون اندازه اتاق و نور پردازه اتاق و نحوه چیدمان وسایل بسیار دقت کرد. از این رو انتخاب بهترین وسایل لازم برای هندسه و دکوراسیون منزل شما امری بسیار مهم است که معمولاً افراد آن را بر عهده یک فرنیش را با تجربه و بروز می‌گذارند.

 فرنیش آشپزخانه(  Kitchen Furnish)

 به معنی لوازم و اثاثیه آشپزخانه و فرنیشر به معنی شخصیست که براساس نمای آشپزخانه به طراحی و تجهیز اثاثیه اشپزخانه می پردازد بیان می گردد.

این لوازم و اثاثیه می تواند از اجاق گاز ، هود ، سینک و یخچال باشد و یا به تکمیل اثاث مورد نیاز آشپزخانه و ظروف باشد.

در فرنیش آشپزخانه ممکن است به خاطر نوع نقشه ساخت طراحی مورد نظر نباشد و تنها منظور به فراهم و تجهیز امکانات و لوازم مورزد نیاز باشد اما از بهترین کالاها و برند های خارجی و ایرانی استفاده می گردد.

 فرنیش فضای پذیرایی و نشیمن (The Living Room Furnish  )

 همراه با طراحی و دکور سازی است تا نمایی زیبا و دلنشین و فضا سازی مناسب را داشته باشد.

اثاثیه فرنیش پذیرایی شامل فرش ، مبل ، میز و صندلی ، تلویزیون و لوازم وابسته و ... است که بر اساس نوع طراحی و فضا سازی و از بهترین کیفیت ها انتخاب و مورد استفاده قرار می گیرد.

فرنیش اتاق و سرویس های بهداشتی نیز مانند دیگر بخش ها با دکوراسیون همراه بوده و امکانات کامل  و مورد نیاز را مورد بررسی و طراحی و استفاده قرار می دهند.

گروه داماک damac بهترین سایت املاک دبی با فروش آپارتمان های فول فرنیش و ویلا های فول فرنیش با اقساط بدون سود بهترین زندگی را در دبی تجربه کنید.

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...