داماک گروپ DAMAC  بزرگترین سایت املاک دبی

اقامت خانوادگی شما در دبی با داماک

روش های دریافت اقامت دبی

تعداد بیشماری از شهروندان خارجی علاقمند به مهاجرت به دبی و دریافت اقامت دبی هستند. یکی از روش های دریافت اقامت دبی اسپانسرشیپی از طرف یک کارفرما است. مدت اعتبار ویزای اقامت دبی هر سه سال می بایست تمدید شود . از دیگر روش های دریافت اقامت دبی خرید ملک و مستغلات است. خرید ملک و مستغلات به منظور دریافت اقامت شرایط خاصی دارد که به آنها خواهیم پرداخت.

داماک گروپ بهترین انتخاب در زمینه خرید ملک در دبی و دریافت اقامت از طریق خرید ملک.

خرید ملک و مستغلات یکی از روش های دریافت اقامت دبی است. با خرید ملک در دبی  می توان مجوز اقامت این شهر را دریافت کرد، در خصوص  دریافت ویزای اقامت از طریق  ملک در ادامه با داماک گروپ همراه باشید.

راههای دریافت اقامت دبی به هدف شما از مهاجرت بستگی دارد، برای هر هدفی یک سری مراحل اولیه وجود دارد. مثلا اقامت تحصیلی و یا کاری، مدارک متفاوتی لازم  و هر کدام پروسه خود را دارند. هدف از مهاجرت، روش های دریافت اقامت دبی را برای ما روشن و مشخص می کند.

داماک گروپ با ۲۴۵۰۰۰هزار پرسنل در شعب مختلف در امارات آماده پاسگویی در هر ساعت از شبانه روز در خدمت شما عزیزان خواهد بود که با خیال راحت سرمایه گذاری مطمئن و سوداوری را داشته باشید هدف ما جلب رضایت شما عزیزان خواهد بود.

 درخواست مجوز اقامت دبی

در این روش چندین شرایط برای یک خارجی وجود دارد که بتواند برای مجوز اقامت در دبی درخواست دهد.  خارجیان برای درخواست مجوز اقامت دبی  می بایست واجد شرایط باشند.این شرایط بستگی به ملیت متقاضی درخواست مجوز اقامت دبی  دارد. به منظور درخواست مجوز اقامت دبی  شرایطی وجود دارد که  فرد متقاضی باید آنها را برآورده کند،در اینجا به شرح  تعدادی از آنها می پردازیم:

.شهروندان دیگر ملیت ها از کشورهای شورای همکاری خلیج فارس برای مهاجرت به این کشور لازم است که درخواست مجوز اقامت دبی  دهند.

.در صورت گرفتن ویزای اقامت از طریق استخدام، کارفرما باید برای گرفتن مجوز استخدام یک نیروی خارجی درخواست دهد و کارهای وی را در این زمینه پیگیری کند.

.برای انجام کارهایی مانند  افتتاح حساب بانکی در دبی، خرید انواع کالا، از جمله اتومبیل باید ویزای اقامت داشت.

.اعتبار پاسپورت هنگام درخواست ویزای اقامت دبی  باید حداقل 6 ماه باشد.

(درخواست مجوز اقامت دبی  اولین و ضروری ترین مرحله برای دریافت اقامت دبی  می باشد.)

دریافت اقامت دبی

پرسنل فارسی زبان در بخش دفتر مرکزی داماک با هماهنگ وقت قبلی پذیرای شما  برای بازدید از ویلا ها و آپارتمان های دبی هستند. همین امروز کلید فول فرنیش و برند از داماک تحویل بگیرید و خانوادگی مقیم دبی شوید با اقساط بدون بهره سند ملک در ابتدا به شما واگذار می کند .

لزوم مجوز استخدام برای کارفرما

چنانچه کارفرما برای ویزای ورودی فرد خارجی درخواست بدهد، شرکت دبی نیز باید برای مجوز استخدام یک  فرد خارجی درخواست دهد و گواهینامه کاری وی را ارائه دهد. مجوز ورود فقط برای 2 ماه اعتبار دارد، و به همین خاطر است که دریافت اقامت در چارچوب زمانی صورت می گیرد. نقش  گواهی کاری در دریافت اقامت دبی  با استخدام  بسیار مهم و ضروری است

الزامات جدید دریافت ویزای اقامت دبی  

دولت امارات متحده عربی در سال 2018 برخی از الزامات مرتبط با دریافت اقامت دبی  را تغییر داده و طبق الزامات جدید دریافت ویزای اقامت دبی  و  تغییرات اعمال شده آن، شهروندان خارجی که متقاضی دریافت اقامت دبی  از طریق قرارداد کاری هستند، الزاما بایستی گواهینامه حس سوابق کاری خود را که در کشورشان دارند ارائه  بدهند.

توجه داشته باشید کسانی که شغلشان را تغییر میدهند الزامی به ارائه این گواهینامه ندارند. از دیگر موارد مورد نیاز جهت درخواست و دریافت اقامت دبی  ، داشتن یک آدرس ایمیل معتبر است، تا بتوانند از طرف مقامات محلی اطلاعات ویزای خود را دریافت کنند. این تعهدات جدید بعد از اعمال تغییرات در واقع به نفع متقاضی است و کمک بسیاری در تایید و قبول درخواست او شده است.الزامات جدید اخذ ویزای اقامت دبی  به نحوی حامی  و کمک کننده متقاضیان مهاجرت و اقامت دبی  هستند. رعایت این تعهدات و الزامات جدید راه رسیدن به  دریافت اقامت دبی  را کوتاه تر می کند.

یکی پروژه های داماک گروپ prive damacداماک این سوییت ها از ۴۰تا۱۴۰متری از دو خواب شروع میشود معروف به عروس فرانسوی دبی سوپر لوکس و سوپر دیزایین ، آماده اقامت ، انتقال سند از اداره اسناد دبی با ۱۴درصد پیش قسط ، اقساط دوساله بدون بهره آماده تحویل شما عزیزان خواهد بود .با اعتماد به گروه ما آرامش را به خانه تان ارمغان ببرید

افتتاح حساب بانکی در دبی

با دریافت اقامت، مجاز به افتتاح حساب بانکی در این شهر خواهید بود، مشاوران متخصص داماک گروپ  اصلی ترین روش های دریافت اقامت دبی  را به شما ارائه می دهند. برای دریافت مجوز اقامت دبی روش های آسان تر و بهتری هم وجود دارد . چنانچه قصد تاسیس شرکت در دبی را دارید، می توانید از راهنمایی های مشاوران ما نیز استفاده کنید. راه های گوناگونی برای دریافت اقامت  دبی وجود دارد.خوب است که بدانیم دبی یکی از بزرگترین و پرجمعیت ترین شهرهای کشور امارات متحده عربی می باشد. 

DAMAC group به عنوان یک رهبر جهانی در املاک مارک دار در حال توسعه یک هتل 1.35 میلیارد دلاری در هتل و اقامتگاههای لوکس در منطقه Burj دبی به نام DAMAC Towers توسط Paramount Hotels & Resorts دبی است که اولین اقامتگاه های هتل مارک Paramount را در خود جای می دهد.

دریافت اقامت دبی  با استخدام

یکی دیگر از راه های دریافت اقامت در دبی بعد از موضوع ورود به منطقه آزاد دبی، دریافت اقامت دبی  با استخدام است. عمده دلایلی که شهروندان خارجی برای  اقامت درخواست می دهند، هنگام شروع کار برای یک شرکت در دبی می باشد، یا زمانی است  که می خواهند  به دیگر اعضای خانواده شان که در شهر دبی کار و زندگی میکنند بپیوندند.

جدای از اسپانسرشیپی و حمایت کارفرما، همچنین یک شهروند خارجی در صورتی که یک فرد اماراتی وی را هنگام و در مدت زمان مهاجرت به دبی حمایت مالی کند و اسپانسر او شود، می تواند اقامت دبی  را دریافت کند. اخذ اقامت دوی با همکاری یک شرکت در دبی بسیار آسانتر خواهد بود. اگر تعاملات خوبی با شرکت ها در دبی داشته باشید، امتیاز خوبی را برای گرفتن اقامت نیز خواهید داشت.

اقامت خود و خانوادتان را در عرض 40 دقیقه  با خرید ملک از شرکت داماک بخواهید مهاجرت رویایی در عین حال واقعی داشته باشید . داماک damac  در نظر دارد با وام هایی با بهره بسیار کم اندک خانه ای لوکس و لاکچری و فول فرنیش آماده تحویل   در اختیار مردم قرار دهد .داماک گروپ مفتخر است شما را در ساخت ویلا لاکچری و لوکس  در دبی یاری کند .

نوع شرکت ها در دبی متفاوت است و هر کدام مشخصات و شرایط خاصی  دارند. در مقالات بعدی به شرایط دریافت اقامت از طریق انواع شرکت ها در دبی می پردازیم.

 در اولین مرحله این روند، ابتدا حق ورود به شهروند خارجی داده می شود، با  حق ورود فرد خارجی میتوانند به دبی مهاجرت و سفر کند. دریافت اقامت دبی  از طریق استخدام بهترین روش و گزینه برای کارگران و افراد ماهر می باشد.

البته توجه داشته باشید این حق ورود، مجوز اقامت نیست. فرد با حق ورود می تواند تا قبل از اینکه مجوز اقامتش تایید و قطعی شود در دبی بماند. به منظور دریافت اقامت دبی  با استخدام  باید هماهنگی های لازم بین کارفرما و متقاضی وجود داشته باشد و کارفرما باید درخواست خود را مبنی بر استخدام یک نیروی خارجی به مسئولان مرتبط ارائه دهد تا مجاز به استخدام یک شهروند خارجی شود.

 

وام مسکن شرکت داماک گروپ damac group

این یک راه حل کامل است که کاملاً در حدود نیازهای شما به عنوان خریدار طراحی شده است. DAMAC به عنوان یک رهبر بازار ، برند و اهرم تجاری را برای ایجاد مشارکت مطلوب با موسسات برتر مالی دارد. این به ما امکان دسترسی به شرایط وام استثنایی ، تخفیف های سخاوتمندانه و راه حل های انعطاف پذیر تأمین اعتبار را می دهد - که ما سپس به شما منتقل می کنیم ما همچنین مستقل هستیم ، به این معنی که می توانیم توصیه های بی طرفانه ارائه دهیم و بهترین تأمین کننده وام را برای نیازهای شما پیشنهاد کنیم .

اگر خواهان یک زندگی لوکس و لاکچری هستید داماک گروپ بزرگترین و جامع ترین سایت  چند ملیتی بهترین انتخاب برای شما در دبی خواهد بود. داماک گروپ مفتخر است شما را در ساخت ویلا لاکچری و لوکس  در دبی یاری کند .

( افتخار ما امنیت و رفاه حال شماست )

مطالب مشابه:

 پاسپورت      دریافت ویزای دبی    قوانین ویزای امارات     damac       اجاره ملک با داماک        آپارتمان های لوکس

انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط  بدون بهره با داماک

ساخت ویلا در دبی طبق سلیقه شما

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...