شهر مدرن و پیشرفته دبی

داماک گروپ DAMAC  بزرگترین سایت املاک دبی

زندگی در شهر مدرن و پیشرفته دبی

دبی یکی از شهرهای حاشیه خلیج فارس  و یکی از شیخ نشینان امارات می باشد.امارات متحده عربی جزو 5 کشور دارای بیشترین ذخایر نفتی جهان است.همچنین دبی دارای اقتصاد پیشرفته می باشد که روز به روز نیز بیشتر پیشرفت می کند.دبی به دلیل داشتن اقتصاد پیشرفته سرمایه گذاران زیادی را به خود جذب می کند.

داماک گروپ با ۲۴۵۰۰۰هزار پرسنل در شعب مختلف در امارات آماده پاسگویی در هر ساعت از شبانه روز در خدمت شما عزیزان خواهد بود که با خیال راحت سرمایه گذاری مطمئن و سودآوری را داشته باشید هدف ما جلب رضایت شما عزیزان خواهد بود.

دلایل سرمایه گذاری در دبی

سرمایه گذاری در دبی دلایل متنوعی دارد. از جمله برخورداری از منابع نفت و گاز و نیز رشد روزافزون اقتصاد. رشد دیگر صنایع نیز در دبی رو به افزایش می باشد. دبی یکی از آسان ترین شهرها برای تجارت است. تاسیس و ثبت شرکت های بین المللی در دبی سریع و آسان است. مهاجران و اتباع خارجی می توانند در بورس دبی سرمایه گذاری کنند. دبی از نظر اقتصادی و مالی ثبات خوبی داردراه اندازی کار و ثبت شرکت در دبی منجر به دریافت اقامت دبی می شود.

یکی پروژه های داماک گروپ prive damacداماک این سوییت ها از ۴۰تا۱۴۰متری از دو خواب شروع می شود، معروف به عروس فرانسوی دبی سوپر لوکس و سوپر دیزایین ، آماده اقامت ، انتقال سند از اداره اسناد دبی با ۱۴درصد پیش قسط ، اقساط دوساله بدون بهره آماده تحویل شما عزیزان خواهد بود .با اعتماد به گروه ما آرامش را به خانه تان ارمغان ببرید.

شهر مدرن و پیشرفته دبی 

بهترین شهر امارات برای سرمایه گذاری

دبی یکی از بهترین شهرهای امارات برای سرمایه گذاری می باشد. یکی از انواع سرمایه گذاری  برای دریافت اقامت دبی خرید ملک است. اتباع خارجی برای خرید ملک در دبی باید شرایط خاصی داشته باشند. برای مثال ارزش  ملک خریداری شده نباید کمتر از یک میلیون درهم باشد،حتی اگر ملک دارای چند مالک می باشد، باید حداقل سهم هر مالک یک میلیون درهم باشد؛البته توجه داشته باشید در ابتدای خرید ملک به فرد متقاضی اقامت 2 ساله داده می شود که در این 2 سال فرد اجازه کار ندارد و سپس بعد از گذشت این دوسال می توان ویزا را تمدید و سپس به کار و تجارت در این شهر پرداخت.

اقامت خود و خانوادتان را در عرض 40 دقیقه  با خرید ملک از شرکت داماک بخواهید مهاجرت رویایی در عین حال واقعی داشته باشید . داماک damac  در نظر دارد با وام هایی با بهره بسیار کم اندک خانه ای لوکس و لاکچری و فول فرنیش آماده تحویل در اختیار مردم قرار دهد .داماک گروپ مفتخر است شما را در ساخت ویلا لاکچری و لوکس در دبی یاری کند.

 

راه اندازی کسب و کار در دبی

راه اندازی کار در دبی آسان است. مهاجران و اتباع خارجی می توانند برای سرمایه گذاری در دبی در این شهر شرکت تاسیس کنند. برای راه اندازی کار در دبی نیازی به شریک اماراتی نیست. مالکیت شرکت در دبی صد در صد است. تاسیس شرکت در منطقه آزاد دبی نیازی به دریافت مجوز ندارد. از همین رو به راحتی می توان شرکت در دبی تاسیس کرد. 

 

مهاجران و اتباع خارجی می توانند شرکت آفشور در دبی تاسیس کنند. ولی باید یک شهروند اماراتی به عنوان شریک داشته باشند. که 51 درصد سهام شرکت را دارا باشد. هزینه تشکیل شرکت بیشتر از راه اندازی کار در دبی با تاسیس شرکت می باشد. با راه اندازی کار در دبی مجاز به دریافت اقامت  5 ساله دبی شوید.برای ثبت شرکت در دبی حتما در ابتدا به نیاز های این شهر توجه داشته باشید و با توجه به این نیاز ها شرکت خود را به ثبت برسانید.

اگر شما هم به دنبال خرید ویلاهای فوق لاکچری و بی نظیر و طراحی معماری بی نظیر در دبی هستید و قصد دارید سرمایه خود را با کمترین ریسک تبدیل به املاک در بهترین مناطق شهر دبی سفر کنید، بی تردید گروه داماک گروپ با طیف گسترده انواع املاک و مستغلات و با تنوع قیمت و شرایط خرید بهترین انتخاب  داماک خواهد بود.

اقامت کاری امارات

همان طور که گفته شد به دلیل داشتن اقتصاد پیشرفته و شرایط مناسب بسیاری از جمعیت دبی را مهاجران تشکیل می دهند،دبی به افرادی که خواستار و علاقه مند به کار در این شهر باشند،در صورت داشتن شرایط و مدارک لازم و طی انجام فرآین های مشخصی اجازه ورود موقت می دهد. البته با توجه به سیاست های اخیر دبی این شهر سعی بر این دارد به استثنای مشاغل سطح پایین مثل کارگری های متداول در مابقی مشاغل تا حد امکان از نیروهای بومی یا حداقل، افرادی که موفق به دریافت تابعیت یا اقامت بلند مدت شده اند استفاده کند.

کار در دبی و اخذ اقامت کاری در این شهر به طور معمول نیاز به پیشنهاد شغلی دارد و شخص متقاضی کار در این کشور باید کارفرمای خود را قبل از درخواست اقامت کاری پیدا کرده باشد. کارفرما یا اسپانسر شخص باید قرارداد کاری با شخص متقاضی کار امضا کرده تا شخص از طریق قرارداد کاری بتواند برای اقامت و مجوز کار درخواست بدهد،توجه داشته باشید با ویزاهای توریستی شخص اجازه کار در شهر دبی را ندارد. شخصی که در شهر دبی مجوز کار دریافت کرده است می تواند پس از دریافت اقامت خانواده خود را نیز به خود ملحق کند،همچنین همسر شخص اجازه کار پاره وقت نیز در دبی را دارد.

ویزاهای شهر دبی موقت می باشد و به اقامت بلند مدت یا تابعیت تبدیل نمی شود و این موضوع یکی از مشکلات بزرگ کار در این شهر می باشد. البته از ۳ فوریه ۲۰۱۹ دولت امارات انواع مختلفی از اقامت های بلند مدت ۱۰ ساله و ۵ ساله را نیزبرای افراد متقاضی مشخص کرده است که این اقامت ها به طور خودکار نیز تمدید می شوند،اما باید توجه داشته باشید این نوع اقامت ها تنها به سرمایه گذاران و یا نیروهای کار خاصی داده می شود.کار در امارات در کنار معایبی نظیر عدم دریافت اقامت بلند مدت و محدودیت های اجتماعی در مقایسه با اروپا مزایایی نیز دارد که از مهم ترین آن ها می توان به معافیت های مالیاتی و برابر شدن حقوق و دستمزد زن و مرد در چند سال اخیر اشاره کرد.


همچنین توجه داشته باشید نرخ بیکاری در این شهر شرایط بسیار ایده آل و مناسبی دارد. دبی شهری سرمایه دار ، کم مساحت ،پر درآمد و دارای اقتصاد پیشرفته می باشد و شرایط کاری خوبی دارد و همچنین نرخ بیکاری این کشور در سالهای اخیر پائین بوده است. طبق آخرین آمار رسمی نرخ بیکاری کشور امارات ۱٫۷  درصد بوده و این نشان دهنده این است که شرایط کار در این کشور مناسب و خوب بوده و نیاز به نیروی کار در این شهر کاملا احساس می شود.

مدارک مورد نیاز جهت کار در دبی

یکی از مدارک مورد نیاز جهت کار در دبی دریافت مجوز کار در این شهر است. جهت دریافت این مجوز نیاز است تا یک کارفرما یا یک شرکت معتبر در امارات پیشنهاد شغلی مرتبط با سابقه کاری و رشته شما را به شما ارائه دهد. سپس با پیشنهاد کاری و انعقاد یک قرارداد ابتدایی و ساده (حتی می تواند این قرار داد به صورت دوطرفه از راه دور انجام شود)، کارفرما یا کارمند شرکتی که شما با آن قرارداد دارید، برای دریافت مجوز کار در دبی برای شما اقدام کند. خیلی از افراد در این مرحله از کار با ویزای توریستی 30 روزه و سپس با تمدید 30 روز دیگر در امارات اقامت می کنند و در کنار کارفرما مراحل دریافت مجوز کار در امارات را دنبال می کنند.

وام مسکن شرکت داماک گروپ damac group

این یک راه حل کامل است، که کاملاً در حدود نیازهای شما به عنوان خریدار طراحی شده است. DAMAC به عنوان یک رهبر بازار ، برند و اهرم تجاری را برای ایجاد مشارکت مطلوب با موسسات برتر مالی دارد. این به ما امکان دسترسی به شرایط وام استثنایی ، تخفیف های سخاوتمندانه و راه حل های انعطاف پذیر تأمین اعتبار را می دهد - که ما سپس به شما منتقل می کنیم ما همچنین مستقل هستیم ، به این معنی که می توانیم توصیه های بی طرفانه ارائه دهیم و بهترین تأمین کننده وام را برای نیازهای شما پیشنهاد کنیم .

( افتخار ما امنیت و رفاه حال شماست )

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...