مهاجرت به امارات با داماک

مهاجرت به امارات با داماک

داماک برندترین و بزرگترین شرکت ساختمانی در جهان است.

ایا به مهاجرت به امارات با حرید ملک لوکس فکر کرده اید ؟ 

 شرایط اخذ اقامت امارات و انواع روش های مهاجرت به امارات در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار می گیرد.

از چه روش هایی می توان به امارات مهاجرت کرد؟ هزینه های زندگی در امارات به طور میانگین چقدر است؟ آیا اخذ تابعیت و پاسپورت امارات برای ایرانیان امکان پذیر است؟ما در این مقاله به این سوالات و سوالات دیگر در زمینه مهاجرت به امارات پاسخ داده و به مهمترین و اساسی ترین نکات در این زمینه می پردازیم. در سال های اخیر تعداد مهاجران به امارات افزایش پیدا کرده است و در اکثر موارد مشکلاتی برای آن ها به وجود آماده است. با توجه به حساسیت موضوع مهاجرت به کشور امارات متحده عربی ما سعی می کنیم که برخی از ابهامات این موضوع را رفع کنیم.

امارات از جمله کشورهای حاشیه خلیج فارس می باشد که با توجه به پیشرفت چشمگیری که در سال های اخیر داشته است مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است و با توجه به ذخایر غنی نفتی و درآمدزایی امارات از طریق صادرات نفت، این کشور بستر مناسبی برای زندگی و کار  به شمار می رود، اما لازم است از همین ابتدا توجه بفرمایید که دریافت اقامت دائم و کسب تابعیت و شهروندی امرات بسیار دشوار می باشد و تنها افرادی که ۳۰ سال در این کشور زندگی کرده اند می توانند موفق به دریافت اقامت دائم امارات شوند.

مهاجرت به امارات از طریق خرید ملک:

امارات متحده عربی یکی از جذاب‌ترین کشورهای جهان از نظر کسب و کار و محل اقامت است. اصلی‌ترین مزیت این کشور عبارت است از مالیات آزاد، استانداردهای بالای زندگی، شرایط عالی برای پیشرفت و توسعه کسب و کار، و ثبات شرایط اقتصادی و سیاسی. پیش از هرچیز برای شروع کسب و کار و مهاجرت به امارات متحده عربی باید برای اخذ ویزای اقامت امارات (مجوز اقامت) اقامت دبی با خرید ملک  از طریق داماک اقدام کنید.

ویژگی های خاص ویزای اقامت دبی

اقامت دبی با خرید ملک ، ویزای اقامت امارات برخلاف ویزای توریستی برای مدت3 سال صادر می‌شود و پس از اتمام انقضای آن می توانید در تعداد دفعات نامحدودی آن را تمدید کنید. با اخذ ویزای اقامت امارات متحده عربی حق اقامت در این کشور به شما داده خواهد شد، بعلاوه می‌توانید برای همسر و فرزندان زیر 18 سال خود نیز ویزای اقامت دریافت کنید.

 داماک گروپ بهترین سایت املاک دبی

مهاجرت به معنای جابه‌جایی مردم از مکانی به مکانی دیگر برای کار یا زندگی است.

امروزه هدف مردم برای مهاجرت شرایط زندگی بهتر و رفاه بیشتر است. شرایط سخت مهاجرت باعث شده که همه به دنبال شرایطی ایده آل باشند

داماک گروپ بهترین سایت املاک دبی  است که شرایط ایده آلی فراهم نموده که با سرمایه گذاری مطمئن بتوانید اقامت امارات را برای خو و اعضای خانواده داشته باشید.

لابد می دانید که برند های معروف جهانی ورساچی ، بوگاتی ، جاست کاوالی ، تایگروود ، پارامونت ، ترامپ ، فندی که نام آشنای تمام جهانیان هستند تنها بخشی از زیر مجموعه داماک در بخش دکوراسیون و فرنیش آپارتمان ها و ویلاهای داماک میباشد. 

سرمایه گذاری و خرید ملک در دبی امروزه دغدغه خیلی از سرمایه گذاران می باشد که با کمی تحقیق و بررسی متوجه میشود که ایده آل ترین انتخاب داماک است.

 مهاجرت به امارات

 

البته هر کشور قانون خاصی برای مهاجر پذیری در نظر گرفته است در منطقه ما امارات مهجارپذیرترین کشور منطقه میباشد که با توجه به شرایط ایده آل و رویایی که فراهم کرده است مورد استقبال خیلی از مردم قرار گرفته است.

ناگفته نماند که شهر دبی از جمله شهرهای بی نظیر عربی است که البته شرایط خاص خود را برای مهاجر پذیر بودن دارد.

بارزترین شرایط مهاجرت در دبی از طریق خرید ملک است.

داماک گروپ بهترین سایت املاک دبی است که شرایط ایده آلی فراهم نموده که با سرمایه گذاری مطمئن بتوانید اقامت امارات را برای خو و اعضای خانواده داشته باشید.

لابد می دانید که برند های معروف جهانی ورساچی ، بوگاتی ، جاست کاوالی ، تایگروود ، پارامونت ، ترامپ ، فندی که نام آشنای تمام جهانیان هستند تنها بخشی از زیر مجموعه داماک در بخش دکوراسیون و فرنیش آپارتمان ها و ویلاهای داماک میباشد. 

سرمایه گذاری و خرید ملک در دبی امروزه دغدغه خیلی از سرمایه گذاران می باشد که با کمی تحقیق و بررسی متوجه میشود که ایده آل ترین انتخاب داماک است.

میتوانید برای راهنمای بیشتر با مشاوران داماک از طریق داماک گروپ در ارتباط باشید.

مطالب مشابه:

آپارتمان های لوکس     ویلای لوکس    فول فرنیش 

   damac

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

                      

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...