هزینه زندگی در دبی

 

هزینه زندگی در دبی

طبق تحقیقاتی که در سال 2007 انجام شد، شهر دبی، سی و چهارمین شهر گران جهان معرفی شده و هزینه زندگی در دبی بسیار بالا برآورد شد.این هزینه ها بر اساس امکانات دبی و کیفیت اقامت دبی محاسبه می شود و با توجه به این که زندگی در دبی استاندارهای بالایی دارد، هزینه هایی مانند اجاره خانه، آموزش و پرورش، اینترنت، حمل و نقل و ... نیز به نسبت کیفیت آن گران است. .البته لازم به ذکر است با پیشرفت های اقتصادی رکورد های اقتصادی ثبت شده،این شهر روز به روز بیشتر پیشرفت کرده و از همین رو زندگی در شهر دبی در مقایسه با بقیه دنیا روز به روز ارزان تر شد،همچنین دولت دبی هم با کاهش هزینه های مربوط به کالای روزمره و استفاده از ارز قوی تر،شرایطی را برای شهروندان و مهاجران شهر دبی فراهم کرد که بتوانند زندگی مرفه و ارزان تری را تجربه کنند.

دبی یکی از شهرهای حاشیه خلیج فارس  و یکی از شیخ نشینان امارات می باشد.امارات متحده عربی جزو 5 کشور دارای بیشترین ذخایر نفتی جهان است.همچنین دبی دارای اقتصاد پیشرفته می باشد که روز به روز نیز بیشتر پیشرفت می کند.دبی به دلیل داشتن اقتصاد پیشرفته سرمایه گذاران زیادی را به خود جذب می کند.همان طور که گفته شد به دلیل داشتن اقتصاد پیشرفته و شرایط مناسب بسیاری از جمعیت دبی را مهاجران تشکیل می دهند،دبی به افرادی که خواستار و علاقه مند به کار در این شهر باشند،در صورت داشتن شرایط و مدارک لازم و طی انجام فرآین های مشخصی اجازه ورود موقت می دهد. البته با توجه به سیاست های اخیر دبی این شهر سعی بر این دارد به استثنای مشاغل سطح پایین مثل کارگری های متداول در مابقی مشاغل تا حد امکان از نیروهای بومی یا حداقل، افرادی که موفق به دریافت تابعیت یا اقامت بلند مدت شده اند،استفاده کند.

داماک گروپ با ۲۴۵۰۰۰هزار پرسنل در شعب مختلف در امارات آماده پاسگویی در هر ساعت از شبانه روز در خدمت شما عزیزان خواهد بود، که با خیال راحت سرمایه گذاری مطمئن و سوداوری را داشته باشید هدف ما جلب رضایت شما عزیزان خواهد بود.

خدمات درمانی

از دیگر امکانات دبی که دولت امارات در اختیار شهروندان خود قرار داده است، خدمات درمانی رایگان می باشد. زمانی که شما اجازه خرید خانه یا اجاره مسکن رادر این شهر دریافت می کنید، به همراه آن یک کارت خدمات درمانی دولتی نیز برای شما صادر و به شما تحویل داده می شود، که با در دست داشتن آن می توانید از خدمات درمانی غیر اورژانسی برای خود و همراهانتان با هزینه ای بسیار کم و ناچیز برخوردار باشید. لازم به ذکر است خدمات درمانی اورژانسی نیز برای عموم رایگان بوده و در بیمارستان دولتی رشید قابل دسترسی می باشد. در صورتی که کارت خدمات درمانی دولتی به شما تعلق نگرفت، می توانید یک کارت خدمات درمانی غیردولتی تهیه کرده و در مواقع نیاز به استفاده از امکانات دبی از آن استفاده کنید.

هزینه زندگی در دبی

پرسنل فارسی زبان در بخش دفتر مرکزی داماک با هماهنگ وقت قبلی پذیرای شما  برای بازدید از ویلا ها و آپارتمان های دبی هستند. همین امروز کلید فول فرنیش و برند از داماک تحویل بگیرید و خانوادگی مقیم دبی شوید با اقساط بدون بهره سند ملک در ابتدا به شما واگذار می کند .

مالیات

یکی دیگر از مزایا و امکانات دبی نبود مالیات بر در آمد در این شهر محسوب می شود. از همین جهت بسیاری از افراد برای راه اندازی کسب و کار و تجارت خود به این شهر سفر می کنند و به دنبال اقامت دبی خود هستند تا درآمدی بدون مالیات و خوب را تجربه کنند. اما این موضوع به این معنی نیست که هیچ مالیاتی از شهروندان دارای اقامت دبی دریافت نمی شود. مالیات بر ملک شهرداری یکی از انواع مالیات هایی است که افراد ساکن در دبی آن را پرداخت می کنند. افرادی که صاحب خانه هستند باید به طور سالانه مبلغی معادل 0.5 درصد از ارزش کلی ملک را به عنوان مالیات بر ملک به شهرداری دبی بپردازند. اجاره نشین ها نیز 5 درصد از اجاره بهای سالانه را به عنوان مالیات می پردازند.همانطور که می دانید هزینه های اجاره خانه در دبی نیز مانند شهر ها و کشور های دیگر بستگی که به محل زندگی دارد.

یکی پروژه های داماک گروپ prive damacداماک این سوییت ها از ۴۰تا۱۴۰متری از دو خواب شروع می شود، معروف به عروس فرانسوی دبی سوپر لوکس و سوپر دیزایین ، آماده اقامت ، انتقال سند از اداره اسناد دبی با ۱۴درصد پیش قسط ، اقساط دوساله بدون بهره آماده تحویل شما عزیزان خواهد بود .با اعتماد به گروه ما آرامش را به خانه تان ارمغان ببرید.

ویزای خرید ملک

بزرگترین فایده خرید ملک  و مستغلات در دبی این است که شما می توانید از این طریق اقامت دبی را دریافت کنید،البته توجه داشته باشید ارزش ملک خریداری شده نباید از یک میلیون درهم کمتر باشد و همچنین ملک قابل سکونت باشد،در این صورت به شما ویزای دو ساله داده می شود.
توجه داشته باشید در طی این دوسال اجازه تجارت به شما داده نمی شود،اما بعد از گذشت این زمان می توانید ویزای خود را تمدید و بعد به کار و تجارت در دبی بپردازید.

اقامت خود و خانوادتان را در عرض 40 دقیقه  با خرید ملک از شرکت داماک بخواهید مهاجرت رویایی در عین حال واقعی داشته باشید . داماک damac  در نظر دارد با وام هایی با بهره بسیار کم اندک خانه ای لوکس و لاکچری و فول فرنیش آماده تحویل در اختیار مردم قرار دهد .داماک گروپ مفتخر است، شما را در ساخت ویلا لاکچری و لوکس  در دبی یاری کند.

دریافت اقامت دبی با خرید ملک

 اگر بخواهیم در منطقه خاورمیانه کشوری را مثال بزنیم که در سال های اخیر به شکوفایی اقتصادی رسیده است و اقتصاد آن رو به پیشرفت است کشور پیشرفته و مدرن امارات و در راس آن شهر دبی و ابوظبی را می توان نام برد. اشخاصی که ملک و مستغلات در کشور امارات و به خصوص در شهر دبی خریداری می نمایند در واقع به نوعی سرمایه گذاری انجام داده اند.

دبی یکی از شهرهای مدرن و جذاب جهان از نظر کسب و کار و محل اقامت است.می توان از  اصلی‌ترین و مهم ترین مزیت های این شهربه: مالیات آزاد، استانداردهای بالای زندگی، شرایط عالی برای پیشرفت و توسعه کسب و کار، و ثبات شرایط اقتصادی و سیاسی و پیشرفت روزافزون آن اشاره کرد. پیش از هرچیز برای شروع کسب و کار، مهاجرت و دریافت اقامت دبی باید برای دریافت ویزای اقامت از طریق خرید ملک اقدام کنید.

 اگر شما هم به دنبال خرید ویلاهای فوق لاکچری و بی نظیر و طراحی معماری بی نظیر در دبی هستید و قصد دارید سرمایه خود را با کمترین ریسک تبدیل به املاک در بهترین مناطق شهر دبی کنید بی تردید گروه داماک گروپ با طیف گسترده انواع املاک و مستغلات و با تنوع قیمت و شرایط خرید بهترین انتخاب داماک خواهد بود.

دریافت اقامت دبی با خرید ملک

در صورت خرید ملک مسکونی در دبی می توانید اقامت دبی را بدست آورید،لازم به ذکر است ویزایی که از این طریق برای فرد صادر می شود ویزای 2  ساله می باشد،البته توجه داشته باشید در چنین شرایطی فرد در طی این مدت اجازه کار و تجارت در این شهر را ندارد اما بعد از گذشت 2 سال می توان ویزای اقامت خود را تمدید کند و سپس به کار و تجارت در این شهر بپردازد.

لازم به ذکر است ملک مورد نظر باید قابل سکونت باشد ارزش آن حداقل یک میلیون درهم باشد.

اگر خواهان یک زندگی لوکس و لاکچری هستید، داماک گروپ بزرگترین و جامع ترین سایت چند ملیتی بهترین انتخاب برای شما در دبی خواهد بود. داماک گروپ مفتخر است؛شما را در ساخت ویلا لاکچری و لوکس  در دبی یاری کند .

دریافت اقامت از طریق کار

یکی دیگر از راه های دریافت اقامت دبی استخدام در شرکت های این شهر است از این جهت شما باید در رابطه با نیاز و تخصص های مورد نیاز دبی مهارت و تخصص داشته باشید،در این روش اگر شما در شرکتی استخدام شوید کارفرمای شما وظیفه انجام کارهای مربوط به دریافت ویزای شما را به عهده میگیرد؛یعنی کارفرما اسپانسر شما در این زمینه می شود و برای دریافت ویزای شما اقدامات لازم را انجام می دهد.

 وام مسکن شرکت داماک گروپ damac group

این یک راه حل کامل است که کاملاً در حدود نیازهای شما به عنوان خریدار طراحی شده است. DAMAC به عنوان یک رهبر بازار ، برند و اهرم تجاری را برای ایجاد مشارکت مطلوب با موسسات برتر مالی دارد. این به ما امکان دسترسی به شرایط وام استثنایی ، تخفیف های سخاوتمندانه و راه حل های انعطاف پذیر تأمین اعتبار را می دهد که ما سپس به شما منتقل می کنیم ما همچنین مستقل هستیم ، به این معنی که می توانیم توصیه های بی طرفانه ارائه دهیم و بهترین تأمین کننده وام را برای نیازهای شما پیشنهاد کنیم.

( افتخار ما امنیت و رفاه حال شماست )

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...