سرمایه گذاری و بازرگانی

داماک damac بزرگترین سایت املاک دبی

امارات متحده عربی و سرمایه گذاری و بازرگانی

بازرگانی و امور مالی

امارات متحده عربی یک محیط توانمند و قدرتمند اقتصادی را فراهم می‌کند که برای فعالیت‌های خرد و کلان مناسب است. شرایط پایدار سیاسی و اقتصاد کلان، یک دولت آینده‌دار و مورد پذیرش، زیرساخت‌های همگانی جدید و زیرساخت‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات همگی به جذب بخش‌های کمکی بین‌المللی برای اقتصاد کشور امارات متحده عربی کمک کرده‌اند. علاوه بر این موارد، این کشور پیشرفت‌های مداوم و قانع‌کننده‌ای در محیط نظارتی اقتصادی خود داشته‌است و در سال‌های اخیر شفافیت اقتصادی کشورامارات متحده عربی  رشد قابل توجهی کرده‌است.اقتصاد و بازرگانی و سرمایه گذاری این کشور را از نظر شاخص آسانی انجام کسب‌وکار، در رده خوبی از جهان قرار داده‌است.

امارات متحده عربی در رده‌های برتر چندین شاخص جهانی از جمله شاخص انجام کارهای بازرگانی، شاخص رقابت جهانی جهانی Forum World (WEF)، گزارش شادی جهانی (WHR) و شاخص جهانی نوآوری (GII) قرار دارد. از نظر جوانان عرب (نظرسنجی سال ۲۰۱۸)، امارات متحده عربی وضعیت اقتصادی امنی دارد و برای شروع تجارت کشور خوبی است. بخصوص طی چند سال گذشته تا به امروز کشور امارات متحده عربی خیلی پیشرفت خوبی داشته است و هر ساله افراد زیادی برای سرمایه گذاری ، مهاجرت واقامت به کشور زیبای امارات متحده عربی سفر می کنند ، که عموما بیشتر افراد سعی دارند در حوزه خرید آپارتمان های لوکس و ویلا های لاکچری سرمایه گذاری داشته باشند.  با تمام این‌ها این کشور بر کارگران قوانین سختگیرانه‌ای نیز دارد. برای مثال اگر کارگران خارجی در تظاهرات شرکت کنند و دست از کار بکشند، امکان لغو جواز کار و اخراج آنان وجود دارد.

جذابیت های گردشگری در دبی

یک مرکز خرید در دبی که نوشتار انگلیسی در آن نمایان است. مراکز خرید این کشور دارای برندهای مشهور جهان نیز هستند. در شهر زیبا و بی نظیر دبی مراکز خرید زیبا و جذابی وجود دارد و هر ساله تعداد زیادی مسافر به شهر دلنشین دبی سفر می کنند و ازجاذبه ها و دیدنی های جالب دبی دیدن می کنند. وجود آسمان خراش ها ، برج های زیبا، پارک ها و جاهای دیدنی جذاب دبی این شهر را به قطب گردشگری در کشور پیشرفته و زیبای امارات متحده عربی تبدیل کرده است. گردشگری به عنوان یک بخش رشد دهنده اقتصادی برای امارات متحده عربی عمل می‌کند.

شهر دبی به عنوان مقصد برتر گردشگری در خاورمیانه شناخته می‌شود. تا ۲۰۲۰، دبی همچنین پنجمین مقصد جهانگردی در جهان نیز محسوب شده‌است. دبی به تنهایی بیش از نیمی از سهم از اقتصاد گردشگری امارات را به خود اختصاص داده‌است و ابوظبی و شارجه در رده‌های بعدی قرار دارند. دبی در سال ۲۰۱۳، به تنهایی هر ساله تعداد زیادی  گردشگر پذیرایی کرد. این کشور از دهه‌ها پیش، آغاز به ساخت زیرساخت‌های جدید گردشگری همانند فرودگاه، هتل، منطقه‌های تجاری و بازگانی، جاذبه‌های توریستی و تبلیغات کرده‌است. حتی برخی فیلم‌های پرفروش جهان نیز در این کشور فیلم‌ برداری شده‌اند و نمادهای گردشگری کشور در این فیلم‌ها دیده می‌شوند.در ششم ژانویه سال ۲۰۲۰، محمد بن راشد آل مکتوم اعلام کرد . که پاسپورت گردشگری امارات متحده عربی، که پیش تر تا سه ماه معتبر بود، از این تاریخ تا پنج سال می‌تواند معتبر باشد.

ترابری

ترابری همگانی در امارات متحده عربی با توجه به گسترش حضور گردشگران خارجی در کشور، بسیار مورد توجه بوده‌است. فرودگاه بین‌المللی دبی در سال ۲۰۱۴ بیشترین جابه‌جایی مسافران خارجی را در جهان انجام داد و در دیگر سال‌ها نیز رتبه‌های بالا را کسب می‌کند. خطوط ریلی کشور و متروی دبی از نمادهای گسترش ترابری عمومی در کشور محسوب می‌شوند. بنادر مهم کشور، همانند پورت‌ رشید، جبل علی، میناء زاید نیز در حال خدمت به اقتصاد و ترابری کشور هستند.

هواپیمایی اتحاد و هواپیمایی امارات در دهه‌های گذشته توانستند به شرکت‌های شناخته شده بین‌المللی تبدیل شوند و پیشرفت های قابل توجهی کند. امارات متحده عربی پیشرفت زیادی داشته داشته است ، این کشور زیبا با امنیت بالایی که برای شهرواندان و افراد کشور خود دارد این امکان را به همه می دهد که با سرمایه گذاری ، مهاجرت و اقامت در این کشور زندگی و لاکچری برای خود و خانواده درست کنند.  وجود گروه داماک damac بهترین ، بزرگترین و برند ترین گروه املاک در دبی است که با اقساط کردن پول املاک آن هم بدون سود به خانه دار شدن شما کمک می کند.

 سرمایه گذاری و بازرگانی

داماک damac بزرگترین سایت املاک دبی با فروش آپارتمان های فول فرنیش و ویلا های فول فرنیش امکان زندگی خوبی را در دبی برای شما فراهم کرده است.

دبی زندگی در دبی

ساعات زندگی در دبی مانند بسیاری از کشورهای همسایه و کشورهای اطراف دریای مدیترانه می باشد. توجه و اهمیت به ساعات کار نیز کمی با سایر کشورهای پیشرفته متفاوت می باشد. بنابراین از به تاخیر افتادن ساعت قرار و ملاقات کاری خود تعجب نکنید. تعطیلات آخر هفته نیز در این جا مفهوم ندارد، اگر که جمعه بعنوان یک روز مقدس همیشه تعطیل می باشد. تعطیلات آخر هفته برای دفاتر دولتی و مدارس روزهای پنج شنبه و جمعه می باشد.

ساخت و سازدر دبی

ساخت و ساز در دبی خیلی سریع تر از کشورهای غربی پیش می رود و علتش اینست که نیروی کار ارزانی از آسیا در اختیار گرفته است. یکی از مهمترین علل پیشرفت در ساخت و ساز اینست که دبی در حال متنوع ساختن اقتصادش است.

اقتصاد در  دبی

دبی و دیرا، بنادر مهمی برای تولید کنندگان غربی است. بیشتر مراکز مالی و بانک ها در منطقه بندری می باشد. دبی اهمیتش را به عنوان یک مسیر تجاری در دهه 1970 و 1980 بدست آورد. شهر دبی تجارت آزاد طلا دارد. بندر جبل علی در دهه 1970 ساخته شده و بزرگترین بندر دست ساز بشر در جهان است. اما دبی به صورت فزاینده ای در حال پیشرفت به عنوان مرکزی برای صنایع خدماتی از قبیل IT و سرمایه گذاری می باشد.

مسافرت هوایی:

فرودگاه بین المللی دبی دارای یک مرکز خرید می باشد. این فرودگاه جوایز بسیاری به خاطر طراحی و سرویس عالی اش برده است. فرودگاه بین المللی، مرکزی، جهانی دبی که در حال ساخت می باشد، یک منطقه آزاد تجاری را در داخل دبی فراهم می کند.

جاذبه های گردشگری در دبی گردشگری یکی از استراتژی های مهم امارت دبی برای سرازیری دلار به امارات متحده می باشد. گردشگری دبی مبتنی بر خرید است گر چه جذابیت های مدرن وتاریخی نیز دارد.

حمل ونقل در دبی

دبی در محل تلاقی اروپا ، آسیا و آفریقا واقع شده که موجب دسترسی آسان به آن می باشد. بیشتر پایتخت ها و شهرهای مهم پروازهای مستقیم به دبی را دارند. دبی دارای فرودگاه های هست که شلوغ است.

مقررات ورود در دبی

بیشتر مسافران باید پاسپورت برای ورود داشته باشند. اما شهروندان تعدادی از ایالات در اروپا و جاهای دیگر (شامل استرالیا و زلاند نو) می توانند مهر اجازه ی ورود را روی پاسپورتشان به محض ورود تا 90 روز داشته باشند. بازدیدکنندگان از ملیت های دیگر باید از ضمانت ساکنان امارات متحده یا یک شرکت یا هتلی که مجوز آن صادره از امارات متحده است برخوردار باشند و تا 30 روز اجازه اقامت دارند.

فستیوال خرید دبی

این فستیوال هر ساله به مدت یک ماه از ژانویه شروع می شود. این فستیوال کل امارات را به یک مرکز خرید دبی تبدیل می کند. علاوه بر آن، این فستیوال دربرگیرنده برنامه های موسیقی، نمایشگاه های هنری و رقص محلی می باشد.

اطلاعات کلی در مورد دبی

دبی در سال 1830 یک آبادی کوچک بود با ساکنینی که از راه ماهیگیری، استخراج مروارید و کشاورزی در مقیاسی کوچک امرار معاش می کردند. در آن زمان، دبی توسط شاخه ای از قبیله بنی یاس از وادی لیوا در جنوب، جایی که هم اکنون شهر ابوظبی قرار دارد، اداره می شد. خانواده آل مکتوم که اکنون نوادگان آن ها کشور را اداره می کنند، رهبری این قبیله را به عهده داشتند. تا سال 1800 تغییر خاصی در دبی بوجود نیامد تا اینکه شیخ مکتوم بن حشر آل مکتوم، حاکم وقت، معافیت های مالیاتی را برای تجار خارجی وضع نمود و این باعث گردید تا تجار زیادی محل تجارت خود را از ایران و منطقه شارجه به دبی منتقل نمایند. بعدها انگلیس یک خط کشتیرانی بین دبی و هند و سایر بنادر مهم منطقه برقرار نمود.

اطلاعات ضـروری در سفر به دبی

اگر در مدت اقامت در دبی نیاز به ویزیت پزشک پیدا کردید ، دو گزینه در اختیار شما است: خصوصی یا دولتی، در صورتی که بیمه پزشکی داشته باشید ، می توانید به بیمارستان های خصوصی مراجعه کنید و اگر حاضر به مراجعه به بیمارستان های دولتی هستید، می توانید به بیمارستان راشد (043374000) ، بیمارستان اصلی اور‍ژانس در دبی ، واقع در کنار خور دبی ، یا به بیمارستان ایرانی (043440250) واقع در جاده الوصل در سطوه مراجعه کنید .

داماک damac بزرگترین سایت املاک دبی به کمک کسایی آمده است که قصد مهاجرت ، اقامت و سرمایه گذاری درشهر زیبای دبی دارند و با اقساط کردن بدون سود برای خرید آپارتمان های لوکس و ویلا های لاکچری به سرمایه گذاری و زندگی بهتر شما کمک می کند.

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...