ویلای قسطی رویایی

داماک گروپ بزرگترین سایت املاک دبی

داماک گروپ سازنده لوکسترین شهرک مسکونی جهان اکویا داماک گروپ

مقدمه ای برای بک ویلای قسطی رویایی داشتن

ویلای قسطی چیست ؟ ویلای قسطی بنایی است اما ویلای قسطی یک خانه شهری نیست! داشتن ویلای قسطی مخوصا ویلای قسطیی لوکس در شمال و آن شرایط مناطق شمالی و خصوصاً نزدیک ساحل ، حس خوب با خودش دارد و احساس امنیت در مسافرت در منطقه ای که انتخابش کردید تا در آن به اقامت یا استراحت بپردازید، پس از شما دعوت میکنم این متن را مطالعه بفرمایید.

ویلای قسطی یک خانه شهری نیست ویلای قسطی بنایی است که باید بیشترین ارتباط را با طبیعت اطراف خود برقرار کند با طبیعت اطراف خود برقرار کند با طبیعت اطراف خود برقرار کند و کمترین تاثیر بصری را روی محیط خود اعمال کند، به عبارتی ویلای قسطی باید عضوی از طبیعت اطراف خود باشد. با استفاده از مصالح مناسب و طراحی مناسب. شما به طبیعت میروید تا با طبیعت باشید پس یک ویلای قسطی خوب باید کمی صاحبش را درگیر طبیعت کند. یک ویلای قسطی خوب باید خاطره ساز باشد باید همراه طبیعت اطراف خود تغییر کند.

باید همراه طبیعت اطراف خود تغییر کند. باید مجموعه ای از طبیعت اطراف خود باشد، به اضافه چاشنی هایی از چیزهایی که طبیعت اطرافش ندارد. یک ویلای قسطیی خوب مانند دوستی است وفادار و باوقار دوستی که شما به دیدنش می روید تا از او بهره ببرید.

دوستی که شما را به چالش می کشد و دوستی که می تواند مدتها بدون دیدار شما بر جا بماند و با این حال هروقت که به دیدارش بروید، همان دوست آشنای همیشگی شما باشد. یک معمار خوب آئین دوستیابی را می داند.

آگاهی لازم برای خرید ویلای قسطی

اما همان‌طور که خرید ویلای قسطی دبی می‌تواند لذت‌ بخش باشد، خریدار با کارهای نادرست که دلیل آن کم بودن اطلاعات است،باعث می شود مشکلاتی را برای خود و فروشنده به وجود آورد. کمبود اطلاعات می‌تواند خریدار را با مسائلی مواجه کند که انتظار آن را نداشته‌ و حتی دردسرهای بزرگی برای خود و فروشنده ویلای قسطی به وجود بیاورد. بنابراین کسانی که تجربه کافی در خرید ملک و یا ویلای قسطی را ندارند، باید حتماً از یک فرد مانند مشاور املاک مجرب و مطمئن مشورت بگیرند و نهایت تلاش خود را به کار گیرند.

که با شناخت کامل برای خرید ویلای قسطی دبی اقدام کنند. ما در ,ویلای قسطی طور وظیفه خود می‌دانیم نکات تجربی که در طی سال‌ها تجربه به دست آورده ایم را در اختیار شما قرار دهیم .

تا با خیال راحت به ویلای قسطی مورد پسند خود برسید. بنابراین برای خواندن این نکات، تا انتها با داماک باشید!

ویلای قسطی از دم قسط در دبی، بخریم یا نه؟

دروغ نیست اگر بگوییم بازار ویلای قسطی در دبی، این روزها به بورسی تمام عیار بدل گشته است. از پرتکرارترین خریدها، خرید ملک است، کافی است ملک را به ویلای قسطی محدود کنیم، آن وقت است که تنها دبی به عنوان گزینه روی میز باقی می‌ماند. اینجاست که باورمان می‌شود، تب خرید ویلای قسطی در دبی از هر جای دیگری بالاتر است. علتش را بارها گفته‌ایم و گفته‌اند، از شالیزارهای خوش عطر برنج تا هیرکانی‌هایی که ردشان را تنها در دبی سرسبز می‌توان شاهد بود، خزر هم که جای خود دارد.

چرا خرید ویلای قسطی از دم قسط در دبی ، پرطرفدار است؟

همه ما بارها و ماه‌ها با واژه قسط و اقساط دست به گریبان بوده‌ایم. قسط به زعم این که خیلی اوقات، با واژه بیم و هراس برابری می‌کند و ترس به جانمان می‌اندازد، اما اگر صادق باشیم می‌پذیریم به همان میزان هم نجات‌بخش و کمک کننده بوده است. این بار مایلیم از ویلای قسطی قسطی بگوییم، از اینکه آیا خرید ویلای قسطی از دم قسط در دبی ، ایده‌آل است یا خیر؟ دعوت می‌کنیم تا انتها با ما همراه باشید.

وقتی از خرید اقساطی ویلای قسطی می‌گوییم، چه نکاتی لازم است مدنظر باشند؟

داماک گروپ برندترین سایت املاک دبی

خرید اقساطی ویلای قسطی در دبی

همیشه قسط و میزان سود آن، محل بحث و مناقشه بوده است. همه ما سودای خرید ملکی را در سر داریم که از قسمت قسط، دارای امتیازات ویژه‌ای باشد، سود کمتر احتمالاً همان چیزی است که نگاه همه ما را به سمت خود می‌کشاند. در بحث خرید ویلای قسطی اقساطی، دو واژه کاملاً برایمان قابل هضم خواهد بود، یکی میزان سود و دیگری مدت زمان بازپرداخت وام.

در خرید ویلای قسطی از دم قسط، عموماً مدت زمان تعیین شده برای بازپرداخت وام، چندان طولانی نیست. بگذارید از یک مثال ساده استفاده کنیم با این هدف که منظورمان را ملموس‌تر القاء سازد.

وام بلند مدت یا کوتاه مدت؟؟؟

ویلای قسطی رویایی

خرید ویلای قسطی در دبی

کسانیکه برای خرید مسکن، دست به دامان اقساط بانک مسکن شده‌اند، خوب می‌دانند مدت زمان تعریف شده برای بازپرداخت اقساط آن، 12 ساله است، رقمی که هرگز کم نیست. شاید پرداخت قسط آن هم به مدت 12 سال خبر خوبی نباشد، اما واقعیت امر زمانی رخ عیان می‌کند که متوجه می‌شویم اگر بخواهیم 12 سال را به 5 سال کاهش دهیم، میزان قسط ماهانه، نجومی اوج می‌گیرد تا جائیکه احتمالاً پرداخت این میزان هزینه برای ما در بازه‌ای کوتاه، امکان‌پذیر نخواهد بود.

پیرو این مسئله، شاید به این قضاوت زود هنگام برسیم که هرچه مدت زمان پرداخت اقساط طولانی‌تر باشد، کار ما ساده‌تر است، با این حال در خرید اقساطی، عموما متغیرهای دخیل تفاوت‌هایی با هم دارند، مثلاً در خرید قسطی ویلای قسطی، سقفی که برای بازپرداخت اقساط لحاظ می‌شود با آن چه برای خرید خودرو یا مثلاً وام دانشجویی، در نظر می‌گیرند طبیعتاً متفاوت است.

با این مقدمات، به بحث اصلی برگردیم، آنجا که صحبت از خرید از دم قسط ویلای قسطی دبی بود. تا اینجا بحث را پیش بردیم که برای خرید اقساطی ویلای قسطی دبی ، عموماً مدت زمانیکه برای بازپرداخت قسط در نظر گرفته می‌شود کوتاه است، مثلاً 6 ماهه، یکساله یا سه ساله و همچون خرید اقساطی مسکن، رقمی که برای آن لحاظ می‌گردد، آنقدرها بزرگ و راضی کننده نیست.

با همه این‌ها، در بحبوحه خرید ویلای قسطی از دم قسط در دبی ، عموماً تبلیغات را در دو گروه اصلی نگه می‌دارند، یکی فروش ویلای قسطی با اقساط کوتاه مدت و دیگری با اقساط بلند مدت. بنابراین خریداران در دو گروه اصلی جای می‌گیرند و می‌توانند برای خرید در دو گروه به صف شوند.

در خرید ویلای قسطی از دم قسط دبی ، چند قانون نانوشته وجود دارد که آن‌ها را در ادامه با هم مرور خواهیم کرد.

در مسئله‌ای با محوریت خرید اقساطی ویلای قسطیی دبی ، چند نکته اساسی موجود است. نخست این که در زمان معامله، چیزی حدود نصف مبلغ را از خریدار دریافت می‌کنند و عموماً اقساط تعریف شده برای پرداخت باقیمانده مبلغ است. این که مابقی مبلغ بایستی در چه بازه زمانی پرداخت گردد، مسئله‌ای است که خریدار و فروشنده بر سر آن به توافق می‌رسند.

عموماً حداقل زمانی که خریدار و فروشنده جهت پرداخت مبلغ باقیمانده به صورت اقساط با هم توافق می‌کنند، 6 ماه است، با این حال دست فروشنده کاملاً باز است، یعنی فروشنده می‌تواند اعلام کند که هزینه کمتری را به عنوان مبلغ اولیه دریافت خواهد کرد و در عوض مبلغ باقیمانده را در بازه‌ای کوتاه‌تر، اخذ می‌نماید.

هرچند در تمام شهرهای دبی ، تبلیغاتی همچون خرید از دم قسط ویلای قسطی و خرید ارزان قیمت ویلای قسطی مشاهده می‌گردد، اما به نظر می‌رسد چگالی این دست تبلیغ‌ها در شهرهایی چون چمستان، محمودآباد، نوشهر، آمل بیشتر است. در شهرهایی همچون محمودآباد و چمستان که اخیراً روند رو به رشدی را در ساخت و ساز ویلای قسطیشاهد بوده است، خیل این دست از تبلیغات بیشتر است، پیرو این امر، امکان خرید ویلای قسطی از دم قسط در این شهرها نیز، وزین‌تر و سنگین‌تر خواهد بود.

افزایش تعداد ویلای قسطی های ساخته شده در چمستان، با چند پیامد دست به یقه خواهد بود که در ادامه تشریح خواهند شد.

خرید ویلای قسطی باغ، خرید ویلای قسطی دوبلکس، خرید ویلای قسطی تریبلکس و دیگر انواع ویلای قسطی در امارات و مابقی شهرهای دبی، سهل و ساده است می‌دانید چرا؟ به دلیل رشد ساخت و ساز ویلای قسطی در دبی و دیگر شهرها مثل ابوظبی، انواع ویلای قسطی ها برای خریداری موجودند و شما می‌توانید بر حسب نیاز خود، یکی از ویلای قسطی ها را انتخاب کرده و خریداری نمایید.

امروزه به دلیل توان مالی محدود خریداران ویلای قسطیی دبی ، عموماً شمار ویلای قسطی های بزرگ متراژ دائماً رو به افت است تا جایی که حتی می‌توان مدعی شد نسل این دست از ویلای قسطیها در آستانه انقراض است، به نوعی اگر بخواهیم ویلای قسطی ها را بر حسب تقاضا بالا ببریم تا جائیکه خاطرجمع باشیم ویلای قسطیی ساخته شده به سادگی فروخته می‌شود.

 لازم است به جای روی آوردن به ویلای قسطیی بزرگ متراژ، ساخت ویلای قسطیهایی را در دستور کار قرار دهیم که کوچک متراژند. خرید این دست از ویلای قسطی ها برای اکثر قریب به اتفاق افراد، شدنی است و خریدار ویلای قسطیی دبی از عهده خرید آن بر می‌آید.

داماک گروپ تاکید دارد در خرید ویلای قسطی از دم قسط، حواسمان به تبلیغات خرد و کلان باشد!

همه می‌دانیم استفاده از روش‌های تبلیغاتی مناسب یکی از راه‌های درستی است که فروش ویلای قسطیی دبی را در زمان سریع‌تر رقم می‌زند. فروش از دم قسط ویلای قسطی دبی، اتفاقاً از همین تبلیغات زودبازده و پرترافیکی است که راه رسیدن به هدف را کوتاه می‌کند.

بهتر است همینجا مکث کوتاهی داشته باشیم و یک نکته را عیان سازیم و آن، اینکه عموماً وقتی می‌خواهند ویلای قسطی را به صورت اقساطی به فروش برسانند، قیمت کل را به عنوان قیمت فروش ویلای قسطی اعلام نمی‌کنند، که تنها مبلغ اولیه را عنوان می‌نمایند.

به عنوان مثال در حالیکه از جایی گذر می‌کنید و محو تماشای زیبایی‌ها آن مکان هستید، تبلیغ درج شده روی دیوار، نگاهتان را جلب می‌کند که وعده می‌دهد خرید ویلای قسطی با 100 میلیون تومان، کار ساده‌ای است، گمان می‌کنید واقعاً با در اختیار داشتن تنها 100 میلیون تومان فادرید ویلای قسطی بخرید، احتمالاً چند دقیقه‌ای را در ذهنتان کنکاش می‌کنید تا بتوانید چنین قیمتی را توجیه کنید. واقعیت این است که این 100 میلیون تومان به عنوان مبلغ اولیه پرداخت می‌شود و باقیمانده به صورت کاملاً قسطی در اختیار فروشنده قرار خواهد گرفت.

بنابراین تبلیغی که از آن یاد کردیم، به خودی خود و فی‌نفسه، کذب و دروغ نیست، اما شرایط ویژه‌ای دارد که گاهاً در نگاه نخست از نظر دور می‌ماند و همین اتفاق خیل زیادی از خریداران را نسبت به تبلیغات ویلای قسطیی دبی ، بی‌اعتماد می‌سازد.

 ویلای اقساطی، یکی از راه‌های رسیدن به آرزوی خرید ویلای قسطی در دبی است. دبی با داشتن آب‌وهوای بسیار مطبوع و مطلوب و مناظر بکر و زیبا، طرفداران بسیاری دارد. شاید آرزوی بسیاری از ما لوکس و لاکچری زندگی کردن است. پیدا کردن ویلای قسطی، اقساطی در دبی کار سختی نیست. از کنار بنگاه‌ها و آژانس‌های  و سایت املاک مختلف که نگاه می کنید، انواع تبلیغات فروش ویلای قسطی دبی را مشاهده می کنید شرکت داماک معتبر ترین آن هاست.

برای خرید ویلای قسطیی اقساطی در دبی  با شرکت داماک اطلاعات مهمی را باید داشته باشید که آن‌ها را به شرح زیر دسته‌بندی می‌کنیم.

 • مشخص کردن منطقه مورد نظر
 • تعهدات شرکت سازنده
 • شرایط اقساط
 • بهره
 • تعداد اقساط
 • زمان تحویل ویلای قسطی
 • ضرر و زیان

برخی از این موارد برای آشنایی بیشتر شما در زیر لیست شده‌اند:

 • پیگیری اخذ جواز ساختمانی
 • طراحی نما و دکوراسیون داخلی
 • مقاوم‌سازی سازه‌های ساختمانی
 • بهینه‌سازی طراحی سازه‌ها به‌منظور سبک‌سازی و مدیریت هزینه‌های پروژه
 • طراحی و اجرای گود برداری
 • انجام آزمایش‌های ژئوتکنیک جوش و بتن
 • تأمین متر یال و مصالح به‌صورت عمده
 • تأمین متر یال لاکچری و خاص و نوین ساختمانی
 • اجرای هوشمند سازی و تجهیزات ساختمان و پوشش اکثر پروتکل‌های هوشمند سازی و انرژی‌های پاک و سولار

شرایط اقساط

وقتی در خرید و فروش می گوییم قسطی منظور ما این است که در این معامله امکان پرداخت بخش بخش وجود دارد به صورت زیر برایتان مثال می زنیم.

گاهی اوقات خریدار توان خرید به صورت یکجا ندارد.

ویا اینکه فعلا به اندازه قیمت کل ویلای قسطی بودجه در اختیارش نیست .

و همینطور فروشنده نیاز به مبلغی پول دارد که ویلای قسطی تمام کار خود را اقساطی به فروش برساند.

در این هنگام با توافق طرفین خریدار حداقل یک سوم یا نیمی از قیمت نهایی ویلای قسطی را به فروشنده پرداخت می کند.

و باقی مانده هزینه ویلای قسطی را در طی زمان توافق به چند بخش تقسیم می کند به فروشنده تحویل می دهد.

و همچنین فروشنده مدارک پس از تسویه آخرین قسط به نام خریدار انتقال می دهد.

که تمامی این مراحل در قولنامه ذکر شده است .

در کل باید بگوییم خرید اقساطی ویلای قسطی برای همه مناسب است، ولی با خرید نقدی هزینه کمتری را نست به اقساط متقبل می کنید، سریعا سند عرصه و عیان به شما داده می شود.

از بلندترین برج‌ها تا بزرگ‌ترین مراکز خرید، مقامات دبی همه چیز را در این شهر کوچک ساخته‌اند. اما از هتل‌ها و خرید بگذریم و به ویلاهای قسطی برسیم که بسیار لوکس و لاکچری می باشند که آرزوی هر کسی داشتن این ویلای قسطی ها است. داماک damac بهترین گزینه است برای رسیدن به آرزوهای شما.

در شهر دبی، شرایطی را فراهم کرده‌اند، تا ایرانی‌ها بتوانند خانه‌ها و ویلای قسطی ها را با شرایط عالی تهیه کنند.

در کنار بلندترین برج دنیا در دبی، صاحب لوکس‌ترین آپارتمان ها و ویلای قسطی ها شوید.فقط کافیست با داماک damacدر ارتباط باشید.

آشنایی با ویلای قسط های شناور در دبی با بزرگترین سایت املاک داماک damac:

اولین پروژه گروه Kleindienst شامل ۱۳۱ ویلای قسطی که به ویلای قسطی های اسب آبی شناور معروف هستند، می باشد و در موقعیتی هستند که در پروژه جزایر جهان در قلب اروپا واقع شده اند.این ویلای قسطی ها مرکز معماری لوکس در دبی ،افراط و الهام بخش است.وقتی پروژه ویلای قسطی های شناور در دبی کامل شود، هر ویلای قسطی ۳طبقه در طرح و اندازه از دیگر ویلای قسطی ها متمایز خواهد بود، ولی هر ویلای قسطی کامل قیمتی حدود ۱۱٫۷ میلیون درهم خواهد داشت.وفور و افراط قیمت خاص خودشان را دارند.

۲- این ویلای قسطی ها از قایق الهام گرفته شده اند:

اسب آبی شناور که بطور افتخار آمیزی در امارات طراحی و ساخته شد،طراحی اش را از طرح یک کشتی خصوصی الهام گرفته است،اساسا به عنوان یک قایق بدون نیروی محرکه در نظر گرفته می شود.ویلای قسطی توسط دریا محاصره شده است و دارای یک سطح زیر آب(اتاق خواب)یک طبقه در سطح دریا(اتاق نشیمن)و یک سکوی فوقانی(اتاق استراحت و بار اسنک)است.این مکان محل مناسبی برای گذراندن تعطیلات و آخر هفته هاست،دارای طراحی داخلی رویایی می باشد:درهای شیشه ای از سقف تا کف زمین،رنگ آمیزی طبیعی،پنل های چوبی از جنس چوب درخت ساج در سراسر ویلای قسطی ها.

۴- شما می توانید نزدیک ماهی ها بخوابید:

اتاق خواب های زیر آب منحصر بفردترین ویژگی اسب آبی شناور محسوب می شوند.این اتاق دنج دارای ۳ کمد و یک تخت خواب بزرگ که رو به دیوار شیشه ای و حیات زیر آب است،می باشد.از این ویژگی به عنوان سرگرمی استفاده کنید.(شما می توانیدف درخواست کنید تا برایتان تلویزیون نصب نکنند).یک تیم زیست شناس دریایی در حال کار بر روی ایجاد یک پرورشگاه مرجانی زیر آب هستند تا این ویلای قسطی ها را کامل کنند.تمامی این مرجان ها از خط ساحلی دبی جمع شده اند.

۵- خدمتکارانی برای شما وجود خواهند داشت:

هر ویلای قسطی دارای پیشخدمت خصوصی و سیستم امنیتی ۲۴ ساعته صوتی و تصویری است، پس نگرانی برای خراب شدن مهمانی شما توسط کشتی های دیگر وجود ندارد.

۶- وسعت همه ی ویلاهای قسطی به اندازه سن پترزبورگ است:

این جزیره خاص که در قلب اروپا واقع شده است(که آن هم شامل ۵ منطقه دیگر شامل :موناکو، آلمان، سوئد، سوئیس و اروپا مرکزی است)،دارای یک بندرگاه خواهد بود که همه ی ویلاهای قسطی شناور و یک زمین قلب شکل که دارای ۳۰۰ گونه درخت است را به هم متصل می کنند.همچنین یک درخت مدیترانه ای ۱۵۰۰ ساله زیتون و یک درخت انجیر هم وجود دارد که بعد از تابستان در مکان مشخص شده شان کاشته می شوند.

۷- قلب اروپا دارای خیابان های کنترل شده از نظر اقلیم آب و هوایی خواهد بود:

برخلاف دما در دبی که تا ۴۸ درجه بالا می رود،دمای خیابان های قلب اروپا همیشه خنک و استوایی نگه داشته خواهند شد.بر اساس گفته سازندگان شما قادر خواهید بود که در طول سال شاهد برف،باران،تگرگ و طلوع خورشید باشید.زیرا که دمای خیابان ها مطابق با اقلیم آب و هوایی اروپا کنترل خواهند شد.

۸- کیفیت و اعتبار حرف اول را می زنند:

احساس غربت وجود نخواهد داشت.قلب اروپا ارائه دهنده غذا و نوشیدنی از ۵۱ کشور مختلف دنیا خواهد بود و فقط میزبان رستوران های معتبر این کشور ها خواهد بود.خدمه و راهنماها بطور اختصاصی از کشور زادگاهشان انتخاب خواهند شد.

یک موضوع بسیار جالب و کنجکاوی برانگیز درباره قلب اروپا در امارات متحده عربی این است که با اینکه فقط ۳۰ دقیقه با خط ساحلی دبی فاصله دارد،در این مکان درهم قابل قبول نیست.شما در اینجا فقط می توانید یورو پرداخت کنید.

ویلای قسطی اکنا داماک damac

خانه شما ، پناهگاه شما. Aknan به معنای "پناهگاه" به زبان عربی است ، اصطلاحی ادای احترام به آرامش و پناه دادن به ویلای قسطیی شما. نمای بیرونی خانه شما به زیبایی ساخته شده است و به منظور برانگیختن میل ساخته شده است و استقبال گرم جهانی را به شما نشان می دهد. در داخل ، فضاهای باز گسترده ای برای راحتی و لوکس طراحی شده است. کلیه ویلای قسطیهای آکنا که در اتاقهای سه خوابه موجود هستند ، از امکانات رده جهانی که AKOYA برای ارائه دارد بهره مند می شوند.

AKOYA یک جامعه خود دبی تایلند است که در اطراف زمین گلف Trump World قرار دارد. هر خوشه ویلای قسطی دارای استخر و محل بازی خود است ، در حالی که یک مرکز بزرگ جامعه یک سوپرمارکت ، سالن بدنسازی ، خرده فروشی و ناهار خوری را ارائه می دهد. همسایه گلف ورد یک مدرسه و پارک بین المللی اضافه می کند. در همین حال ، از طریق چهار بزرگراه اصلی به آسانی بقیه شهر دبی قابل دسترسی است.

آکویا

اکوی اکسیژن AKOYA همچنین اولین آدرس های مسکونی سبز دبی نامیده می شود. این مجموعه طیف وسیعی از ویلای قسطی ها را که در قلب طبیعت قرار دارد ، با فضای سبز سرسبز و آبشارهای آبشار در اطراف ارائه می دهد. تنوع عظیمی از درختان و گیاهان شلوغ زندگی شهری را از بین می برد، اما توسعه چشمگیر و شگفت انگیز سبز به طور ایده آل واقع شده است، بنابراین مرکز شهر به اندازه کافی فاصله دارد تا بتواند آرامش و آرامش فضای گسترده ای را ارائه دهد؛ اما در صورت لزوم به راحتی قابل دسترسی است.

AKOYA یک جامعه کاملاً خودمختار است که بر زندگی سالم و زندگی سبز و دور از شهر شلوغ اما با دسترسی آسان به مراکز تفریحی و تجاری او تأکید می کند. در یک زمین گلف بین المللی ، استخرهای شنا و زمین بازی در هر خوشه ای از خانه ها وجود دارد که دارای خیابان ها و پارک های زیبا و زیبایی است.

یک مرکز اجتماع عظیم به همراه یک سالن ورزشی و کلینیک سوپرمارکت ، خرده فروشی و ناهار خوری ارائه می دهد. علاوه بر این ، یک پارک مدرسه و خانواده به زودی در گلف ورد افتتاح می شود که مجموعه ای از آپارتمان ها با امکانات تفریحی را به شما ارائه می دهد. یک مهد کودک ، بیمارستان و مسجد نیز برنامه ریزی شده است.

امکانات ویلای قسطیی آکنا

 • اشپزخانه جداگانه
 • باغ خصوصی
 • پارکینگ خصوصی
 • دسترسی به امکانات رفاهی آکویا
 • فندی ویلا
 • با رعایت سبک التقاطی و مدرنیسم لمسی که ویژگی های بارز Fendi Casa است ، ویلای قسطی های DAMAC Hills به زیبایی با فرهنگ پویا و محیطی خوش بینانه تکمیل می شوند.
 • نتیجه یک ترکیب سیال از تأثیرات مختلف است که یکپارچه با استعداد معمولی فندی جمع می شوند. هندسه ، دقت و قاب ظرافت کاملاً مشخص هر یک از طراحی ها کاملاً مناسب است.
 • خانه فندی یک نقطه عطف از فاضلاب فاضلاب ایتالیایی ، با شخصیتی خاص رومی ، با خلاقانه ترین ، لامسه ترین و تجربی ترین تجملات ، تجملات را نشان می دهد.
 • با وجود این رویکرد پیشگامانه به طراحی ، Fendi عناصر کلاسیک را حفظ می کند که در نتیجه زیبایی بی انتهاست ، که در بهترین مواد توسط صنعتگران و زنان بسیار ماهر تولید شده است.
 • طراحی فندی ویلای قسطی با داماک گروپ
 • طراحی مدرن ایتالیایی با مدرنیته التقاطی التقاطی و لمسی همراه با حس و حال و هوای کلاسیک ایتالیایی در ویلاهای قسطی سبک Fendi در DAMAC Hills ملاقات می کند. با هزینه 5.33 میلیون AED برای یک ملک پنج خوابه ، این سرمایه گذاری مناسب برای خانواده هایی است،که با پول خود زرنگ هستند اما چشم به چیزهای شیک ، شیک و ظریف در زندگی می اندازند.
 • Fendi Styled Villa در DAMAC Hills
 • فندی ویلای قسطی
 • این ویلای قسطی دو طبقه زیبا که مطابق آنچه انتظار می رود ، بی عیب و نقص به پایان رسیده است و با استفاده هوشمندانه از هندسه ساده و نور طبیعی فراوان برای به حداکثر رساندن احساس فضا استفاده می کند. این حس فضای به ویژه در آشپزخانه و اتاق نشیمن کاملاً مدرن احساس می شود ، در حالی که فضای داخلی توسط Fendi Casa (بخشی از خانه مد نمادین Fendi) به زیبایی و مزه کل ملک اضافه می کند.
 • ویلای قسطی لوکس 4،300 متر مربع دارای کلیه موارد منفی است که شما می خواهید از دبی مانند اتاق خدمتکار ، پارکینگ تحت پوشش ، اتاق رختشویی و فضای کافی برای تفریح ​​به محض سرد شدن هوا کمی خنک شوید!
 • ساکنان خوش شانس از دسترسی آسان به کلاس جهانی Golf Golf Trump ، کلاس 4 سرسبز The Park و سایر مکان های خرده فروشی ، شیوه زندگی و اوقات فراغت نیز بهره مند می شوند.
 • Fendi و DAMAC Properties برای ایجاد مجموعه ای از ویلای قسطی لوکس در DAMAC Hills ، لقب "بورلی هیلز دبی" به همکاری خود پیوستند. ایده سرمایه گذاری ایجاد تداوم بین هر ویلای قسطی و لباس واقعی فضاهای درون آن ، به امضای سبک Fendi Casa است. کل طراحی داخلی توسط Fendi Casa ، خانه مد لوکس ایتالیایی که به تعادل کاملی از کاردستی سنتی و دید خلاقانه بدست می آید ، تصور شده است. نتیجه ، بیان حیرت انگیز از تجملات معاصر در فضایی باورنکردنی است.
 • این پروژه شامل 34 ویلای قسطی با نسخه محدود حق بیمه است که در یک اجتماع دارای دروازه خصوصی واقع در AKOYA در 42 میلیون فوت مربع توسط DAMAC master master Development Umm Suqeim Road در دبی واقع شده است.
 • این ویلای اقساطی که با قیمت اولیه 3600000 AED همراه هستند ، دارای موقعیت مکانی مملو از مشرف شدن به باشگاه بین المللی گلف ترامپ ، دبی هستند. در اندازه ویلای قسطی از 7009 متر مربع تا 16،767 فوت مربع متفاوت است.
 • .در دنیای فندی: "زیبایی قوانین را می شکند". روح فندی یک ازدواج منحصر به فرد از طراحی و مد است ، که در آن تقابل با یکپارچه فیوز سنت گرایی و مدرنیسم. مینیمالیسم و ​​تزئین؛ لوکس و هدف ناب. این عناصر از مدت ها پیش در برند Fendi جمع شده اند تا به طور مداوم مرزهای فرم و عملکرد را تحت فشار قرار دهند.

ویلای قسطی لوکس و شگفت انگیز در دبی

ویلای قسطی لوکس ، دارای طراحی مجلل و کلاسیک است و به سبک معماری کوچ نشینی اسپانیایی در سال 2003 ساخته شده است. این ویلای قسطی در یکی از یهترین نقاط منطقه داماک هیلز قرار دارد و با داشتن منظره فوق العاده رو به دریا و کوه، دارا بودن بهترین مصالح ساختمانی و مجهز بودن به بالاترین تکنولوژی ها، احتمالا بهترین ویلای قسطی در این منطقه است. در ادامه جزئیات و ویژگی های این ویلای قسطی لوکس را برای شما شرح خواهیم داد.

ویلای قسطی لوکس

ویژگی های کلی ویلای قسطی لوکس داماک گروپ

- این ویلای قسطی لوکس به چه سبک معماری ساخته شده است؟

یکی از ویژگی های کلی این ویلای قسطی لوکس، معماری آن به سبک معماری کوچ نشینی اسپانیایی است که این سبک معماری به لوکس بودن و استفاده از فضای آزاد معروف است. سبکی که پیرامون آن طبیعت زیبا و رویایی قرار دارد و برای اجرای طراحی خود از بهترین نوع و کیفیت مصالح ساختمانی و دکوریجات استفاده می کند.

ویلای قسطی لوکس

در دکوراسیون داخلی این ویلای قسطی لوکس از چه عناصر و مصالحی استفاده شده است؟

 اگر در داخل قسمت های مختلف این خانه قدم بزنیم، ستون های سنگی، ورودی های هلالی شکل، سقف های صندوقی با گچبری های تاجی و سنگ مرمر کف سالن ها، نظر ما را به خود جلب می کند. این نوع ظرافت و زیبایی در دکوراسیون این ویلای قسطی نشان دهنده این است که این بنا با دقت و فکر بسیار مناسبی ساخته شده است. نا گفته نماند که طراحی داخلی این ویلای قسطی به صورت طرح باز است، که فضایی وسیع و بسیار مناسب برای میزبانی از تعداد زیادی از افراد است.

دکوراسیون داخلی ویلای قسطی لوکس

 • سالن پذیرایی با تراسی رو به ساحل دریا

با ورود به سالن پذیرایی ویلای قسطی، سقف بلند و شومینه بسیار بزرگ آن توجه شما را به خود جلب می کند. این سالن دارای درهایی با سبک پالادیان است و شما می توانید با عبور از این درها وارد تراس شده و از منظره باغ ها، طبیعت و خط ساحلی اسپانیا لذت ببرید.

 • تجربه سرو غذا در فضای آزاد ناهار خوری

برای پذیرایی ناهار و شام از مهمانان ویژه و یا در مناسب های خاص شما می توانید از ناهار خوری لوکس و دایره ای شکل این ویلای قسطی استفاده کنید. این ناهار خوری منظره وسیع و رویایی به زمین های پایین تر دارد و می توانید با باز کردن درهای پالادیان این سالن، غذای خود را در هوای مطلوب و فضای آزاد میل کنید.

 • آشپزخانه مجهز و لوکس این ویلای قسطی

آشپزخانه این ویلای قسطی کاملا برای پخت هر گونه غذا برای شما مجهز است و بخشی از آن نیز برای صرف غذا تخصیص داده شده است. از دیگر ویژگی های این آشپزخانه می توان به بالابر غذا بین طبقات، جزیره مرکزی و شومینه مجهز آن اشاره کرد.

 • اتاق خواب مستر با کف گرانیت سیاه

کل بخش شرقی طبقه اول این ویلای قسطی لوکس به اتاق خواب مستر بزرگی اختصاص داده شده است. با ورود به این اتاق خواب متوجه تعداد زیادی در پالادیان می شوید که شما را به تراس با منظره فوق العاده به اطراف هدایت می کند. یکی از ویژگی های لوکس این اتاق جنس کف آن است که از گرانیت سیاه آفریقایی با ورق های طلایی خاتم کاری شده است.

 • حمام لوکس مستر زیر سقف شیشه ای

در حمام مستر یک وان مرکزی از جنس عقیق پاکستانی در زیر سقف شیشه ای وجود دارد. داشتن فضای مخصوص برای پوشیدن لباس هم امکانات این حمام را کامل کرده است.

 • اتاق مهمان با حمامی از جنس سنگ مرمر سبز

در طبقه هم کف این ویلای قسطی و در قسمت شرقی آن یک اتاق خواب برای مهمانان و یک حمام مخصوص از سنگ مرمر سبز رنگ وجود دارد.

 • ورودی ساختمان با مجموعه ای از هنرهای دست ساز

بعد از آن که از در ورودی بسیار بلند این ویلای قسطی عبور کردید، سنگ مرمر سفید کف سالن و لوسترهای نفیس دست ساز و سفارشی توجهتان را جلب خواهد کرد. برای رفتن به طبقه اول این ساختمان و طبقه پایین تر باید از راه پله های عریض با حفاظ شیشه ای که با دست قلم زنی شده است، استفاده کنید.

 • محوطه خارجی ویلای قسطی لوکس

ورودی ماشین رو این ویلای قسطی یک مسیر طولانی و مارپیچ است که در انتها آن به یک میدان با فواره بزرگ و پارکینگ ماشین ها می رسیم. ورودی اصلی ویلای قسطی دارای دو ستون با سر ستون های گچ بری شده است، که با یک چلچراغ بزرگ و روییایی روشن می شود. در قسمت غربی محوطه نیز اتاق رخت شوی خانه قرار دارد.

 امکانات رفاهی و خاص ویلای قسطی لوکس

اگر به قسمت های جنوبی ویلای قسطی بروید، می توانید ساعت ها سرگرم باشید، چون در این بخش یک استخر روباز بزرگ، دو استخر سرپوشیده و محوطه ای مسطح و بزرگ پوشیده از چمن، وجود دارد.

برای لذت بردن از تماشای فیلم در سینمای خصوصی به قسمت شرق ویلای قسطی بروید، تا وارد اتاقی کلاسیک شوید که دارای 10 صندلی با سیستم فوق پیشرفته صوتی و تصویری کنترل از راه دور است.

در طبقه پایین ویلای قسطی نیز یک محوطه بزرگ بازی و سرگرمی وجود دارد و می توانید از سونا و حمام های ترکی آن نیز استفاده کنید. بعد از عبور از سونا به محوطه بزرگی برای ورزش کردن و پس از آن به تراس و باغ اصلی و تراس دسترسی پیدا خواهید کرد.

در این ویلای قسطی حتی مکانی برای مطالعه و کار برای شما تخصیص داده شده است. شما می توانید به دفتر کار این ویلای قسطی بروید که دارای قفسه هایی از جنس چوب بلوط با ظرفیت 2500 جلد کتاب است

برای کسب اطلاعات مفید و جامع در رابطه با موقعیت های مکانی املاک و آپارتمان های مسکونی و تجاری و ویلای قسطی شما می توانید در هر جایی که باشید به صورت شبانه روزی با مشاوران متخصص و امین گروه داماک damacارتباط برقرار کنید و در زمینه خرید و فروش املاک و مسکن های تجاری و ... با آن ها مشورت داشته باشید تا با اطلاع از آخرین تغییرات و موقعیت ها خرید خوبی داشته باشید همچنین گروه داماک damacشرایط مناسبی را برای خرید های اقساطی شما همراهان عزیز و گران قدر در نظر گرفته تا شما با هزینه ای بسیار کم صاحب ویلای قسطی های رویایی و با چشم انداز زیبای خود در دبی شوید.

دبی مشاور املاک damacgroup

فایل یابی املاک با داماک گروپ بررسی و کارشناسی ملک توسط پرسنل مجرب داماک گروپ به جذب سرمایه گذاری مطمئن کنید.

توضیح مختصر درباره داماک گروپ

داماک بزرگترین و برند ترین شرکت ساختمانی در جهان است.خلاقانه فکر می کند،لاکچری می سازد چون در درجه اول به شما به عنوان جزئی از خانواده بزرگ داماک می باشد، پس از شما دعوت می کنیم بر اساس هر بودجه و سلیقه ای که دارید از آپارتمان ها و ویلاهای قسطی و دفاتر کار همین سایت در هر موقعیت محلی دلخواه انتخاب کنید.

تجربه درخشان داماک گروپ

از سال 2002 در صدر بازار املاک و مستغلات لوکس خاورمیانه قرار گرفته است. تجارب لوکس زندگی را برای ساکنان از سراسر جهان به ارمغان می آورد. DAMAC group با ایجاد نشان خود در بالاترین سطح زندگی شیک ، جایگاه خود را به عنوان پیشرو در توسعه لوکس در منطقه ، با ارائه طرح نمادین و با بالاترین کیفیت فراهم آورده است. اکنون ردپای این شرکت با پروژه هایی در امارات ، قطر ، عربستان سعودی ، اردن ، عمان ، لبنان و انگلیس در سراسر خاورمیانه گسترش یافته است.

خدمات داماک گروپ

خدمت به شما افتخار ماست .

اقامت فوری در عرض کمتر از ۴۰دقیقه اقامت خانوادگیتان را از داماک بخواهید .

راه حلی  در امر خانه دار شدن شما

این یک راه حل کامل است، که کاملاً در حدود نیازهای شما به عنوان خریدار طراحی شده است. DAMAC به عنوان یک رهبر بازار ، برند و اهرم تجاری را برای ایجاد مشارکت مطلوب با موسسات برتر مالی دارد. این به ما امکان دسترسی به شرایط وام استثنایی ، تخفیف های سخاوتمندانه و راه حل های انعطاف پذیر تأمین اعتبار را می دهد،که ما سپس به شما منتقل می کنیم ما همچنین مستقل هستیم ، به این معنی که می توانیم توصیه های بی طرفانه ارائه دهیم و بهترین تأمین کننده وام را برای نیازهای شما پیشنهاد کنیم .

 • مالیات = صفر
 • آماده اقامت خانوادگی
 • زمینتان به ما تحویل دهید
 • فرنیش می کنیم
 • باغ واستخر می زنیم
 • دکوراسیون لوکس و لاکچری
 • وام = بدون بهره

مزایای وام داماک گروپ به طور خلاصه

 • سریع ، آسان ، رایگان و بدون دردسر
 • از هر مرحله از راه پشتیبانی کنید
 • پیشنهادات ویژه و شرایط ترجیحی
 • مصوبات 72 ساعته
 • حداقل کاغذ
 • خرید مستقیم
 • برنامه های پرداخت ویژه

شما می توانید، به صورت ریالی از طریق صرافی طرف قرارداد داماک در ایران به صورت واریز ریالی به حساب بانک صادرات و بدون نیاز به خرید ارز یا مراجعه اقدام به خرید نمایید . لطفا" پیش از واریز مدارک زیر را واتساپ نمایید تا واحد برای 24 ساعت در رزرو شما بماند تا واریز شما انجام و واحد برای شما ثبت گردد . می بایست مبلغ 50 هزار درهم را به صورت معادل ریالی در ایران به حساب زیر واریز نموده و عکس فیش واریز را واتساپ نمایید . چنانچه خودتان صرافی مورد اطمینان دارید می توانید از طریق دلخواه خودتان مستقیم به حساب داماک دبی واریز نمایید.نرخ صرافی طرف قرارداد داماک برای داماک ملاک محاسبه صدور رسید است و نرخ هر صرافی یا سایت دیگر برای واریز ریالی مورد تایید داماک نیست .

به منظور مشاهده تصاویر بیشتر و کامل تر از این پروژه و تمام پروژه های دیگر داماک از وبسایت فارسی زبان داماک به آدرس

www.damacgroup.ir

مراجعه کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...