ویلای رویایی

داماک گروپ بزرگترین سایت املاک دبی

داماک گروپ سازنده لوکسترین شهرک مسکونی جهان اکویا داماک گروپ

مقدمه ای برای بک ویلای رویایی داشتن

اگر بخواهیم به طور کلی در خصوص سبک طراحی ویلا صحبت کنیم؛ می توان تمامی سبک های طراحی ویلا را به دو زیر گروه کلاسیک و مدرن تقسیم بندی نمود. که مورد اول تمامی ویلاهایی را شامل می شود که مناسب سلیقه افرادی است که تمایل به زندگی در ویلاهای سنتی و قدیمی دارند و مورد دوم مناسب حال افرادی می گردند که تمایل به زیست در خانه های ویلایی مدرن و شیک دارندکه با اصول و طراحی های مدرن و مد روز ساخته شده اند.

در طراحی هر یک از این دو نوع خاص از ویلاها ویژگی ها و امکانات خاصی تعبیه گشته است و طراحی های خلاقانه ای بکار گرفته شده است که علاقه مندان به سبک طراحی ویلا متناسب با سلیقه آنان را شیفته و فریفته خود می سازد. چرا که اصولی که در طراحی این ویلاها در نظر گرفته شده است، دقیقا با نوع سلیقه و ایده فکری آنان سنخیت دارد.

ویلا چیست ؟ ویلا بنایی است اما ویلا یک خانه شهری نیست! داشتن ویلا مخوصلاً ویلای لوکس در شمال و آن شرایط مناطق شمالی و خصوصاً نزدیک ساحل ، حس خوب با خودش دارد و احساس امنیت در مسافرت در منطقه ای که انتخابش کردید تا در آن به اقامت یا استراحت بپردازید پس از شما دعوت می کنم این متن را مطالعه بفرمایید .

ویلا یک خانه شهری نیست ویلا بنایی است که باید بیشترین ارتباط را با طبیعت اطراف خود برقرار کند با طبیعت اطراف خود برقرار کند با طبیعت اطراف خود برقرار کند و کمترین تاثیر بصری را روی محیط خود اعمال کند به عبارتی ویلا باید عضوی از طبیعت اطراف خود باشد. با استفاده از مصالح مناسب و طراحی مناسب. شما به طبیعت می روید تا با طبیعت باشید، پس یک ویلای خوب باید کمی صاحبش را درگیر طبیعت کند. یک ویلای خوب باید خاطره ساز باشد باید همراه طبیعت اطراف خود تغییر کند.

باید همراه طبیعت اطراف خود تغییر کند باید مجموعه ای از طبیعت اطراف خود باشد به اضافه چاشنی هایی از چیزهایی که طبیعت اطرافش ندارد. یک ویلای خوب مانند دوستی است وفادار و باوقار دوستی که شما به دیدنش می روید تا از او بهره ببرید.

دوستی که شما را به چالش می کشد و دوستی که می تواند مدت ها بدون دیدار شما بر جا بماند و با این حال هروقت که به دیدارش بروید.

همان دوست آشنای همیشگی شما باشد. یک معمار خوب آئین دوستیابی را می داند.

آگاهی لازم برای خرید ویلا

اما همان‌طور که خرید ویلا دبی می‌تواند لذت‌ بخش باشد، خریدار با کارهای نادرست که دلیل آن کم بودن اطلاعات است،باعث می شود مشکلاتی را برای خود و فروشنده به وجود آورد. کمبود اطلاعات می‌تواند خریدار را با مسائلی مواجه کند که انتظار آن را نداشته‌ و حتی دردسرهای بزرگی برای خود و فروشنده ویلا به وجود بیاورد. بنابراین کسانی که تجربه کافی در خرید ملک و یا ویلا را ندارند، باید حتماً از یک فرد مانند مشاور املاک مجرب و مطمئن مشورت بگیرند و نهایت تلاش خود را به کار گیرند.

که با شناخت کامل برای خرید ویلا دبی اقدام کنند. ما در ,ویلا طور وظیفه خود می‌دانیم نکات تجربی که در طی سال‌ها تجربه به دست آورده ایم را در اختیار شما قرار دهیم .

تا با خیال راحت به ویلای مورد پسند خود برسید. بنابراین برای خواندن این نکات، تا انتها با داماک باشید!

مشخصات ویلای خوب چیست | ویلای رویایی با شرکت داماک damac

هنگام خرید ویلا دبی احساسی تصمیم نگیرید. همان‌طور که در مطالب قبلی عنوان شد،ویلاهای ساخته شده در ایلات متحدع عربی، با توجه به موقعیت مکانی و امکاناتی که دارند متفاوت هستند. و برای تمام اقشار با بودجه و سلیقه های مختلف جامعه ساخته شده‌اند.

این بدین معنی است که به هنگام خرید با یک بازار شلوغ با گزینه متعدد مواجه هستید. و هرکدام از این گزینه‌ها در وهله اول جذاب هستند.

اما اولین چیزی که می‌تواند شما را در فرآیند خرید ویلا در دبی نجات دهد و یار و یاور شما باشد این است که احساسات را کنار بگذارید و ویلا را با توجه به سطح درآمد و انتظار خود انتخاب کنید.

به هیچ عنوان با چند فروشنده وارد مذاکره نشوید یکی از اشتباهاتی که خریداران هنگام خرید ویلا دبی مرتکب آن می‌شوند، مذاکره هم زمان با چند فروشنده است.

این اشتباه می‌تواند دردسر شما را بیشتر کند و حتی افراد را نسبت به شما بی‌اعتماد کند و این بی اعتمادی باعث می شود دیگر به حرف ها و خواسته های شما توجهی نشود. البته یکی از روش ‌های مناسب برای گرفتن قیمت ویلا و اطلاع از وضعیت بازار رفتن به چند مشاور املاک و گرفتن اطلاعات از شرکت داماک است .

اما زمانی که برای خرید ویلا هنوز تصمیم نگرفته‌اید و دوست دارید چند گزینه دیگر را ببینید، وارد مذاکره شدن کار اشتباهی است. از طرفی باید توجه داشته باشید، که اگرچه مشاورین و فروشندگان رقیب کاری هستند، اما در اصل با هم ارتباط دارند و می‌تواند تبعات بدتری برای شما داشته باشد.

قبل از خرید ویلا دبی اطلاعات انواع مختلف ویلا را ببینید و سپس وارد مذاکره و معامله شوید.

بدون شناخت و اطلاعات کافی وارد بازار خرید ویلا در دبی نشوید، به همان اندازه که و شهرهای ایالات متحده عربی زیاد و وسیع هستند، تعداد ویلاها هم زیاد و متنوع است. با عدم شناخت بازار شما به فضایی خواهید کشیده شد که ممکن است در یک بازار رقابتی دچار مشکل شوید.

بنابراین قبل از اینکه برای خرید “ویلا رویایی” دبی  اقدام کنید، حتی‌الامکان به صورت حضوری و در غیر این صورت به صورت اینترنتی اطلاعات کافی در مورد مشاور املاک شرکت damac ویلاهای پیشنهادی آنها کسب کنید.

این کار به شما این امکان را می‌دهد که قبل از ورود به مذاکره از ویلاها و کیفیت آنها اطلاع داشته باشید و با دید باز برای خرید اقدام کنید.

ویلای رویایی

توافق خرید و فروشنده دبی ویلای رویایی

در مجموع باید عرض کنم که ابتدا به بودجه ای که می خواهید، برای سرمایه گذاری کنار بگذارید توجه داشته باشید و سپس به دلیل تفاوت در سلیقه ها و طرز فکرها، باید شاخصه های خودتان را برای ویلایی که قصد خرید دارید با شرکت داماک  تا به یک نتیجه خوب و مناسب برسید.

اصلا چرا قصد خرید ویلا دارید؟!

یکی از موضوعات مهمی که اکثر مردم برای خرید ویلا اقدام می کنند تفریح در کنار خانواده است، در کل فرقی نمی کند که با چه هدفی قصد خرید ویلا را دارید. بعضی از افراد با اجاره دادن یا خرید و فروش ویلا در مناطق تفریحی و توریستی کسب درآمد دلاری  می کنند.

به طور کلی خرید ملک و زمین در دبی به عنوان یک سرمایه گذاری موفق و پرسود ثابت شده است. همینطور آمار ساخت و ساز ویلا، خرید و فروش ویلا در دبی نسبت به سال های گذشته بیشتر شده است.

ذاتا فکر خرید ویلا با قیمت مناسب در دبی  و لذت داشتن ویلایی در دل طبیعت خوش آب و هوا و رقم زدن خاطرات قشنگ و رویایی در کنار خانواده، همچنین آرامشی که خستگی های گاه و بی گاه زندگی را از جانتان برهاند بسیار وسوسه انگیز است و باعث می شود که ذهن شما را به سمت خرید ویلا کشیده شود.

نکات قابل توجه به هنگام خرید با داماک گروپ

طبق آماری که توسط انجمن انبوه سازان ارائه شده است، متاسفانه بسیاری از ویلاها به صورت خلاف ساخته شده اند و پس از اتمام فرآیند ساخت به آنها پایان کار داده نشده است.

این نوع ویلاهایی که به صورت خلاف ساخته شده اند آب و برق ندارد و برخی دیگر نیز به صورت غیر مجاز با لوله کشی، آب مصرفی را تامین می کنند.

پس این نوع ویلاها با ویلاهایی که به صورت قانونی ساخته شده اند و مجوز های لازم را دارا هستند از قیمت پایین تری برخوردارند و همچنین شرایط خرید آنها نیز آسان تر است.

انواع ویلاها را با داماک گروپ ببینید.

ویلاها انواع مختلفی دارند؛ ویلا جنگلی، ویلا ساحلی، ویلا شهرکی، ویلا مستقل، ویلا فلت، ویلا دوبلکس، ویلا تریبلکس. هرکدام از این نوع ویلاها بسته به موقعیت مکانی و آب و هوا و امکانات، تسهیلات تعبیه شده تقسیم بندی می شوند.در مقالات قبل توضیحاتی راجب انواع ویلاها با داماک خدمتتان گفتیم.

آیا خرید ویلای دبی ارزان تر و به صرفه تر از خرید ویلا در جاهای  دیگر کشور است؟

حتما خودتان متوجه این موضوع شده اید، که اکثریت مردم برای سرمایه گذاری به سمت خرید ویلا در دبی می روند. چون خرید ویلا در دبی بسیار به صرفه تر و ارزان تر می باشد.

اگر شما به عنوان یک سرمایه گذار مقدار سرمایه ای که در اختیار دارید و تصمیم بگیرید که یک ویلایی بخرید در جای دیگری غیر از محل زندگیتان حتما هم در جریان این تصمیم و خرید بزرگ با نوسانات قیمت ها و معیار کلی بارز خرید و فروش ویلا آشنا خواهید شد.

برای درک بهتر این مسئله کافیست که تنها قیمت زمین و ملک های مسکونی را در شهرهای بزرگ نظیر، تهران، اصفهان، تبریز و ... مورد بررسی قرار دهید، سپس با ملک های مسکونی در دبی مقایسه نمایید.

ارزانی ویلاهای امارات کشور خصوصا داماک هیلز دلایلی دارد که یکی از آنها این است که هزینه های ساخت ویلا در دبی برای سازنده ها بسیار معقول تر و به صرفه تر از سایر نقاط کشور و شهرهای بزرگ است.

♦ چرا ويلا در دبی ؟

درباره ویلا دبی بيشتر بدانيد! دهکده ساحلي ويلايي داماک هیلز

در امارات نیز در فرهنگ عامه معمولاً به خانه‌هایی که نمای چهار طرفه و یا سقف شیب‌دار دارند ،خانه‌های ویلایی گفته می‌شود ؛ در امارات به خاطر اقلیم مرطوب اکثر خانه‌ها به صورت ویلایی ساخته می‌شدند و با گسترش شهرها از تعداد ویلاها در مراکز شهرها کاسته شد . البته تعریف بالا در رابطه با خانه های مسکونی یک طبقه و دوطبقه که در مناطق شهری به عنوان خانه های ویلایی می شناسیم کاملا متفاوت است . این نوع خانه ها به جز حیاط و باغچه و طبقات کم ( معمولا یک یا دو طبقه ) ، هیچ شباهتی با تعاریف و خواسته های انسان از یک ویلا ندارند ، همه روزه با ساخته شدن آپارتمان های لوکس و لاکچری سر به فلک کشیده چندین طبقه و سایه افکندن آنها بر اینگونه خانه ها عرصه را برای آرامشی که از یک خانه ویلایی انتظار داریم تنگ می کند.

همچنین باید توجه کرد که این خانه های در گذشته در زمین های وسیع بنا شده بودند به علت گسترده تر شدن هرچه بیشتر شهرها داخل محدوده های شهری شده و زمین های اطراف آنها جدا شده و با روند گسترش شهرها به اطراف، این خانه های ویلایی در شهر ها هضم شدند و ماهیت خود را به یک خانه مسکونی شهری تغییر دادند. به همین دلیل مفهوم خانه ویلایی رفته رفته در اینگونه از خانه ها از میان رفته است و اطلاق واژه ویلایی به این خانه ها به سختی قابل قبول می باشد. انتظاراتی که از یک خانه شهری می رود شامل دسترسی های عمومی و اختصاصی به تمامی امکانات شهری و تسهیل روند امور روزمره زندگی است در حالی که از یک ویلا انتظار آرامش و لحظات شگفت انگیز و شاد به دور از امور روزمره در نزدیکی با طبیعت و در عین حال دسترسی به امکانات رفاهی مورد نیاز است .

♦ چگونه فروشندگان ویلاها و سازندگان اصلی ویلا دبی  را پیدا کنیم؟

برای خرید ویلای خوب در دبی،فروشندگان ویلا امارات و سازندگان اصلی ویلا را بشناسیم !

 • ویلای خوب در دبی چه ویژگی هایی دارد :

امکانات رفاهی نظیر راه های دسترسی ویلا در امارات به مراکز خدماتی ، دسترسی به مکانهای تفریحی ، دسترسی به جاذبه های طبیعی، به دور از سرو صدا و شلوغی روزمره شهرها تنها بخشی از ویژگی های ویلاهای دهکده ویلایی در داماک هیلز هستند.داماک هیلز به خاطر موقعیت جغرافیایی خود از قدیم مورد توجه سرمایه گذاران و گردشگران داخلی و خارجی بوده و بهمین دلیل بهترین گزینه برای خرید ویلا دبی بوده و به مسیر های اصلی استان نیز دسترسی سریعی خواهید داشت .

 • آغاز پیش فروش ویلا دبی در دبی داماک هیلز

با توجه به اتمام موفقیت آمیز پروژه داماک گروپ مفتخریم، شما را به بازدید از ویلا های کاوالی داماک گروپ در بهترین نقطه منطقه داماک هیلز  دعوت نماییم.

جهت خرید ویلا دبی در داماک هیلز می توانید از طریق اطلاعات درج شده در وبسایت با ما در تماس باشید. جهت مشاهده نماهای مختلف تیپ بندی ها و مجتمع تجاری داماک هیلز نیز به منوی تیپ بندی ها مراجعه نمایید ، همچنین جهت مشاوره قبل از خرید ویلا دبی می توانید به صفحه دریافت مشاوره مراجه نمایید. مشاوران ما آماده‌اند تا شما را برای دریافت اطلاعات بیشتر راهنمایی نمایند. برای کسب اطلاعات دقیق و آگاهی از مجوز های قانونی ساخت داماک هیلز میتوانید به صفحه درباره ما مراجعه نمایید .

مروری بر مشخصه‌های ویلای لوکس دبی داماک damac

در مقاله پیش‌رو از مشخصه‌های ویلای لوکس خواهیم گفت نه تنها به این  دلیل که چراغ راهی برای خریداران ویلای لوکس در دبی باشد، بلکه با این هدف که حتی علاقه‌مندان به ویلای لوکس را با سبک چنین ویلاهایی آشنا سازیم تا اگر روزی خیال بازسازی ویلا به سبک لوکس به سرشان افتاد، راهی پیش رویشان باشد.شرکت املاک مستغلات داماک را انتخاب کنند، مطمئنا پشیمون نمی شوید .

خرید ویلا لاکچری در دبی داماک damac، راهی برای مهار آرزوهای دست نیافتنی

خرید ویلا در شمال، مجالی است برای رهایی و خروج از تنش‌هایی که به واسطه شهرنشینی با جانمان عجین شده. ادعا می‌شود، خرید ویلا لاکچری در شمال، این خلاء را پر می‌سازد (هر چند اثبات این ادعا را می‌شود از دل سال‌ها تجربه در آورد یا بسنده کرد.)

(هر چند اثبات این ادعا را می‌شود از دل سال‌ها تجربه در آورد یا بسنده کرد به نظرات صاحبان ویلاهای لاکچری و لوکس در دبی شرکت داماک که بلادرنگ مُهر تأیید را پای این مقوله ثبت می‌کنند).

مدرنیته بودن اولین نکته!

یکی از روش‌های بقای ویلاهای لاکچری، مدرنیته بودن آن‌هاست، به نوعی که با مشاهده ویلاهای لاکچری، اولین حسی که در وجودمان قد علم می‌کند، مدرن بودن است.

امکانات تفریحی، بزرگ‌ترین برگ برنده ویلاهای لاکچری دبی شرکت داماک

در ساخت ویلاهای لوکس به سرگرمی بهای زیادی داده می‌شود، تماشای فیلم یک سرگرمی شیرین است. بدنسازی و شنا هم رسالت مشابهی دارند. در برخی از ویلاهای لوکس دبی، شاهد اتاق سینما هستیم، اینجا هم احتمالاً نشانی از مبل‌های چستر فیلد مشاهده شود. طراحی آکوستیک را برای این نوع سینماهای خانگی پیشنهاد می‌کنند و یادآور می‌شوند که در طراحی این سینماها باید متوسل شد به بهترین و جدیدترین ابزارها. مهم‌ترین تفاوتی که میان سینماهای خانگی با سینماهای بیرون، به چشم می‌خورد، ابعاد است و لاغیر.

امکانات رفاهی ویلاهای داماک

امکانات ویلا تا چندی پیش در استخر روباز خلاصه می‌شد، اگر ویلایی قادر به کسب امتیاز از این قسمت بود، سوت پایان را می‌زدند و نامش را به عنوان یک ویلای لاکچری بر در و دیوار قاب می‌گرفتند.

آتش کوره رقابت با استخر و امکانات قدیمی، را آغاز نمودند. از آنجا که آپشن‌های بدیع، با رنگ و لعاب تازه‌ای وارد گود شده بودند، موفق به جذب نگاه‌های بیشتری شدند.

این امکانات رفاهی، بر درجه لاکچری بودن ویلا، می‌افزاید.

شرکت داماک damac سازنده ویلا لاکچری، مدتی است نگاهشان را معطوف ساخته‌اند به سالن‌های ورزشی، قسمتی از زمین را اختصاص می‌دهند به والیبال، بدنسازی، فوتبال دستی یا حتی میز بیلبورد و موارد مشابه، با دست می‌گذارند روی برخی نقاط ویلا، برای نفس کشیدن و پیاده روی‌های طویل.

میز پینگ پنگ، این حس را در ما تمدید می‌کند که سازندگان ویلا، ورزش دوستند و تفریح پسند (پینگ پنگ و بیلبورد گویا از سایر ورزش‌ها محبوب‌ترند). لحاظ کردن چنین آپشن‌هایی در ویلا اگرچه فرآیند آسان پسندی به نظر می‌رسد اما فی نفسه با ترویج شادمانی گره خورده است. برای بدنسازی می‌توان یک اتاق جداگانه در نظر گرفت، آن چه در این اتاق‌ها، رخ نمایی می‌کند، دوچرخه ثابت است و تردمیل.

ویژگی یک خانه لوکس و مدرن چیست؟

 • ورودی چشمگیر

ورودی خانه شاید به نظر شما اصلاً قسمت مهمی نباشد و نیازی نبینید که به این قسمت توجه خاصی داشته باشید، اما باید بدانید که ورودی خانه ‌یکی از قسمت‌هایی است که می‌تواند خانه را لوکس و مدرن جلوه دهد.

اگر ورودی خانه‌تان به شکل راهروی تاریک و باریک است بهتر است از آینه‌های قدی و بزرگ استفاده کنید. حتی می‌توانید در کف راهرو نیز آینه‌های ریز به کار ببرید تا درخشش ورودی خانه‌تان چند برابر شود و آپارتمانتان بیشتر شبیه یک خانه لوکس شود. حتی می‌توانید از گلدان‌های لوکس و زیبا در ورودی خانه لوکس خود استفاده کنید و آنجا را چشم‌گیرتر کنید. پهن کردن یک قالیچه‌ی زیبا هم می‌تواند جلوه‌ی زیباتری به ورودی منزلتان ببخشد. پس بهتر است به ‌هیچ ‌عنوان سعی نکنید ورودی خانه را نادیده بگیرید.

مهم‌ترین عاملی که یک‌خانه را تبدیل به خانه لوکس می‌کند این است که به کوچک‌ترین ویژگی‌ها اهمیت دهید و هیچ‌چیز کوچکی را از قلم نیندازید.

 • به‌کارگیری تکنولوژی

تکنولوژی حرف اول را در خانه‌های لوکس می زند. به ‌طوری ‌که در حال حاضر تمام صاحبان خانه‌های لوکس، کل خانه‌ی خود را با یک گوشی تلفن همراه کنترل می‌کنند. آن‌ها با زدن یک دکمه نور چراغ‌ها را تنظیم می‌کنند و یا آن‌ها را خاموش می‌کنند، اسپیلت را خاموش و روشن می‌کنند، پرده‌ها را جمع یا باز می‌کنند، درها را قفل می‌کنند و هزاران کار دیگر که تنها با زدن یک دکمه بر روی گوشی موبایل انجام می‌شود.

نکته ویلا لوکس با شرکت داماک

 شرکت داماک تاکید دارد برخانه‌های لوکس به شکلی طراحی می‌شوند، که تمام سیستم صوتی و نوری در کف، سقف و یا دیوارهای خانه تعبیه می‌شوند و می‌توان آن‌ها را به‌وسیله‌ی یک گوشی یا کنترل تنظیم و خاموش و روشن کرد.

به‌طورکلی تکنولوژی جایگاه بسیار ویژه‌ای در طراحی خانه‌های لوکس دارد، به شکلی که هرچقدر تکنولوژی‌های به‌کاررفته در خانه بیشتر باشد، خانه لوکس‌تر محسوب می‌شود.

ویژگی یک ویلا لوکس با شرکت داماک damac  به اختصار توضیح می دهیم ؟

 • اتاق‌خواب شاهانه با داماک

اتاق‌خواب یک آپارتمان لوکس به‌تنهایی یک‌خانه‌ی کوچک محسوب می‌شود که به این اتاق ‌خواب‌ها مستر گفته می‌شود. طراحی اتاق‌ خواب مستر به‌گونه‌ای است که به ‌طور معمول یک کلوزت، سرویس بهداشتی و … را به‌صورت مستقل دارا است. در برخی از آرایه‌گری اتاق‌خواب‌های مستر امروزی از یک پارتیشن استفاده ‌شده که در ابتدای فضای اتاق قرارگرفته و تخت خواب در پشت آن پنهان ‌شده است .

کلوزت (اتاق لباس) و لاندری (رختشوی‌خانه) اشاره کرد. کلوزت معمولاً لوکس و زیبا ساخته می‌شود و همه امکانات لازم برای نگهداری و تعویض لباس همچون آینه ‌قدی و نورپردازی مناسب برای دیده شدن لباس بر تن را دارد.

لاندری‌روم در خانه فضایی خدماتی به‌حساب می‌آید و شست‌وشو و اتو کردن لباس‌ها در آن انجام می‌گیرد، اما همچنین می‌تواند طراحی شیک و دل‌نشینی داشته باشد..

لاندری روم فضای کار محسوب می‌شود و مطلوب است نورگیری مناسبی داشته باشد. وجود پنجره عالی است اما اگر نباشد باید نورپردازی موضعی در زیر کابینت‌ها را به نور عمومی فضا اضافه شود.

 • حمام لوکس

یک آپارتمان لوکس، نیاز به یک حمام لوکس دارد. حمامی که با به‌کارگیری تکنولوژی‌های مختلف، در آن فرصت یک دوش گرفتن رویایی را در وان های کف‌ساز مدرن با شرکت داماک تجربه کنید.

 • آشپزخانه مدرن

آشپزخانه همیشه مهم‌ترین قسمت در خانه لوکس است که باید به طراحی آن دقت کرد. در آشپزخانه عوامل مهم زیادی هستند که آشپزخانه را تبدیل به یک آشپزخانه‌ی لوکس می‌کنند. برای زیبایی آشپزخانه می‌توان، از سنگ مرمر استفاده کرد. رنگ سفید انسان را به وجد می‌آورد، بهترین انتخاب برای آشپزخانه، همین رنگ است که نه‌تنها فضا را باز بلکه نورانی و درخشان نیز می‌کند.

 • سالن پذیرایی‌های شیک

سالن پذیرایی قلب یک‌خانه است، که باید دقت زیادی در طراحی آن به کار برد. بهتر است به‌طورکلی فضای پذیرایی منزلتان را از دیگر قسمت‌های منزلتان جدا کنید و طراحی و رنگ منحصر به ‌فردی را به آن اختصاص دهید. بهتر است برای پذیرایی مبل‌های لوکس سلطنتی تهیه کنید پذیرایی دور کنید.

این ویژگی هایی که گفته شد شرکت داماک در طرحی ویلاهای فول فرنیش و لاکچری  خود استفاده کرده می توانید به وضوح ببینید با شرکت داماک همراه شوید .

طراحی یک‌خانه لوکس و مدرن شرکت داماک  به‌طور جداگانه طراحی کرده است و درمجموع یک‌خانه لوکس را رقم را برای مشتریان خود رقم زده است.

ویلای لوکس داماک

ویلای لوکس داماک در داماک هیلز شهر دبی  قرار گرفته است و بنا بر درخواست مالک محترم این ویلا کانسپ معماری آن بر اساس ویلایی مدرن و لوکس توسط شرکت داماک گروپ  ، طرح مدرن این ویلا در تمامی المان­های آن (شامل نما، داخلی، فضاهای اقامتی و اتاق­های خواب، فضای رفاهی و استخر) مورد توجه قرار گرفته است و طرح سازه نیز می­ بایست مدرن بودن معماری را نیز با خود به همراه داشته باشد. از این روی، در ضلع جنوبی ویلا به منظور تامین نور و دیدی باز بر دشت مشا، بالکن با دهانه ۱۴ متری طراحی شده است.

قرارگیری این سازه در منطقه خوش آب و هوای داماک هیلز  با بارش برف سنگین و منطقه با لرزه­ خیزی خیلی زیاد نیز از ویژگی­ هایی است که هم در طرح معماری دیده شده است و هم در طرح سازه رعایت شده است. از این روی، با توجه به طرح معماری و شیب سقف که در تاج شیب ارتفاع سقف به ۷٫۵ متر نیز میرسد، استفاده از سقف های سبک با در نظر گرفتن پایداری مناسب در برابر شرایط آب و هوایی در منطقه پروژه در دستورکار قرار گرفت که در پایان سقف سبک روفیکس که از نوع سقف های کامپوزیت است مورد تایید کارفرما قرار گرفت.

نکات طراحی سازه

بارهای وارده شامل مرده، زنده، برف و زلزله بر اساس مقررات ملی ساختمان در نظر گرفته شده و در طراحی لحاظ شده است. در طراحی این ویلا استقامت و پایداری سازه در برابر بارهای وارده به همراه سبک­ سازی اسکلت سازه بنا برخواست کارفرما آن در دستورکار تیم مهندسی سازه شرکت فرسان قرارگرفت. با توجه به ساخت مقاطع فلزی این ویلا در کارخانه ساخت اسکلت، از تیپ اتصالات از پیش پذیرفته WFP جامعه مهندسی و آیین­ نامه­ ها استفاده شده است. از طرفی برای آسانی در حمل و اجرای دهانه ۱۴ متری از اتصال درختی و در سایر اتصالات از تیپ­ های پیش­ فرض مفصلی و گیردار متناسب با فرض طراحی و عملکردی استاندارد استفاده شده است. در پایان طرح سازه مهندسی و بهینه به کارفرما ارائه گردید.

شاخصه طراحی سازه

شاخصه طراحی سازه این ساختمان با توجه به تعداد زیاد المان، دهانه بزرگ و طراحی قاب خمشی فلزی بر این است که وزن ۶۷ کیوگرم بر مترمربع اسکلت، جزو سازه های سبک با طراحی اپتیمم قرار خواهد گرفت.

ویلا لوکس با شرکت داماک damac

 ویلا یک خانه شهری نیست . ویلای لوکس ، ویلا دبی، خرید ویلا ، خرید ویلا در امارات ، فروش ویلا ... اینها همه کلماتی هستند که عموماً برای جستجو استفاده می کنیم. ویلا یک بنا است با توضیحات مختلف و تفاوت های زیاد در مقابل یک خانه شهری ، ویلا یک بنا است اما ویلا یک خانه شهری نیست.

خانه های ویلایی در سبک ها و مدل های مختلفی ساخته می شوند . بعضی از ویلا ها ارزان قیمت و گروهی نیز بسیار گران قیمت هستند و در دسته خانه های لوکس قرار می گیرند . در این بخش به سراغ یکی از این خانه های لوکس رفتیم . این خانه ویلایی لاکچری در ایالات متحده عربی، لس‌آنجلس ، Revuelta Way قرآر دارد . این خانه ویلایی ۲۵ میلیون دلاری در حدود ۲۴۱۱ متر مربع مساحت دارد و دارای ۱۵ اتاق خواب ، ۱۶ حمام و سرویس بهداشتی ، ۶ اتاق خواب میهمان ، تالار های پذیرایی ، استخر ، زمین تنیس ، سینمای خانگی ، باغ باشکوه و … می شود .

اقامت در "مجموعه ویلایی ۲۲ عیار" واقع در جزیره مصنوعی نخل مانندِ "جمیرا" با گرانترین وان‌های حمام، فرصتی استثنایی برای ثروتمندان باشد.

داماک damac  فرصتی مناسب برای زندگی در ویلاهای لوکس دبی.

اگر رویای زندگی در دبی و ویلاهای لوکس را دارید واز طریق این ویلاهای لوکس دآمد دلاری کسب کنید، داماک گروپ damac همراه باشید.

برای ثروتمندانی که می خواهند تعطیلات خود را در لوکس ترین  ویلاها ی دبی سپری کنند،اقامت ویلاهای لوکس با اتاق هایی که وان حمام آن به خودی ‏خود فقط یک میلیون دلار ارزش دارد چیزی نیست! ‏

مجتمع ویلاهای لوکس ‏XXII Carat‏ در جزیره نخل جمیرا ، دبی، گرانترین حمام های جهان را در خود جای داده است. این مجتمع که ‏در ماه های آتی سال جاری افتتاح خواهد شد ، 22 ویلا دارد که در حمام آنها وان های عمیق سنگ تراشی شده از جنس سنگ های ‏کریستالی که از جنگل های برزیلی آمازون استخراج شده است،دارند. سازندگان این وان های کریستالی معتقدند این نوع ‏سنگ باعث می شود استرس و نگرانی های روزمره از بدن انسان خارج شود و چه چیزی بهتر از اینکه آنها این آرامش را حین ‏استحمام کسب کنند.

‏ ساکنین این ویلاها در ‏XXII Carat‏ دبی اولین افراد در جهان خواهند بود که در این وان های لوکس و منحصر به فرد استفاده ‏خواهند کرد و معجزه آن را متوجه خواهند شد. ‏

هر یک از این سنگ های با ارزش وزنی بیش از 10 هزار کیلوگرم دارند ، آنها از آمریکای جنوبی به خاورمیانه صادر می شوند ‏و در آنجا تکه تکه شه و توسط متخصصان حکاکی و سنگ تراشی می شوند. اینکار صدها ساعت طول می کشد. این سنگ ‏تراشان سطح این سنگ ها را به نرم ترین شکل ممکن می تراشند. اما سطح خارجی سنگ ها تا جای ممکن دست نخورده باقی می ‏مانند تا تضاد بین طبیعت و کار دست مشخص شود. ‏

این ویلاها که به سبک مدیترانه ای ساخته شده اند، قیمتی بین 10 میلیون تا 25 میلیون دلار خواهند داشت. هر یک از ویلاها هفت ‏اتاق خواب دارند بنابراین جمعیت بیشتری می توانند در هر ویلا اقامت کنند. در کنار قیمت باورنکردنی که این ویلا ها دارند در ‏حال حاضر 30 درصد آنها از پیش گرفته شده اند.

برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به ویلاهای لوکس دبی با اتاق های زیبا و لاکچری و همچنین حمام های زیبا با مشاوران داماک damac همراه باشید.

دبی یکی از شهرهای مهم هفت امارت امیر نشین امارت متحده عربی است و بیشترین جمعیت را در میان این هفت امارت دارد و دومین امارت بزرگ آن بعد از ابوظبی می باشد. به دلیل پیشرفت ها ی زیاد دبی در صنایع مختلف و عرصه ی تجارت جهانی طی دو دهه ی گذشته ویلاها و برج های بی نظیر و بسیار گران قیمتی در این شهر ساخته شده است. زیباترین خانه های دبی با قیمت های رویایی و میلیون دلاری در بازار املاک به فروش می رسد با این حال  موقعیت و سطح کیفی زندگی در دبی، سرمایه گذاران زیادی را جذب می نماید. بنابراین رقابت برای ساخت ویلاها و آپارتمان های شیک و مدرن روز به روز بیشتر می شود.

آشنایی با مجلل ترین مجموعه ویلایی دبی با داماک damac که وان های یک میلیون دلاری دارد:

این مجموعه که هنوز در دست احداث بوده و قرار است تا پایان سال جاری میلادی افتتاح شود، شامل 22 ویلا در کنار ساحل دریاست که مساحتی بین 8 تا 13 هزار فوت مربع با 7 اتاق خواب استثنایی دارد.

این مجموعه ویلایی دارای وان های حمامی ساخته شده از بلور سنگ های گران قیمتی است که از جنگل های آمازون آورده شده است. نظارت بر طراحی این وان‌های گران قیمت بر عهده شرکتی ایتالیایی در فلورانس است.

همچنین یک شرکت روسی وظیفه ساخت و توسعه این ویلاهای گران قیمت را طبق استانداردهای بسیار دقیق بر عهده دارد.

هر کدام از این ویلاهای مجلل دارای یک استخر خصوصی، یک باغ بزرگ پر از درخت و ساحلی خصوصی مشرف بر دریاست.

برای کسب اطلاعات مفید و جامع در رابطه با موقعیت های مکانی املاک و آپارتمان های مسکونی و تجاری و ویلا شما می توانید در هر جایی که باشید به صورت شبانه روزی با مشاوران متخصص و امین گروه داماک damacارتباط برقرار کنید و در زمینه خرید و فروش املاک و مسکن های تجاری و ... با آن ها مشورت داشته باشید تا با اطلاع از آخرین تغییرات و موقعیت ها خرید خوبی داشته باشید همچنین گروه داماک damacشرایط مناسبی را برای خرید های اقساطی شما همراهان عزیز و گران قدر در نظر گرفته تا شما با هزینه ای بسیار کم صاحب ویلا های رویایی و با چشم انداز زیبای خود در دبی شوید.

دبی مشاور املاک damacgroup

فایل یابی املاک با داماک گروپ بررسی و کارشناسی ملک توسط پرسنل مجرب داماک گروپ به جذب سرمایه گذاری مطمئن کنید.

توضیح مختصر درباره داماک گروپ

داماک بزرگترین و برند ترین شرکت ساختمانی در جهان است. خلاقانه فکر می کند، لاکچری می سازد چون در درجه اول به شما به عنوان جزئی از خانواده بزرگ داماک می باشد، پس از شما دعوت می کنیم بر اساس هر بودجه و سلیقه ای که دارید از آپارتمان ها و ویلاهای و دفاتر کار همین سایت در هر موقعیت محلی دلخواه انتخاب کنید.

تجربه درخشان داماک گروپ

از سال 2002 در صدر بازار املاک و مستغلات لوکس خاورمیانه قرار گرفته است، تجارب لوکس زندگی را برای ساکنان از سراسر جهان به ارمغان می آورد. DAMAC group با ایجاد نشان خود در بالاترین سطح زندگی شیک ، جایگاه خود را به عنوان پیشرو در توسعه لوکس در منطقه ، با ارائه طرح نمادین و با بالاترین کیفیت فراهم آورده است. اکنون ردپای این شرکت با پروژه هایی در امارات ، قطر ، عربستان سعودی ، اردن ، عمان ، لبنان و انگلیس در سراسر خاورمیانه گسترش یافته است.

 

خدمات داماک گروپ

خدمت به شما افتخار ماست .

اقامت فوری در عرض کمتر از ۴۰دقیقه اقامت خانوادگیتان را از داماک بخواهید .

راه حلی  در امر خانه دار شدن شما

این یک راه حل کامل است، که کاملاً در حدود نیازهای شما به عنوان خریدار طراحی شده است. DAMAC به عنوان یک رهبر بازار ، برند و اهرم تجاری را برای ایجاد مشارکت مطلوب با موسسات برتر مالی دارد. این به ما امکان دسترسی به شرایط وام استثنایی ، تخفیف های سخاوتمندانه و راه حل های انعطاف پذیر تأمین اعتبار را می دهد، که ما سپس به شما منتقل می کنیم ما همچنین مستقل هستیم ، به این معنی که می توانیم توصیه های بی طرفانه ارائه دهیم و بهترین تأمین کننده وام را برای نیازهای شما پیشنهاد کنیم .

 • مالیات = صفر
 • آماده اقامت خانوادگی
 • زمینتان به ما تحویل دهید
 • فرنیش می کنیم
 • باغ واستخر می زنیم
 • دکوراسیون لوکس و لاکچری
 • وام = بدون بهره

مزایای وام داماک گروپ به طور خلاصه

 • سریع ، آسان ، رایگان و بدون دردسر
 • از هر مرحله از راه پشتیبانی کنید.
 • پیشنهادات ویژه و شرایط ترجیحی
 • مصوبات 72 ساعته
 • حداقل کاغذ
 • خرید مستقیم
 • برنامه های پرداخت ویژه

شما می توانید به صورت ریالی از طریق صرافی طرف قرارداد داماک در ایران به صورت واریز ریالی به حساب بانک صادرات و بدون نیاز به خرید ارز یا مراجعه اقدام به خرید نمایید . لطفا" پیش از واریز مدارک زیر را واتساپ نمایید تا واحد برای 24 ساعت در رزرو شما بماند تا واریز شما انجام و واحد برای شما ثبت گردد . می بایست مبلغ 50 هزار درهم را به صورت معادل ریالی در ایران به حساب زیر واریز نموده و عکس فیش واریز را واتساپ نمایید. چنانچه خودتان صرافی مورد اطمینان دارید می توانید از طریق دلخواه خودتان مستقیم به حساب داماک دبی واریز نمایید . نرخ صرافی طرف قرارداد داماک، برای داماک ملاک محاسبه صدور رسید است و نرخ هر صرافی یا سایت دیگر برای واریز ریالی مورد تایید داماک نیست .

به منظور مشاهده تصاویر بیشتر و کامل تر از این پروژه و تمام پروژه های دیگر داماک از وبسایت فارسی زبان داماک به آدرس

www.damacgroup.ir

مراجعه کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...