طراحی هتل

داماک DAMAC بزرگترین سایت املاک دبی.

انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط  بدون بهره با داماک

هتل‌ها ساختمان‌هایی هستند، که با شیوه‌ای مدرن طراحی شده و امکانات و خدمات جانبی مانند رستوران، استخر، سالن ورزشی و...

در اختیار مسافران قرار می‌دهند. هتل‌ها بر اساس درجه استانداردی که در ارائه خدمات رعایت می‌کنند، رتبه بندی شده و از یک ستاره تا هفت ستاره می‌توانند تعریف شوند. اولین هتل در ایران، گراند هتل بود که همزمان با به وجود آمدن راه آهن و توسعه وسایل ارتباطی به منظور جذب طبقه جدید شهری که از امکانات مالی خوبی برخوردار بودند، شکل گرفت. در این هتل از روش‌های پذیرایی هتل‌های اروپایی استفاده می‌شد. امروزه برخی هتل‌ها به جاذبه‌های گردشگری تبدیل شده‌اند. طراحی خاص یا امکانات ویژه‌ای که این هتل‌ها ارائه کرده اند، اقامت در آنها به رویایی منحصر به فرد تبدیل کرده است.

داماک DAMACآماده انتقال سند با پیش پرداخت بدون بهره.

بسیاری از مسافران بر این باورند که سرویس‌های یک هتل لوکس و یک هتل خوب متفاوت‌اند. در این مقاله ویژگی‌هایی از هتل‌های لوکس و مجلل را با شرکت داماک گروپ بیان می‌کنیم که در هتل‌های دیگر برخلاف انتظار رعایت نمی‌شود و این البته به وضعیت و هزینه پرداخت شما بستگی دارد. نکته جالب در این میان این است با کمی هزینه و دادن انعام به کارکنان هتل می‌توانید،در هتل‌های ضعیف‌تر نیز امکانات و رسیدگی بهتری داشته باشید که در هتل‌های لوکس به صورت خودکار رعایت می‌شود.

هتل آپارتمان چیست ؟

هتل آپارتمان (همچنین به عنوان شناخته شده اقامت طولانی ) است، هتل است که برخی از ویژگی های آپارتمان . هتل های آپارتمانی در ایالات متحده محبوب هستند و همچنین در برخی از کشورهای دیگر مانند کانادا و بسیاری از کشورهای آسیایی نیز وجود دارند . در بعضی موارد ، آنها مورد استفاده ی مسافرتی و تفریحی منظم قرار می گیرند ، اما برای استفاده طولانی مدت تر طراحی شده اند ، مانند کسانی که مدت زمان قابل توجهی را در منطقه ای دور از خانه سپری می کنند، یا در حال گذر از خانه ها هستند.

هتل های آپارتمانی از جهات مختلف با هتل ها و متل های سنتی متفاوت هستند. غالباً ، آنها در اغلب موارد خدمات خانه داری را كمتر ارائه می دهند و به دفعات جایگزین ملافه ها نمی شوند. در همین زمان ، آنها می توانند امکانات دیگری را که در هتل های دیگر وجود ندارد ، از جمله آشپزخانه های کامل ، غایب ارائه دهند. برخی زنجیرها حداقل یک هفته اتاق های خود را اجاره می کنند. اقامت کمتر از یک هفته مجاز است به شرط پرداخت یک هفته کامل ، و در برخی موارد این میزان می تواند کمتر از نرخ شبانه در هتل های سنتی در همان بازار باشد.

برخی از هتل های آپارتمانی شبانه روز در دفتر کار خود ندارند و برخی دیگر ساعات کاری در هفته آخر هفته ندارند و از این طریق ساعات ورود و پرداخت را محدود می کنید. ممکن است آنها به سپرده امنیتی احتیاج داشته باشند ، اگرچه بندرت چک های اعتباری را انجام می دهند. روند پرداخت ممکن است شامل یک بازرسی از خسارت باشد ، که در آن هر گونه خسارت وارده به اتاق یا املاک هتل قبل از استرداد از سپرده امنیتی کسر می شود. در بعضی جاها ممکن است فرد بدون پرداخت مالیات سنتی هتل در صورت اقامت یک ماه یا بیشتر بتواند در هتل اقامت طولانی بماند.

مانند هتل های سنتی ، هتل های آپارتمانی در همه کلاس ها قرار دارند. این محدوده از زنجیره های بودجه مانند InTown Suites و Value Place گرفته تا مارک های لوکس مانند Residence Inn. همچنین چنین خواص بسیاری وجود دارد که جزئی از یک زنجیره نیستند. اندازه و نوع اتاق متفاوت است. برخی از هتل های آپارتمانی از هتل های سنتی تبدیل شده ساخته شده اند ، بنابراین طرح آنها ممکن است بر خلاف طرح های یک زنجیره ای متفاوت باشد.

همچنین مانند هتل های سنتی ، هتل های آپارتمان با کیفیت متفاوت هستند. حتی در همان زنجیره ، یک خاصیت می تواند بسیار خوب ، تمیز و دلپذیر باشد ، در حالی که دیگری می تواند پایین ، کثیف و نادیده گرفته شود. مانند هتل های سنتی ، عوامل بسیاری در این امر وجود دارد.

طراحی هتل

هتل های آپارتمانی به دلایل مختلف از جمله تعطیلات طولانی یا مشاغل دور از خانه مفید هستند ، کسی که بین خانه ها است ، کسی که به دلیل شرایط پیش بینی نشده محل زندگی خود را از دست داده است ، کسی که اخیراً به دلیل شروع کار جدید جابجایی کرده است یا کسی که طلاق یا جدایی را پشت سر می گذارد.

دلایل مختلفی برای در نظر گرفتن هتل آپارتمان برخلاف هتل سنتی وجود دارد. دلیل اصلی اقتصاد است. آیا صرف مدت زمانی که قصد اقامت در هتل سنتی یا هتل آپارتمانی را دارید ارزان تر است؟ بسیاری از هتل های آپارتمانی اتاق های خود را به صورت عمده وقت اجاره می دهند ، بنابراین صرف چند شب در آنجا هزینه بیشتری از یک هتل سنتی خواهد داشت ، در حالی که گذراندن چند هفته یا بیشتر از این ها معامله خواهد بود.

این نکته را نیز باید در نظر بگیرید که چقدر می خواهید از نیازهای خود مراقبت کنید. بسیاری از مسافران از خدمات روزانه خانه داری ، استفاده نامحدود از ملحفه هایی که روزانه تعویض می شوند ، بهره مند می شوند و مقررات مربوط به محصولات شخصی مانند صابون ، شامپو و دستمال توالت را ارائه می دهند. تسهیلات اقامت طولانی مدت در صورت وجود کمتر از این موارد را فراهم می کند. انتظار می رود مهمان تمام یا بیشتر آن را با هزینه شخصی خود تهیه کند. این هزینه اضافی در بعضی موارد می تواند پس انداز را نفی کند. علاوه بر این ، میهمان برای خرید آن باید به یک فروشگاه سفر کند ، که ممکن است برای کسی که وسیله نقلیه ندارد یا با منطقه ناآشنا است،دشوار باشد.

تأمین غذا مورد توجه دیگری است. بسیاری از مسافران مشکلی برای پذیرش خود در تهیه غذای آماده برای هر وعده غذایی ، اعم از یک رستوران در محل یا خارج از سایت یا خدمات اتاق ارائه شده توسط هتل ندارند. غذاهای رستوران به طور معمول با هزینه بیشتری نسبت به غذاهای خانگی خریداری شده از فروشگاه تهیه می شوند. این ممکن است برای شخصی که در حال مرخصی است ، یک رفتار ویژه باشد ، اما برای کسی که به طور موقت در جایی زندگی می کند ، این هزینه زندگی را افزایش می دهد.

هتل های آپارتمانی با این انتظار ساخته می شوند که غذا درست مثل خانه تهیه شود. با داشتن یخچال و فریزر به اندازه کامل ، اجاق مایکروویو و اجاق گاز فراهم می شود ، این امر امکان تهیه انواع کاملاً غذایی را فراهم می کند. یکی فقط به صرف شام های تلویزیون محدود نمی شود بلکه می تواند ظروف مانند آشپزخانه خود را نیز تهیه کند. در مدت زمان طولانی ، این پس انداز هزینه مفید است.

 • اقامتگاه های طولانی با داماک

در بعضی موارد ، هتل آپارتمان را می توان اقامت بلند مدت در نظر گرفت. ممکن است مزایای این امر وجود داشته باشد و چنین تمهیداتی ممکن است برای بعضی از افراد مناسب باشد ، مانند افرادی که آینده ای نامشخص دارند ، با اعتباری بد که اجاره یک آپارتمان را دشوار می کند ، یا کسانی که مایل به زندگی ساده هستند. هتل های آپارتمانی این امکان را به شما می دهند که در هر زمان دیگری بخواهد ، برخلاف آپارتمان های سنتی ، جایی که باید منتظر پایان یک دوره لیزینگ باشد ، که می تواند تا یک سال باشد.

کسی که یک هتل آپارتمان اقامت بلند مدت خود را می پردازد ، یک اجاره مسکن را برای اجاره بها می پردازد و برخلاف خانه یا آپارتمان ، مجبور نیست هزینه مبلمان ، برنامه های کاربردی ، تلویزیون کابلی ، اتصال به اینترنت و اغلب اوقات تلفنی محلی را بپردازد. این ممکن است گزینه ای برای کسی باشد که درآمد کافی برای پرداخت اجاره روزانه ، هفتگی یا ماهانه داشته باشد ، و هنوز هم مبالغ اضافی را برای تأمین هزینه های دیگر ، از جمله غذا، حمل و نقل و مراقبت های بهداشتی پشت سر می گذارد. درمجموع ، درآمد ماهانه ، اعم از اشتغال یا منابع دیگر ، باید از هزینه های ماهانه فراتر رود.

امکان استفاده از هتل آپارتمانی برای این منظور ممکن است با سیاست های شرکت یا دارایی و قوانین صلاحیت محدود باشد. برخی از حوزه های قضایی قوانینی را محدود می کنند که می توانند مدت زمانی را که می توان در یک هتل واحد ، از جمله هتل آپارتمان باقی بماند ، محدود کرد. و برخی از زنجیرها و مکان های انفرادی نیز محدودیت زمانی دارند. قبل از توجه به این موضوع با مدیریت بررسی کنید.

کسانی که از یک هتل آپارتمان به عنوان یک اقامتگاه استفاده می کنند ، همچنین در قانون از حقوق متفاوتی برخوردار نیستند که در اختیار مستاجران آپارتمان قرار می گیرد. این مهم شامل توانایی چالش یا تأخیر در اخراج در انتظار است. در حالی که مستاجرین آپارتمان باید در دادگاه شکایت شوند تا اخراج شوند ، که زمان خرید پول برای پرداخت اجاره یا یافتن مکان جدیدی برای زندگی را در اختیار شما قرار می دهد ، هتل های آپارتمانی می توانند مستاجران را با کمترین یا بدون اطلاع قبلی و بدون جلسه دادگاه اخراج کنند و آنها را ترک کنند. و وسایل آنها در خیابان ، گاه فقط با توجه فقط چند دقیقه. این امر به هیچ وجه نمی تواند به عهده مستاجر باشد و می تواند صرفاً یک تصمیم تجاری از طرف مدیریت باشد. دریابید که قوانینی که در آن قصد اقامت دارید و خط مشی شرکت و تسهیلات را در صلاحیت خود قرار دهید ، چیست؟

برای جزییات بیشتر و رزرو این هتل لوکس با مشاوران با تجربه در بخش فارسی زبان داماک گروپ در تماس باشید .

انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط  بدون بهره با داماک

هتل آپارتمان های ارزان دبی از داماک بخواهید !

دبی شهری با بسیاری از نقاط دیدنی نمادین است. چه این برج خلیفه باشد و چه جزایر پالم یا دبی مال ، هر ساله میلیون ها گردشگر از دبی بازدید می کنند. علی رغم ورود بسیار زیاد گردشگران از بسیاری از مناطق جهان ، هیچ کمبود گزینه ای برای اقامت در دبی وجود ندارد که این امر واقعاً به یک پناهگاه بازدید کننده تبدیل می شود. یکی از گزینه های موجود آپارتمان های هتل و یا همچنین به عنوان آپارتمان های سرویس دهی شناخته می شود.

هتل های آپارتمان  یکی از گزینه های اقامت پذیرفته شده توسط گردشگران ، به ویژه خانواده ها است. گرچه روند محبوب هنگام بازدید از یک کشور اقامت در هتل ، آپارتمان های هتل اکنون به تدریج محبوبیت خود را افزایش می دهند. آنچه باعث محبوبیت آپارتمان های هتل می شود این است که بازدید کنندگان می توانند در حالی که در یک آپارتمان اقامت داشته اند ، تمام امکانات رده جهانی ارائه شده توسط یک هتل را تجربه کنند. یکی از بزرگترین ویژگی های آپارتمان هتل این است که در مقایسه با هتل های محبوب بسیار ارزان تر هستند.

بنابراین ، اگر قصد بازدید از دبی را دارید و می خواهید در یک آپارتمان هتل بمانید ، لیستی از برخی از مقرون به صرفه های موجود در امارات را گردآوری کرده ایم.

آپارتمان هتل رز باغ یکی از بهترین آپارتمان های هتل دبی است. این هتل تعدادی از امکانات و امکانات را در اختیار میهمانان قرار می دهد که تجربه اقامت راحت را فراهم می کند. کارکنان با تجربه و مودب اطمینان می دهند که همه نیازها به طرز ماهرانه ای صورت می گیرد. آپارتمان ها ، استودیوی آن ، یا یک و دو اتاق خواب ، بسیار مناسب هستند که به راحتی خانواده های بزرگتر را در خود جای دهند. این یکی از خانوادگی ترین هتل های دبی است. از جمله امکانات مختلف ، میهمانان می توانند از جمله اینترنت وای فای رایگان در اتاق ها ، سرویس ماهواره ای ، استخر بچه ها ، استخر بزرگسالان ، حمام های مجلل ، سالن سلام فن آوری و سونا استفاده کنند. قیمت ها با نرخ استاندارد 187 AED در هر شب شروع می شود .

بعدی در لیست ما از بهترین آپارتمان های ارزان قیمت هتل در دبی ، آپارتمان های هتل ساوی مرکزی است. این آپارتمان هتل در قلب شهر واقع شده است و در نزدیکی بسیاری از جاذبه های معروف و مقصد خرده فروشی قرار دارد. هتل آپارتمان ساوی مرکزی وسایل و امکانات زیادی را در اختیار میهمانان خود قرار می دهد. آپارتمان ها به سبک مدرن طراحی شده اند که دارای لمس عناصر سنتی است. امکانات ارائه شده شامل تلویزیون ماهواره ای ، اجاق گاز برقی و حمام لوکس در آپارتمان است. از دیگر امکانات این هتل می توان به یک مرکز بهداشتی با اتاق سونا و بخار ، میز تور برای تورهای شهری و سافاری ، رستوران با غذاهای خوشمزه ، سرویس اتاق ، شاتل به سواحل دبی و استخر پشت بام اشاره کرد که منظره پانوراما از Bur Dubai ایجاد می کند. قیمت ها از 161.63 AED در هر شب شروع می شود .

مکان - جاده الرولا ، Bur Dubai ، دبی

آپارتمان هتل عاج گراند یکی از گزینه های مناسب برای اقامت دبی است. آنها امکانات و امکانات بسیاری را در اختیار میهمانان خود قرار می دهند که اقامت راحت و بدون دردسر را تضمین می کنند. نزدیک بودن به مرکز خرید امارات کمک کرده است تا محبوبیت آپارتمان هتل بیشتر شود ، زیرا میهمانان می توانند به راحتی نیازهای مختلف خود را خریداری کنند. آپارتمان های بزرگ در آپارتمان هتل عاج گراند دارای ویژگی هایی مانند "زندگی جداگانه ، ناهار خوری و اتاق خواب با حمام اختصاصی به همراه آشپزخانه کاملاً مجهز" است. از دیگر امکانات این هتل می توان به باشگاه سلامتی با بهترین تجهیزات ورزشی در کلاس ، استخر رو پشت بام ، استخر بچه ها ، جکوزی ، سونا ، اتاق بازی با ایکس باکس و میز استخر اشاره کرد. قیمت ها از 296.65 AED در هر شب شروع می شود.

محل سکونت - پشت بازار امارات ، البرشا ، شماره PB 391977 ، دبی

یکی از محبوب ترین و مقرون به صرفه ترین هتل های آپارتمان در دبی هتل آپارتمان فلوریدا سیتی است. خوب ، ارزان به معنای به خطر افتادن خدمات یا کیفیت آن نیست. آپارتمان هتل دارای اتاق های جادار و مرتب و بهترین خدمات در کلاس میهمان نوازی است. امکاناتی که توسط این آپارتمان هتل فراهم شده است شامل استخر ، خدمات اینترنتی رایگان ، سرویس اتاق ، سالن بدنسازی / مرکز تناسب اندام ، خدمات دربان ، تهویه مطبوع مرکزی ، خدمات تجاری ، روزنامه ، اسپا ، بالکن / تراس ، اتاق کنفرانس ، و بسیاری دیگر. آنها همچنین در مواقعی که اقامت رایگان برای یک کودک زیر 10 سال وجود داشته باشد ، معامله خاصی دارند که این شرایط را تحت شرایط خاص قرار می دهد. قیمت ها از 370 AED در هر شب شروع می شود.

مکان - در نزدیکی ایستگاه مترو میدان Baniyas ، دیرا ، دبی

 1. J5 Rimal هتل آپارتمان

یکی دیگر از هتل های محبوب دبی J5 Rimal است. این آپارتمان هتل مکانی مناسب برای اقامت و کشف دبی است. J5 Rimal بهترین راه حل در مورد اقامت طولانی است و اتاق های بزرگ می توانند، خانواده شما را با سهولت جا دهند و همچنین می توانید حریم شخصی مورد نیاز خود را نیز تجربه کنید. آپارتمان هتل بسیار نزدیک به فرودگاه بین المللی دبی است و برنامه های سفر شما را آسان می کند و مقاصد تجاری و تفریحی معتبری در مجاورت آن وجود دارد. از جمله امکانات مختلفی که می توان به کافه J5 ، سالن بدنسازی با سونا و اتاق بخار ، استخر با کنترل دما ، سالن های آفتاب، سالن اجتماعات و بار استخر اشاره کرد  قیمت ها از حدود 155 AED در هر شب شروع می شود .

محل سکونت - جاده المراققاط ، در نزدیکی سیتی سنتر دیرا ، دیره ، دبی

اینها برخی از آپارتمان های هتل با قیمت مناسب برای اجاره روزانه در دبی است. از آنجا که آنها همچنین اقامت طولانی و حفظ حریم خصوصی بیشتری را ارائه می دهند ، می توانید برای لذت بردن از بهترین تعطیلات زندگی خود در هر یک از این مکان ها یا سایر آپارتمان های دارای سرویس در دبی اقامت کنید.

درباره داماک گروپ

داماک گروپ damac group، نخستین وبسایت جست‌وجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در دبی است. با توجه به توسعه روزافزون کسب و کارها، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی‌ترین ابزارهای پیشرفت آن اهمیت بسیار دارد. هر چند تبلیغات در حوزه املاک و مستغلات موضوعی تازه نیست، اما با گسترش هر چه بیشتر رسانه‌های ارتباطی، اهمیت آن افزایش یافته است. از سویی دیگر می‌توان گفت بازار مسکن، چه در حوزه مصرف و چه در حوزه سرمایه‌گذاری، سهم قابل توجهی در زندگی مردم دارد لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است.

داماک گروپ با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز و موفق شده است تا سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات در حوزه مسکن را از آن خود نماید. داماک گروپ در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف امارات، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند داماک گروپ، نخستین وب‌سایت و اپلیکیشن جستجوی هوشمند ملک با استانداردهای بین المللی در ایران است. اسکان در نظر دارد با اطلاع رسانی درباره املاک قابل معامله در شهرهای مختلف امارات، فرآیند خرید، فروش و اجاره را برای همه متقاضیان بازار مسکن به شیوه‌ای نوین فراهم کند.

هر آنچه برای شما عزیزان خدمت کنیم مفتخریم فرقی که داماک با بقیه فرق می کند.  داماک با بقیه اینه عمرا کسی بتواند لاکچری زندگی کرده باشد میل خودتون گفتن از داماک حتی حیوانات خانگی شما می توانند با داماک لاکچری زندگی کنند . اقامت فوری در عرض کمتر از ۴۰دقیقه اقامت خانوادگیتان را از داماک بخواهید با خرید ملک یک تور رایگان و یک سکه اماراتی را نصیب خود کنید

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما از طریق داماک فارسی درارتباط باشید.

داماک گروپ برندترین سایت املاک دبی

وقتی‌که برای مدتی طولانی، فشار کاری زیادی را تحمل کرده باشید، احتمالاً مسافرت اولین گزینه‌ای است که برای استراحت و تجدیدقوا به ذهنتان خواهد رسید. یک سفر چندروزه، درجایی مناسب و مطابق سلیقه شما می‌تواند انرژی ازدست‌رفته را به شما بازگرداند. یکی از بخش‌های مهمی که در برنامه‌ریزی سفر باید به آن توجه کنید محل اقامت است. محلی امن، راحت و مناسب که بتوانید پس از گردش و بازدید از اماکن دیدنی، برای استراحت و استحمام از آن استفاده کنید. شاید گاهی با خود فکر کرده باشید که ای‌کاش آن‌قدر پول داشتید که می‌توانستید برای همیشه در هتل زندگی کنید؛ اما واقعیت این است که هیچ‌کدام از افراد ثروتمند دنیا این کار را انجام نمی‌دهند چون هیچ کجا خانه خودتان نمی‌شود. تمام هتل‌ها و اقامتگاه‌های خوب، تلاش می‌کنند تا شما آنجا را مثل خانه خود بدانید. شما باید در هتل احساس راحتی کنید. شرایط مناسب، توضیح دقیقی ندارد. تعدادی ویژگی عمومی و مهم وجود دارد که به‌عنوان استانداردهای اولیه باید به آن توجه شود اما باقی موارد به خود شما و خواسته‌هایتان مربوط می‌شود. در ادامه مقاله مواردی که باید برای انتخاب هتل خوب، در نظر داشته باشید را ذکر خواهیم کرد.

 • انتخاب هتل خوب
 • برخورد کارکنان هتل
 • اینترنت رایگان
 • ویژگی‌های اتاق شما در هتل
 • فضای هتل
 • غذاهای هتل
 • امکانات هتل خوب
 • محل قرار گرفتن هتل
 • حمایت از مشتری

انتخاب هتل خوب با داماک گروپ

پیش از انتخاب هتل خوب، باید بدانید به چه محیطی نیاز دارید و چه امکاناتی برای شما مهم است. با توجه به میزان بودجه خود مناسب‌ترین گزینه را انتخاب کنید. شاید بهتر باشد به‌جای هتل ، نوع دیگری از اقامتگاه، مثل هتل‌آپارتمان یا هتل‌های ویلایی را انتخاب کنید. اگر با خانواده و به‌خصوص کودکان به سفر می‌روید، هتل شما باید محیط مناسبی برای بازی کودکان داشته باشد؛ درحالی‌که اگر یک زوج جوان هستید شاید مایل باشید در محیطی آرام و بی‌سروصدا اقامت داشته باشید و بتوانید در لابی هتل با آرامش گفتگو کنید. برای سفرهای کاری که ممکن است قرار ملاقات کاری در هتل داشته باشید باید هتلی با لابی مناسب برای اقامت انتخاب کنید. از وب‌سایت هتل مثل داماک گروپ کمک بگیرید و تصاویر مربوط به اتاق‌ها و سایر قسمت‌های هتل را با دقت بررسی کنید. البته همه هتل‌ها خود را کاخی مجلل و راحت معرفی می‌کنند، اما باید دید این ادعا چقدر تا واقعیت فاصله دارد. هتل ایدئال شما لزوماً نباید پرستاره باشد.

برخورد کارکنان هتل

اولین چیزی در بدو ورودتان به هتل ، با آن روبرو می‎‌شوید، کارکنان هتل هستند. برخورد و پاسخگویی آن‌ها به شما کمک می‌کند در شهری که به‌اندازه کافی با آن آشنا نیستید، با مشکلی روبرو نشوید. کارکنان باید وظیفه‌شناس، خوش‌رو و حرفه‌ای باشند. نیازهای مشترک مسافران را بشناسند و برای آن‌ها راه‌حل مناسب داشته باشند. مهم‌تر از همه اینکه به سؤالات و درخواست‌های شما پاسخ‌های روشن و دقیق بدهند. مسافران معمولاً زمان زیادی در اختیار ندارند و باید در طی چند روز، حداکثر استفاده را از ایام تعطیل خود داشته باشند. کمک و حمایت کارکنان هتل می‌تواند از اتلاف وقت آن‌ها جلوگیری کند.

فضاهای هتل با داماک

چه فضایی مدنظرتان است؟ طراحی هتل می‌تواند لوکس و مجلل، سنتی، مدرن و … باشد. اگر تمایل دارید گاهی در لابی هتل بنشینید و کتاب یا مجله بخوانید بهتر است هتلی را انتخاب کنید که فضای آرام و مناسبی برای این کار داشته باشد. یک فضای آرام با مبلمان راحت و صدای موسیقی ملایم می‌تواند انتخاب مناسبی باشد. اگر قرار است با کسی ملاقات داشته باشید نیز باید لابی مناسبی در اختیارتان باشد. آراستگی لابی مهم است زیرا به‌عنوان فضای عمومی هتل، نحوه مدیریت و رسیدگی به هتل را نمایش می‌دهد.

ویژگی اتاق شما در هتل

مهم‌ترین ویژگی اتاق، پاکیزگی آن است. محل خواب و استحمام شما باید کاملاً بهداشتی باشد. پیش از انتخاب هتل باید از تمیز بودن آن مطمئن شوید. لباس کارکنان و فضای بیرونی تا حدودی نشان‌دهنده اهمیت مدیریت هتل به نظافت است. درهرحال بهتر است در ابتدای ورود خود، همه‌چیز را به‌دقت بررسی کنید و اگر به نظرتان تمیز نیست حتماً با مسئول هتل صحبت کنید. یکی از مواردی که به شما در انتخاب هتل خوب، کمک خواهد کرد پرسیدن درباره آخرین بازسازی هتل است. بازسازی تنها شامل نمای ظاهری نمی‌شود. معمولاً در بازسازی‌ها تشک‌های تخت نیز تعویض می‌شوند. می‌توانید در این مورد نیز از مسئولین هتل سؤال کنید. بهتر است حداقل هر شش یا هفت سال در بخش‌هایی از هتل نوسازی صورت گرفته باشد. مورد مهم دیگر تهویه مطبوع اتاق است که حتماً باید در بدو ورودتان به اتاق کنترل شود.

   اینترنت رایگان با داماک گروپ

وابستگی ما به اینترنت به حدی است که هیچ کجا نمی‌توانیم بدون آن امور روزانه خود را بگذرانیم. به‌ویژه هنگام سفر، به دلیل نیاز به برقراری ارتباط با خانواده و دوستان، برای کنترل هزینه‌ها، نیاز به برنامه‌های ارتباطی اینترنتی دارید. مهم است که در اتاق شما اینترنت باکیفیت مناسب وجود داشته باشد. استفاده از اینترنتی که فقط در فضای لابی در دسترس باشد، دشوار است. تصور کنید از یکی از مکان‌های دیدنی شهر بازگشته‌اید. مسلماً خسته هستید و نیاز به استراحت دارید. در چنین شرایطی حضور در لابی برای چک کردن پیام‌های شبکه‌های اجتماعی و یا ایمیل‌ها، کاری ساده و خوشایندی به نظر نمی‌رسد. اگر سرویس اینترنت در اتاق‌های هتل نداشته باشید باید دست‌کم از پوشش دهی اینترنت سیم‌کارت تلفن همراه خود اطمینان کسب کنید.

 غذاهای هتل با داماک

اگر به منطقه‌ای سفر می‌کنید که عادت‌های غذایی مردم آنجا با شما تفاوت زیادی دارد بهتر است، به تنوع غذایی رستوران هتل اهمیت دهید. درصورتی‌که غذای بومی موردپسندتان نبود باید گزینه دیگری پیش روی شما باشد. به‌ویژه وقتی به کشورهای آسیای شرقی یا مناطقی که غذای دریایی دارند سفر می‌کنید، باید تفاوت ذائقه را در نظر داشته باشید. علاوه بر تنوع، کیفیت غذا نیز اولویت بالایی دارد. در کنار طعم و رنگ و بو، غذای خوب باید سالم و بهداشتی تهیه‌شده باشد. مواد اولیه تازه و به روش بهداشتی طبخ شده‌اند و سلامت شما را به‌ویژه در این چند روزی که مهمان هتل هستید تضمین کند.

امکانات هتل خوب با داماک

هتلی که به نظر ارزان‌قیمت است به دلیل نداشتن امکانات اولیه، هزینه‌های شما را بالا می‌برد. در انتخاب محل اقامت، بهتر است هزینه تمام‌شده را در نظر بگیرید. برخی از هتل‌ها صبحانه رایگان دارند و برخی بابت این وعده نیز از شما هزینه دریافت می‌کنند. اگر با اتومبیل شخصی به مسافرت رفته‌اید داشتن پارکینگ نیز از امکانات بسیار مهم هتل است. در این صورت شما نه هزینه اضافی بابت پارکینگ پرداخت می‌کنید و نه نگران جای پارک و یا امنیت خودروتان خواهید بود. مجهز بودن به استخر یا سالن ورزشی نیز برای اینکه تنش‌های راه را کاهش دهید مناسب است. تعدادی از هتل‌ها این امکانات را در اختیار شما خواهند گذاشت و روزهای سفرتان را پرنشاط‌تر می‌کند. خیلی از ما ایرانی‌ها ترجیح می‌دهیم در روزهای سفر شب‌زنده‌داری کنیم و تا پاسی از شب‌ بیدار باشیم؛ بنابراین بهتر است پشتیبانی هتل در بخش‌های مختلف 24 ساعته باشد.

محل قرار گیری هتل با کمک داماک

هتلی در نزدیکی محل‌های موردنظرمان انتخاب کنیم تا سریع‌تر، راحت‌تر و کم‌هزینه‌تر به مقصدی که در آن شهرداریم برسیم. در سفرهای تفریحی هتل‌های نزدیک به جاذبه‌های گردشگری انتخاب مناسب‌تری هستند. یک‌راه ساده برای انتخاب هتل ، استفاده از نقشه‌های آنلاین مانند گوگل مپ است. پس از یافتن هتل‌هایی که در محدوده موردنظر ما وجود داشتند، امکانات را بررسی و بهترین گزینه را انتخاب کنید. البته اگر هتل منتخب شما سرویس اختصاصی رفت‌وآمد داشته باشد که عالی است. در این صورت بدون نیاز به گوگل مپ و پرس‌وجو می‌توانید به هرکجای شهر محل اقامت خود رفت‌وآمد کنید.

حمایت از مشتری توسط شرکت داماک گروپ

یک ویژگی خوب برای هتل‌ها، حمایت‌هایی است، که خارج از وظایف خود بر عهده می‌گیرند. اگر به دارو نیاز یا هر چیزی که فرض کنید تا امروز اتاق را رزرو کردید، امروز متوجه می‌شوید پرواز شما لغو شده و ناچار هستید یک روز دیگر، میهمان هتل باشید. شما انتظار دارید هتل به شما اجازه دهد یک روز دیگر از اتاق استفاده کنید. حتی اگر همه اتاق‌های هتل، رزرو شده باشد، مسئول هتل می‌تواند به شما کمک کند.

پیشنهاد ما به شما داماک گروپ است. داماک معتبر ترین برندترین سایت املاک دبی است، شما عزیزان را در بهترین هتل ها و اقامت گاه ها جای می دهد .

245000نیرو مجرب در هر ساعت ازشبانه روز ارائه خدمات می دهند .با شرکت داماک damac تجربه زندگی مدرن با خرید واحد های فول فرنیش آماده تحویل  را تجربه کنید.داماک گروپ برای رفاه حال مشتری وام هایی با بهره بسیار پایین فراهم کرده است .

سریع ، آسان ، رایگان و بدون دردسر

خرید ملک از داماک = یک سکه طلا و تور رایگان

خدمات یک هتل بزرگ لوکس شرکت داماک چیست؟

 • در دسترس بودن مدیر
 • در یک هتل لوکس، مدیر ارشد یا مدیر مهمانداری باید همیشه در محیط هتل در دسترس باشد نه اینکه بیشتر وقتش را در دفتر خود بگذراند.
 • او باید به مهمانان خوش آمد بگوید و بر همه امور هتل نظارت داشته باشد و فضای کلی هتل را تنظیم کند.
 • داشتن کارکنان منظم و خوش برخورد. کارکنان هتل باید همیشه لبخند بزنند این ویژگی هتل های لوکس و گران قیمت نیست بلکه شامل تمام مراکز اقامتی خواهد بود. برخورد کارکنان و مهمان نواز بودن آنها باید نه فقط به خاطر هزینه ای که پرداخت میشود بلکه باید به دلیل روابط مشتری مداری برخوردی به جا و مناسب با میهمانان هتل باشد.
 • کارکنان هتل باید صادقانه اطلاعات را در اختیار مسافران قرار دهند. کارکنان هتل باید در مورد منطقه ای که هتل در آن قرار دارد و همچنین دسترسی محلی اطلاعات لازم را داشته باشند. کارکنان باید از مراکز توریستی، فروشگاه ها و رستوران های محلی اطلاعات کافی داشته باشند و صادقانه پاسخ گوی مسافران باشند.
 • هتل ها باید معمولا در مواقع اضطراری اتاق ها و سوییت هایی را در نظر بگیرند. در واقع این مورد ربطی به کیفیت هتل ندارد هتلی که از خدمه و کارکنان مجرب برخوردار باشد همیشه برای این جور مواقع از قبل پیش بینی کرده و اگر بر حسب اتفاق پروازی به تعویق بیفتد یا بلیط مسافران دچار مشکل شود دیگر نگرانی بابت اقامت بیشتر نباشد.

 

 • هتل های لوکس و 5 ستاره معمولا تمام خدمات را به شما ارائه می دهند و فضاهای تفریحی دارند و شما کمبودی را احساس نخواهید کرد. اما لازم نیست حتما از هتل های لوکس برای اقامت تان استفاده کنید. مهمترین چیز در سفر لذت بردن همراه خانواده و داشتن اوقاتی است که با آسودگی خاطر همراه باشد، بنابراین بهتر است کمی اقتصادی تر عمل کنید لذت بردن بیشتر به پول خرج کردن بیشتر نیست، بنابراین بهتر است با توجه به بودجه تان برای سفر برنامه ریزی کنید مهمترین چیز این است که همراه خانواده به تعطیلات بروید.

 

 • تمیز بودن فضای هتل بسیار مهم است. وسواسی که همه در مورد محل اقامتشان دارند، همین تمیز بودن اتاق ها و سرویس بهداشتی است. سالن نهارخوری، پوشش کارکنان و... باید تمیز و مرتب باشد. هتل خوب هتلی است که تمیز و پاکیزه باشد.
 • ارائه خدمات و سرویس به مسافران هم نکته ی بسیار مهمی است که بیان گر کیفیت هتل خواهد بود. کسانی که هتل را برای مرکز اقامتشان انتخاب می کنند انتظار سرویس دهی خوب دارند بنابراین اگر درخواستی برای حوله، لیوان، آب جوش و ... داشته باشند باید بدون دریافت وجه این خدمات به مسافران ارائه شود. همچنین استفاده از اینترنت، تلفن، فکس و دیگر امکانات هم باید بدون دریافت وجه اضافی باشد.
 • هوش هیجانی و سرزندگی کارکنان

برای لوکس بودن، یک هتل به تیمی (شامل مدیر و کارکنان)  با هوش هیجانی نیازمند است. هوش هیجانی به معنی درک احساس مردم، همدلی و تواضع است .

در عبارت «شخصیت مهمان نواز» چیزی بیشتر از خوشرویی نهفته است. خوشرویی مهم است اما مهربانی، دلنشینی و خوش مشربی نیز اهمیت دارند. تیم باید به مهمان‌ها احساس راحتی و مهم بودن منتقل کند.

یک کارمند هتل پنج ستاره همه این مسائل را در نظر می‌گیرد. او اعتماد به نفس دارد، به جزئیات توجه می‌کند، و امور را پیگیری می‌کند.

مزایای وام مسکن:

 • سریع ، آسان ، رایگان و بدون دردسر
 • از هر مرحله از راه پشتیبانی کنید
 • پیشنهادات ویژه و شرایط ترجیحی
 • مصوبات 72 ساعته
 • حداقل کاغذ
 • خرید مستقیم
 • برنامه های پرداخت ویژه
 • انتشار سهام - بر اساس دارایی موجود خود را باز کنید و آن را باز کنید و آن را گسترش دهید.

اگر شما هم به دنبال خرید هتل های لوکس در دبی هستید و قصد دارید سرمایه خود را با کمترین ریسک تبدیل به املاک در بهترین مناطق کشور دبی کنید .

با شرکت داماک لوکس و بودن و لاکچری بودن را تجربه کنید.

برای اطلاعات بیشر با داماک گروپ از طریق وب سایت و واتساپ وزنگ با ما در ارتباط باشد.

(امنیت و آرامش افتخار ماست)

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...