داماک گروپ بزرگترین سایت املاک دبی

داماک گروپ سازنده لوکسترین شهرک مسکونی جهان اکویا داماک گروپ

داماک damacآماده انتقال سند با پیش پرداخت بدون بهره میباشد.

نگاهی گذرا یه تاریخچه دبی

کمتر از دو قرن پیش دبی یکی از دهکده های توابع مشایخ ابوظبی بود که با سکنی گزیدن هشتصد نفر از قبیله بنی یاس به رهبری خانواده مکتوم در دهانه خور در سال 1833 ، شهر دبی به سرعت تبدیل به مرکز ماهی گیری ، صید مروارید و تجارت دریایی شد ، با آغاز قرن بیستم به بندری موفق تبدیل شد و در اواسط قرن بیستم جمعیت دبی در حدود بیست هزار نفر بود که یک چهارم آن را مردم مهاجر تشکیل می دادند و با پیدایش و جمع شدن گل و لای در خور در دهه 1950 که نتیجه اش افزایش تعداد کشتی ها بود که از آن استفاده می کردند ، حاکم  وقت دبی ، مرحوم دبی شیخ راشد بن سعید آل مکتوم ، را به فکر  لایروبی این مسیر آبی  واداشت و با اینکه در ابتدا این تصمیم بسیارجاه طلبانه ، پرهزینه و در ظاهر غیرعملی بود ، ولی موجب افزایش حجم حمل و نقل به این شهر و نهایتا تقویت موقعیت دبی به عنوان قطبی برای صادرات مجدد و تجارت بیشتر شد .

امارات متحد عربی ، به ریاست جمهوری مرحوم شیخ زاید بن سلطان آل نهیان ، تبدیل به یکی از ثروتمندترین کشورهای دنیا با سرانه تولید ناخالص داخلی سالانه بیش از هفده هزار دلار شد که در سال‌های پایانی دهه 2000 میلادی به خاطر بحران های مالی گسترده در جهان ، ساخت و ساز املاک نیز با مشکل مواجه شد و  به مدت سه سال با رکود بدی روبرو بود ولی علیرغم تمام مشکلات توانست با یک برنامه تدریجی سازماندهی شده و مداوم ، خود را بهبود بخشد و بدین ترتیب است که در این روزها  این شهر را به عنوان یک شهر جهانی و بازرگانی موفق و مهم در منطقه می شناسند .

با داماک به دبی عروس خلیج فارس سفر کنید

در محدوده خلیج فارس، شهرهای زیبایی وجود دارد اما دبی بدون شک جذاب ترین آن ها است. سیاستمداران این شهر تمام تلاش شان را می کنند تا بهترین هتل ها، بهترین ساختمان ها، بهترین پارک ها و امکانات رفاهی و ... را در این شهر فراهم کنند.

دبی عروس خلیج فارس، بزرگ ترین شهر امارات متحده عربی یکی از مدرن ترین شهرهای جهان است. این شهر پر هیاهو در جنوب کشور عزیزمان، ایران قرار دارد و یک مجموعه زیبا از بهترین و مهیج ترین جاذبه های گردشگری خاورمیانه را در دل خود جا داده  است. البته زیبایی دبی نه تنها مردم منطقه بلکه به گوش جهانیان نیز رسیده است و بسیاری از گردشگران ثروتمند خارجی برای سفری لوکس و خاص تور دبی را انتخاب می کنند. همانطور که می دانید ایرانی ها نیز هر ساله عازم این شهر عربی زیبا در حاشیه خلیج فارس می شوند. دبی آب و هوای گرمی دارد سفر در تابستان می تواند بسیار آزاردهنده باشد. برعکس فصل زمستان و اوایل بهار هوا گرمای مطبوع و ملایمی دارد. به همین جهت معمولا بسیاری برای سفرهای عید خود بهدر شهر دبی می روند. بد نیست بدانید در ابتدای امر دبی فقط  یک منطقه بسیار کوچک بوده که با کشف منابع نفتی در اطراف آن در سال 1966 این شهر از لحاظ اقتصادی پیشرفت چشمگیری پیدا کرد و امروزه در فرودگاه بین المللی دبی ، تمامی پروازها از شهرهای مهم دنیا و سایر کشورها بصورت مستقیم انجام می پذیرد و اینکه با وجود منابع نفتی زیادی که در اطراف دبی قرار دارند ، تنها و تنها  6 درصد از درآمد این شهر مدرن از صادرات نفت خام است پس بنابراین اقتصاد دبی قطعا به منابع نفتی متکی نیست و گردشگری سهم بزرگی از درآمدزایی این شهر را بر عهده دارد و از دیگر منابع درآمد زایی می توان به ساخت و ساز ساختمان های تجاری اشاره کرد ، همچنین هتل های دبی هر ساله پذیرای بیش از یک میلیون مسافر هستند و بیشترین تعداد توریست را در روز های اول سال نو میلادی در این شهر می بینیم. این آژانس نیز یکی از مجری های مستقیم برگزاری سفرهای خارجی می باشد که با پکیج های مختلف ، هتل های متنوع و پروازهای ایرانی و خارجی میتواند بهترین راهنمای شما برای سفر به شهر دبی باشد.

تاریخچه دبی

عروس خلیج فارس

این شهر زیبا  اماکن تفریحی و دیدنی بسیاری دارد که هر کدام جذابیت منحصربفرد خود را دارا هستند به همین دلیل است که صنعت نسبتا نوپای گردشگری بهترین و موثرترین منبع درآمدزایی در این شهر به شمار می رود و هر ساله افراد علاقه مند و مسافر زیادی از ایران و سایر نقاط دیگر برای بازدید از مکان های دیدنی زیبا و باشکوه به این شهر رویایی سفر می کنند و بدانید که اقامت یک هفته ای در برج های بلند و بسیار زیبا با امکانات کامل رفاهی ممکن است آرزوی هر فردی باشد و می دانیم که مناظر ساحلی این شهر، بسیار چشم نواز و بی بدیل هستند و  آب و هوای گرم دبی نه تنها از جذابیت این منطقه کم نکرده بلکه  بر زیبایی سواحل این شهر نیز افزوده است. در رستوران های دبی می توانید انواع غذاهای لذیذ مانند غذاهای دریایی ، عربی ، اروپایی و انواع خوراک میل کنید.

با وجود منابع نفتی زیادی که در اطراف دبی قرار دارند ، تنها و تنها شش درصد از درآمد این شهر مدرن از صادرات نفت خام است

داماک damacبهترین انتخاب برای شما.

با کشف نفت در دبی ، درآمدهای نفتی برای توسعه زیر ساخت دبی مورد استفاده قرار گرفت و مدارس ، بیمارستان ها ، جاده ها ، یک شبکه مخابراتی پیشرفته و موارد بسیار دیگری ساخته شدند و با سرعت برابر سرعت نور به رشد خود ادامه می داد و بزرگترین بندر  دنیا در جبل علی ساخته شده و به دنبال آن یک منطقه آزاد در اطراف این بندر بنا نهاده شد و پس از مدتی دلایل پیشرفت تصاعدی شهر مدرن دبی بر جهانیان آشکار شد و مواردی از قبیل رهبری رویایی ، زیرساخت باکیفیت ، محیط مهاجر دوستانه ، صفر درصد مالیات بر درآمد شخصی و شرکت ها و عوارض کم واردات از جمله این پیشرفت سریع بودند بدین ترتیب به سرعت به یک قطب توریستی و تجاری در منطقه خاورمیانه تبدل شد که امروزه از مصر تا شبه قاره هند و از آفریقای جنوبی تا جاییکه آن را کشورهای مشترک المنافع می نامند گسترده شده است

زبان و مذهب مردم در دبی"

زبان رسمی مردم دبی عربی است  و بصورت معمول مکالمات روزمره به این زبان انجام می شود اما به دلیل وجود توریست و مهاجرین زبان انگلیسی نیز بسیار رواج دارد و همچنین به خاطر مهاجرت زیاد به این شهر از کشورهای آسیایی ، زبانهای هندی ، فارسی ، بنگالی و چینی هم در میان مردمان مورد استفاده است و مورد بعدی اینکه دین رسمی کشور امارات متحده عربی اسلام است و همچنین اقلیت های هندو ، بهائی ، مسیحی و بودایی در این شهر زندگی می کنند .

فرهنگ و آداب و رسوم مردم دبی :

فرهنگ و آداب و رسوم مردم دبی ریشه بسیار محکمی در سنت اسلامی اعراب دارد و همانطور که می دانید اسلام چیزی بیش از یک سنت است و این شیوه زندگی است که کلیه امور زندگی دنیوی از پوشیدن گرفته تا خوردن و آشامیدن را هدایت می کند، بنابراین ، فرهنگ و میراث امارات متحده رابطه ی تنگاتنگی با مذهب آن دارد با این حال امارات متحده عربی در کنار فرهنگ اسلامی و رسمی کشور خوش آمدگویی را پیشه کرده و توریست ها درتمامی موارد آزاد گذاشته است ، برای مثال  سرو الکل در هتل ها و کلاب های شبانه ، پوشیدن لباس بصورت  آزادانه و موارد مشابه دیگر، همچنین زنان با  تبعیض کمتری مواجه هستند و مردم بسیار مودب و مهمان نواز هستندد و گردشگران رفتار گرم  و دوستانه اماراتی ها روبرو می شوند و می توان دید که ملیت های مختلف بدون داشتن مشکل با یکدیگر در کنار هم زندگی و کار می کنند.

واحد پول در دبی

واحد پولی در امارات متحده عربی و بالطبع آن شهر مدرن دبی درهم می باشد که با علامت اختصاری  AED مشخص می شود و به طور معمول اسکناس‌ ها ی 5، 10 ،20 ،50 ، 100 ،500 و همچنین 1000 درهمی موجود هستند .

دبی و جذابیت هایش

دبی  بزرگ ترین شهر امارات متحده عربی، طی مدتی کوتاه پیشرفت های چشمگیری کرده است. در این مطلب با بهترین جاذبه های گردشگری دبی آشنا می شوید. دبى، شهر پر زرق و برق امارات متحده عربى، یکى از پرطرفدارترین شهرهاى دنیا براى گردشگرى محسوب مى شود. این شهر که پر از آسمان خراش هاى مدرن و پاساژهاى دیدنى است، طی مدتی نسبتا کوتاه از صحرایى بى آب و علف تبدیل به مقصدى براى تفریح توریست ها شده است. جاذبه های گردشگری دبی بسیار زیاد هستند؛ از برج خلیفه (مرتفع ترین برج جهان) گرفته تا پاساژهاى عظیم که داراى آکواریوم هاى غول پیکر و پیست هاى اسکى سرپوشیده هستند.

اما برخلاف تصور عموم، این شهر به جز جاذبه هاى توریستى بسیار مدرن داراى نقاط قوت و فعالیت هاى فرهنگى زیادى نیز است. کافى است نگاهى به محله قدیمى بستکیه بیاندازید تا با دبى قدیمى تر آشنا شوید، همچنین مى توانید از کشتى هاى عربى این شهر توریستی دیدن کنید. دبی طی چند سال اخیر رشد زیادی کرده بخصوص در حوزه خرید ملک

1برج خلیفه

برج خلیفه نشان اختصاصى شهر دبى، با ارتفاع ٨٢٨.٩ متر بلندترین برج دنیا محسوب مى شود و از میان جاذبه های گردشگری دبی مشهورترین آن ها است. تماشاى شهر از سکوى بازدیدى که در طبقه ١٢۴ ام این برج قرار دارد، براى اکثر توریست ها امرى واجب تلقى مى شود.مناظرى که بر فراز خط آسمان شهر قرار دارد و از این سکو با دید پرنده قابل مشاهده است، بدون شک باعث سرگیجه خواهند شد. به توریست ها پیش از بالا رفتن توسط آسانسورى بسیار پرسرعت و تجربه تماشاى مناظر صحرا و اقیانوس از سکوى بازدید، توضیحات صوتى تصویرى درباره شهر دبى و برج خلیفه ارائه می شود. بازدیدهای شبانه از این برج نیز برای تماشای نور پردازی های جذاب این شهر در شب و عکاسی از آن بسیار توصیه می شود. در اطراف برج خلیفه ساختمان های زیادی با حیاط ها و بالکن های طراحی شده و بسیار زیبا وجود دارند. تاسیسات آبی بسیاری در اطراف این برج به چشم می خورد؛ برای مثال آب نمای دبی که مرتفع ترین آب نمای جهان محسوب می شود و مشابه آب نماهای معروف بلاژیو در لاس وگاس ساخته شده است.

2 دبی مال

دبی مال که بهترین پاساژ دبی محسوب می شود، دارای ورودی هایی به برج خلیفه و آکواریوم دبی است. این مال بزرگ همچنین دارای گزینه های بسیاری برای سرگرمی از جمله زمین اسکیت روی یخ، محدوده بازی و مجموعه ای سینمایی است. گزینه ها برای خرید کردن و غذا خوردن نامحدود است و تقریبا در تمام اوقات سال رویدادهای جدیدی مانند موسیقی زنده و نمایش های مد در این مال برپا می شود. مشهورترین این رویدادها فستیوال سالانه خرید در دبی (که در ماه های ژانویه و فوریه برپا می شود) و فستیوال شگفتی های تابستانه دبی (که در ماه های جولای و آگوست برپا می شود) هستند.

3 موزه دبی

یکی از بهترین جاذبه های گردشگری دبی موزه بی نظیر این شهر است که در سال 1787 برای دفاع از رودخانه دبی و در محدوده قلعه الفهیدی ساخته شده است. دیوارهای این قلعه ساخته شده از آجرهای مرجانی سنتی هستند که توسط آهک به یکدیگر چسبانده شده اند. طبقه بالا توسط تیرک های چوبی نگه داشته شده و سقف آن با ساقه های خرما، گچ و گل ساخته شده است. این قلعه در گذشته کاربری های مختلفی از جمله محل زندگی حاکم و خانواده وی، محل شورای دولت، پادگان و زندان داشته است. این قلعه که در سال 1971 بازسازی شده (بازسازی مجدد و توسعه در 1995) اکنون بهترین موزه شهر دبی محسوب می شود. ورودی این موزه دارای نمایشگاه خیره کننده ای از نقشه های قدیمی امارات و دبی است که چگونگی توسعه این محدوده را نشان می دهند.

حیاط این موزه دارای تعداد زیادی قایق های سنتی و خانه ای ساخته شده از برگ خرما و بادگیری اماراتی است. سالن دست راست محل نگهداری اسلحه ها و سالن دست چپ محل نگه داری ادوات موسیقی سنتی اماراتی است. زیر طبقه همکف سالن های نمایش قرار دارند که تزئینات و تصاویری متعلق به ابعاد مختلف زندگی سنتی اماراتی دارند شامل لوازم ماهیگیری و وسایل زندگی صحرایی.

4 بستکیه (دبی قدیم)

محدوده بستکیه (که به نام محله الفهیدی نیز شناخته می شود) اواخر قرن نوزدهم به منطور اسکان دادن بازرگانان ثروتمند ایرانی که تجارت مروارید و پارچه می کردند و به واسطه تجارت بدون مالیات جذب دبی می شدند، بنا شده است. بستکیه قسمت شرقی بردبی  در حاشیه رودخانه را اشغال کرده است و ساختمان های مرجانی و آهکی زیادی را در خود جای داده است. بسیاری از این ساختمان ها دارای بادگیرهایی در بالاترین نقطه ساختمان هستند. همانطور که می دانید، این بادگیرها به نوعی نقش تهویه کننده هوا را ایفا می کنند و بازرگانان ایرانی نیز به علت اینکه مشابه این بادگیرها در مناطقی از ایران مانند یزد به وفور وجود داشته، به این خانه ها علاقه زیادی نشان می دادند. کوچه های باریک و پر از ویژگی های متمایزکننده معماری عربی در این محدوده، به شدت یادآور گذشته عربستان و تاریخچه دبی هستند. در این محدوده به گالری مجلس نیز بر خواهید خورد که دارای مجموعه ای از کاشی ها و مبلمان سنتی عربی بوده و داخل یک بادگیر بنا شده است. گالری XVA نیز که دارای مجموعه ای از آثار هنری معاصر است، در همین محدوده قرار دارد و داخل یکی از ساختمان های تاریخی بنا شده است.

5 خانه شیخ سعید آل مکتوم

شیخ سعید آل مکتوم، پدربزرگ فرمانروای فعلی دبی ، از سال 1921 تا 1958 خود فرمانروای دبی بوده است. خانه قبلی وی پس از بازسازی تبدیل به موزه ای شده که نمونه خوبی از معماری عربی است. این خانه ابتدا در سال 1896 توسط پدر شیخ سعید ساخته شده بود تا وی بتواند بر حمل و نقل کالاها از بالکن این خانه نظارت داشته باشد. خانه اصلی بعدها تخریب شد اما خانه فعلی به نحوی در کنار مکان خانه قبلی ساخته شد تا از همه لحاظ شبیه به خانه اولیه باشد؛ این خانه هم مانند خانه اولیه دارای درب های چوبی حکاکی شده، پنجره های مشبک چوبی و صفحات تهویه گچی با طرح های گلدار و هندسی است. در این خانه مجموعا 30 اتاق به دور یک حیاط مرکزی ساخته شده اند و بادگیری نیز در بالای خانه قرار دارد. داخل این خانه نمایشگاه هایی از عکس ها و مدارک تاریخی دبی به همراه عکس های بی نظیری از دبی بین سال های 1948 و 1953 وجود دارد. بخش دریایی این موزه دارای عکس هایی از ماهی گیری، یافتن مروارید و ساخت قایق است. در بقیه بخش های این موزه نامه ها، نقشه ها، سکه ها و تمبرهای زیادی یافت می شود که هر یک به نحوی نشان دهنده توسعه امارات است. خانه شیخ عبید بن ثانی نیز که دارای نمایشگاه های طراحی داخلی سنتی است، در نزدیکی این خانه واقع شده است.

6 خور دبی خور دبی این شهر را به دو شهر دیره (در شمال) و بر دبی (در جنوب) تقسیم می کند. این خور عنصری بسیار موثر در رشد دبی بوده است؛ به نحوی که در ابتدا مهاجران را برای ماهیگیری و جمع آوری مروارید به دبی جذب می کرده است. 4000 سال پیش روستاهای کوچکی در امتداد این خور تشکیل شده و رشد کرده اند، در حالی که عصر مدرن در دهه 1830 و زمانی آغاز شد که قبیله بنی یاس در این محدوده ساکن شدند.

اسکله کشتی های عربی نیز در حاشیه همین رودخانه و در شمال پل آل مکتوم قرار دارد. تعدادی از این کشتی های عربی که هنوز هم برای تجارت های خرد مورد استفاده قرار می گیرند بیش از 100 سال پیش اینجا لنگر انداخته اند. کارگران این کشتی ها معمولا بازدید کنندگان را برای آشنایی با سبک زندگی دریانوردان به درون کشتی ها دعوت می کنند. بسیاری از این کشتی ها به کشورهایی مانند کویت، ایران، عمان، هند و حتی آفریقا سفر می کنند. بازدید از این کشتی های جذاب که باقی مانده ای از اقتصاد سنتی دبی هستند، هنوز هم یکی از بهترین جاذبه های گردشگری دبی محسوب می شود. برای سفر در طول خور نیز می توانید از تور این کشتی ها استفاده کنید.

7 مسجد جمیرا

مسجد جمیرا به عقیده عده زیادی زیباترین مسجد و یکی از زیباترین جاذبه های گردشگری دبی محسوب می شود. این مسجد که کاملا از مسجد الازهر قاهره کپی شده است (با این تفاوت که مقیاس آن 8 برابر کوچک تر است) نمونه خوبی از معماری اسلامی محسوب می شود. سازه سنگی این مسجد و مناره های سنگی پرجزئیات آن در عصر فاطمیون قرون وسطی بنا شده است. این مسجد جلوه خاصی در نورپردازی های عصرهنگام پیدا می کند. مرکز آموزش های فرهنگی شیخ محمد بن رشید (که برنامه هایی مانند تورها، کلاس های زبان عربی و آموزش تهیه غذاهای عربی ارائه می کند) تورهایی برای بازدید ار این مسجد دارد که هدف آن ها تقویت و به دست آوردن درک بهتری از اسلام است. این تور همه روزه (به غیر از جمعه ها) از 10 صبح دایر است. با

 و خرید ملک از داماک damac بزرگترین سایت املاک دبی

 از سرمایه گذاری و زندگی در دبی و جاذبه های جالبش لذت ببرید.

8 دیره

دیره در حاشیه شمالی خور دبی واقع شده است و در خیابان های پیچ در پیچ آن می توان مردمی از ملل مختلف که دبی را برای زندگی انتخاب کرده اند، دید. در ساحل کشتی های باستانی زیادی بارگیری می کنند و در پس زمینه آن بانک ها، هتل ها و ساختمان های اداری مدرن بسیاری وجود دارد. بهترین قسمت دیره برای مسافران بازارهای محلی آن است که در تمام طول روز پر از مشتری هستند.

 

املاک مستغلات واقع در دبی از جمله قدرترین damac group

پیشنهادهای جذاب بازار املاک و مستغلات دبی در سال گذشته به سود سرمایه گذاران ، کاربران نهایی و مستاجران به طور یکسان ادامه یافت. این امر موجب ادامه حرکت در این مناطق حیاتی با قیمت های رقابتی شد که این امر نشانگر مسیر صحیح در بازار املاک و مستغلات با توجه به در دسترس بودن یک محیط توانمند برای معاملات سودآور است.

املاک و مستغلات ، رئیس کارگزاری املاک و مستغلات W سرمایه بر اساس آخرین داده های صادر شده توسط وزارت زمین دبی (DLD) بهترین ده منطقه فروش املاک و مستغلات در دبی را بررسی کرده است.

که تقاضا برای سرمایه گذاری در مناطق آزادگان بخصوص سرمایه گذاران غیر شهروند در طی ده سال گذشته هنوز قوی بوده است. بیشترین تقاضا در مناطق دبی مارینا ، برج خلیفه ، خیران اول ، باغ های شیخ محمد بن راشد ، ال مرکاد ، بیزینس خلیج و پالم جمیرا متمرکز شده است.

که آمارهای DLD اخیر نشان می دهد که منطقه دبی مارینا در سال گذشته که در حدود 3366 واحد فروخته شده است ، در ارزش Dhs8.67b در صدر ارزش فروش قرار دارد. این منطقه یکی از محبوب ترین مناطق مسکونی برای شهروندان و مهاجران و همچنین صاحبان مشاغل به طور یکسان است. به دلیل در دسترس بودن یک سبک زندگی مدرن و فراوانی از کلیه امکانات و آرامش با توجه به نمای دبی مارینا جذاب است.

این هتل شامل تعداد زیادی آپارتمان لوکس برای اجاره در مارینا می باشد ، علاوه بر نزدیکی به برجسته ترین جاذبه های تفریحی دریایی و مناطق آزاد مانند دبی مدیا سیتی ، اینترنت سیتی و دانش دهکده.

داده های DLD نشان داد که منطقه برج خلیفه (مرکز شهر دبی) از لحاظ فروش به ارزش بیش از 2368 واحد در Dhs7.894b در رتبه دوم قرار گرفته است. این منطقه معتبرترین ، بزرگترین و بهترین کیلومتر مربع جهان محسوب می شود که با ادغام همه سبک های زندگی مدرن و مجلل مشخص می شود. منطقه شهر تاون ترکیبی از همه چیزهای خیره کننده و استثنایی از درخشان بودن حال و گذشته پر افتخار را از طریق آپارتمان های ارائه شده برای فروش در برج خلیفه ، مرتفع ترین ساختمان ساخته شده توسط انسان و بلندترین برج جهان با ارتفاع 828 متر است. یکی از بهترین مناطق گردشگری دبی محسوب می شد.

طبق آمار DLD ، منطقه باغ شیخ محمد بن راشد با ارزش Dhs4920b برای 2430 واحد فروخته شده در جایگاه سوم قرار گرفت. "وادی الصفا 5" با ارزش Dhs541bn برای 1993 واحد در جایگاه چهارم قرار گرفت و پس از آن "اول الخیران" در مکان پنجم با 2495 واحد فروخته شده به ارزش Dhs4.410b قرار گرفت. Business Bay در جایگاه ششم با ارزش Dhs4.79b برای 2999 واحد فروخته شده قرار گرفت ، سپس منطقه Palm Jumeirah در رتبه هفتم با Dhs 3.741bn برای 914 واحد فروخته شده قرار گرفت.

منطقه ال مركاد با ارزش Dhs2.680b با فروش بیش از 1711 واحد در رده هشتم قرار گرفت و پس از آن آل بارشا جنوبی چهارم ، با ارزش Dhs2.306b برای 1844 واحد قرار گرفت. در رتبه دهم منطقه جمیرا اول با ارزش Dhs2.246b با فروش 764 دستگاه قرار داشت.

 

داده های DLD نشان داد که ارزش واحدهای املاک و مستغلات فروخته شده در سال گذشته Dhs 81b ، بیش از 40249 املاک توزیع شده است.

***5 دلیل اصلی با داماک گروپ***

که این مناطق را به سمت دستیابی به نرخ فروش خوب سوق داده که اولین مورد آن موقعیت استراتژیک و نزدیکی آن با مناطق حیاتی دبی و تجاری است. 

بخش املاک و مستغلات در دبی

 

بخش املاک و مستغلات در دبی همیشه منبع اصلی کمک چشمگیر به اقتصاد بوده است. توسعه دهندگان املاک و املاک و مستغلات در پشت موفقیت بازار رونق املاک واقع شده اند و تمام تلاش خود را برای تأمین واحدها برای تأمین نیاز فزاینده در پی هجوم زیاد مهاجران انجام می دهند.

هر از گاهی آژانس های املاک و مستغلات  مانند داماک گروپ برای ساکنانی که به دنبال مکان بهتر ، بهترین قیمت و جاذبه های بسیار بیشتری هستند ، پیشنهادهای خلاقانه ای ارائه می دهند. مشتریان همچنین در هنگام اجاره ملک به دنبال پس انداز پول هستند.

در همین راستا ، "درهای راست" ، یک کارگزار جوان املاک و مستغلات در دبی به جای اینکه شارژ پنج درصد کمیسیون در کل مبلغ اجاره سالانه را انجام دهد ، به جای این که شارژ پنج درصدی در کل مبلغ اجاره سالانه را انجام دهد ، یک ایده نوآورانه در شارژ هزینه ثابت تخت از مشتری ارائه کرده است. در کشور و سراسر جهان تمرین کنید.

 

ماموریت این آژانس ارائه خدماتی است که هزینه زندگی را کاهش می دهد و هزینه های کمیسیون را مطابق با روند بازار شارژ نمی کند ، گامی به جلو در این ابتکار عمل است.

درهای راست Dhs999 مسطح از مشتریان را در هر قرارداد به جای اینکه 5 درصد کمیسیون را شارژ کنند ، موجب صرفه جویی در هزینه های زیادی برای آنها می شوند. این عمل بار مبلغ اجاره را برای مستاجران کاهش می دهد.

"ما اولین آژانس املاک و مستغلات بدون کمیسیون دبی هستیم.

ما 5 درصد کمیسیون را از مشتری دریافت نمی کنیم و پول زیادی را برای آنها پس انداز می کنیم. می توانم یک مثال اخیر برای شما ارائه دهم ، یک مشتری اجاره ای را در محل اصلی دبی از طریق ما اجاره داد.

 

اجاره سالانه ملک 540،000 Dhs بود. ما برای او معامله کردیم و فقط Dhs999 را متهم کردیم ، و او را به مبلغ 26000000 ریال در کمیسیون پس انداز می کردیم.

"کمیسیون نرخ ثابت باعث تقویت بازار املاک و مستغلات و مستاجران و صاحبخانه ها می شود."

این ایده ما مبتنی بر تجارت بیشتر با حاشیه سود کمتر یا درآمد است. و ما در کار خود موفق هستیم زیرا ایده و مفهوم جدید ما در مورد شارژ هزینه ثابت تخت به شهرت می رسد و سوالات زیادی را به خصوص از هتل ها و شرکت هایی دریافت می کنیم که تعداد زیادی واحد برای کارمندان خود می خواهند. ایده ما همچنین نمونه ای برای سایر آژانسهای املاک و مستغلات که از تلاشهای ما قدردانی می کنند ، قرار داده است. "

"این موفقیت ما است که صاحبان املاک در حال حاضر برای اجاره املاک خود به ما نزدیک می شوند. همچنین ، تعدادی از کارگزاران املاک و مستغلات و آژانس ها با ما تماس گرفته اند تا بتوانند به آنها مشاغل بدهیم ، زیرا ما همیشه یک هزینه ثابت مسکن را شارژ خواهیم کرد ، خواه مستاجر مستقیم آژانس باشد. "

كه طی چهار ماه گذشته ما مبلغ 6000،000 Dhs را برای مشتریانی در صنعت هتل صرفه جویی كرده ایم. "

"آیا هیچ واکنشی یا نارضایتی از سوی سایر آژانسهای املاک و مستغلات به دلیل عدم شارژ کمیسیون 5 درصدی و در عوض شارژ یک هزینه ثابت تخت Dhs999 وجود ندارد ، زیرا این آژانس ها فکر می کنند که مفهوم شما به تجارت آنها آسیب می رساند. ؟ "ما نسبت به این مفهوم واکنش متفاوتی دریافت کردیم. اکثراً می گویند ، این یک ایده شگفت انگیز و اخلاق خوب است و مشتری را تسهیل می کند. در بعضی موارد ، با این وجود ، آژانس ها در ابتدا مخالف بودند اما بعداً فهمیدند که این بهترین روش تجارت است. "

"من اطمینان دارم که دیر یا زود سایر آژانس ها قدم های ما را می گیرند."

"شارژ کمیسیون پنج درصدی عملی است که توسط بازار انجام می شود ، نه یک قانون. بنابراین ، به نظر من ، باید عملی برای تسهیل افراد در حین کار انجام شود و این همان کاری است که ما انجام می دهیم. "

من می خواهم یک چیز را روشن کنم ، که ما فقط Dhs999 را از مشتری ها شارژ می کنیم و هیچ هزینه دیگری یا هزینه های پنهان نیز در آن وجود ندارد. همچنین ، ما هیچ لیست از مالکان را به دلیل لیست کردن املاک خود با ما درج نمی کنیم. نکته مهم این است که با دانستن استراتژی تجارت ما مبنی بر عدم شارژ کمیسیون پنج درصدی ، صاحبان کار می خواهند با ما همکاری کنند. "

"درهای حق" در بازار رونق املاک و مستغلات دبی خدمات فوق العاده ای را به هر مشتری ارائه می دهد. با ابتکار عمل ما تا سال 2020 املاک و مستغلات آسان تر ، مقرون به صرفه و شفاف در دبی خواهند بود. زمان آن رسیده است تا موج جدیدی به وجود بیاید. Doors Doors قول داده است تا با رویکردی خلاقانه و مدل کسب و کار تازه ، از رقابت جلو بماند.

"نه تنها مستأجران می توانند از خدمات فوق العاده اجاره ای که توسط درهای راست ارائه می شود ، لذت ببرند ، صاحبخانه ها نیز می توانند با لیست به صورت رایگان در Rightdoors.com ، اجاره ملک خود را سریعتر اجاره دهند."

دبی مشاور املاک damacgroup

فایل یابی املاک با داماک گروپ بررسی و کارشناسی ملک توسط پرسنل مجرب داماک گروپ به جذب سرمایه گذاری مطمئن کنید .

توضیح مختصر درباره داماک گروپ

داماک بزرگترین و برند ترین شرکت ساختمانی در جهان است . خلاقانه فکر می کند ، لاکچری می سازد چون در درجه اول به شما به عنوان جزئی از خانواده بزرگ داماک میباشد پس از شما دعوت می کنیم بر اساس هر بودجه و سلیقه ای که دارید از آپارتمان ها و ویلاهای و دفاتر کار همین سایت در هر موقعیت محلی دلخواه انتخاب کنید

تجربه درخشان داماک گروپ

از سال 2002 در صدر بازار املاک و مستغلات لوکس خاورمیانه قرار گرفته است - تجارب لوکس زندگی را برای ساکنان از سراسر جهان به ارمغان می آورد. DAMAC group با ایجاد نشان خود در بالاترین سطح زندگی شیک ، جایگاه خود را به عنوان پیشرو در توسعه لوکس در منطقه ، با ارائه طرح نمادین و با بالاترین کیفیت فراهم آورده است. اکنون ردپای این شرکت با پروژه هایی در امارات ، قطر ، عربستان سعودی ، اردن ، عمان ، لبنان و انگلیس در سراسر خاورمیانه گسترش یافته است.

**شرایط ویژه **

داماک شامل خریداران محترم سکه اماراتی ، تور رایگان به دبی ، یک دستگاه ماشین مازراتی2020

خدمات داماک گروپ

خدمت به شما افتخار ماست .

اقامت فوری در عرض کمتر از ۴۰دقیقه اقامت خانوادگیتان را از داماک بخواهید .

راه حلی  در امر خانه دار شدن شما

این یک راه حل کامل است که کاملاً در حدود نیازهای شما به عنوان خریدار طراحی شده است. DAMAC به عنوان یک رهبر بازار ، برند و اهرم تجاری را برای ایجاد مشارکت مطلوب با موسسات برتر مالی دارد. این به ما امکان دسترسی به شرایط وام استثنایی ، تخفیف های سخاوتمندانه و راه حل های انعطاف پذیر تأمین اعتبار را می دهد - که ما سپس به شما منتقل می کنیم ما همچنین مستقل هستیم ، به این معنی که می توانیم توصیه های بی طرفانه ارائه دهیم و بهترین تأمین کننده وام را برای نیازهای شما پیشنهاد کنیم .

 • مالیات = صفر
 • آماده اقامت خانوادگی
 • زمینتان به ما تحویل دهید
 • فرنیش می کنیم
 • باغ واستخر می زنیم
 • دکوراسیون لوکس و لاکچری
 • وام = بدون بهره

مزایای وام داماک گروپ به طور خلاصه

 • سریع ، آسان ، رایگان و بدون دردسر
 • از هر مرحله از راه پشتیبانی کنید
 • پیشنهادات ویژه و شرایط ترجیحی
 • مصوبات 72 ساعته
 • حداقل کاغذ
 • خرید مستقیم
 • برنامه های پرداخت ویژه

شما می توانید به صورت ریالی از طریق صرافی طرف قرارداد داماک در ایران به صورت واریز ریالی به حساب بانک صادرات و بدون نیاز به خرید ارز یا مراجعه اقدام به خرید نمایید . لطفا" پیش از واریز مدارک زیر را واتساپ نمایید تا واحد برای 24 ساعت در رزرو شما بماند تا واریز شما انجام و واحد برای شما ثبت گردد . میبایست مبلغ 50 هزار درهم را به صورت معادل ریالی در ایران به حساب زیر واریز نموده و عکس فیش واریز را واتساپ نمایید . چنانچه خودتان صرافی مورد اطمینان دارید می توانید از طریق دلخواه خودتان مستقیم به حساب داماک دبی واریز نمایید . نرخ صرافی طرف قرارداد داماک برای داماک ملاک محاسبه صدور رسید است و نرخ هر صرافی یا سایت دیگر برای واریز ریالی مورد تایید داماک نیست .

به منظور مشاهده تصاویر بیشتر و کامل تر از این پروژه و تمام پروژه های دیگر داماک از وبسایت فارسی زبان داماک به آدرس

www.damacgroup.ir

مراجعه کنید.

مطالب مشابه :

پاسپورت      دریافت ویزای دبی    قوانین ویزای امارات     damac       اجاره ملک با داماک        آپارتمان های لوکس

 

.آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...