مهاجرت به دبی – امارات

 

چه مقررات ابتدایی و ثانویه حاکم بر مهاجرت به دبی  امارات در صلاحیت شماست؟

قانون اساسی حاکم و تنظیم امور مهاجرت در امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) قانون مهاجرت فدرال شماره 6 مصوب 1973 (قانون مهاجرت) است ، اصلاح شده است. مقامات امارات متحده عربی ، در طول سال ها ، قانون مهاجرت را با قوانین و مقررات مختلف دیگری تکمیل كرده اند تا تغییرات ، به روزرسانی ها یا پیشرفتهای معرفی شده در چارچوب مهاجرت امارات موجود توسط دولت امارات را منعكس كنند.

موافقت نامه های بین المللی امارات دبی

آیا صلاحیت شما قراردادهای بین المللی درمورد مهاجرت منعقد کرده است؟

با توجه به ساختار سیاسی سیاسی امارات با جمعیتی که 89 درصد از مهاجران هستند،امارات به طور کلی با تجارت و جابجایی کالاها و خدمات رابطه مثبت دارد. از نظر لغو ویزا و تجارت ، میزان متقابل بسیار زیاد است. به ویژه،در شورای همکاری خلیج فارس (GCC) ، قوانین مربوط به مهاجرت و جابجایی آزاد بسیار آرام تر است و اتباع GCC برای ورود یا ماندن در امارات به ویزا یا مجوز اقامت احتیاج ندارند. برای آن دسته از اتباع GCC که مشغول به کار در امارات متحده عربی هستند ، روند تهیه مجوز کار نیز با حداقل شرایط بسیار آسان تر است.

علاوه بر این ، محاصره امارات دبی منجر به ایجاد تغییرات اساسی در سیاست نشده و به ویژه مهاجرت بین اتباع امارات دبی تأثیر گذاشته است.

مقامات نظارتی

مقامات دولتی که مهاجرت را تنظیم می کنند، اداره کل اقامت و امور اتباع خارجی (GDRFA) و وزارت منابع انسانی و امارات (MOHRE) (سابقاً وزارت کار و امور اجتماعی) هستند.

هم GDRFA و هم وزارت امور خارجه قدرت و اختیارات مختلفی در رابطه با مهاجرت و عدم رعایت کار دارند. به عنوان مثال ، اتباع بیگانه که در امارات متحده عربی کار می کنند بدون مجوزهای صحیح حمایت از ویزا و مجازات ها ، می توانند مجازات های زیادی را از طرف GDRFA اعمال کنند: جریمه (10،000 درهم امارات) ، حبس (یک ماه) ، تبعید و اخراج از طرف امارات متحده عربی. MOHRE همچنین می تواند جریمه هایی را به کارفرمایان بدکار که از کار خارجی استفاده می کنند بدون مجوزهای معتبر یا صحیح حمایت مالی ، 51000 درهم امارات به ازای هر کارمند غیرقانونی ، تحمیل کند ، از جمله مجازات های دیگر ، از جمله پایین آمدن طبقه بندی کلی کارفرما با MOHRE و تحمیل نقاط سیاه ، که در نهایت تأثیر خواهد گذاشت. توانایی شرکت برای بهره مندی از مشوق های مالی یا سایر MOHRE 

تصمیمات این مقامات قابل تجدیدنظر نیست و غالباً رد توضیحات صریح صادر می شود. اگر اطلاعات یا اسناد خاصی برجسته نباشد،ممکن است یک برنامه برای بررسی دوباره ارایه شود ، اما در حال حاضر یک فرایند رسمی درخواست تجدیدنظر در امارات وجود ندارد.

سیاست دولت برای مهاجرت به امارات

مهاجرت به دبی – امارات

به طور کلی ، سیاست دولت شما در مورد مهاجرت مشاغل چیست؟

سیاست های مربوط به اشتغال امارات و اتباع بیگانه توسط وزارت بهداشت ادامه می یابد. قانون کار براساس الگوی سازمان بین المللی کار بسیار آزاد است. در سال 2003 ، امارات متحده عربی ابتکار عمل را با هدف افزایش مشارکت کارمندان ملی در نیروی کار آغاز کرد، چارچوب آن در سال های اخیر تکامل یافته است.

این سیاست "اماراتی سازی" با هدف استخدام شهروندان به روشی معنی دار و کارآمد در بخش های دولتی و خصوصی انجام می شود، زیرا این امر به یک ساختار اقتصادی و سیاسی موفق کمک می کند. امارات متحده عربی از طریق اجرای درصد تعیین شده در بخشهای تجاری خاص و همچنین نیاز به پر شدن موقعیت های خاص توسط اتباع امارات کار می کند. با این حال ، با وجود چارچوب اساسی برای امارات متحده عربی ، همچنان اتكای سنگین به كارگران مهاجر وجود دارد.

امارات متحده عربی همچنین چندین منطقه جغرافیایی مجزا را که به آنها مناطق آزاد گفته می شود،حفظ می کند. مناطق آزاد 100 درصد مالکیت خارجی را مجاز می دانند و از دیدگاه مهاجرت ، زیر نظر مستقیم وزارت بهداشت قرار نمی گیرند. هر منطقه آزاد دفتر خدمات دولتی خود را اداره می کند (GSO) که از طرف نهاد حمایت کننده با مقامات مهاجرت ارتباط برقرار می کند. مناطق آزاد همچنین تمایل به دنبال فرایند مجوز کار نسبتاً ساده را دارند ، اگرچه الزامات اسناد و مدارک (و زمان پردازش بعدی) از منطقه آزاد به منطقه آزاد متفاوت است.

مهاجرت کوتاه مدت به دبی

اقامت توریستی با damac group

اقامت  توریستی را می توان از طریق هتل ها،شرکت های گردشگری یا شرکت های هواپیمایی ملی صادر کرد و برای مدت اقامت 30 یا 90 روز از تاریخ ورود معتبر است. اگر دارنده ویزای توریستی هزینه های زیادی را سپری کند ، ممکن است وی مجازات روزانه و همچنین هزینه خروج را داشته باشد. از آنجا که ویزاهای توریستی عموما توسط هتل ها و خطوط هوایی صادر می شود ، الزامات اسناد و مدارک از شرکت به شرکت دیگر متفاوت است. بیشتر شرکت ها متقاضی را ملزم به رزرو هتل یا خرید بلیط مسافرتی (در صورت وجود) می کنند. در بیشتر موارد ، متقاضی موظف است، نسخه ای از گذرنامه خود ، یک عکس در اندازه گذرنامه و دلایل بازدید را تهیه کند. نسخه ای از ویزا ، پس از صدور وی ، به متقاضی ارسال می شود. بیشتر ویزاهای توریستی برای مدت 60 روز برای ورود به امارات معتبر هستند.

انواع ویزاهای بازدید و توریستی می تواند 30 روز دو بار و بدون نیاز به خروج از کشور تمدید شود.

بازدید کنندگان و گردشگران می توانند، قبل از اتمام اولین مورد ، درخواست تجدید دوم کنند و به سادگی باید هربار تمدید هزینه پرداخت کنند. متقاضیان متقاضی ویزا که تمدید نمی کنند ، مانند بالا ، مجبور به پرداخت جریمه برای هر روز از اضافه برداشت می شوند که این رقم از 10 روز پس از انقضای ویزا محاسبه می شود.

قانون جدید با داماک گروپ

بازدید کنندگان و گردشگرانی که ساکن کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس هستند.

ساکنان همراه با اتباع GCC.

افرادی که اجازه ورود ویژه دارند. و کسانی که دارای مجوز 96 ساعته برای مأموریت های ویژه هستند.

مطابق قطعنامه کابینه مصوب ژوئیه سال 2018 ، کودکان زیر 18 سال که همراه یک فرد بزرگسال هستند ، می توانند ویزای رایگان را برای هر ویزیتی که بین 15 ژوئیه تا 15 سپتامبر هر سال انجام می شود ، دریافت کنند.

مهاجرت به دبی

شهر دبی  مرکز سیاسی و اقتصادی کشور دبی بوده و پایتخت این کشور نیز محسوب می شود این شهر بسیار بزرگ است و رتبه جهانی در زمینه کسب و کار دارد،وضعیت حمل و نقل و همینطور تجاری در شهر دبی رشد زیادی داشته است در این شهر فرودگاه بین المللی وسیعی وجود دارد و به طور کلی دارای فضای گردشگری بسیار وسیعی است. بیشترین مهاجرت به دبی به این شهر صورت می گیرد علت آن فضای کاری بسیار ارزشمندی است که فراهم شده است. فضای گردشگری زیادی در کشور دبی دیده می شود که سبب شده است فضای گردشگری در این کشور رشد خوبی داشته باشد. در مجموع رشد گردشگری در کشور دبی بیش از 11 درصد نسبت به سال گذشته اعلام می شود. اقامت کشور دبی به طور کلی می تواند به صورت همراه نیز صورت بگیرد. جدیدترین شرایط اقامت در کشور دبی نشان می دهد دولت این کشور سخت گیری خود را کمتر کرده است. یکی از مهمترین دلایلی که آمار مهاجرت به کشور دبی را بیش از 26 درصد رشد اعلام داشته است، وجود سیستم ساخت و ساز خوب در این کشور است.

مسکن موضوع مهمی در زندگی افراد است بسیاری از کسانی که مهاجرت را سخت می دانند هراس از اجاره یا خرید مسکن دارند این مسیری است که دولت کشور دبی هموار کرده و رضایت در این زمینه بیش از 90 درصد دیده می شود. حقیقت این است که تعرفه های مالیاتی بر روی ساخت و ساز کشور دبی دیده نمی‌شود و مهاجران درگیر پرداخت هزینه های اضافی نمی شوند. میزان رضایت در زمینه آموزش و همینطور پرورش در کشور کویت نیز بیش از 11 درصد دیده می شود در بررسی های صورت گرفته اینطور به نظر می‌رسد که وضعیت تحصیلی در این کشور رویکردهای مشخصی دارد و افراد معتقد هستند که وضعیت رضایت از تحصیل در کشور دبی بیشتر از 89 درصد دیده شده است.هزینه اقامت در کشور دبی کمتر از کشورهای همسایه است. سرمایه گذاری بخش املاک با داماک  در کشور دبی می تواند یک شروع خوب برای اخذ اقامت محسوب شود. برخی معتقد هستند که دسترسی به این سری از ویزا بسیار دشوار و هزینه بر است و نیاز به مدارک و شرایط بسیار پیچیده ای دارد.

شیوه های مختلفی برای مهاجرت وجود دارد و هر شخصی تمایل دارد زندگی جدید خود را در شرایطی مشخص پیش ببرد اما فصل مشترک همه مهاجران به این صورت است که بهترین روش مهاجرت خود را انتخاب نمایند در نظر داشته باشید که به طور کلی در مهاجرت به کشور دبی چه خوب است بتوانید مسیر درست را انتخاب نمایید. مهاجرپذیری از موضوعات مهمی است که این روزها بسیار ارزیابی شده و مشخص می‌سازد که رتبه مهاجرپذیری کشور دبی نیز بیشتر از قبل است. دولت کشور دبی سعی کرده مزایای زندگی در کشور خود را افزایش دهد و خدمات بالای زندگی شامل حال مهاجرانی که وارد کشور دبی می‌شوند هم خواهد شد.

یک موضوع جالب که در مورد کشور دبی صادق است به این شکل است که در چند سال اخیر تعداد زیادی آپارتمان و خانه لوکس و لاکچری متعلق به مهاجران خارجی است و دولت کشور دبی طبق ریسک بزرگی سعی داشته مسیر سرمایه گذاری برای مهاجرانی که کشور دبی را انتخاب کرده اند بیشتر نماید حقیقت این است که به طور کلی ایرانیان و همینطور خارجیانی که به کشور دبی مهاجرت می کنند می‌توانند اقدام به خرید خانه نمایند و مهاجرپذیری در این زمینه بیش از 70 درصد رشد داشته است. وضعیت آب و هوایی کشور دبی بسیار عالی است این رویه سبب شده است که رشد مهاجرتی در این کشور بیشتر از سایر کشورها ارزیابی شود و به طور کلی مردم می توانند فصل تابستان را نیز برای سفر به کشور دبی انتخاب نمایند. فضای گردشگری زیادی در کشور دبی دیده می شود که سبب شده است فضای گردشگری در این کشور رشد خوبی داشته باشد. در مجموع رشد گردشگری در کشور دبی بیش از 11 درصد نسبت به سال گذشته اعلام می شود. اقامت کشور دبی به طور کلی می تواند به صورت همراه نیز صورت بگیرد. جدیدترین شرایط اقامت در کشور دبی نشان می دهد دولت این کشور سخت گیری خود را کمتر کرده است.

مهاجرت سرمایه گذاری

افراد برای آنکه شرایط لازم اقامت بلند مدت در کشور های دیگر را به دست آورند،بایستی الزامات خاصی همچون تحصیل و یا کار در آن کشور را داشته باشند. علاوه بر این موارد از سال ۱۹۸۶ میلادی سرمایه گذاری نیز روش دیگری برای دریافت اقامت بلند مدت برای یک کشور شد.

افراد می توانند اقامت بلند مدت در کشور های دیگر را اخذ نمایند به شرطی که سال های مشخصی را در آن کشور زندگی نمایند. دریافت اقامت بلند مدت می تواند سبب دریافت تابعیت و نیز پاسورت کشور مورد نظر شود.

مهاجرت سرمایه گذاری و اقامت در واقع با گذراندن مراحل دریافت کارت اقامت بلند مدت کشور مورد نظر شما از طریق سرمایه گذاری در اقتصاد آن کشور انجام می شود.

اغلب کشور ها برای ورود هر چه بیشتر سرمایه های خارجی به کشور، اقامت و مهاجرت سرمایه گذاری را ارائه می دهند. سرمایه های خارجی وارد شده می تواند در پروژه های بزرگ اقتصادی و فرهنگی استفاده شود.

مزایای مهاجرت سرمایه گذاری

مهاجرت سرمایه گذاری مزیت های زیادی را برای افراد خواهد داشت که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره نمود:

اخذ اقامت بلند مدت

 • دریافت شهروندی کشور مقصد و برخورداری از تمام مزایای مربوط به آن
 • برای دریافت ویزا و مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، ارائه ی مدرک تحصیلی و زبان نیاز نیست.
 • تخفیف در پرداخت مالیات ها
 • دریافت امکانات زندگی، کار و تحصیل برای خود و خانواده ی سرمایه گذاران
 • دارندگان گذرنامه کشور های مختلف بسته به نوع قوانین کشور ها، می توانند بدون دریافت پاسپورت به کشور های دیگر نیز سفر کنند.

 

مهاجرپذیری امارات - دبی

رتبه مهاجرپذیری کشور امارات دبی حدود 12 درصد بیشتر از سال های گذشته اعلام شده است؛ به طور کلی امارات دبی در لیست کشورهایی قرار دارد که در سال های اخیر رشد بسیاری را تجربه کرده است و در زمینه منابع طبیعی به خصوص گاز به ثروت زیادی رسیده است. سرمایه گذاری در این کشور از دسته روش های بسیار عالی محسوب می‌شود و آینده خوبی در پیش دارد. در کشور امارات دبی منابع عظیم نفت و گاز و همینطور استراتژی های زیادی در زمینه سرمایه گذاری دیده می‌شود که سبب شده است، این کشور امروزه به یکی از بزرگترین مراکز بین‌المللی برای امور مالی و همینطور سرمایه گذاری تبدیل شود. مهاجرت به کشور امارات - دبی  از طریق سرمایه گذاری روش خوبی است، که نتیجه‌ای بسیار عالی به همراه دارد. اقامت کشور امارات دبی به طور کلی نیاز به سرمایه زیادی ندارد. کشور امارات دبی در بخش جنوب غربی قاره آسیا قرار دارد. پایتخت این کشور شهر زیبای دوحه است و بیشترین مهاجرت به این شهر صورت می‌گیرد. این کشور مساحتی حدود 11571 کیلومتر مربع دارد و از یک صحرای خشک تشکیل شده است.

کشور امارات - دبی  با کشور عربستان سعودی از طریق مرز خاکی همسایه است. این کشور با عراق و کویت و بحرین و امارات مرز آبی دارد. شرایط اقامت در کشور امارات - دبی  برای جوانان بهتر از سایر گروه است. بیشترین روال های مهاجرتی به کشور امارات - دبی  از طریق سرمایه گذاری و همینطور خرید املاک صورت می‌گیرد. کشور امارات - دبی  یکی از بهترین کشورهایی است که توانسته مسیر خوبی برای سرمایه گذاری نیز فراهم سازد، دولت کشور امارات - دبی  برای مهاجرپذیری موارد مختلفی را مدنظر قرار می‌دهد مانند ملیت افراد، سن فرد، اعتبار گذرنامه، عنوان شغلی و همینطور میزان حقوق و دستمزد از موارد مهمی است که از سوی دولت کشور امارات - دبی  مورد ارزیابی قرار می‌گیرد. آدرس محل کار یا شرکت و همینطور نام شرکت از موضوعات بسیار مهم در لاین مهاجرپذیری کشور امارات - دبی محسوب می‌شود.

آمار مهاجران به امارات - دبی

آمار مهاجرانی که کشور امارات - دبی  را انتخاب کرده‌اند در سال 2019 حدود 7 درصد بیشتر از سال های گذشته بوده است. افراد اغلب به قصد ورود به بخش های تجاری وارد کشور امارات - دبی  می‌شوند و هدف تجاری از سوی دولت کشور امارات - دبی  نیز ارزیابی و پذیرفته می‌شود. اینطور که مشخص است در کشور امارات - دبی  روند تجاری درستی پیش روی افراد است و ویزای تجاری این کشور شاخص های خوبی را پیش می‌برد. یک اصل مهم را در نظر داشته باشید که آمار مهاجرانی که از طریق پناهندگی وارد شده‌اند کمتر است. افراد زیادی ثبت شرکت در کشور امارات - دبی  را انتخاب کرده اند زیرا مزایای ثبت شرکت در کشور امارات - دبی  بسیار زیاد است به طوری که سبب می‌شود فرد بتواند حساب بانکی بین‌المللی داشته باشد و اقامت موقت خود را به دائم تبدیل نماید.

همینطور تأسیس شرکت با مسئولیت محدود توسط اشخاص حقیقی و حقوقی از موضوعات مهمی است که ارزیابی می‌شود. شایان ذکر است که در کشور امارات - دبی  افراد می‌توانند ورود به مسیر خرید ملک داشته باشند در این مسیر بسیار مهم است که بودجه اولیه با شرایط ملک خریداری شده متناسب باشد. یک اصل مهم را مدنظر قرار دهید که به طور کلی اهدافی که با کسب و کار همراه هستند نتیجه بهتری خواهند داشت. خدمات در کشور امارات - دبی  از نظر اقتصادی بسیار ارزشمند است و روند خدماتی در این کشور توسط تیم های مدیریتی ارزیابی می‌شود. برآوردهای مالی در کشور امارات - دبی  نیز بهتر از قبل گزارش شده است و آمار مهاجران در این زمینه بسیار زیاد است. مشخص است که عدم نیاز به پرداخت مالیات از دیگر موارد ارزشمند مهاجرتی و ثبت شرکت در این کشور محسوب می‌شود. کیفیت زندگی در کشور امارات - دبی بسیار بالا است و نیروی کار در این کشور ارزان قیمت هستند.

 

میزان رضایت مهاجران به امارات - دبی

میزان رضایت از ثبت شرکت در کشور امارات - دبی  بیش از 96 درصد است و این شاخص نشان می‌دهد که کشور امارات - دبی  در زمینه سرمایه گذاری های خارجی بسیار عاقلانه عمل کرده است. شایان ذکر است که در این کشور تأسیس شرکت می‌تواند روتین های مشخصی را دنبال نماید. ب عنوان مثال افرادی که از شرکت های مشارکتی ساده آغاز کرده‌اند رضایت بیش از 70 درصد دارند، این موضوع برای کسانی که ورود به بخش مسئولیت محدود دارند بیش از 83 درصد رضایت را به همراه دارد. کیفیت زندگی در کشور امارات - دبی  بالا است، مکان های تفریحی برای کودکان و بزرگسال در این کشور آنقدر زیاد است که سبب شده است روند زندگی به طور دقیق پیش برود، شایان ذکر است که فعالیت های زیرساختی در کشور امارات - دبی  در زمینه رفاه شهروندان بیشتر از قبل است.

مشخص است که روند مالیاتی این کشور بسیار روتین نیز پیش رفته است. اینطور که مشخص شده است صادرات و واردات در کشور امارات - دبی  نیز با رشد خوبی همراه بوده و رضایت در این زمینه بیش از 16 درصد رشد داشته است؛ ورود به بخش های تجاری به خصوص صادرات و واردات توانسته پای بسیاری از خارجیان را به کشور امارات - دبی  باز کند و مشخص است که این مسیر آینده ای درخشان خواهد داشت. اینطور که مشخص است واردات و صادرات در کشور امارات - دبی  بر اساس نرخ ارز جهانی مشخص می‌شود. کشور امارات - دبی  در زمینه ساخت و ساز بسیار عالی عمل کرده است به طوری که ساختمان سازی در این کشور رویکرد اقتصادی بسیار قوی دارد و افرادی که از طریق ملک و مستغلات داماک گروپ وارد خاک کشور امارات - دبی  شده‌اند اغلب رضایت بالایی اعلام داشته‌اند، دولت این کشور معماری سازه را یک اصل مهم اقتصادی مدنظر قرار داده و معتقد است که روند اقتصادی در این کشور بسیار عالی پیش می‌رود.

رضایت از بخش بهداشت و درمان در کشور امارات - دبی  بسیار بالا است، به طوری که بیمارستان های کشور امارات - دبی  هر یک دارای تخت های مجهز بوده و دارای سیستم بسیار خوب و ارزان قیمت هستند. در نظر داشته باشید که در این زمینه سرمایه‌گذاری های خارجی نیز وارد شده است و دولت کشور امارات - دبی  معتقد است که قلب تپنده یک کشور رویکرد بهداشتی قوی خواهد بود. اینطور که مشخص است، روند آموزش و پرورش در کشور امارات - دبی  در سال های اخیر بسیار بیشتر از قبل است و مشخص است که مردم در کشور امارات - دبی  می‌توانند مسیر آموزشی و تحصیلی خوبی را برای خود فراهم سازند. از یاد نبرید که سیستم آموزش در کشور امارات - دبی  در سال های اخیر پیشرفت زیادی داشته و توانسته به بهترین شکل ممکن پیشرفت داشته باشد.

راحتترین کشور مهاجرت به دبی

یکی از بهترین روش های مهاجرت به کشور امارات - دبی  از طریق سرمایه گذاری و خرید ملک است، سرمایه گذاری در کشور امارات - دبی  می‌تواند از طریق ثبت شرکت صورت بگیرد، انواع شرکت های مشارکتی ساده، همکاری مشترک، سرمایه گذاری مشترک، شرکت سهامی عمومی، شرکت سهامی خاص با مسئولیت محدود و همینطور شرکت تضامنی از موارد بسیار مهم در کشور امارات - دبی  هستند که رویکردهای اقتصادی بی نظیری را فراهم می‌سازند. درصد سهامی که در بین شرکت های رد و بدل می‌شود اغلب بر اساس رویکردهای اقتصادی جدید خواهد بود. در این روش مالیات صفر در نظر گرفته می‌شود و سود حاصله خالص ارزیابی می‌شود. مشخص است که در ثبت شرکت در کشور امارات - دبی  باید یک سری اصول مهم و دقیق ارزیابی شود.

از یاد نبرید که به طور کلی کشور امارات - دبی  یکی از بهترین کشورهایی است که توانسته در زمینه سرمایه گذاری پروژه ای از صندوق مالی نیز استفاده نماید. برای داشتن یک آینده اقتصادی خوب در کشور امارات - دبی  نیاز به تسلط مالی و مدیریتی بوده و باید درصد سهام مشخص در این راستا مورد قبول واقع شود. اخذ اقامت کشور امارات - دبی  با اجاره خانه از دیگر موارد بسیار مهم محسوب می‌شود. حقیقت این است که بخش پتروشیمی در کشور امارات - دبی  بسیار رشد داشته است و تنوع اقتصادی و رشد صنایع نیز سبب شده است که سرمایه گذاری در بخش ساخت و ساز رویکرد مشخصی داشته باشد. بخش های زیر بنایی در کشور امارات - دبی  نیز از دیگر امتیازهای سرمایه گذاری محسوب می‌شود.

چگونه از راه درست مهاجرت کنیم و تعریف مهاجرت درست چیست؟

حال که قرار است در مورد مهاجرت درست و اصولی صحبت کنیم، باید تعریفی از مهاجرت درست ارائه داد. تعریفی که داماک گروپ از مهاجرت دارد، هرگز به معنای ترک وطن برای همیشه نبوده است، بنابراین یکی از موضوعاتی که درست یا غلط بودن راه مهاجرت را نشان می دهد این است که آیا شما می توانید به وطن خود بازگردید یا مانند پناهندگان حق بازگشت نخواهید داشت. بسیاری از ما در ایران خانواده و دلبستگی داریم، بنابراین مهم است که بتوانیم هر زمان اراده کنیم از آن ها دیدار کنیم.

 تاثیری که مهاجرت بر زندگی شخص و خانواده او می گذارد، می تواند معیار مناسب دیگری برای سنجش درست یا غلط بودن یک راه مهاجرت دارد. معمولاً شخصی که مهاجرت می کند، خواسته قلبی وی رسیدن به شرایط بهتر زندگی برای خود و خانواده خود است و شخص هرگز دوست ندارد شرایط زندگی اش از وضعیت کنونی بدتر شود. اینجاست که مهاجرت درست یا غلط معنا می یابد و می توان گفت مهاجرتی درست است که شرایط زندگی مهاجر را بهبود ببخشد و در غیر این صورت این مهاجرت غلط است.

اما برای یک “مهاجرت درست” از کجا باید شروع کرد و چگونه از راه درست مهاجرت کنیم؟ بهترین نوع اقامت را اخذ کردن به چه معناست؟ در ادامه این نوشتار تلاش شده است که با بهره گیری از تجربه چندین ساله داماک، در عرصه مهاجرت هر آنچه را که برای یک مهاجرت درست نیاز دارید شرح دهیم. تجربه ما نشان داده است که افرادی که برای مهاجرت اقدام می کنند اگر پله های پیش رو را به درستی طی کنند به یک مهاجرت موفقیت آمیز دست خواهند یافت.

راه درست مهاجرت و اهمیت مهاجرت به امارات

گام اول داماک گروپ

 در مهاجرت این است، که باورهای درستی داشته باشید. ریسک های مسیر را بشناسید، از ابتدا برنامه ریزی کنید که اگر از مسیر انتخابی موفق به مهاجرت نشدید، چه راه جایگزینی در پیش می گیرید.

احتمالاً زیاد شنیده اید که می گویند، برنامه ریزی برای انجام هر کاری بسیار مهم است، اما اگر مفهوم آن را تا کنون به درستی درک نکرده اید، شاید نتیجه این پژوهش بتواند درک عمیق تری به شما دهد. در یکی از دانشگاه های آمریکا پژوهشی صورت گرفته است بدین صورت که به عنکبوتی کافئین تزریق کردند، از آنجایی که کافئین ماده ای انرژی زاست، عنکبوت با سرعتی 10 برابر حالت عادی شروع به تنیدن تار کرد، اما زمانی که راندمان کار مورد بررسی قرار گرفت نشان داد که راندمان به اندازه یک دهم حالت عادی می باشد.

درست است که کار زیادی انجام شده بود اما این کار بدون برنامه و با عجله صورت گرفته بود و در نتیجه راندمان کار به صورت چشمگیری کاهش یافته بود. درسی که این پژوهش به ما می دهد این است که برای انجام هر کار درستی از جمله مهاجرت درست باید با برنامه عمل کرد. بنابراین اولین گام در جهت مهاجرتی صحیح و پاسخ به این سوال که چگونه از راه درست مهاجرت کنیم؟، داشتن یک برنامه صحیح است.

به اعتقاد ما این برنامه را اگر اجرا کنید نتیجه ای درست خواهید گرفت. برنامه درست و درست عمل کردن در واقع معادل است با نگرش و نگاه درست داشتن و قدم ها را در جای درست گذاشتن. بعضی از موضوعات بسیار تخصصی هستند و زمانی که شما قصد انتخاب راه درست را دارید، با پیچیدگی های زیادی مواجه می شوید. پس ابتدا باید منابع معتبری برای یافتن اطلاعات صحیح بیابید.

منابع معتمد در زمینه مهاجرت کدامند؟

امروزه اینترنت منبع اصلی افراد برای یافتن اطلاعات مورد نیازشان است. زمانی که شما در اینترنت در مورد مهاجرت جستجو می کنید مطالب بسیاری خواهید یافت که حجم زیادی از آن ها هرز نوشت هستند، اینجاست که یافتن منبعی معتمد اهمیت می یابد.

متاسفانه زیاد مشاهده شده است، که افراد با رانت و پارتی بازی مجوز هایی مثل اعزام دانشجو را کسب می نمایند و تخصصی در این زمینه ندارند، پس به چه کسانی باید برای گذر از پیچیدگی های تخصصی مهاجرت اعتماد کرد؟ مسلما یکی از معیار های سنجش اعتبار افراد کارنامه کاری آن هاست.

شرکت داماک گروپ، با بهره گیری از دانش کارشناسان و وکلای حقوق بین الملل و با پشتوانه بیش از سال ها تجربه در زمینه مهاجرت، قوانین اخذ اقامت و حقوق بین الملل، در این زمینه صاحب نظر می باشد.

بنابراین یکی از منابع شما عزیزان برای تشخیص اینکه چگونه از راه درست مهاجرت کنیم، می تواند مقالات وبسایت ها و فایل های داماک گروپ باشد. شرکت داماک گروپ قدرتمند ترین مشاور املاک در دبی  است که  مهاجرت از طریق ملک در دبی را برای آموزش روش های مهاجرت ویدئوهای داماک گروپ تهیه کرده است. محصول ویدئویی راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت ، با در نظر داشتن این ایده تولید شده است که چرا شما وکیل خود برای مهاجرت نباشید؟ در این لحظه حداقل هزینه ای که شما برای مهاجرت متحمل خواهید شد، بیش از 200 میلیون تومان است، شما در 6 ماه ابتدایی مهاجرت حتی اگر از طریق کار هم اقدام کرده باشید، هزینه های زیادی خواهید داشت و باید تجربه هایی را پشت سر بگذارید تا راه درست را یاد بگیرید

چگونه از راه درست مهاجرت کنیم و موفقیت را تضمین کنیم؟

یکی از نکات مهمی که باید در زمان اقدام به مهاجرت بدانید این است که بحث حقوق مهاجرت مانند مهندسی مکانیک نیست. شما در مهندسی مکانیک پیش از اجرای هر پروسه ای از ابتدا نتیجه نهایی را می دانید، اما در حقوق مهاجرت نتیجه نهایی قطعی نیست. بحث حقوق مهاجرت همانند پزشکی، تعهد به نتیجه نیست بلکه تعهد به وسیله است. همانگونه که پزشک پیش از درمان یا عمل جراحی نمی تواند نتیجه نهایی را تضمین کند، در عرصه حقوق مهاجرت نیز شما نمی توانید نتیجه نهایی را از ابتدا به صورت قطعی بدانید و تضمین کنید.شرکت داماک گروپ پیشتازان عرصه مهاجرت ، با کارنامه درخشان آن در اخذ انواع پاسپورت ها و اقامت ها نیز هرگز ادعا نمی کند که پرونده شما با موفقیت صد در صد انجام شود. در واقع ماهیت حقوق به این شکل است که تعهد به وسیله است، در حقوق قضایی نیز این امر مشاهده می شود، شما حتی در مراجعه به دادگاه به همراه بهترین وکیل و با ارائه بهترین دفاعیه نیز نمی توانید نتیجه نهایی رای دادگاه را تضمین کنید، چرا که در نهایت قاضی رای نهایی را صادر می کند و هیچ فرمول مشخصی برای محاسبه رأی معرفی نشده است.

در یکی از مباحث تدریس شده در علم حقوق، در دانشگاه وین، این تئوری ذکر شده است که قاضی ابتدا بر اساس آنچه که در پرونده موجود است تصمیم می گیرد و سپس برای تصمیم خود عدله را استفاده می کند. جان کلام این است که در علم حقوق و عرصه وکالت شما نمی توانید مانند علم مکانیک بر اساس فرمولی ثابت نتیجه نهایی را محاسبه نمایید. در واقع وکیل تنها باید همه تلاش خود را برای ارائه پرونده ای کامل و منطقی به کار گیرد، اما تصمیم نهایی را افسر پرونده اخذ خواهد نمود. حتی برخی از افراد در مراجعه به مؤسسه اذعان می کنند که در صورت تضمین نتیجه نهایی حاضر به پرداخت هر مبلغی هستند، با این حال با پرداخت هیچ مبلغی نمی توان نتیجه را تضمین کرد.

شهرهای مهاجر پذیر دبی - امارات

و یکی از زیباترین شهرهایی است که در امارات - دبی  قرار دارد. این شهر در سواحل خلیج فارس قرار گرفته است. این شهر زیبا منطقه بسیار خوبی برای زندگی محسوب می‌شود و همینطور فضای کاری در دوحه بسیار زیاد است. هزینه زندگی در این شهر زیبا، بالا است، اما با توجه به درآمد خوب می‌تواند یکی از گزینه های عالی محسوب شود. این شهر دارای بخش های گردشگری بسیار زیادی است. الریان از دیگر شهرهای مهم در کشور امارات - دبی  است، اما میزان مهاجرت به این شهر کمتر از سایر شهرها دیده می‌شود؛ علت این امر وجود سیستم کار ضعیف در الریان است که به طور کلی سبب می‌شود ورود مهاجران محدود تر شود، این شهر دارای فضای تاریخی بسیار عالی است. ابوظبی از شهرهای مهاجرپذیر امارات - دبی  در زمینه تحصیلی است، در نظر داشته باشید که در این شهر روند تحصیل به طور جدی دنبال می‌‌شود

دبی مشاور املاک damacgroup

فایل یابی املاک با داماک گروپ بررسی و کارشناسی ملک توسط پرسنل مجرب داماک گروپ به جذب سرمایه گذاری مطمئن کنید .

توضیح مختصر درباره داماک گروپ

داماک بزرگترین و برند ترین شرکت ساختمانی در جهان است . خلاقانه فکر می کند ، لاکچری می سازد چون در درجه اول به شما به عنوان جزئی از خانواده بزرگ داماک می نگرد بعد به عنوان یک مشتری . لابد می دانید که برند های معروف جهانی ورساچی ، بوگاتی ، جاست کاوالی ، تایگروود ، پارامونت ، ترامپ ، فندی که نام آشنای تمام جهانیان هستند، تنها بخشی از زیر مجموعه داماک در بخش دکوراسیون و فرنیش آپارتمان ها و ویلاهای داماک میباشد . توضیح بیشتر در مورد داماک فقط حرف و حدیث است پس از شما دعوت می کنیم بر اساس هر بودجه و سلیقه ای که دارید از آپارتمان ها و ویلاهای و دفاتر کار همین سایت در هر موقعیت محلی دلخواه انتخاب کنید و برای بازدید و انجام مراحل خرید با مشاورین فارسی زبان داماک تماس بگیرید .

خدمات داماک گروپ

اقامت فوری در عرض کمتر از ۴۰دقیقه اقامت خانوادگیتان را از داماک بخواهید، با خرید ملک یک تور رایگان و یک سکه اماراتی را نصیب خود کنید.

 • مالیات = صفر
 • آماده اقامت خانوادگی
 • زمینتان به ما تحویل دهید
 • فرنیش می کنیم
 • باغ واستخر می زنیم
 • دکوراسیون لوکس و لاکچری

به منظور مشاهده تصاویر بیشتر و کامل تر از این پروژه و تمام پروژه های دیگر داماک از وبسایت فارسی زبان داماک به آدرس

www.damacgroup.irمراجعه کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...