دبی

داماک گروپ بزرگترین سایت املاک دبی

انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط  بدون بهره با داماک

در یک دوره نسبتاً کوتاه ، دبی توانست خود را به عنوان یکی از برجسته ترین شهرهای جهان معرفی نماید.

هتل هایی با معماری های برجسته مدرن ، اقامتگاه های مجلل ، غذاهای خوب و بهشت خریداران از بازارهای سنتی گرفته تا مراکز پراز برند لباس که توانسه دبی را به یک مقصد گردشگری مشهور تبدیل کند. دبی به عنوان یک مرکز گسترش سریع تجارت بین المللی، همچنین هجوم دائمی افراد جاه طلب و شرکت های بزرگی که همیشه به دنبال سرمایه گذاری در بازارها و فرصت ها بوده و هستند.یكی از نكات مهم و اساسی برای كار در خارج از كشور ، تأمین امنیت شغل قبل از مهاجرت می باشد.

این امر به ویژه در دبی صادق است،جایی که یک کارفرما به عنوان حمایت کننده و اسپانسر برای گرفتن ویزای اقامت شما و مجوز کار خود را ملزم به این امر می داند.شما در اصل باید دنبال شغلی باشید که نه تنها متناسب با مهارت و تخصص شما باشد، بلکه باید بتواند تجربه ارزشمند کاری را در حرفه کاری شما اضافه کند و در آخر هم بتواند از نظر مالی کاملا شما را ساپورت کند.

داماک گروپ با ۲۴۵۰۰۰هزار پرسنل در شعب مختلف در امارات آماده پاسگویی در هر ساعت از شبانه روز در خدمت شما عزیزان خواهد بود که با خیال راحت سرمایه گذاری مطمئن و سوداوری را داشته باشید. هدف ما جلب رضایت شما عزیزان خواهد بود.

شـغل های پردرآمد دبـی

حسـابـدار

اگرچه درآمد نفت باعث رشد و توسعه اقتصادی دبی شد ، اما امروزه اقتصاد دبی بیشتر به صنایعی مانند گردشگری، هواپیمایی و املاک و مستغلات متکی است و این کسب و کارها در همه بخش ها برای مدیریت امور مالی به کسی احتیاج دارند ، بنابراین مشاغل حسابداری فراوان است. کسانی که تصمیم می گیرند حسابدار شوند نه تنها باید با ریاضیات پایه خوب آشنا باشند؛ بلکه آنها باید به انواع نرم افزارهای حسابداری و بانک های اطلاعاتی مسلط باشند.لازم به ذکر است که بدانید در دبی رقابت شدید است و بسیاری از شرکتها ترجیح می دهند با حسابداران شاخص یا دارای مجوز و با حداقل چند سال تجربه کار کنند. کسانی که تجربه و اعتبار بیشتری دارند ، با بالاترین دستمزد ، مشغول به کار می شوند.

دبی

اقامت خود و خانوادتان را در عرض 40 دقیقه  با خرید ملک از شرکت داماک بخواهید. مهاجرت رویایی در عین حال واقعی داشته باشید . داماک damac  در نظر دارد با وام هایی با بهره بسیار کم اندک خانه ای لوکس و لاکچری و فول فرنیش آماده تحویل   در اختیار مردم قرار دهد .داماک گروپ مفتخر است، شما را در ساخت ویلا لاکچری و لوکس در دبی یاری کند.

 

مهـندس بـرق
مهندسان برق اغلب در کنار مهندسان مکانیک کار می کنند و قطعات الکتریکی دستگاه هایی که همکاران مکانیک آنها طراحی کرده اند را طراحی و می سازند. گذشته از مؤلفه های مهندسی در زمینه های خودرو ، حمل و نقل هوایی و پزشکی، مهندسان برق نیز ممکن است در طراحی ، اجرا و بازرسی محصولات برای سیستم های ارتباطی و ناوبری مشغول به کار شوند.

مهـندس پـروژه

مهندسان پروژه می توانند در رشته های مختلف مهندسی،از جمله سه موردی که در اینجا ذکر کرده ایم،پیش زمینه ای داشته باشند. البته که قرار نیست تخصص داشته باشند در اصل مهندسان پروژه نقش نظارتی را اعمال می کنند، مهندسین پروژه کارشان فقط تصویب بودجه و هماهنگی تیم های کاری در ساخت و سازها ، طراحی و یا سرمایه گذاری های بنیادی نخواهد بود.

اگر شما هم به دنبال خرید ویلاهای فوق لاکچری و بی نظیر و طراحی معماری بی نظیر در دبی هستید و قصد دارید سرمایه خود را با کمترین ریسک تبدیل به املاک در بهترین مناطق شهر دبی کنید بی تردید گروه داماک گروپ با طیف گسترده انواع املاک و مستغلات و با تنوع قیمت و شرایط خرید بهترین انتخاب  داماک خواهد بود.

مهـندس عـمـران
دبی یک شهر بزرگ و مدرن است که در وسط بیابان ساخته شده است، شاهکاری از طراحی ، معماری و مهندسی که بلندترین ساختمان های جهان ، بزرگترین مراکز خرید در جهان و جزایر ساخت بشر که فضانوردان می توانند از فضا آن را ببینند. مهندسان عمران که وظیفه تعیین میزان دوام ، تأثیر محیط زیست ، یکپارچگی ساختاری و ایمنی زیرساخت های یک شهر را برعهده دارند ، بخش عظیمی از توسعه دبی را بر عهده داشته اند.

مهندسان عمران تخصص خود را در ساخت ساختمان ها ، خیابان ها ، فرودگاه ها ، پل ها ، آبراه ها و سدها به دست آورده اند. دبی به عنوان یک درگاه حمل و نقل و دروازه ای برای مسافران هوایی ، طبیعتاً فرصت های شغلی با درآمد خوبی را دارد. شما با معماران ، کارگران ساختمانی ، کارمندان دولت و سایرین همکاری خواهید کرد ، بنابراین دو مهارت مهم برای مهندسان عمران ارتباط و مذاکره می باشد. تسلط در هر دو زبان انگلیسی و عربی و همچنین سایر زبانهای رایج و نیز بسیار مفید می باشد.

مهـندس مـکـانیـک

همانطور که مشخص است ، مهندسی یکی از پر سود ترین گزینه های حرفه ای در دبی است. مهندسان مکانیک درباره هرچیز مکانیکی تحقیق میکنند و آن ها را طراحی و می سازند. صنایع خودروسازی و حمل و نقل هوایی این شهر بدیهی است فرصتی بزرگ برای گزینه های شغلی مهندسی مکانیک فراهم می کند.در کنار ریاضیات و تخصص مکانیکی ، کارفرمایان به دنبال مهارت های شغلی مفید دیگری مانند حل مسئله ، خلاقیت و کار تیمی هستند.

DAMAC group به عنوان یک رهبر جهانی در املاک مارک دار در حال توسعه یک هتل 1.35 میلیارد دلاری در هتل و اقامتگاه های لوکس در منطقه Burj دبی به نام DAMAC Towers توسط Paramount Hotels & Resorts دبی است که اولین اقامتگاه های هتل مارک Paramount را در خود جای می دهد.

مـدیر توسعـه تجـارت
مدیر توسعه تجارت مسئولیت گسترش مشخصات و لیست مشتری شرکت را بر عهده دارد. شما هدایت تیم های فروش و بازاریابی را بر عهده خواهید داشت، اما در یافتن و تسهیل روابط جدید تجاری و همچنین حفظ یا بهبود اتصالات موجود نیز پیشگام می شوید.مدیران توسعه تجارت باید در مهارت های ترغیب و مذاکره مهارت زیادی داشته باشند. این کار ساده ای نیست که فقط به یک کشور دیگر بروید و در آنجا مشغول به کار شوید ، بلکه کارفرمایان تمایل دارند کسی را که قبلاً دارای برخی از مخاطبین و تجربه کار در دبی یا سایر مناطق منطقه باشد ،را برای خود بخواهند.

برای بسیاری از مشاغل نیز به زبان های انگلیسی و عربی نیز باید تسلط داشته باشید. در برخی از کشورها ، شما ممکن است طی سال ها تجربه خود در زمینه فروش یا بازاریابی ، راه خود را برای رسیدن به سمت مدیر توسعه هموارتر کنید. با این حال ، بسته به صنعت و اندازه شرکت،کارفرمایان دبی غالباً از نامزدهایی با لیسانس در تجارت ، بازاریابی یا یک حوزه مرتبط درخواست خواهند کرد. برخی حتی برای این نقش چالش برانگیز به مدرک کارشناسی ارشد نیز نیاز دارند.

مدیر عملیات

همانطور که مشاهده کردید بالاترین درآمد کار در دبی مشاغلی می باشند که بیشترین مسئولیت را دارند. مدیران عملیات به کارفرمایان اطمینان می دهند که همه چیز چه از نظر تولید و چه بهره وری در بهترین شرایط خواهد بود. آنها  اگر چه ممکن است نظارت بر کارکنان ، گردش کار ، عملیات تولید و بودجه دپارتمان را کنترل نمایند؛ که البته این موارد کاملا بستگی  به تخصصی دارد که شما داشته باشید.

برای مثال مهم نیست که در کدام بخش کار کنید. حالا می تواند بخش کارکنان – آموزش – مسائی حقوقی و یا کارایی منابع انسانی باشد مهم این است، که به مهارت های عالی سازمانی،ارتباطی و مدیریت زمان مسلط باشید.در حالی که برخی از سمت های مدیر عملیات در دبی نیاز به داشتن مدرک لیسانس در یک رشته تجاری یا مرتبط دارد ، اکثر شرکت ها بیشتر به تجربه شما در صنعت خود علاقه مند می باشند.

وام مسکن شرکت داماک گروپ damac group

این یک راه حل کامل است، که کاملاً در حدود نیازهای شما به عنوان خریدار طراحی شده است. DAMAC به عنوان یک رهبر بازار ، برند و اهرم تجاری را برای ایجاد مشارکت مطلوب با موسسات برتر مالی دارد. این به ما امکان دسترسی به شرایط وام استثنایی ، تخفیف های سخاوتمندانه و راه حل های انعطاف پذیر تأمین اعتبار را می دهد. که ما سپس به شما منتقل می کنیم ما همچنین مستقل هستیم ، به این معنی که می توانیم توصیه های بی طرفانه ارائه دهیم و بهترین تأمین کننده وام را برای نیازهای شما پیشنهاد کنیم.

( افتخار ما امنیت و رفاه حال شماست )

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...