دبی و رشد اقتصادی

داماک damac بزرگترین سایت املاک دبی

ساخت ویلا در دبی طبق سلیقه شما

دبی و رشد اقتصادی

داماک damac با امتیاز خوبی که در اختیار افراد گذاشته است.

امکان خرید آپارتمان های لوکس و ویلا های لاکچری را برای افراد محیا کرده است،داماک damac با اقساط کردن هزینه پرداخت پول آپارتمان های لوکس و ویلا های لاکچری بدون سود شرایط خوبی را فراهم آورده است.

فایده های خرید ملک در دبی با کمک داماک damac

1- رشد اقتصادی متداول در دبی

زمانی که پول های خود را بر روی املاک و به خصوص مستغلات خارج از کشور سرمایه گذاری می کنید، نه تنها بر روی یک خانه یا زمین به خصوص بلکه در اقتصاد آن کشور هم سرمایه گذاری کرده اید. یکی از مهمترین نکاتی که باید در هنگام خرید ملک در هر جای دنیا توجه کنید،رشد اقتصادی است که در آن منطقه وجود دارد ، دبی یکی از بهترین این مناطق است. با کمک داماک damac می توان بهترین انتخاب برای ملک را داشت در شهر دبی ،اگر می بینید که در یک منطقه نمودار رشد اقتصادی درحال حرکت به سمت بالا است، نباید در سرمایه گذاری در آن منطقه تامل کنید. 

یکی از این شهر ها دبی است. یکی از بزرگ ترین فواید خرید ملک در دبی این است، که اقتصاد این شهر مبتکر با سرعت خوبی رو به رشد است و وجود جاذبه های زیبا در دبی این شهر را به قطب خوبی برای مهاجرت و اقامت تبدیل کرده است. در حالی کشور امارات که در خاورمیانه قرار دارد غنی از نفت است و اقتصاد ابوظبی ، پایتخت کشور امارات، به دلیل بحران های نفتی اخیر متحمل خسارت هایی شده است، اقتصاد دبی به شکوفایی رسیده و به عنون قهرمان برنامه ریزی و رشد اقتصادی در منطقه خاورمیانه شناخته شده است.

از زمانی که به دهه دوم این قرن پا گذاشته ایم، دبی اقتصاد خود را از درآمد های نفتی مستقل کرده است تا حدی که، درآمد های ناشی از نفت ،تقریبا ۵% درصد کل اقتصاد دبی را در بر می گیرد. این توضیحات نشان می دهد که رشد اقتصادی در امارات پس از بحران جهانی مالی در سال ۲۰۰۸ بسیار با ثبات بوده است. حرکت سعودی نمودار عملکرد سال ۲۰۱۰ به بعد و سه سال گذشته بیانگر این موضوع است که بی شک دبی بهترین مکان برای سرمایه گذاری در زمینه ملک و املاک در جهان است. با وجود داماک damac بهترین سایت املاک در دبی ، دبی را به قطب خرید آپارتمان های لوکس و ویلا های لاکچری تبدیل کرده است.

دبی و رشد اقتصادی

۲- رشد جمعیتی مداوم در دبی

اگر شما در جایی خانه بخرید که جمعیت کمی دارد و همین تعداد افراد هم درحال مهاجرت به مکان های دیگر باشند، این خانه و مستغلات برایتان نفعی به همراه دارد؟ دبی شهری بین المللی است که مردمش از بیش از ۲۰۰ کشور مختلف به این جا نقل مکان کرده اند. دبی با پیشرفتی که داشته است طی چند سال اخیر این کشور را بسیار دلنشین کرده است بعلاوه وجود داماک damac  بهترین سایت املاک که با فروش آپارتمان های لوکس و ویلا های لاکچری با اقساط بدون بهره در دبی این شهر زیبا را برای مهاجرت و اقامت و سرمایه گذاری دلنشین تر و بهتر کرده است.

از این رو جمعیت این شهر همواره در حال افزایش است. یکی از بزرگترین فواید خرید مستغلات در دبی این است که، مردم از سرتاسر جهان به منظور یافتن شغل بهتر و شانس های تجاری به دبی  می آیند. تمام این افراد نیازمند مکانی برای زندگی هستند. هیچ کس دوست ندارد برای زندگی کردن به هتل برود. درست است؟ جواب بله است به همین دلیل وجود داماک damac راهی برای خانه دار شدن شماست . داماک damacبا اقساط بدون بهره کمک می کند که افراد با خرید آپارتمان های لوکس و ویلا های لاکچری صاحب بهترین خانه ها شوند.

طی چند سال اخیر تعداد مهاجرت به دبی و امارات زیاد شده است، بدلیل شرایط مساعدی که در دبی وجود دارد، افراد بیشتری را به مهجرت و اقامت و سرمایه گذاری در دبی تشویق می کند. بسیاری از پروژه های جدید خانه سازی در دبی شروع به کار کرده اند تا این جمعیت رو به افزایش را اسکان دهد تا فرصت های سرمایه گذاری بیشتری را برای سرمایه گذاران فهیمی که می خواهند بازگشت سرمایه بیشتری را داشته باشند، در دبی فراهم آورند.

۳- پیشرفت و نوآوری مداوم  در دبی

آیا ترجیح می دهید در شهری خانه بخرید که هیچ ایده نوآوارنه و خلاقانه ای ندارد و همیشه ایده های تکراری و کسل کننده دارد ؟ درحال حاضر دبی به یکی از هوشمند ترین شهرهای جهان تبدیل شده است. همیشه چیزهای جدیدی درباره دبی وجود دارد که همین یکی از بزرگ ترین فواید خرید ملک در دبی است. دبی شهریست که دارای  آپارتمان های لوکس و ویلا های لاکچری است که داماک damac بهترین و بزرگترین و مطمئن ترین سایت برای خرید ملک در دبی است.

دبی بخصوص طی چند سال اخیر به قطب زیبایی تبدیل شده است،وجود جاذبه های بسیار زیبا و جاهای دیدنی دلنشینی که در دبی وجود دارد این شهر را به بهترین جا برای مهاجرت ، اقامت و سرمایه گذاری مطمئن در دبی تبدیل کرده است.داماک damac بهترین و بزرگترین و مطمئن ترین سایت املاک در دبی به شما امتیاز خرید آپارتمان های لوکس و ویلا های لاکچری در بهترین جای دبی با اقساط بدون بهره را می دهد.

دبی شهری است که همیشه در آن اتفاقات جدیدی رخ می دهد، جاذبه ها و دیدنی های زیادی در دبی وجود دارد که همواره توده عظیمی از مردم را به خود جذب می کند. مردمی که هر سال به این شهر سفر می کنند به مکانی برای استراحت احتیاج دارد. در دبی بهترین خانه های لوکس و ویلاهای لاکچری وجود دارد. این مکان چرا خانه شما نباشد؟ با توجه به وجود داماک damac که با فراهم کردن بهترین شرایط برا خرید آپارتمان های لوکس و ویلا های لاکچری در دبی شرایط خوب و مساعدی را برای مهاجرت ، اقامت و سرمایه گذاری از طریق خرید ملک با اقساط بدون بهره  فراهم کرده است.

دبی خانه برج بلند مرتبه ای به نام برج خلیفه است و اکنون برج بلند تری هم در این شهر در حال ساخت است. این ایده های خلاقانه ای که توسط دولت دبی ارایه شده و آغاز شده نشان دهنده این است که دبی می تواند یکی از بهترین مکان ها برای زندگی باشد. دبی با جاذبه های دیدنی خود و و داشتن شرایط خوب و مساعدی موقعیت مناسبی را برای افرادی که قصد مهاجرت  و اقامت به دبی بهترین شهر فراهم کرده است.

۴- وزارت شادی در دبی

این ممکن است یکی از عجیب ترین فواید خرید مستغلات در دبی باشد. اما حقیقت دارد. در ابتدای سال ۲۰۱۶، وزارت خانه جدیدی به نام وزارت خانه شادی به کابینه دولت امارات اضافه شد. مسئولیت اصلی این وزارت خانه محاسبه میزان شادی ساکنین دبی است و فعالیت هایی را در جهت بهبود سبک زندگی و شاد تر کردن مردمی که در امارات زندگی می کنند، انجام می دهد. شادی و زندگی بهتر و لاکچری را در دبی با خرید آپارتمان های لوکس و ویلا های لاکچری با قساط بدون سود با  داماک damac بهترین سایت املاک تجربه کنید. با چنین خلاقیت و فدارکاری که دولت امارات برای مردمش انجام می دهد، نمی توانید تصور کنید که چقدر سرمایه گذاریتان در دبی در سال جاری شکوفا خواهد شد. سرمایه گذاری در دبی با خرید آپارتمان های لوکس و ویلا های لاکچری  مطمئن ترین و بهترین راه برای کسب و کار شما در دبی است.

۵- امنیت

در میان تمام فواید خرید مستغلات در دبی ، امنیت چیزی است که تمام ساکنین دبی از آن برخوردارند. امنیت یکی از دلایل اصلی است که مردم به دبی می آیند و زندگی جدید و خوبی  خود را آغاز می کنند. در حالی که بسیاری از کشورهای منطقه خاورمیانه درگیر مسایل و اختلافات سیاسی هستند، دبی یکی از با ثبات ترین شهر های منطقه به حساب می آید. دبی و امنیت آن بسیار قابل توجه است از این رو هر ساله تعداد قابل توجهی مهاجرت به دبی را مشاهده می کنیم . همه ما به خوبی می دانیم که پلیس دبی به دلیل سرعت و چالاکیشان بسیار کمک کننده هستند و ماشین های لوکس سوار می شوند.

تنها کاری که افراد پس از تصادف انجام می دهند، این است که از ماشین های خود پیاده می شوند و با پلیس تماس می گیرند تا بیاید و مقصر را شناسایی و خسارت را ارزیابی کند. دزدی یا کیف قاپی در دبی وجود ندارد و همین خصوصیت می تواند بهترین فایده خرید ملک در دبی باشد. شما می توانید با خیال راحت ماشین خود را بدون اینکه درب آن را قفل کنید، در پارکینگ بگذارید.هیچ کس در غیاب شما جرات دست زدن به ماشینتان را نخواهد داشت.

۶- اقامت با خرید ملک

بزرگترین فایده خرید مستغلات در دبی که می توانید از آن بر خوردار باشید. این است که شما می توانید بر اساس آنچه که در دبی خریداری کرده اید، شایسته دریافت اقامت با خرید ملک در دبی شوید. الزامات خاصی است که شما باید به آنها منطبق شوید. دارایی هایتان نباید در گرو باشد و باید کاملا قابل سکونت باشند. شما باید برای دریافت اقامت با خرید آپارتمان های لوکس و ویلا های لاکچری در دبی با کمک داماک damac سرمایه گذاری و خرید اموال در دبی ، به اداره شهری دبی مراجعه کنید.

۷- گزینه های متنوع

زمانی که برای سرمایه گذاری در مسکن به دبی می آیید و از فواید خرید مستغلات در دبی بهره مند می شوید، گزینه های متنوعی برای انتخاب وجود خواهد داشت. دو گروه اصلی شامل اموال تجاری و مسکونی می شود. اگر برنامه شما سرمایه گذاری در اموال مسکونی است می توانید آپارتمان های لوکس  و یا ویلاهای لاکچری  خریداری کنید و اگر می خواهید در اموال تجاری سرمایه گذاری کنید، می توانید خرید آپارتمان های لوکس و ویلا های لاکچری با اقساط و بدون بهره با کمک داماک damac بهترین مهاجرت ، اقامت و سرمایه گذاری را در شهر زیبا و پر جاذبه دبی تجربه کنید.

۸- هزینه پایین مالکیت

در مقایسه سایر نقاط جهان، هزینه مالکیت در دبی بسیار پایین تر است.

این یکی از بزرگترین فواید خرید ملک در دبی است و شما نمی توانید این موضوع را نادیده بگیرید. هزینه مالکیت در دبی چقدر نسبت به سایر نقاط جهان ارزان تر است.

۹- بازگشت اجاره عالی در دبی

طی چند سال اخیر دبی رشد بسیاری کرده است . دبی با جاذبه های دیدنی و امنیت و آسایشی که وجود دارد این شهر زیبا را به قطب گردشگری و مهاجرتی تبدیل کرده است وبا بازگشت اجاره های عالی شرایط را در دبی باز هم دبی را برای زندگی مناسب کرده است.

۱۰- تقدیر مناسب از سرمایه در دبی

همه ما میدانیم که درباره سرمایه گذاری بر روی زمین و مستغلات، این زمان است که همه چیز را مشخص می کند. افرادی که بر روی استارت اپ هایی نظیر توییتر، لینکدین، مایکروسافت، فیسبوک ، اینستاگرام و…سرمایه گذاری کرده اند مشاهده کرده اند که سرمایه گذاریشان در این سال ها سر به فلک کشیده است و این به خاطر این است که آنها از شانس های پیش رویشان در زمان مناسب استفاده کرده اند و زمانی که سهام این استارت اپ ها ارزان بود آنها را خریداری کردند. مثلا، به دقت پروژه جدید ال مهارا را زیر نظر گرفتیم و داده های تاریخی آن را بررسی کردیم و مشاهده کردیم افرادی که در سال ۲۰۰۶ و درابتدای شروع پروژه مستغلاتی را خریداری کردند از خرید خود بسیار راضی و خشنود بوده و هستند و با توجه به اینکه داماک damac بهترین و جامع ترین سایت فروش املاک در دبی با فروش آپارتمان های لوکس و ویلا های لاکچری به صورت اقساط بدون بهره به کمک افراد آمده است.

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...