داماک گروپ بزرگترین سایت املاک دبی

داماک گروپ سازنده لوکسترین شهرک مسکونی جهان اکویا داماک گروپ

داماک  damac نهالی نو با ریشه های کهن که بهترین راهنما برای شما میباشد.

خرید آپارتمان دبی را از داماک بخواهید.

خرید آپارتمان دبی: اگر جزو فعالان اقتصادی در سطح کشور هستید و بسیار پویا و فعال در تلاش هستید که صنعت و تجارت خود را هم چنان در نقاط مختلف کشور با شعبات مختلف گسترش دهید بنابراین می توان نتیجه گرفت شما جزو تولید کنندگان صنعت و خدماتی هستید که به دنبال کسب سود بیشتر و تامین رفاه و آسایش برای خود و حتی دوستانی که با شما همکاری می کنند، هستید. با توجه به تخصصی که در تجارت خود دارید و با نیروی خلاق جوانی می توان ایده های مختلف را به مرحله عمل رساند و از دست یافتن به موفقیت های روزافزون بسیار خرسند شد. یکی از راه های گسترش کسب و کار تان مهاجرت هایی با مدت زمان معین است که می توانید با این روش افراد مطرح کشور های دیگر که در تجارت و صنعت شما همگام با تکنولوژی های روز دنیا در حال پیشرفت هایی با سرعت چشم گیر هستند را دعوت به همکاری نمایید و از همکاری با این افراد فعال و موفق به رشد و گسترش کار و ایده ی خود برسید.

اقدامات گسترش کسب و کار مناسب و اقامت در دبی

اگر بخواهیم برای گسترش تجارت مان کشوری را انتخاب کنیم که از لحاظ موقعیت جغرافیایی نزدیک ایران باشد و شعبه ای در خارج از کشور برای فعالیت های تجاری ما باشد که خود نیز در زمینه پیشرفت تجارت و صنعت  صاحب نام باشد بهترین انتخاب برای مقصد کشور امارات می باشد که هم از لحاظ جغرافیایی در منطقه خاورمیانه واقع شده هم در طی سال های اخیر در زمینه رشد تجارت و صنعت خوش درخشیده.

برای این که کسب و کار خود را به دبی منتقل کنید نیاز دارید که در قدم اول بودجه و سرمایه ای که در این راه می توانید هزینه کنید را محاسبه نمایید و با برنامه ریزی از پیش تهیه شده و دقیق اقدام برای مهاجرت و درخواست اقامت های چند ماهه تا چند ساله از این کشور داشته باشید. دلیل تخمین دارایی و سرمایه شما این است که باید بسنجید و اطلاع داشته باشید که با چه مقدار هزینه می توانید برای تهیه مکانی برای شروع فعالیت های تجاری و ابزار و امکانات مورد نیاز اقدام کنید.

خرید آپارتمان دبی

برای تهیه واحد های تجاری شما می توانید از واحد های استیجاری استفاده کنید ولی این اقدام کمی محتاطانه و ریسک پذیر است چرا که شما بخشی از بودجه اولیه خود را باید صرف پرداخت اجاره های واحد تجاری بپردازید و در کنار پرداخت اجاره شما مخارجی نیز برای خوراک، پوشاک، مسکن، تحصیل، درمان دارید.

برای صرفه جویی در این مخارج در وهله اول شما می توانید واحدی تجاری خریداری کرده که در این صورت هم از پرداخت ماهانه اجاره بها معاف می شوید هم صاحب املاکی در شهر و کشور دیگر می شوید و این گونه فرصت پیشرفت را چند برابر می کنید. در کنار آن برای محل اقامت نیز می توانید اقدام به خرید ویلایی با مجهز ترین امکانات و مناظر دیدنی در دبی کنید که اوقات فراغت و استراحت شما در آن به خوشی سپری شود.

شاید نظر شما این چنین باشد که تهیه واحد تجاری و ویلا در دبی هزینه سنگینی را برای شما به دنبال داشته باشد اما ما پیشنهاد ویژه ای برای شما داریم که به راحتی و با کم ترین هزینه می توانید به ارزوی خود برسید.

مشاوره خرید آپارتمان دبی با مشاورین با تجربه گروه داماک damac فارسی

با همراهی گروه فوق تخصصی داماک damac شما می توانید با بهترین موقعیت های آپارتمان های تجاری و مسکونی ، ویلا های مسکونی و... آشنا شده و سوالات مطرح شده خود را با کمک مشاوران متخصص فارسی زبان داماک damac رفع ابهام کنید. هم چنین گروه مشاوران داماک damac برای راحتی و هزینه کم تر شما در بحث مهاجرت به دبی شرایطی را فراهم آوردند که با فرصت طلایی پرداخت قسطی بها آپارتمان ها با خیالی آسوده صاحب آپارتمان های تجاری در دبی شوید.

با اعتماد به گروه ساخت و ساز و مشاورین املاک داماک damac می توانید بهترین ها را برای خود تان به دست اورید.

شما لایق بهترین ها هستید پس آن چه را که لایقش هستید با کمک مشاورین با تجربه و کار بلد گروه داماک damac برای خود و خانواده تان به ارمغان خواهید آورد.

برای خرید آپارتمان در دبی از کجا شروع کنیم:

حدود ۷۴۰۰۰ آپارتمان در دبی برای فروش وجود دارد.

انتخاب های زیادی وجود دارد. اما باید چه کارهایی را انجام داد که وقتی شب می خواهیم بخوابیم نگران این نباشیم که نکند هزینه اضافه ای پرداخته ایم یا کیفیت ساخت آپارتمان هوشمند در حد مطلوب بوده است یا نه و یا اینکه ملک ارزش خرید را داشت؟

بنابراین در ابتدا، باید تصمیم بگیرید کجا می خواهید زندگی کنید، چقدر توانایی مالی دارید و متراژ آپارتمان هوشمند براساس بودجه شما چقدر می تواند باشد. آپارتمان هوشمند باشد یا آپارتمان؟ تمام این مسایل به شرایط شخصی شما بستگی دارد. مجردید یا متاهل؟ آیا این احتمال وجود دارد که بخواهید بعد از ۳ یا ۵ سال دیگر جا به جا شوید؟ اگر متاهل هستید، دارای فرزند هم هستید؟ اگر بچه دارید ، در کجا می خواهند تحصیلاتشان را ادامه دهند؟

به محض توافق بر سر قیمت آپارتمان  روند معمول این است که یک تفاهم نامه ای را امضا کنید. باید تفاهم نامه ای براساس آنچه که خریدار و فروشنده بر سر آن توافق کرده اند نوشته شود.

این توافقات می تواند درباره قیمت، زمان اقامت درآپارتمان ، آیا فروش باید مورد تایید بازرس یا مهندس قرار بگیرد یا خیر و یا اینکه آیا باید خریدار تضمین بدهد یا خیر باشد.

برخلاف قرارداد های معمول خرید، تفاهم نامه هیچ تعهد قانونی را برای طرفین ایجاد نمی کند. ملک زمانی قانونا متعلق به شما می شود که در مرحله اول حداقل ۱۰% کل قیمت را بپردازید .

ملک زمانی که ۱۰۰% قیمت را پرداخت کرده باشید متعلق به شما می شود و سند آن مال شما میشود. برای خرید ملک در دبی از وکیل کمک بگیرید مخصوصا قبل از امضای تفاهم نامه.

هزینه ای که به وکیل می پردازید شما را مطمئن می کند که تمام مراحل به درستی پیش می روند و متحمل ضرر و زیانی نخواهید شد. با جستجوی ساده در: “وکلای دبی” می توانید وکیل مناسبی را برای خود پیدا کنید.

در دبی خریدار باید به آژانس املاک حق کمیسیون پرداخت کند. بنابراین خریدار در هنگام پرداخت پول آپارتمان هوشمند این هزینه را هم باید پرداخت کند. حتی اگر با فروشندگان حرفه ای هم سر و کار داشته باشید باید تمام مراحل ذکر شده را طی کنید.

خرید آپارتمان دردبی با داماک damac group:

تامین سرمایه

اگر به اندازه کافی خوش شانس باشید که تمام پول مالکیت آپارتمان هوشمند را داشته باشید، به این بخش نیاز خواهید داشت. اما اگر پول کافی نداشته باشید باید وضعیت مالی خود را، معمولا از طریق بانک، مدیریت کنید.

لازم به ذکر نیست که اگر هرچه سریع تر مرحله پرداخت پول را طی کنید از موقعیت قوی تری برخوردار خواهید بود. به زبان دیگر، اگر می خواهید در دبی پای قرار داد یک آپارتمان بروید، قبل از اینکه به دنبال آپارتمان بروید، به حساب های مالی خود رجوع کنید و ببینید که توانایی خرید آپارتمان  را دارید یا خیر.

داستان های خوب درباره مالکیت در دبی با داماک ؟damac group

افرادی که در ابتدای سال ۲۰۰۳ و پس از آن دست به خرید آپارتمان زده اند، با اینکه مدت طولانی صبر کردند تا آپارتمان هوشمند هایشان تکمیل شود اما در سال ۲۰۰۸ به شدت سود کردند.

افرادی که برای زندگی خودشان آپارتمانی را خریداری کرده اند، اگر چه در گرانی سال ۲۰۰۷-۲۰۰۸ خریداری کردن اما در طولانی مدت سودش را خواهند برد.

افرادی که بین سالها ۲۰۱۲ و ۲۰۱۳ ملکی را خریداری کرده اند، یعنی قبل از اینکه قیمت ها افزایش پیدا کند، باید خوشحال باشند. و افرادی که در گرانی ملک در سالهای ۲۰۰۸ و ۲۰۰۹ آپارتمان هوشمند های خود را فروخته اند از سودی که نصیبشان شده است به شدت خوشحال هستند.

سرزمین امارات به ویژه شیخ‌ نشین دبی، چند سالی می باشد که به شدت در صدد جذب سرمایه خارجی است و تبدیل این امارت به مرکز تفریحی، توریستی و تجاری منطقه است.از جمله در بخش آپارتمان سازی  پروژه‌های متعددی را به اجرا گذاشته است .

به دنبال آپارتمان فروشی در دبی هستید؟ نقل مکان تنها با پرداخت ۲۵٪،کسب اجاره بدون مالیات. ۷۵٪باقی مانده را پس از تحویل در اقساط ساده بپردازید

در شهر دبی، شرایطی را فراهم کرده‌اند، تا ایرانی‌ها بتوانند آپارتمان ها را با شرایط ویژه خریداری کنند و هزینه ملک را در ۱۰ دوره زمانی پرداخت کنند.

دبی بیشترین جمعیت را در میان هفت شیخ‌نشین کشور امارات دارد و بعد از شهر ابوظبی بزرگ‌ ترین شهر کشور امارات است. آن طور که برخی فعالان بازار املاک دبی می‌گویند، قیمت املاک مسکونی در این شهر نسبت به سال‌های اخیر افزایش یافته و علاقه سرمایه‌گذاران خارجی برای خرید این املاک نیز کاهش یافته است. شاید به همین دلیل است که شرایط ویژه‌ای برای فروش برخی املاک در دبی در نظر گرفته شده است.

خرید آپارتمان در دبی با شرایط استثنایی.

«همین امروز با پرداخت 10 درصد برخی پروژه‌ها و هتل آپارتمان‌های لوکس در کنار بلندترین برج دنیا در دبی، صاحب لوکس‌ترین آپارتمان توسط معتبرترین سازنده امارات شوید. حتی اگر قصد استفاده شخصی از آن را نداشته باشید می‌توانید پس از پرداخت 30 درصد کل پروژه واحد خود را با سود حاصله بفروشید یا پس از تحویل آپارتمان، شرکت سازنده، واحد شما را اجاره داده و شما سود حاصل از آن را دریافت می‌کنید. اگر قصد سرمایه‌گذاری داشته باشید نه تنها خرید تک واحد پیشنهاد می‌شود که خرید یک طبقه کامل با 20 درصد تخفیف به شما فروخته خواهد شد و شما می‌توانید واحدهای خود را به صورت تک واحدی فروخته و حداقل 20 درصد سود را از همان ابتدا برای خود گارانتی کنید.»

هم چنین دبی شرایط ویژه ای برای فروش برخی آپارتمان ها در نظر گرفته . خرید ملک و آپارتمان در دبی با شرایط استثنایی با داماک گروپ damac .

اما در کنار این واحدهایی که با شرایط استثنایی فروخته می‌شوند، آپارتمان هوشمند‌های دیگری وجود دارند که به صورت نقدی به فروش می‌رسند. واحدی 180متری در مرکز شهر دبی، با قیمت یک میلیون و 400 هزار درهم به فروش می‌رسد و با توجه به اینکه هر درهم امارات معادل 3984 تومان است، قیمت این واحد معادل پنج میلیارد و 577 میلیون و 600 هزار تومان می‌شود که به این ترتیب هر متر مربع از این واحد معادل سی میلیون تومان قیمت دارد.

شرکت داماک گروپ damac برای آن دسته از افرادی که قصد خرید آپارتمان در دبی را دارند پیشنهاد میدهد با متخصصین مجرب داماک در ارتباط باشند تا از اطلاعات بیشتری بهره مند شوند.

آپارتمان هوشمند رویاهای خود را در دبی بخرید و از پیشنهاد معامله های منحصر به پایان سال برخوردار شوید.داماک  damac بهترین گزینه برای تحقق رویاهای شما میباشد با داماک damac رویاهای خود را زندگی کنید.

فروش آپارتمان:

با توجه به اینکه نموداراملاک امارات بصورت سینوسی سالانه در حال تغییر است، در حال حاضر در پایین ترین قسمت سینوس قیمتی املاک دبی قرار داریم و خریدارانی که قصد سرمایه گذاری در املاک دبی را دارند الان بهترین زمان برای سرمایه گذاری می باشد. در صورتیکه مایل به گرفتن اقامت هستید، باید ملک بالاتر از یک میلیون درهم خریداری بفرمایید ولی با خرید املاک ارزانتر نیز می توانید سند دریافت نمایید و ملک خود را اجاره دهید، با توجه به اینکه ملک شما به دولار خواهد بود همیشه با ارزش دولار نیز ذخیره می شود و با این نوع سرمایه گذاری همیشه پول سرمایه گذار در بالاترین موقعیت ارزی قرار خواهد داشت و اینگونه سرمایه گذار مطمئن خواهد بود که ارزش سرمایه اش کم نمی شود و و ده درصد از ارزش ملک او در سال از طریق اجاره ی ملک به او باز می گردد .

جهت خرید ملک در دوبی، فروش ملک در دبی و یا اجاره ملک در دوبی فقط کافیست که به سایت داماک  damac مراجعه کنید. 

داماکdamac  بزرگترین و برند ترین شرکت چند ملیتی جهان  بهترین راهنما برای پیدا کردن آپارتمان های لوکس و رویایی در دبی میباشد.

گاهاً میتوان حتی با پرداخت 10درصد از کل یک پروژه، در کنار بلندترین برج دنیا در دبی یا دیگر مکانهای عالی در دبی، صاحب شیک ترین منزل، هتل آپارتمان، دفتر کار و یا... در امارات و دوبی شد. .

خرید قسطی آپارتمان دبی

خرید قسطی آپارتمان دبی: در این روز ها که در کشور ما برای نیرو های جوان فارق التحصیل از رشته های گوناگون که تخصص رشته خود را اخذ کرده اند شغل مناسبی یافت نمی شود جوانان را به فکر مهاجرت به کشور هایی انداخته که به خاطر پیشرفت صنعت و تکنولوژی خواهان نیرو های کار متخصص هستند بنابراین در چنین کشور هایی میزان رفاه و آسایش اجتماعی تا حدی برای ساکنان آن کشور ها بالاست که هر کسی را وسوسه مهاجرت می کند.

با توجه به این کشور های توسعه یافته دنیا در تمامی جنبه های نیاز های زندگی همچون بخش بهداشت و درمان، آموزشی و شرایط های تحصیلی فوق العاده، خوراک و پوشاک، درآمد های کافی و کیفیت زندگی سرآمد هستند بنابراین زندگی در چنین محیطی به خودی خود سبب پیشرفت و ترقی افراد آن جامعه می شود.

در حال حاضر همه اقشار جوامع دوست دارند در محیطی زندگی کنند که در کنار امنیت و آرامش خود و خانواده شان، وضعیت تحصیلی و اموزشی برای فرزندان شان، کیفیت درمان و بهداشت، بهداشت های روانی و جسمانی و... تا حد مطلوب باشد. حال اگر با توجه به توضیحاتی که داده شد هدف شما در کنار تجارت و گسترش ایده ها و خلاقیت در صنعت فراهم کردن زندگی راحت تر و مطلوب تر برای خود و خانواده تان است مهاجرت بهترین گزینه ی انتخابی شما خواهد بود.

اقدامات جهت مهاجرت با خرید آپارتمان لوکس دبی

در ابتدا شما برآوردی از سرمایه و دارایی های جاری و غیر جاری که می توانید آنها را نقد و برای مهاجرت استفاده کنید باید داشته باشید تا با این تخمین مشخص شود چه برنامه ریزی می شود برای شما تهیه کرد که با میزان مشخصی از سرمایه شما در کشور مقصد تشکیل یک زندگی راحت با بهترین امکانات را بدهید. البته در کنار این محاسبات نیاز است شما مقصد خود را در مهاجرت مشخص کنید چراکه میزان مخارج و هزینه ها در کشورهای مختلف متفاوت است. با توجه به موقعیت جغرافیایی و فرهنگی، اجتماعی در حال حاضر امارات متحده عربی کشوری است که با داشتن خصوصیات ویژه ای همچون پیشرفت بسیار سریع و فوق العاده در تجارت و صنعت و گردشگری، در منطقه ی خاورمیانه نیز واقع شده است و بنابراین از لحاظ موقعیت جغرافیایی نسبت به کشور های اروپایی به ایران نزدیک تر است. در اقدام بعدی شما باید برای اقامت در دبی تصمیم بگیرید و روند های اداری آن را طبق قوانین و مقررات طی کنید و بسته به نوع فعالیت شما در آن کشور، اقامت هایی با مدت زمان مشخص دریافت نمایید. پس از حل شدن موضوع اقامت شما باید برنامه هدفمند خود را به سمت تهیه و تامین نیاز های ضروری و اولیه در دبی هدایت کنید. شما در دبی نیازمند مسکن و املاک جهت اقامت های چند وقته خود هستید در کنار آن هزینه هایی برای خوراک و پوشاک و درمان و تحصیل و... خواهید داشت. برای املاک و مسکن بهتر است با مشورت های بسیار تصمیم گیری کنید چراکه امر بسیار مهمی است و اگر در این امر کوتاهی شود یا به افراد ناشناس اعتماد شود می تواند سبب دردسر و کلاه برداری در این موضوع شود. شما باید به دنبال منابع معتبر و انلاینی باشید که به صورت دقیق و حرفه ای اطلاعات روز را در اختیار شما بگذارد و شما را راهنمایی کند.

خرید قسطی آپارتمان دبی با مشاورین املاک داماک damac

در زمینه خرید و فروش املاک از جمله آپارتمان های مسکونی و تجاری، ویلا و... می توانید از معتبر ترین گروه مشاوره ای که به صورت شبانه روزی مشغول خدمات رسانی به هموطنان عزیزمان هستند کمک بگیرید گروه داماک damac آماده اند تا با توجه به شرایط های شما نمونه هایی را به شما معرفی کنند که باب میل و سلیقه شما باشد و شما در آن منزل احساس خرسندی و شادی داشته باشید.

البته ناگفته نماند که گروه داماک  damac شرایط ویژه ای را برای پرداخت قسطی نیز برای شما دوستان عزیز در برنامه خود گنجانده تا شما با هزینه کم صاحب آپارتمانی شیک و مچهز در دبی شوید.

 

خرید آپارتمان  یکی از مهم‌ترین تصمیم‌ها برای هر فرد یا خانواده‌ای محسوب می‌شود و در کنار این اهمیت بالا، پیچیدگی‌ها و زوایای پنهان زیادی نیز دارد. ازآنجایی‌که خرید آپارتمان  مناسب تأثیر زیادی روی کیفیت زندگی ساکنین آن دارد و پای مقدار زیادی پول نیز در میان است، توجه به نکات مهم در خرید آپارتمان  اهمیت ویژه‌ای پیدا می‌کند.

۲۰نکته طلایی مهم در خرید آپارتمان

 • توجه به موقعیت جغرافیایی آپارتمان

توجه به محله و کوچه‌ای که آپارتمان  در آن واقع شده است می‌تواند کمک زیادی به شما بکند. موقعیت آپارتمان  را به‌خوبی بررسی کنید و در مورد میزان شلوغی کوچه، راه‌های دسترسی به آن و وضعیت جای پارک تحقیق کنید. یک کوچه یا محله شلوغ به معنی سروصدای بیشتر در زندگی روزانه شما خواهد بود.

 • استحکام آپارتمان

استحکام آپارتمان  یکی از مهم‌ترین نکات مربوط به خرید ملک است. در مورد مصالح استفاده شده در ساخت آپارتمان  سوال کنید، حتی می‌توانید چند عکس از مراحل ساخت آپارتمان  از فروشنده درخواست کنید.

 • همسایه‌ها آپارتمان

خرید آپارتمان  به معنای همسایه شدن شما با دیگر اعضای آن کوچه و ساکنین واحد‌های دیگر است. همسایه‌ها نیز تأثیر زیادی بر رضایت شما از خرید آپارتمان  خواهند داشت، لذا پیش از اقدام به خرید آپارتمان  به ساکنین کوچه و آپارتمان  نیز توجه کنید.

 • نقش پله در انتخاب آپارتمان

ورودی آپارتمان  باید از عرض مناسبی برخوردار باشد، علاوه بر این، اندازه پله‌ها یعنی عرض و ارتفاع آن‌ها تأثیر زیادی بر رضایت شما از محل زندگی خواهد داشت.

 • پارکینگ آپارتمان

در اختیار داشتن پارکینگ یکی از ملزومات زندگی امروزی به شمار می‌رود. وجود فضای کافی برای پارک خودروهای ساکنین و همچنین سهولت ورود و خروج، از نکات مهم در مورد پارکینگ آپارتمان  هستند.

 • ایمنی آپارتمان

وجود تجهیزات ایمنی مانند سیستم اطفای حریق و پله اضطراری بخصوص در آپارتمان‌ها اهمیت زیادی دارد. این ویژگی‌ها در صورت بروز حادثه تفاوت برگی را ایجاد خواهند کرد.

 • کنتورهای آپارتمان

از مجزا بودن کنترهای حامل‌های انرژی اطمینان حاصل کنید. چنانچه آپارتمان  مورد نظر شما به کنتورهای مشترک مجهز است، باید انتظار بروز دردسر به هنگام محاسبه سهم هر واحد را داشته باشید.

 • طبقه آپارتمان

طبقه واحدی که قرار است خریداری کنید خیلی مهم است. هرکدام از طبقات آپارتمان  ویژگی‌های خاص خود را دارند و از نظر میزان سروصدا، رفت‌و‌آمد، نورگیری و سهولت گرمایش متفاوت هستند.

 • برخورداری از نور طبیعی آپارتمان

یکی از عواملی که بر کیفیت زندگی و روحیه ساکنین آپارتمان  تأثیر دارد، میزان برخورداری از نور طبیعی است. به تعداد و اندازه‌ پنجره‌های آپارتمان  اهمیت دهید، به‌ویژه میزان دریافت نور از پنجره آشپزآپارتمان  را بررسی کنید.

 • سیستم گرمایش و سرمایش آپارتمان

در مورد سیستم گرمایش و سرمایش آپارتمان  تحقیق کنید. نوع این سیستم‌ها و سلامتشان علاوه بر موثر بودن بر تجربه شما از زندگی در آپارتمان ، بر هزینه‌های انرژی شما نیز تأثیرگذار هستند.

 • آسانسور آپارتمان

مجهز بودن آپارتمان  به آسانسور ویژگی بسیار مهمی است، اما صرف وجود آسانسور کافی نیست. ابعاد اتاق آسانسور و همچنین میزان در دسترس بودن آن از نکاتی هستند که نباید از آن‌ها غافل شوید.

 • نیاز به تعمیرات آپارتمان

آپارتمان ی که انتخاب می‌کنید نباید به تعمیرات زیاد نیازمند باشد. برای تصمیم‌گیری در مورد این موضوع، وضعیت رنگ اتاق‌ها، کاغذدیواری و سیستم آب را بررسی کنید. اگر وضعیت کیفی آپارتمان  با چیزی که در نظر دارید فاصله زیادی دارد، شاید بهتر باشد دنبال گزینه‌های دیگری بروید.

 • فشار آب آپارتمان

فشار آب را در واحد موردنظر چک کنید. یکی از بدترین نکات منفی آپارتمان  کم بودن فشار آب است. عدم برخورداری از فشار مناسب آب فعالیت‌های روزمره مانند شستشوی ظروف و استحمام را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

 • آشپزآپارتمان هوشمند

آشپزآپارتمان هوشمند  یکی از پراستفاده‌ترین فضاهای آپارتمان  است، برای همین باید توجه ویژه‌ای به وضعیت امکانات آن داشته باشید. کابینت‌ها را بازکنید و فضای داخل آن‌ها را ببینید، سالم بودن سینک و سینی ظرف‌شویی را بررسی کنید و اگر آپارتمان  به اجاق‌گاز رومیزی مجهز است، از بی‌نقص بودن آن اطمینان حاصل نمایید.

 • کفپوش‌ها

جنس و وضعیت سلامت کفپوش‌های آپارتمان  را بررسی کنید. وجود ایراد در کفپوش‌ها می‌تواند دردسرهای زیادی برایتان ایجاد کند. مشکلات جزئی کفپوش را می‌توان برطرف کرد، اما اگر با نواقص بزرگ‌تری روبرو باشید، شاید مجبور به تعویض کفپوش‌ها شوید.

 • بالکن و تراس

از تراس و بالکن بازدید کنید، این فضاها می‌توانند کاربردهای زیادی دارند، مشروط بر اینکه از متراژ کافی و طراحی مناسب برخوردار باشند.

 • چشم‌انداز

پشت پنجره‌ها بروید و چشم‌انداز آپارتمان  را بررسی کنید. اگر پنجره‌ها و بالکن آپارتمان  به فضای زیبا و نشاط‌ آوری دید دارند، یک امتیاز ویژه برای آپارتمان  قائل شوید. این ویژگی در طول زندگی در آپارتمان  تأثیر زیادی بر روحیه شما و خانواده‌تان خواهد داشت.

 • شارژ آپارتمان

در مورد مبلغ شارژ آپارتمان  و هماهنگی آن با نیازمندی‌های واقعی آپارتمان  پرس‌و‌جو کنید، به‌علاوه نحوه سازماندهی این هزینه‌ها برای استفاده در موارد لازم را بررسی کنید.

 • نزدیکی به مراکز خرید

نزدیکی آپارتمان  به مراکز خرید به‌خصوص خرید‌های روزمره اهمیت زیادی دارد. نانوایی، سوپرمارکت و میادین تره‌بار از جمله مکان‌هایی هستند که نزدیکی به آن‌ها امتیاز محسوب می‌شود.

 • عایق‌بندی

عایق‌بندی سختمان را بررسی کنید. اجرای صحیح عایق‌بندی بر سهولت تنظیم دما، صرفه‌جویی در کاهش مصرف انرژی و همچنین حفاظت در برابر انواع خوردگی‌ها نقش بسزایی دارد؛ بنابراین بررسی این بخش از آپارتمان  را فراموش نکنید

تعریف پنت هاوس و چه ویژگی‌هایی آن با داماک گروپ ؟

با فراگیر شدن آپارتمان‌نشینی و تغییرات گسترده در سبک زندگی شهری، از لحاظ معماری بناها نیز شاهد تغییرات وسیع بودیم؛ پنت هوس برج‌ها یکی از معیارهای موثر در زندگی لوکس شهری به حساب می‌آید با مقالات از داماک گروپ همراه شوید.

 

 • آپارتمان هوشمند چیست؟

واحدهای آپارتمان هوشمند که از نمادهای جدید زندگی لوکس شهری از جمله شهردبی به شمار می‌رود، به آخرین طبقه هر آپارتمان  گفته می‌شود که امکاناتی خاص نظیر استخر، تراس روباز وسیع، چشم‌انداز زیبا، جکوزی، سقف بلند و… دارا هستند. با این که پنت هوس برای آپارتمان‌های کمتر از ۱۰ طبقه عملا مفهومی ندارد، ولی متاسفانه این روزها شاهد استفاده ابزاری و بازاریابی مشاورین املاک از جمله داماک گروپ نام این آپارتمان ‌ها هستیم که به هدف افزایش غیرمعقول قیمت آپارتمان  است.

البته معماران متبحر و مشهور جهان با تکیه‌بر زیروبم شگفت‌انگیز علم معماری، موفق به طراحی پنت هوس ها در طبقات میانی برج‌ها نیز شده‌اند، اما این سبک سازه‌های لوکس در اغلب کشورها نیاز به زمان برای شکوفایی و رواج دارد

مزایا پنت هوس های دبی

قیمت‌های نجومی پنت هوس ها دبی  که حکم نگین جواهر انگشتر را دارند، زیر سر امکانات و ویژگی‌های بی‌نظیر آن‌ها است. اگر از لحاظ مالی امکان سکونت در پنت هوس را داشته باشید، ویژگی‌های جذاب زیر در انتظار شما خواهد بود:

چشم‌اندازی از مناظر فوق‌العاده در دبی

اگر میانه خوبی با لذایذ بصری دارید، حتما عاشق زندگی در پنت هوس خواهید شد. یک واحد پنت هوس به واسطه چشم‌انداز فوق‌العاده، باغچه یا فضای سبز روباز گزینه بسیار دل‌انگیزی برای تمدد اعصاب و زندگی آرام خواهد بود.

اکثر آپارتمان هوشمندها دارای پنجره‌های سراسری و یک تراس بزرگ مجهز به فضای سبز هستند تا ساکنان آن در همه شرایط و هر لحظه به مناظر زیبای اطراف دسترسی بصری داشته باشند.

امکانات خلاقانه و منحصربه‌فرد در دبی با داماک گروپ

غیرممکن است امکانات پنت هوس دبی را به صورت فراگیر در آپارتمان ‌های دیگر ببینید. آپارتمان هوشمندها پتانسیل بالایی برای جذب امکانات خاص مثل باغچه، تراس‌های وسیع با دیزاین خاص، پنجره‌های بزرگ، چشم‌انداز منحصربه‌فرد، استخر و سونا و جکوزی اختصاصی و … را به خود دارند.

دسترسی به معجزه نور در آپارتمان های دبی

 نور در آپارتمان های دبی همه افراد در مورد آپارتمان  نورگیر اشتراک نظر دارند؛ درواقع هیچ شخصی وجود ندارد که منکر معجزه نور در زیبایی آپارتمان  و اثرات مفید روحی روانی آن شود. آپارتمان ‌های نورگیر همیشه طرفداران بیشتری داشته و قیمت‌های نسبتا بالاتری نیز دارند.یکی از ویژگی‌های جذاب آپارتمان هوشمندها دسترسی به سطح وسیعی از نور و هوا است که آن را مدیون پنجره‌های سرتاسری و قرارگیری در ارتفاع هستیم.

 • حریمی خصوصی‌تر

حریم خصوصی، یکی از دغدغه همه ما در زندگی آپارتمان‌نشینی این روزها است، اما قله نشینی پنت هوس در برج‌ها این امکان را فراهم کرده است تا در کنار استفاده از مناظر اطراف بدون هیچ‌گونه محدودیت، نگرانی بابت حریم خصوصی نداشته باشیم.

نداشتن همسایه نیز مزید بر علت شده تا اعلام کنیم حریم خصوصی در پنت هوس ها از سطح بالایی برخوردار است.

 • متراژ بالا

در مورد آپارتمان هوشمندها متراژ کمتر از ۴۵۰ معنایی ندارد. اگر قرار باشد متراژ پنت هوس کمتر از ۴۵۰ باشد، به سختی می‌توان نام «پنت هوس» را به آن نسبت داد. این آپارتمان ‌های لوکس و مدرن متراژی از ۴۵۰ تا ۲۰۰۰ متر را به نام خود ثبت کرده‌اند، پس برای متقاضیانی که انتظار امکانات یک آپارتمان  ویلایی بزرگ را با چشم‌اندازی بی‌نظیر دارند، پنت هوس پیشنهاد می‌شود.

 • تجربه زمستان‌هایی گرم

گرم کردن پنت هوس ها در زمستان، بسیار ساده‌تر از گرم کردن واحدهای آپارتمانی معمولی است. پنت هوس ها میزبان تمام گرمای طبقات زیرین خود قرار گرفته و به همین سبب، اغلب زمستان‌هایی گرم را برای ساکنان خود تدارک خواهند دید. البته اگر منکر گرمای فراتر از انتظار آپارتمان هوشمندها در تابستان شویم، اصل صداقت را زیر سوال برده‌ایم. پنت هوس ها هم تابستان و هم زمستان‌ها به مراتب گرم‌نر از یک آپارتمان معمولی به نظر می‌رسند.

با وام مسکن داماک گروپ چگونه آپارتمان هوشمند بخریم؟

چنانچه فرد برای خرید آپارتمان هوشمند مبلغ زیادی را پس‌انداز کرده و تنها به مبلغ کمی برای خرید آپارتمان هوشمند نیاز دارد می‌تواند اقدام به دریافت وام مسکن نماید. دریافت وام مسکن از جمله بهترین جواب‌ها برای این سوال که چگونه آپارتمان هوشمند بخریم ، می‌باشد که توسط افراد زیادی مورد استفاده قرار می‌گیرد. اطمینان از توانایی بازپرداخت وام مسکن در هر ماه یکی از شروط لازم برای اخذ این وام می‌باشد. بنابراین استفاده از آن زمانی توصیه می‌شود که فرد منبع درآمد تقریباً ثابت و مطمئنی داشته باشد. درآمدی که بتواند علاوه بر تأمین مخارج و هزینه‌های ضروری زندگی، هر ماه مبلغی را به صورت قسط به بانک یا موسسه‌ای که وام از آن دریافت شده است بدهد.

متقاضیان خرید آپارتمان هوشمند بهتر است با مراجعه به بانک‌ها و موسساتی مثل داماک گروپ با تسهیلاتی که این بانک‌ها و موسسات در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهند و نیز با طرح‌هایی که برای خرید مسکن وجود دارد .

 

مزایای این وام مسکن داماک گروپ به شرح زیر است :

 • سریع ، آسان ، رایگان و بدون دردسر
 • از هر مرحله از راه پشتیبانی کنید
 • پیشنهادات ویژه و شرایط ترجیحی
 • مصوبات 72 ساعته
 • حداقل کاغذ
 • خرید مستقیم
 • برنامه های پرداخت ویژه

تسهیلات مناسب و شرایط پرداخت با شرکت داماکdamac

یکی دیگر از شرایط لوکس بودن  برای ملک انعطاف فروشنده در دریافت بهای ملک به‌صورت اقساطی و یا معاوضه با اتومبیل و سایر املاک و دارا بودن وام‌های با بهره‌های پایین ۴ تا ۸ درصدی است.وام مسکن داماک بدون بهره از همان ابتدا صاحب ملک شوید

درواقع به چه املاکی می‌توان واژه لاکچری را نسبت داد؟

اکازیون  کلمه‌ای است که این روزها از زبان بسیاری از فروشنده‌ها در وصف ملکشان خواهید شنید! این اصطلاح در صنعت ملک و آپارتمان  بسیار متداول و مرسوم بوده و می‌توان از آن تعابیری مختلف داشت. برخلاف تصور عموم، اکازیون به ملکی گفته می‌شود که قیمت بالایی داشته باشد اما در مطلب امروز می‌خواهیم برای شما توضیح دهیم که اصطلاح اکازیون برای چه نوع از املاکی بکار برده می‌شود.با مقالات شرکت داماک همراه باشید

قیمت آپارتمان داماک damac

اگر ملکی که قصد معامله آن رادارید، ازنظر قیمتی چیزی در حدود 20 تا 35 درصد از قیمت روز پایین باشد می‌توان آن ملک را اکازیون در نظر گرفت.

میزان قدرالسهم آپارتمان

زمانی که واحد مورد معامله دارای قدر السهم زیادی از زمین باشد آن ملک اکازیون تلقی خواهد شد. مثلاً یک آپارتمان صد متری که در زمین 600 متری قرار دارد و دارای 4 واحد است از قدرالسهم زمین بالایی برخوردار خواهد بود.

کیفیت و میزان مشاعات در نظر گرفته‌شده برای آپارتمان های لاکچری داماک damac

ساختمانی که از مشاعات بی‌نظیر و باکیفیت برخوردار باشد در اصطلاح اکازیون شمرده می‌شود. این نوع از امکانات مانند لابی بزرگ و شیک، زمین تنیس، بسکتبال، استخر و سونا و سالن بدن‌سازی، پارکینگ‌های اضافی، انباری‌های بزرگ، حیاط مشجر و پاسیوی بزرگ است.

کیفیت سازه لاکچری داماک  damac

نوع و کیفیت سازه بنا نیز از مشخصات اکازیون بودن یک بنا شمرده می‌شود، اینکه ساختمان دید و منظره منحصربه‌فرد، نقشه اجرایی مدرن، طراحی توسط آرشیتکت معروف، تقسیم‌بندی صحیح فضاها و استفاده از مصالح مناسب و مرغوب داشته باشد اکازیون است.

محل قرارگیری آپارتمان های لاکچری داماک  damac

منطقه‌ای با تراکم جمعیتی پایین و امکانات بیش از سرانه منجر به اکازیون بودن ملک خواهند شد.

تسهیلات مناسب و شرایط پرداخت با شرکت داماکdamac

یکی دیگر از شرایط اکازیونی برای ملک انعطاف فروشنده در دریافت بهای ملک به‌صورت اقساطی و یا معاوضه با اتومبیل و سایر املاک و دارا بودن وام‌های با بهره‌های پایین ۴ تا ۸ درصدی است.وام مسکن داماک بدون بهره از همان ابتدا صاحب ملک شوید

وجود همسایگان خاص در ملک

وجود همسایگانی که با وضعیت مالی، اعتقادی و طبقه یکسان اجتماعی با شما باشند و ساختمان دارای مدیریت یکپارچه و منظم باشد، ریسک مشکلات آپارتمانی را کاهش می‌دهد؛ بنابراین ساختمانی که دارای شرایط گفته‌شده باشد در اصطلاح اکازیون است.

آپارتمان های خاص با داماک damac group

ساختمان‌های خاص عموماً معرف حضور همه افراد هستند!

آپارتمان های مجلل بیزینس بای دبی ، ویلاهای سنگی، گلف تراس و...  همچون از نمونه های ساختمان‌های خاص شرکت داماک گروپ هستند که تمامی شاخصه‌های اکازیون بودن در آن‌ها تمام و کمال وجود دارد.

دبی مشاور املاک damacgroup

فایل یابی املاک با داماک گروپ بررسی و کارشناسی ملک توسط پرسنل مجرب داماک گروپ به جذب سرمایه گذاری مطمئن کنید .

توضیح مختصر درباره داماک گروپ

داماک بزرگترین و برند ترین شرکت ساختمانی در جهان است . خلاقانه فکر می کند ، لاکچری می سازد چون در درجه اول به شما به عنوان جزئی از خانواده بزرگ داماک می نگرد بعد به عنوان یک مشتری . لابد می دانید که برند های معروف جهانی ورساچی ، بوگاتی ، جاست کاوالی ، تایگروود ، پارامونت ، ترامپ ، فندی که نام آشنای تمام جهانیان هستند تنها بخشی از زیر مجموعه داماک در بخش دکوراسیون و فرنیش آپارتمان ها و ویلاهای داماک میباشد . توضیح بیشتر در مورد داماک فقط حرف و حدیث است پس از شما دعوت می کنیم بر اساس هر بودجه و سلیقه ای که دارید از آپارتمان ها و ویلاهای و دفاتر کار همین سایت در هر موقعیت محلی دلخواه انتخاب کنید و برای بازدید و انجام مراحل خرید با مشاورین فارسی زبان داماک تماس بگیرید .

خدمات داماک گروپ

 • سرویس رزرو آسان
 • تحویل به موقع و راس تایم
 • نگهبان دائم
 • نظافت همیشگی تمامی واحدها
 • اجاره به مهمانان ایرانی و خارجی
 • اجاره روزانه هفتگی ماهانه
 • پاسخگویی ۲۴ ساعته به سوالت و رزرو های شما مهمانان
 • اجاره آپارتمان های فول فرنیش و مبله

ودیگر خدمات مهم

اقامت فوری در عرض کمتر از ۴۰دقیقه اقامت خانوادگیتان را از داماک بخواهید با خرید ملک یک تور رایگان و یک سکه اماراتی را نصیب خود کنید .

 • مالیات = صفر
 • آماده اقامت خانوادگی
 • زمینتان به ما تحویل دهید
 • فرنیش می کنیم
 • باغ واستخر می زنیم
 • دکوراسیون لوکس و لاکچری

مجموعه دبی فرنیش با ارائه آپارتمان مبله در سراسر دبی در صدد آسایش شما هستیم

شما می توانید به صورت ریالی از طریق صرافی طرف قرارداد داماک در ایران به صورت واریز ریالی به حساب بانک صادرات و بدون نیاز به خرید ارز یا مراجعه اقدام به خرید نمایید . لطفا" پیش از واریز مدارک زیر را واتساپ نمایید تا واحد برای 24 ساعت در رزرو شما بماند تا واریز شما انجام و واحد برای شما ثبت گردد . میبایست مبلغ 50 هزار درهم را به صورت معادل ریالی در ایران به حساب زیر واریز نموده و عکس فیش واریز را واتساپ نمایید . چنانچه خودتان صرافی مورد اطمینان دارید می توانید از طریق دلخواه خودتان مستقیم به حساب داماک دبی واریز نمایید . نرخ صرافی طرف قرارداد داماک برای داماک ملاک محاسبه صدور رسید است و نرخ هر صرافی یا سایت دیگر برای واریز ریالی مورد تایید داماک نیست .

به منظور مشاهده تصاویر بیشتر و کامل تر از این پروژه و تمام پروژه های دیگر داماک از وبسایت فارسی زبان داماک به آدرس

www.damacgroup.ir

مراجعه کنید.

مطالب مشابه :

پاسپورت      دریافت ویزای دبی    قوانین ویزای امارات     damac       اجاره ملک با داماک        آپارتمان های لوکس

 

.آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...